• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Svoji já ho taky měním až když je mokrej/vlhkej...
Kdo nikdy neolízl dudlíka?? :sunglasses: já zezačátku taky nechtěla, jenže co se dá dělat že..
24. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tampony do podprdy by se měly měnit jakmile jsou vlhké.. v noci když se podaří celou noc chrnět bych si kvůli tomu budika nenastavovala, ale přes den bych to točila.. to je ale pak jeden za druhym co??? :angry: no ale jsou i ty pratelné, já si jich 12 pořídim a budu to kombinovat s jednorázovkama..
jasněže s těma bakteriema máš pravdu, ale podle mě stačí ty co nasbírá z hraček - ty bych taky neřešila a z běžného fungování a olizování co kde najde. ale co mámě v puse my mrňous myslim nepotřebuje :slight_smile: udělá si vlastní bordýlek časem..
no zatim to je pro mě teorie, že jo :grinning: ale tohle si myslim, že měnit nebudu, kdoví jak ty prsovložoury.. :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sleduju, že tu řešíte hygienu..... :wink:

SVOJI já si taky měním tampon do podprsky pravidelně po spršce večer, v noci jen když je nacucanej a to stejný přes den.... když mokrej není, tak ho mám celou noc nebo celej den... :wink: myslím, že to bohatě stačí.... :wink: a s tím dudlíkem, asi jak říká ANGE, kdo nikdy neolízl dudlíka... :grinning: já zatím nechci, vždycky ho opláchnu pod horkou vodou, ale to je hlavně tím, že malej má sotva 14 dnů a taky tím, že dudlíka má v puse třeba jen 5 minut za den... zatím moc dudlíka nemáme.... :wink:
24. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL já třeba na to kolik mám mlíka málokdy dávám víc jak jeden pár nových tamponů za den.... :wink: občas se stane, že prcek vypije z prsa míň mlíčka a pak to vyteče, ale to fakt jen občas... :wink: takže nemůžu říct, že ta spotřeba by byla nehorázná a hlavně ty jednorázový nejsou tak drahý :wink:
24. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se tak naprala haha.. a jak furt kaslu a smrkam tak me tak boli cely brisko a zada z toho ach jo.. ... ale uz to pomalinku ustupuje..
24. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI taky bojuju s nachlazením... :frowning2: ani ven s prďolkou nechodím, ani ho nekoupu radši, abych se neráchala ve vodě, spíš polehávám..... ale mě na to hrozně pomohl BIOPAROX.... :wink: už je to na ústupu.... teď už spíš jen odpočívám, aby se to nevrátilo....
24. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz se taky lepsim.... trosku pokaslavam a ryma uz taky ustupuje.. jj bioparox.. ten sem hledala dneska a nic.. no tak asi uz se na to vykaslu snad bych mela byt do konce tydne ok... v noci uz se ani nebudim kvuli smrkani.. teda dneska poprve haha... ale celkove se citim lepe... diky bohu.. ale to svalstvo je takove ochable..
24. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak ten Bioparox já mám doma pořád v zásobě, to je moje záchrana, párkrát šplíchnu do krku a do nosu a je po bolesti a nachlazení..... ale ty ho asi tam u vás nemůžeš sehnat co? tak snad to už bude lepší i bez něj... :wink: je to pěknej hnus...

no nic holky, taťka nám už běží domů, tak se mu jdeme věnovat, mějte se krásně a zítra se snad ukážeme... :wink: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejka.. no leti ke me kamaradka 8 brezna tak sem ji rekla at mi to radsi do zasoby koupi na priste.. tohle si myslim ze uz zvladnu bylinkovyma cajickama a obcas splichnu do nosu neco jinyho co mam zrovna doma..
24. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - Prostěj, Luci koukejte se uzdravit..
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

tak ať se brzo uzdravíte.

Já dudlík teda zatím neolízla ani jednou. Když spadne doma omeju horkou vodou pod kohoutkem a ještě opláchnu kojeneckou. A když někam jdem mám vodu stejně sebou kdyby dostala hlad takže oplachuju takhle.
To olizování se mi moc nelíbí ale když to fakt nejde jinak tak co..že jo :sunglasses:

Angethko to video jak malá je s hrníček je krásný :dizzy_face:
Od kolika měsíců ten hrneček máte? Já chtěla Janičce taky koupit ale koukala jsem že mají do 8m nahoru.

Jinak taky prodávám ten dlouhej šátek :grinning: Jsi mi poradila :grinning: A vypadá že brzo bude prodanej. Už mám dva zájemce a to sem dala inzerát včera večer :slight_smile: Supééér..aspoň koupím ten kratší ale jinak asi stejnej :grinning:
24. únor 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac je to hrníček Babylove Nuby z DM od 6 měsíců
24. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá tak to jo..to do DM taky kouknu :wink: :grinning:
24. únor 2010 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

vubec to nakonika nestiham...vzdycky jen tak juknu na FB a ani tam se nejak moc nezapojuju...mame Davidka nemocnyho :frowning2: a rve mi to uplne srdce,vzdyt to znate :frowning2:

juknu jsem obcas jestli HEHE jeste nerodi a zase jdu..navic mame ted tatku doma,protoze je taky nemocnej,takze jsem spis s klukama..

jinak ja dudlajse taky neolizla audelala bych to fakt z ty nejvetsi nouze,kde by nebyla voda...jednou to udelal Milan a od ty doby uz to neudelal,jsem ho sprdla,ze uz se neodvazil :grinning: taky se mi to olizovani dudliku nelibi,ale zalezi na kazdym,je to kazdyho vec

a zacinam byt taky nejaka chora...Davidek to asi chytl od Milana a preneslo se to asi i na me :frowning2: :confounded: jsem si rikala,ze Davidek se celou zimu drzi,kdyz je u nas nekdo nemocny tak to nechytl a ted kdyz zacina byt venku krasne,tak bude nemocny...ven ho taky dat nemuzu,protoze tam strasne kasle a poti se...takze jsme kocar vynesli do loznice a spal v nem,protoze veskery nase uspavaci pokusy dneska pres den nezabrali,takze tak :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi tak snad se Davídek taky brzy uzdraví... :frowning2:
24. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak já teda taky dudlana olizuju, zas ji nechci držet v úplně sterilním prostředí, beztak všechno strká do pusy :wink:
Svoji, neboj ségry malá to měla taky a dost, kup si tu fialovou vodičku a mazej jí tím jazyk a sobě bradavky, a taky to řekni svý dětský dr, protože ta moučnivka se může dostat i do hrtanu a může způsobovat zvracení, tak na to bacha :wink: to mám od ségry.....

Efi tak se brzo uzdravte, chudinka malinkej :frowning2:
24. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak mame po veceri a ja koukam kde se co deje.. nez sem zacala varit poslouchala sem opet miminko v brisku.. no bylo to super.. aji ty kopanecky sem slysela.. bylo to nadherny... a mimi sebou neprestalo mrskat.... hihi.... tak sem prave na mmb prodala v aukci capacky pro chlapecka... juchuu..
24. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu vůbec někdo, kdo nedává dudlíka, když řešíte to olizování? Nebo je Amálka jediná, co dudlíka nemá? :astonished: :astonished: :astonished:

Dneska jsme byli na návštěvě u maminky z porodnice, tak se dětičky viděli znova po třech měsících a jak se jim to líbilo :wink: Amálka je samozřejmě menší, ale je to slečna, tak to má být :wink:
24. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky amalko

amal my dudlicka mame,doporucili nam ho i v porodce protoze chtela hrozne papat a aby jsme prodlouzili casy mezi kojenim
24. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my byli dneska na výletech a dudlika olizujeeem:slight_smile:

jinak svoji, nebeeeeč:slight_smile:včak se vrátí nikohos neopustila trrrdlo :wink:
24. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak v noci už to vypadalo nadějně... 1,5 byly kontra po 10 minutách a pak prostě šlus... ach ouvej. fakt mě ten kluk náš napíná o stošest... CAT třeba to ještě vyjde, ale už to zas nevidím :slight_smile:))) buééééééééééééé
25. únor 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brý ránko všem :slight_smile: samozřejmě čučíme na hokej :slight_smile:)
Sáblíková je bohyně což? :slight_smile:)
25. únor 2010 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted se moc nestiham dochazet,jen jukam,co Kubik a on se taky asi canca :grinning:

Byla jsem u mudry pres streva a si se mi tozjizdi opet pritel cron,mozna asi bude zase biolecba,mam teda radost,navic jsem si poridila malou kylu - to jsem sikovna,co?? :slight_smile: ale nic s ni delat zatim nebudeme,akorat mi mudra rekla,ze by s druhym ditkem az tak moc neotalela ( kdyz jsem ji rekla vekkovy rozdil 5 let),ze by mi to pak uz telo taky nemuselo dovolit

koukala jsem,ze jste resily dudliky,mame,ale moje chyba byla,ze jsem dala uz v porodce,protoze pak se spatne prisaval k prsu,ale jinak mame ho na spani,nebo spis usinani a pri placi,ale jsem rada,ze neni zavislak,ja teda olizuju,nejsem zastance sterilna kolem ditka,a tampony jsem menila po kazdem kojeni

Onda mi ted nejak zlobi s jidlem - nechce skoro vubec na lzicku presnidavka nam trva opravdu pul hodiny,jedinej problem neni u mlika,ale myslim,ze nas zkousi,ze si mysli,ze pak bude mit jen mliko a celkove mame nejaky protivny obdobi zasejc a taky se naucil vztek a zkousi co udelame,kdyz zacne - je to raubir

hehe hokej jsem koukala vysledek az rano,ale zase ta Sablice a stafeta dost prekvapili,co :grinning:
25. únor 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, eff Davídek je nemocný, tak držím moc palečky ať se brzy uzdraví, taky nemůžu vidět svoje dítě trpět. Blahu ty si s tím crohnem taky pěkně užíváš, tak ať ti ta biologická léčba co nějvíc pomůže, ale je to to nejlepší, co existuje.
Hehe, tak už toho Kubíka ukaž!!!!!!!!!!!!!
Tak dudlíka taky nemáme, po porodu jsem si myslela, že to je prostě nezbytná věc pro miminko, moje dcera mi dokázala, že dítě dudlík k životu vůbec nepotřebuje. Hned Zjistila, že je to náhražka a že z toho nic neteče a že jí teda nikdo šidit nebude.
A kdybych používala dudlana, tak bych olizovala, žádný sterilní prostředí není pro imunitní systém dítěte dobrý, když se dítě nezatěžuje po malých dávkách, pak přijde do školky a bude v jednom kuse nemocný, toť nejen můj názor, ale i všech imunologů a jiných inteligentních lékařů
25. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky romi,tak to je paradni,ze s ami nemate dudlana pro holky,jako jestli dite nechce proc nutit,to treba vzdycky rikam a itchyni,ona ho docela dost cpe malymu ,on povida pak jen knikne a oni by hned dudlika :grinning: no uzivam,ted se mi k tomu pridala i krev,takze supr,jo biolecba je fakt skvela,jenze desi me,ze to vrcholek hory lecby a za ni uz nic neni :confused:

a tak holky stejne muzete byt sebe strerilnejsi a nezabranite tomu,dite s tim do styku prijde,zase na druhou stranu,kdyz byl Onda malej,tak jsem nechtela aby ho nekdo prehnane olizoval a do dneska si myslim,ze projevy lasky treba na pusu primo,jsou od cizich zatim zbytecny,vzdyt maj na pusinky a mazleni cely telo,ale nemusi probihat vymena DNA z pusy do pusy :grinning:
25. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..dnes docela dobrá noc, dávám Vendulku v noci do postýlky, fakt jí předtím šlo jen o mou blízkost aby si mohla cucat kdy chce :sunglasses: takže dnes jsem kojila v půl 12 a pak v půl 6 ale měla jsem dvě promočené podprdy :grinning:
akorát je Vendulka vzhůru už od 6..
25. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu ten Crohn tě trápí :frowning2: ...
Hehenko v noci to vypadlo slibně tak to dlouho trvat nebude :wink:
25. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nage,tak treba uz ty noci budou dobry,oni ty deti opravdu zkousi,ja to vidim na Ondraskovi,zacne se vztekat,tak se na nej koukam a on hned prestane a zacne se smat,ze to nic nebylo,proste zkousi co udelame :grinning:
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako abyste nezáviděly tak se vzbudila v půl druhé a v půl čtvrté ale to se nechala oklamat dudlíkem :grinning:
25. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek