• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jj to půjdu PETI .) já jí ven dávat nechci. tohle není naše, jsme tu v nájmu a je možný, že se za čas zase budeme stěhovat a kdoví kam... a aby si zase z venku zvykala na to, že má bejt najednou vevnitř, to si nedovedu představit...
no a navíc - já ti nevím... asi jsem na ní závislá, je to takový moje díťátko a mám pocit, že by umřela steskem, když bych za ní zabouchla dveře a už jí nepouštěla dovnitř a o spaní ani nemluvím...... když jí necháme na zahrádce půl hodiny, tak už se dobejvá dovnitř... si vem, že jdem spát a ona se přesune k naší posteli, jdu na záchod pronásleduje mě... asi na to nemám spíše psychicky... no...
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi ze mě bude švadlena, u kamarádky se mi hrozně líbil válecí polštář, tak jsem ho chtěla berušce pořídit do budoucna, no ale zjistila jsem, že to stojí řtyři a půl tisíce, tak jsem se rozhodla ho ušít, našla jsem na netu střih, vyjde to nejméně čtyřikrát levněji
25. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no paráda, gratuluju k zoubkům! ! ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

TOL já myslím, že země a tvoje sliny jsou přeci jen něco jinýho... to by se člověk musel hroutit pokaždý, když dá dítěti pusu někdo jinej než ty... já samozřejmě netuším, jak to budu dělat, ale s tou imunitou souhlasím... když to dovedu do extrému, tak by mě docela zajímalo, kolik cikánských dětí má alergii.... ono na tom něco bude...

a čkej až půjdete s prckem do parku... mě stačí děti kamarádek, co ze země sbíraj kamínky a ve vteřině se baští, zkoumají vajgly a tak... a všechno prostě uhlídat nejde.

každej na to má prostě jinej názor, ale myslím, že zrovna olizování dudana není žádná hrůza... zvlášť když už to není novorozeně...
25. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko Adrianka taky štěkala , když byla dýl venku ,a le teď když tam má svůj pelíšek , tak je spokojená, to víš , že i nám tu vevnitř chybí, ale M právě dostal alergii , protore co je venku , tak už je OK a navíc i Vítek jak teď "pochoduje" po celém domě tak měl chlupy všude , bohužel :(((
25. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ROMI já chtěla válecí polštáře vyrábět v rámci e-shopu - ovšem z kvalitní látky - nepromokavá, pevná a taky s vlastním potiskem. no a ta cena je nehorázná i při výrobě, takže se nedivím, že se prodává za tolik...
25. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
romiku tak pak to vyfoť :wink:
25. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no s mužovou alergií je to něco jinýho... Rozi má taky venku pelíšek... a další dva uvnitř, jeden dole a jeden nahoře u postele :slight_smile:))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si udělat kávičku... poslední dny mám na ní hroznou chuť i když jsem jí skoro celý těhu nepila... divný co? :slight_smile:))
25. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, ale pokud můžu tak sama věci ze země neolizuju ani nejim když mi něco spadne, tak nevim proč bych měla olizovat dudlika ze země :grinning: to bylo jenom obráceně vztaženo na mamky. mrňousovi ho opláchnu nebo dám čistý. bakterie si nasbírá tak i tak..
no a holky s těma živočichama v baráku a chlupy na děcku.. s tím na mě fakt nechoďte. mně to přijde fakt dost nechutný :unamused:
25. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že to mají asi z kvalitnějších materiálů, taky se jim to musí trochu vyplatit, aby z toho něco měli, to chápu, jen je to na nás hodně drahé, tak se budu snažit sehnat nějaký levnější materiál
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko M od soboty do ůterka byl na tom strašně , to byla hrůza , tak mu Dr dal kapky a sprej a prášky a stejně nic nepomohlo až jsme Adrianku dali ven a všechno jsme tady zbavila chlupů tak je dobrý,a le stejně je to zvláštní že až po 7 letech se mu alergie projevila, ale Dr říkal, že pokud měl třeba oslabenějsí imunitu, tak se to stává :(((
Mije známa měla taky pejsánka Berušku a jak se jí narodlila Deniska, tak se osypala a měla červené očička, tak Berušku musela dát k rodičům an zahradu :((
25. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec já to raději nebudu komentovat :angry:

romiku stejně to budeš mít ten válec třeba jen na 1 měsíc a vyhodit 4000 Kč to už máš autosedačku :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko teda to je zvláštní celé těhu nic a teď naráz taková chuť :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL chlupy mi taky přídou děs a běs... nevím, jak si s tím pak poradím... :frowning2: :frowning2: :frowning2: už teď z toho mám osypky, furt doufám, že najdu něco, co jí pomůže - třeba změna stravy, ten lososovej olej, vajíčka... nevím prostě, vyzkouším všechno možný a uvidí se.... stačilo by aspoň trochu k lepšímu, tohle je hnus fialovej...
a samozřejmě, že nebereš věci ze země... já jen, že bych to tak nehrotila no...

ROMI i na mě by to bylo drahý :( proto jsme to nakonec vůbec nerealizovali... mi přišlo, že se nebudou kupovat.

PETI no doufám, že tohle Kubula nějak ustojí. bych teda nerada dávala psa pryč.... jen při tý představě je mi teskno.
25. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
berte to tak, že asi nejsem holt úplně přírodní :grinning:
25. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no nesměj se mi :slight_smile:)) já vím, že to zas není takovej div... :slight_smile:))
25. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko já se toho taky bála, ať není Vítek alergicky, protože já bych třeba neměla Adrianku a ni Afroditu kam dát , ale ta kámoška naštěstí měla a vidíš nakonec alergii dostal manžel :frowning2:
25. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL každej je jinej, to máš fuk... :wink: já zas nechci vypadat jako totální špindíra nebo tak... ale vím, že s miminkem budou určitý věci, s kterýma se budu muset nějak popasovat, jinak bych se zbláznila... tím samozřejmě nemyslím, že ho nechám v pohodičce ochutnávat psí exkrementy... nejsem magor :slight_smile:))
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já se ti nesměju , možná že kafe teď potřebuješ , když tělo ví, že Kubík už se dere na svět a třeba 3 dny se vůbec nevyspíš :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI a není možný, že to zase odezní???
ale tohle, co popisuješ jsem před nějakou dobou viděla v nějakým dokumentu... paní dostala alergii až po X letech s pesama v bytě a silnou... ale nějak nemohla přenýst přes srdce, že by dala pesany pryč, tak se nějak šprajcla a dle toho jejího povídání silou vůle alergii přemohla... no nevím, co je na tom pravdy, mluvila i o nějakým léčiteli či co...
tím jsem jen chtěla říct, že možný to je.... já třeba taky nikdy nebyla alergická, ale poslední dvě léta jsem si docela užívala...
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě teď Vítek spí dopoledne pravidelně a teď spí už od 9:30 :grinning: pak se naobjedváme a jdme ven na procházku a pak na oslavy :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko to nevím, tak teď na jaře , v létě bude venku , stejně i my jak je teploučko tak jsme celé dny venku a pak se uvidí
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šak třeba si Adrianka tak zvykne, že bude radši venku .) to člověk nikdy neví... a už to nebudete muset nijak řešit :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vítek už je vzhůru :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky.. tak sem se sla naparovat s mentolem a ten nos ne a ne se uvolnit.. tak sem si tam zase musela striknout kapky jak ja to zvladnu.. to uz trva 5 dni.. ach jooo
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

BLAHU...to je mi líto s tím crohnem.... snad ti ta bio pomůže. Držím palce.

PETULKO...jééé, Víteček už má ale zoubků, to je šikula.

S tím olizováním...nevím ,jak na tom budu já, ale nechci děti držet ve sterilním prostředí... ale to už jste tady mnohé psaly. Pak je to naprd s jejich imunitou a skolí je každá rýma. Takže nic se nemá přehánět, ....děti venku člověk taky vždycky neuhlídá (jak psala HEHE). No a k těm zvířatům doma... je to každého volba, já bych bez zvířete nebyla, jsem závislák! A kdo to holt nepochopí, tak to nepochopí... já zase nechápu, že někdo může být bez zvířete.... samozřejmě pokud je někdo alergik, to je něco jiného. Každý má svůj životní styl .... můj je zvířecí.... nejúžasnější pohled pro mě je hrající si dítě se zvířetem.
Chlupy jsou holt vedlejší produkt,... ale to se nějak musí zvládnout. :wink:

LUCI...tebe ta rýma nějak trápí....ale víš, co se říká... rýma neléčená trvá týden, léčená 7 dní ...tak už máš 5 dní za sebou....tak ještě 2 a budeš v pořádku :wink:
25. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
no kdyby dudlík upadl úplně venku tak samozřejmě ho neolíznu, ale doma mám relativně čisto, takže když mi doma upadne sušenka tak jí sním :sweat_smile: a dudlík vendulce padá stejně na hrací dece, na posteli a tak..ale samozřejmě to neřeší ty sliny...
zvíře jsme v bytě měli, kocoura - už jsem ho učila aby byl venku a měsíc před porodem ho zajelo auto tak se to vyřešilo za mě..další nový kocour už je ale odmala venku..moje mamka totiž kocoura má doma a to jsem z malé pak jen sbírala chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože kocour spí v posteli..mimochodem tak druhá kočka která musela z jejího bytu k nám na zahradu se neukázala několik dní...no co s ní asi je..

Peti vy máte teda zoubků..
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Angeth,vy už máte nějakej zoubek?Nám se klubou dva spodní :slight_smile: .
Tý jo,Peti,vy máte teda zubů :sweat_smile:

Jinak já Kryštůfka taky nedržím ve sterilním prostředí,ale dudlík se opravdu cucat nemá,jak tu říkala Cat,sliny mají spoustu bakterií a navíc tím poškozujem jejich zubní sklovinu :unamused:

Psa máme doma(bohužel nám teda spí i v posteli,což mi dost vadí) a chlupy máme teda taky všude :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsem musela ještě poklidit, po vítání tu bude přípitek:slight_smile:))jen my s dendou zase nealko.-)))

peti už máte 6 zubů jo??teeda to je neuvěřitelné!!
Bae ahooj!
Romi super že už spinkáte!!
Tol cvičíme mimi jógu, je to ručičkama do stran a pak nahoru a dolu, pak nožičkama a pak ruce a nohy proti sobě, musela bych to ukázat:slight_smile:)
A masáže jsou hrudníček, bříško, nožičky a ručičky, reflexka chodidýlek a pak zádíčka, je to super a mimi se u toho krásě sklidní a po koupeli spinkal zase skoro 9 hodin v kuse:slight_smile:))

Kočky jdu ještě pro chlebíčky, včera jsem pekla medovník, opticky není moc hezkej, páč dělat 6 placek když miminko nechce spát a chce si hrát je výkon nad lidské síly:slight_smile:)ale chuťově bude určitě nam nam...kdyžtak na to narvu šlehačku:slight_smile:)hahhha

Hehe jsi mě pobavila tím mužovo zlepšovákem (jako zub)ahhaahahaha, to by si měl nechat patentovat..teda v případě že ti to pomůže:slight_smile:)hihihihi
A kdepa máme maminky Car a prostějku????jak se mají pidi mimískové?My už máme 5285g!!!!
25. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae Vendulka má dásně bílý ale zoubky nikde..
Cat mňam medovník :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek