• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
25. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to teda vůbec nechápu..
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange to je přece jenom populismus... včera mě to napadlo hnedka jak to schválili, že to nebude jenom tak, že ODS zklopila uši. někde jsem totiž narazila na ty pravidla ve sněmovně a že by mohl být problém s těma mimořádnýma schůzema a přehlasováním veta senátu a prezidenta.. tak mě to napadlo. no a všichni jsou z obliga, oni se vlastně snažili, ale bohužel jsou pravidla takové a makové. jelikož většinu v senátu má ods, tak je jasné, že je to v kelu.
no ale když si vezmete jak často mají poslanci regulérní schůze, tak je to tristní. no a jakmile uhodí nový rok, uvolní se zmražení paltů státních činitelů a lups, budou stamiliony a miliardy lítat a to už nikdo řešit nebude.. je to ke zblití. celá politika.
25. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako chápu že ods to nechce ale nechápu ty jejich regulérní schůze a tohleto..
25. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baes a Ange , měli jsme 2 dole a ty nahoře měl tak dlouho nalité a začala růst 1 v levo a teď do toho ty 3 ostatní ,a le na moji neteřinku nemáme ta má v 10 měsících 8 zoubků , začaly jí růst ve 3 měsících :slight_smile:

Holky ti magoři nahoře jsou vážně šašci :angry:
25. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange Vendulka nemá zoubeček? Já jsme myslela , že už jo,a le tady je vždycky moc informací a já to pak komolím :unamused:
25. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí venku je paráda, sluníčko a 13 stupnů :sunglasses: co víc si přát :wink:
25. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a zase tu nikdo není :frowning2: to je pech já vždycky když tu jsme tak tady nikdo
25. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene Vendulka zoubky nemá...teď spí ještě venku v kočárku, je tam fakt nádherně ale ona usnula i když koukala všude kolem..zkouším sporťáček..
25. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, tak jsme o mateřskou zase přišly :grinning: :grinning: :grinning:
no celá banda ču..ků (pardon), co k tomu dodat.
no radši to ange nechápat, pak se nemusíš rozčilovat.. :wink:

no už se těšim až budu za rok řešit zuby, chození nebo nechození a tááááákk :sunglasses:
25. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL jak tooooo?????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem z toho zmatku uvytržení.... :fearful:
25. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

dekujeme za prani k uzdraveni...Davidkovi je uz lip...museli jsem do loznice vzit kocar,protoze mi pres den nechce jinde spat :grinning: ...chtela jsem ho dneska dat ven kdyz je bez teplot,ale strasne se poti,takze jsem ho dneska radsi nechala doma aby mi z toho jeste nechytl treba zapal!!!ale zitra uz bych ho na chvili ven dala...celou zimu cekame na takovy krasny pocasi jako je ted a zrovna omarodi :frowning2: a me taky zacina bolet v krku,mandle!!!to je neprijemny jak blazen!!doufam,ze se mi to nerozjede!!

koukam ze HEHE porad 2 v 1...teda ten Kuba te ale napina!!!ted se udelalo krasne tak to uz se mu bude chtit ven cobydup!!!!

ange taky asi za chvili zkusim sportaka...myslela jsem ze je jeste brzy,ale kdyz uz pekne sedi,fakt ze to obcas jeste nevyrovna :grinning: ale na jednu prochazku za cas by to mohlo jit...

hoky ja se tak tesim az bude teplo!!!!a Davidek uz bude vetsi a bude to zase o necem jinym,ta zima je fakt uz hrozna a uz me to uplne otravuje!!!doufejme ze tohle krasny pocasi vydrzi a bude cim dal vic krasne a teplo!!!
25. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj.. holky.. tak ja si umyju podlahu v kuchyni.. pak vlitnu na koupelku a jak se vratim v kuchyni na zemi pavouk... no kuwa odkud prisel... to neni mozny.. no a ja se jich tak stitim.. ze nevim jak ho dostanu pryc.. buuu.. a pritel je pryc.. me jebne..
25. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my dudlika pouzivame jen na spani...jinak ho nepouzivame vubec,nechce ho,radsi strka do pusinky hracku nebo ruce :grinning: ale na spani ho vyzaduje,jinak ho vyplivuje :slight_smile: nevim jak bysme to delali bez dudlika... :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci zabij ho...ja to taky tak delam..hrozne se jich stitim,ale i tak vezmi neco dlouhyho abych se k nemu moc nepriblizila a placnu ho...vim ze by se zabijet asi nemeli,ale pro me to jsou otravny hnusny stvoreni a jsou uplne nechutny!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
25. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI ahoooooooooj.... :slight_smile:
mno jo napíná... taky si myslím, že čekal na krásný počasí, tak že by se mu už chtělo? :slight_smile:))
včera v noci byly poslíky co 10 minut hodinu a půl... dneska mi od rána tvrdne břicho... tak třeba se mu bude líbit zítřek...
jdu konečně vysát... doteď jsem makala, ale moc mi to nešlo teda... akorát jsem z toho celá ztuhlá...

LUCI vezmi sklenku, a podstrč pod ní papír... tak ho tam chytíš a stačí vyhodit z otevřenýho okna... tak to dělám já. manža se jich taky štítí...
25. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe tak ze by to vypadalo nadejne??!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak takovy zpusob chytani bych si netroufla...bala bych se ze mi zdrhne nebo mi vbehne na ruku a to je hrozna predstava!!!jezis jen si to predstavim tak se cela hruzou oklepu :grinning:
25. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy ste vsichni tak statecny.. ja nemuzu ani k nemu jit.. ani okolo nej projit.. proste su posera.. jooo kdybych mela vypito tak mozna vezmu vysavac.. ale to se mi podarilo jen jednou a to mi vysel pavouk nad posteli tak bych nemela kde spat.. ale takhle.. zavru dvere. a cekam az dojde mladejhaha
25. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když najdu pavouka ve vaně tak ho utopim :grinning:
25. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho ja prote nemuzu.. ja utecu.. a cekam az dojde mladej a zabije to..
on teda taky pavouky nemusi ale ja fakt v zivote nic nezabila.. jako pavouka myslim ja se na to uvidim zjezi se mi chlupy a je to.. a mam hystericky zachvat.. bleee
25. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.-)

hehe ty jsi furt tady??
25. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Janička taky ještě nemá ani jeden zoubek. Ani nevypadá že by se nějaký klubal..A to má příští týden 7měsíců :dizzy_face: To snad není pravdáááá :astonished: :grinning:
Ale já taky v 7měsících ještě žádnej zub neměla..

Dneska je venku nááádherně :dizzy_face: Kdyby to tak už kurňa zůstalo.. :sunglasses:

Já taky myslím že hehenka v noci pojede..vsázím 50kč :grinning:

Já teda strčím před pavouka papír..čekám až na něj leze a pak ho hodím i s papírem na terasu..ale s velikým strachem aby mi náhodou nevlez na roku než ho odhodím :grinning:

Holky MM jo..už jak dlouho ho přemlouvám ať někam jdeme..na véču..do kina..myslela sem že když aspoň bude to výročí tak někam půjdem a nic..a minulej týden mu naša zubařka říká esi by s ní příští čtvrtek (dnes) nešel na pivo..co myslíte :confounded: ...
A já mám ještě pro něj v noci přijet..
25. únor 2010 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme se vrátili z procházky,bylo to úúžasný :dizzy_face: Teda až na ty sra.ky na chodníkách :sweat_smile: Jinak my budem asi taky předělávat kočárek na sporťák,páč náš mladej už se v hlubokým pěkně nudí.Skolpím mu aspoň střechu,ale to prej není ono :grinning:

Mě pavouci nevaděj,pokud to teda není nějaká obr tarantule :slight_smile:

Sac,ach ti chlapi!!!!! :angry: :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my můžeme v kočáře zvednout pod hlavou tak to mám taky zvedlý když s malou jedu aby koukala..a když usne tak ju zase položím :slight_smile:

bae mně to nevadí..spíš mě to mrzí :frowning2:
25. únor 2010 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER mno jo :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning: a to se táááák snažím :slight_smile:))

TOL je sbaleno, jen pár drobností a jedeeeem :slight_smile:))

BAE obr tarantulu bych taky nedala... to by byl řev a úprk... :grinning:

SAC tak to by mě teda taky mrzelo :frowning2: ... až tak, že by si mohl vzít taxi - bo tohle by si za rámeček nedal teda... :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC :slight_smile:))) ty gemblerko... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky můžu zvednout pod hlavou,ale už je tam narvanej,jak má ještě fusak..korbu máme velikou,ale fusak je taky velkej a ještě když má bambuly na čepici+ jeho 68cm,tak tam moc místa už nemá...

Sac chápu :frowning2:
25. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL díky za článek... ať si trhnou ploutvema chytráci... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek