• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak to prošlo holky.... :wink:
24. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hurááááá všem gratuluju!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim, že můžu i těch 8.. ale víš jak.. doklepu do konce měsíce.. už jsme se tak tady dohodli.. když to teda nebude.
no první úspěch to je - to schválení, ale holky neznáme lhůty veta senátu, jak se pak dohodnou na dalších schůzích kde by přehlasovali jejich veto, pak další schůze na přehlasování veta prezidenta.. no až to bude ofiko, že od toho a toho data to bude, tak tomu uvěříme. A když se to nestihne do voleb, tak pak.. nejdřív příští rok při té jejich rychlosti. Dyť si vemte, že od září uteklo půl roku :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL jasně, chápu... já byla zase od začátku nachystaná na těch 8, i kvůli práci, jim to tak víc vyhovovalo... :wink: a s tou mateřkou..... důležitý je, že to prošlo a doplácet to budou zpětně, takže je celkem fuk, kdy přesně to pošlou, hlavně, že pošlou :wink:
24. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně aby to do voleb fakt stihli všecky ty veta odsouhlasit.. :slight_smile: že to schválili je fakt první krok, pozitivní. Ale paroubka, křesťany ani komáče kvůli tomu volit nebudu :slight_smile: blbci, že to nevěděli už v tom září co vlastně schválili..
24. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL v krizi to schválili a pak si řekli, že by jim ty voliči mohly chybět.... nebo tomu jiank nerozumím... teď kvůli tomu bude jen spousta dalších administrativních potíží... nevymyslí na to nějaký nový formuláře? aby si mamky musely třeba zažádat nebo tak něco? :slight_smile:))
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nestraš :grinning:
24. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já musím pochválit sociálku...mateřskou za leden už mám na účtě, od 19. takže jim to trvalo přesně 20 dnů od dodání podkladů... :wink: tudíž já si nemůžu stěžovat.... a o porodný už mám taky zažádaný a prý přijde do 14 dnů :wink: tak jsem zvědavá....
24. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my půjdeme krmit holky a já si pak musím dát taky baštu, tak se zatím mějte :wink:
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá mateřská zůstane vyšší a to i ZPĚTNĚ :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:ještě nekřič musí to ještě projít senátem a prezidentem:slight_smile:ale podle proporcí by se to mělo poveeest:slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ta šance se teda aspoň zvyšuje..
24. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...mam dotaz- barunka ma na jazycku bilej povlak- od mlika asi, ale ten ma jakoby vzadu...ted ma vepredu bily tecky....co to? mliko? pomooooc :astonished:

jo a na jak dlouho davate do mikrovlnky ty polstarky s peckama? dyt je to strasne horkyyyy
24. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji může to být moučnivka, jakoby plíseň, zeptej se dr, není to nic vážného..
polštářek dávám na 20 vteřin
24. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
z ceho to je ta moucnivka???? dik
24. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:na chvilku a ono je to horký na kůži, ale přes obleření uý tolik nee, ale i tak neeeesmííš na dlouho:slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no haha jako...ja mela zafixovano, ze na 5minut....tak jsem to dala na asi dve nebo tri a bylo to strasne horky- tak jsem to zabalila do plinky na nekolikrat...a rano, kdyz jsem to barce davala, mela cerveny brisko- chudak....odpol uz jsem to dala na min teda....a melo to vysledek- silene se pokadila:slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No může to být ze "špinavého" dudlíka, nebo když se ti třeba zapaří prsa, ze špatně umyté lahvičky a tak..Vendulka to má taky
24. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a jak se to leci?
24. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:5 minut?????? :grinning: já to nedávám ani na 1:slight_smile:))a je to dost horký.-))))ale je fakt, že to pomáhá a přestanou řvát....
24. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé tak my máme brou autosedačku... Cybex Solution... :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky u mě je to asi nějaká střevní viroza, neb střevní potíže přetrvávají.... v ikea se mi i uděllao dost na blindění (jsme tam skočili na oběd, bo manža tam musel něco koupit)... teď jsem hodinu spala..

že bych vyzkoušela polštářek na sobě??? :slight_smile:)))))) mno jo, ale kde já ty střeva teď mám???? :grinning: :grinning: :grinning:

nezdá se vám nižší tlak třeba?
24. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak ne... my máme Cybex Aton... su trumpeta :slight_smile:))
24. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sme byli na nakupu v tesku... a mame 3 obr kabele hi hi.. ani do lednice se nam to nemohlo vejit haha... ale samozrejme meli vyprodej hadriku na mimi tak sme koupili uz na 3-6 mesicni 2 tricenka s dlouhym rukavem.. no za 90 korun .. .nekup to.. hihi
24. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe zda, mota se me hlava porad uz od vcera....

to je dobry s tou moucnivkou, tak jestli to ma, tak jsem ji to zrejme zpusobila ja nebo manzel...cumlame ji dudlik- teda, nez ji ho dame do pusinky, tak ho ocistime u sebe v pusince:slight_smile: uklidnete me, ze to delate taky? :sweat_smile:

manzel sem s barunkou na nakup a na prochazku a ja tady brecim...mam pocit, ze jsem ji opustila :cry: uz at jsou tady....a prej ze mam jit spat...ha ha ha
24. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVoji jo my taky cucáme dudlíky...nebo je to třeba i tím že mám přes noc jeden tampon v podprdě takže je ráno nacucaný..nebo kdoví co si kde cucala..ona si při přebalování šahá i mezi nohy, ale to jsem jí ručičky umyla..no je na to taková ta fialová vodička - genciánka asi..naštěstí se dá vyprat..myslím, že je to nijak neomezuje, jen se to může projevovat trochu zčervenalým zadečkem..
mě se motá hlava od porodu..tlak se mi o dost snížil..
24. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe já jsem unavená, že kdybych teďka usnula, tak mě vzbudí až ráno.. a je mi na omdlení.. takže to asi bude něco vev zduchu, jak je teďka ta teplotní změna. snad.. ale ten tvůj průjem je přípravka na cestování do porodky.

svoji, já osobně bych dudana necumlala, radši bych měla druhý náhradní když jdeš ven nebo někde.. víš co máš v puse za bakterie a mrňousův organismus se tomu zatím nemůže bránit a je to nefajn i z hlediska zubních kazů.. zeptej se mudry na kontrole.
24. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec kočky a koťata:slight_smile:))

supeeer, mateřská je zpátky!!!ideální, mě to dělá celekm za těch 28týdnů slušmou sumičku:slight_smile:)

Svoji moučnivka se léčí genciánkou nebo takovým gelíkem na dudlíka, je to i z toho když moc mimi pusinkuješ na pusu, pak se ti bakterie přenesou na bradavky a zoět na pusu mimíska a je to hotový.
Jinak ocucávat dudlíka je to nejhorší co může rodič udělat, v puse dospělého člověka je víc bakteriíí než na zemi v bytě!!!!!

Hehenko pořád 2v1?Ale ty tvoje pocity si myslím jsou už předzvěst piridu který se blíží.-))))
24. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, TOL, mas pravdu....ale....

ja zas nechci, aby mala zila v naprosto sterilnim prostredi, pak sla do skolky a byla nemocna porad v kuse, protoze by nebyla zvykla na bakterie zejo....jako vseho s mirou, to je jasny....

hracky- hrkacky, ktery strka do pusy jsem jednou umyla- teplou vodou s mydlem a ted je ma na dece a od et doby jsem je nemyla...dudlika strkame do pusy...sama si strka rucicky do pusy....tak kdo vi, cim to je....tampon do podrdy mam pres noc taky jeden- i pres den...jsem prase? :confounded: ja nevim...ja ho menim, kdyz je mokrej, jinak ne(ale vzdycky po sprse vecer si davam cistej)...ma se casteji?
24. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek