• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Dobré ranko!!!!!
Tak hehence už se to neodvratně blíží, jupíííííííííííííí:slight_smile:))bude další mimísek:slight_smile:)
Ahge ahooj, jak se s Vendulkou máte?

Jinak Sáblíková je BOHYNĚ fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!my ji nemít jedeme z olympiády s holou řiťkou:.-))
ale bauer taky dobry, škoda hokeje, ale hráli jak ponocný...náš tatínek kvůli olympiádě moc nenaspí:slight_smile:))

Dneska máme ve 3 odpo vítání občánků, se těšíme strašně:slight_smile:)
Včera jsme malýho masýrovali a cvičili před spaním asi hodinku a spal do 7:slight_smile:)nádhera:slight_smile:)
Včera u nás byla masérka a dělala mi detoxikační medovou masáž a pleťový peeling a masáž...rozkoš:slight_smile:)

Blahu chudinko ten crohn je teda hnus:frowning2:((kéž by na to něco našli co by tě toho zbavilo navždy,co?

Ver teda teda ocucovat dudlika!!!si koledujete:slight_smile:)hihiihi, lepší vozit s sebou 3 čisté a je klid, to olizování je fakt HNUS, věř mi, máme doma doktorku, by ses divila co máš ve slinách.

Svoji tak co moučnivka?Už to léčíte???
25. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak Kubík se ještě pořád zkrášluje :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme dneska na poslední oslavy a konečně chvíli bude klid :grinning:
25. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat tu masáž ti teda závidím :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. .tak koukam ze hehenka je furt v celku hihi...

jinak akorad snidame.. vcera sem si dala vanu a mimi plavalo jako blazen.. haha
25. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska mi přišel balíček od Hami - masozeleninový příkrm, mléko Hami hajaja a svačinku Hami 100% ovoce :slight_smile: tak 100 Kč ušetřeno :grinning:
25. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno já vám nevím ženy... už mě ten kluk pěkně štve...
jsem se vyprázdnila nehorázným způsobem a stejně to nic neudělalo, sexujeme, stavím se pomalu na hlavu a on si ze mě akorát utahuje takovýhlema nočníma kontrakcema, který zase ustanou...

už jsem vám psala mužův způsob vyvolání porodu???:::
"hele tak to prubneme jako když trháš zub, vezmu nit, navážu ho a třísknem dveřma..." :slight_smile:)))) * :grinning:

asi to prostě zkusíme PO NAŠEM :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe :grinning: :grinning:
Cat tu masáž bych si taky "dala" ale bohužel...
Peti to je dobrý, 100 Kč, za to si hned něco kup :wink:
Luci většinou se miminkům v bříšku ve vaně líbí :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no manža ma super nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránkooo!!

hehe teďka dospává ten hokej co? :slight_smile: taky bych chrněla..

dneska je venku tááák nádherně! u vás všech taky??

jo a co posílala hehe k té mateřské, ne že bych to nečekala. Klasika. :grinning:

cat masáž děláš takovou tu hladící ze středu tělíčka do okrajů, hlazení nožek a ruček? a jak s denískem cvičíte?
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange a ze suanrku mi přišly 2 tyčinky :slight_smile: a ještě jsme se zaregistrovala do Hippu :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe na hlavu se nestav :grinning: myslíš, že máš v břuchu horolezce??? :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU to mě mrzí s tím Crohnem... :(((

EFI další marod??? no snad už jsi na dlouhou dobu poslední, teď už bude jen hezky, tak nám všem bude fajn...
LUCI co ty? jak jsi na tom?

taky tu dlouho nebyla HYPO...

k dudlům se zatím vyjádřit nemůžu... :sweat_smile:

TOL jj dospávala jsem do 9ti :slight_smile:)) :dizzy_face:

též bych si dala masááááááááž... a jak... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj manža má samý super nápady :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL no je fakt, že to by jaksi nemělo efekt co? :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko.. :grinning: :grinning: ti chlapi jsou vazne ujeti.. ten muj mi rika.... ze se boji ze kdyz sexujem aby ho tam neco nechytlo za pindika haha.... haha.....

jj ve vane to bylo super.. akorad ze kdyz sem pak uz chtela spat.. tak mimi sebou furt hazelo haha..
25. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic holky.. ještě že mám dneska hodně práce... no a pak si dám zase luxovací maraton a párkrát si vyšlápnu schody a když ani tak nic, tak už na něj dlabu, ať si dělá co chce... už včera jsem dost rezignovala, depka jako blázen a nakonec se ještě manžovi a sáblíkový mě podařilo rozptýlit :slight_smile:))
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI :grinning: :grinning: :grinning: přesný - mě manžel před pár dny po sexingu naprosto vážně řekl "DOBRÝ, NEKOUSNUL MĚ!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat ty se máš, taky bych chtěla masáž, nejlépe třikrát denně. J8 musím zaťukat, my jsme vypracovali spaníčko tak, že včera usnula sice až v jedenáct, asi chtěla koukat na Sáblíkovou, ale za to vydržela až do osmi, ale určitě celou noc nespí tvrdě, několikrát zanoc ji narovnávám do původní polohy, protože mi cestuje po postýlce a mlátí se hlavou do planěk, když je tam skroucená, tak kníkne a když jisrovnám, tak spí dál
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo CAT a užijte si vítání vašeho občánka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak ja se po ranu zase pekne bavim hi hi :grinning:
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko my už máme Adrianku venku (teda v garáži kde se jí přes noc topí :slight_smile:) a pak se jí udělá bouda a bude v boudě) já jsme 10krát snad zametala a každý den vytírala a od soboty M pořád pšikal a oči oteklé , tak jsme musela gruntovat všechno a co je Adrianka venku tak už to má dobré , ale myslela sjem si , že to bude hrůza jí dát ven, 7 let žila a spala v domě a le je šikulka bere to statečně :slight_smile:)))
25. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já zas cestuju... :slight_smile:)))) koukám na zájezdy :slight_smile:)) místo porodu poletím třeba na Krétu :slight_smile:)) :grinning: ááách
25. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda to jsou vtípky po ránu :slight_smile:)))
25. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI nevím na co navazuješ... na naší pejskovou a její línání? :sweat_smile:
25. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak mě napadá, že já se tak bojím lítat, že by třeba k vyvolání porodu stačilo zajet se podívat na letiště :slight_smile:))))) :grinning:
25. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu taky mě to mrzí s tím Crohnem ,a le aspoň bude mít Ondrášek dřív sourozence :wink:

A k těm cumlům, tak Vítek začal chtít cumel skoro v 5 měsící ale jen na noc jinak mu ho nedávám a když si ho z postýlky vyhodil tak ho olíznu
25. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Hehenko na línání já jsmemyslela, že jdeš vysávat chloupky :grinning:
25. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky někam jela.. no ale mně by stačilo sluníčko už tady nahastrošit se do plavek a jít se opalovat.. no toho léto ale asi budou plavky pasé neboť by se sulcu každej lek :sunglasses:
25. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vítkovi začaly růst nahoře jedničky i dvojky naraz takže už máme 6 zubů :grinning:
25. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a holky vy jinak normálně jítě věci ze země? když jsme zase u toho olizování dudana? :astonished: :astonished: :astonished: jako pro mimčo všechno, ale pak jsme tady taky my a naše zdraví, žloutenky, další děti atd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek