• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
A kde je Hehenka?
24. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Angeth,my vstávali ve 23 v 1,3,4:15-to už se mu nechtělo spát,ale nakonec jsem ho ještě ukecala a v 5:50 jsme vstávali úplně :confounded: Nic moc teda-ale nebudí se hlady(což by možná na jednu stranu bylo lepší),vždycky si jen trochu cucne a pak zase usíná.Asi mu je noc moc dlouhá a nebo se jen potřebuje ujistit,že není sám,že jsme tam s ním :wink:
24. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já se loučím,dnes je středa=sraz s mamkama v cukrárně :dizzy_face: :dizzy_face: Večer sem juknu.Papa a hezký den :wink:

Třebas už Hehe tlačí :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene netlačím... jen jsem si přispala... :slight_smile:)) bo jsem celou noc lítala na záchod... :sweat_smile: jsem asi sežrala něco, co jsem neměla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.. jejda hehenko.. vis co ti reknu.. ja prvni co rano zapinam kompl jen abych zjistila jak to s tebou vypada :grinning: :sweat_smile: a ty zase nic.. hihi
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak všem přeju krásnej den :slight_smile:

a jsem vám chtěla říct, že kdybych jela do porodky, tak napíšu - když né sem, tak bych poslala sms určitě na více čísel, takže byste měly info třeba od ANGE .)

LUCI no taky už jsem z teho trochu zklamaná... dneska bych to brala! :slight_smile:))) včera se malej tak mlel a tlačil mi dole, že už jsem si myslela, že už to fakt bude.... člověk už je ouplně zmagořenej... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako verim verim hehenko.. ale uvidis.. vyjde muj tip na tento vikend.. a budes to mit za sebou..
24. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno LUCI snad máš pravdu :slight_smile: jsem zvědavá jakej to bude valibuk :slight_smile:)) :grinning:
24. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko a to lítání na záchod nesouvisí s blížícím se porodem? Je to docela reálný..
24. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: miminko tu buuuude... miminko tu buuudeee... :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE to nevím... já už si vůbec netroufám doufat... to víš, už jsem si tolikrát myslela, že to něco naznačuje a pak prdlajs... tak si radši myslím, že jsem snědla něco blbýho...
24. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehenko, dneska nám schválí tu novou MD a Kubík vypadne raz dva.. asi s váma soucítí a ty finanční trable nechce prohlubovat :wink: až bude mít "jistotu" že se budete mít všichni líp, tak bude na světě :astonished:
24. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL :grinning: :grinning: :grinning: jelikož jsem to tak blbě vymňoukli, tak si s tou mateřskou nepomůžeme... ale můžeme si za to sami... už jsem tu psala, že než jsme měli firmu vydělávala jsem víc - to by teprva byla finanční injekce... no ale holt znáš to - kdo chce kam, pomozme mu tam :slight_smile:)))

a tak místo mateřský furt pracuju :slight_smile:))
24. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , dlouho jsme tu nebyla,ale sem tam nakouknu :slight_smile:)

Carculko Soofinka je náááádhernááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Terinko a pepíček je nádherný vlasáček , my už nosíme culik, vlásky Vítkovi padají do očí :grinning:

Hehenko Kubík asi čeká na TP :slight_smile: A říkali ti v porodce kolik asi má kg?
24. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal to jsme ráda, že Amálka v pořádku :dizzy_face:
Romi snad už je Renatce líp :wink:
24. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI první TP mám dneska... tak by mohlllllll :slight_smile:))))))))
jinak já jdu do porodky poprvý až v pátek... doteď jsem byla u gynekologa, neb měl monitor. a poslední váhovej odhad byl myslím v 36. týdnu něco přes 2800 g

Culík je parádní :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko tak třeba dneska se Kubíkovi bude chtít vykouknout, dneska svítí sluníčko tak třeba .... :dizzy_face:
Hehenko byla sjemse dívat na tu sedačku Cybex Pallas a nebudu jí kupovat
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI jo? a proč?
24. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je v MF dnes nějaký test autosedaček.. noviny jsem neviděla.. máte někdo?? prej prošla enem jedna :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL bohužel nemám... to by mě taky zajímalo...
24. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky teda úderem 30. týdne se cítím nepoužitelně, ráno se mi dělá zle.. v metru padám na držku.. eště měsíc eště měsíc!!!!! uuuuuufffff
24. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravíme vás... :dizzy_face:

jen jsem trošku prolítla, co jste napovídali.... tak hlavně, že Amálka je už v pořádku a teď už bude jen sílit holka a pěkně přibírat a dělat rodičům samou radost :dizzy_face:

a jak jste se tu bavily o UM, že máte doma... taky jsem o tom uvažovala, jestli pro klid duše doma něco nemít :sweat_smile: mám zatím nějaké mlíčko zamražené svoje, ale kdoví, jak by to malej přijal.... asi budu muset nějaké malé balení něčeho koupit, ať jsem klidnější... už mě kolikrát napadlo, co bych dělala, kdyby najednou mlíčko neteklo.... :sweat_smile: vidím, že takhle neuvažuju sama... :grinning:

HEHE dneska první termín, tak šup, jak píše TOL, poslanci schválí mateřskou a vy balte do porodky :grinning: i když vím, že vás se ta mateřská nijak netýká.... :pensive:
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL vydržžžžž, za chvíli půjdeš na mateřskou a odpočineš si... :wink: jdeš až 6. týdnů před porodem?
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no už jsem sbalená 3 týdny :slight_smile:)) ani nevíš, jak už bych jela... jenže jenže... dneska se nějak nudím sama se sebou, tak to bude stát za to... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY.....japa je? :dizzy_face:

Tak my už máme dlažbu v koupelně a v předsíni....bombaaaaaaa!!!!!! Vypadá to fakt super!
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko, tak nějak si to plánuju, že půjdu.. ale ještě jsem nikde nic nevyplnila. i šéfik si to tak maluje.. tak budu se snažit dodržet slovo.. :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když půjdu na MD, tak musím živnostenost dát jako vedlejší? Nebo si jí mám nechat jako hlavní????
24. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš...co jsem to napsala...."živnost" :sweat_smile: :grinning: ....že bych vytvořila nové slovo jako brusiči jazyka v dobé národního obrození ????? Nosočistoplena...hihihi
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a máš fakt sbaleno všechno... na co ten Kubík čeká..... :sweat_smile:

ahojky ZUZI, tak gratuluju, že jste se zase pohli z místa a máže už dlažbu..... :wink:

TOL vyplněný papíry na mateřskou ti dá doktor :wink: buď můžeš jít 8 nebo 6 týdnů před porodem.... mě těch 8 teda dost bodlo, když si to Davídek o 3 týdny zkrátil :grinning:
24. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek