• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
teda sac to by mě hnulo... a strašně mrzelo. ti chlapi jsou fakt někdy tak natvrdlí.. jak na něj jít tak, aby si to nevzal osobně a nebyl uražený, že ho strašně brzdíš a chceš mít doma, když bys mu řekla tu klasiku že: "se zubařkou teda na pivo jo, ale mě někam vytáhnout tak to jakože ne?"
no chce to hodit řeč.. každopádně.. ale to musíš vědět ty, jestli je k tomu přístupný nebo ne :unamused:
25. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a víš jak to dopadlo minule??

To sem eště byla těhu. Měla sem pro něj dojet v 21h. Tak sem tam chvilku před 21h.byla a psala že už čekám. No a čekala sem ještě asi půl hodiny. K tomu mi nebylo moc dobře..a on milostpán neslyšel že sem mu psala tak kam by spěchal. Tak snad když se domluvíme že v 21h. pro něj dojedu tak má čekat ne?? :angry:

Takže těhotná manželka čekala až si její manžel v klidu dopije se zubařkou pivečko a ráčí se dojít :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :pensive: :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac ale zase.. aspoň si čistí pravidelně chrup ne? tak Ti doma v posteli pak nesmrdí :grinning: :grinning: :grinning: musíme hledat i pozitiva!!!!!!

teda ale s tím čekáním těhotná.. jejej, menší EQ.. s tím se blbě něco pak dělá. mrzí mě to za Tebe.
25. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti chlapi jsou fatk někdy na přesdržku :angry: :angry:

Tak já vás taky pobavím,jo?Mě zase ten můj předevčírem řekl,že si je jist že mám nějakýho jinýho chlapa :grinning: :grinning: :grinning: .Můj denní program-ráno vstanem,přebalím,blablabla..udělám snídani,i pro manžu a pak si hraju s malým.Když usne,rychle si vyčistím zuby,učešu a makám na tom,abych stihla oběd,páč mladej spí jen 20 minut.Pak si hrajem,přijde muž,dám mu jídlo na talíř a poobědváme.Pak oblíknu malýho a jdem ven.Přijdem,hrajem si a mezi hraním si píšu s manžou,kterej je v práci na icq..pak vykoupu malýho,uspím a přijde domů z práce..tak kam bych asi tak narvala toho milence??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podle čeho tak bae usuzuje? :astonished:
25. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,prej jsem často na facebooku-občas tam něco napíšu,když mám čas,asi jako sem..to je všechno :slight_smile: Ono mu občas rupne takhle ve škebli :confounded:
25. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,jdu se věnovat Kryštůfkoj,blíží se čas koupání a tak začíná prudit
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tyhle média jsou často důvodem.. :astonished: a někdy teda musim říct, že i oprávněným - já jsem takhle taky přišla na pěknej podraz vod bejvalýho. no tak mu zvedni sebevědomí, ať ví, že doma "vládne" jenom on :grinning:
25. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: BAE to mě baví..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to snad ani není možná :slight_smile:)))))

TOL no asi fakt tak nějak... menší EQ to celkem sedí bohužel...

SAC tímto jsi pro svatá to žena! já už bych ho hnala svinským krokem pěkně před autem... já sem fakt semetrika... se mnou by krom mýho manžela nevydržel asi nikdo bych to tak tipla... tvůj muž by měl bejt chvíli se mnou - pak by tě na rukou nosil!!!!!
25. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj mě můj bývalej poslal SMS pro jinou babu... dobrej blbec co? :slight_smile:)) ále ještě blbější jsem tenkrát byla já :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dokonce si dodneška pamatuju její znění :slight_smile:))) :grinning: :angry: :angry: :angry:
musím ale říct, že mě tak vycvičil, že kdyby se mi to stalo dneska, tak se nepářu... jinak jsem byla hrozná naivka...
25. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak v tomto ohledu by asi mlčel málokdo :grinning: ale tak zase třeba má jiné pozitiva. ať si do té hospody zajde, ale spokojená manželka půl zdraví... :wink: ale těžko soudit jaký má kdo vztah.. jestli se chlapovi od začátku tolerují i věci, co třeba jako zamilovaná nechceš vidět, tak pak to je těžko. uch ty vztahy!! ten můj minulej měl dojem, že všechno dělá správně, na mě se moc nekoukalo, když se mi něco už po tom co mi spadly brejle nelíbilo, tak už s tím nešlo nic dělat.. prostě chyba na začátku + natvrdlín = rozchod po 4 letech. mi to trvalo co? no ale teď... nebe a dudy.. prostě jsou třeba zkušenosti a narazit na fajného chlapa..
25. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš holky Kubík mě dole tak dloube, že mám pocit, že mi chce zamávat... auuuuuuuu
25. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, hehe ti to řikám, v noci jedete!! mně teďka taky pěkně masíruje močák.. ale je to eště prťoch proti kubitkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol nemá cenu se s ním o tom bavit. Já se ho ptala kdy mám pro něj dojet..v 21h. se mu to zdá brzo..tak sem se ptala esi mu 5hodin s ní nestačí..říkám semnou bys nikam na 5hodin nešel a s ní ti to nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jedeme pryč..teď sem dala malé napapat a jedem s tchánovcema popřát mužové tetě. Aspoň nebudeme tvrdnout doma.

pááá :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasný TOL, ať si tam zajde, když půjde nejdřív se svojí ženou na véču... tohle mi taky neva - i když třeba můj muž skoro nikam nechodí a když už jde, tam prostě musím jít s ním...

jj zkušenosti a fajn chlap to je výhra... už jsem skoro 6 let naprosto spokojená a nevyměnila bych ho za nic na světě. je to prostě mužskej podle mýho gusta no. na všem se vždycky dohodneme (nemám pocit, že bych se musela přizpůsobovat - což jsem taky předtím měla), všechno je bez problémů, důležitý věci vždycky vyřeší, je na něj spoleh, stará se o mě jak o vlastní :slight_smile:))), uklízí se mnou, umeje nádobí, vysaje, uvaří... a furt mi několikrát denně říká jak mě miluje.... fakt je to divný, ale já jsem tak nějak furt zamilovaná... a je to hodně tím jeho přístupem...
nejsem pro něj samozřejmost a pořád se ke mě pěkně projevuje...
můj expřítel byl třeba i tak trochu labilní - tzn. že když měnil práci, našel si nový kamarády (kterým jsem se náhodou nelíbila), nebo měl prostě blbou náladu - tak jsem to tak nějak vždycky odnesla já - v případě těch kamarádů se se mnou třeba skoro 2 měsíce nebavil - a to jsme spolu bydleli... chodil se domů jen vyspat a to fakt doslova... ale taky byl typ vařící, klidně vyžehlil horu prádla, bez problémů poklidil... no, ale k tý labilitě, byl navíc ještě notorickej sukničkář :slight_smile:))
25. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak to je dobrý no.. co na to říct.. prrostě takovou preventivně oči otevírající eskapádou by jsme si měly projít všechny.. za mlada..
25. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL no kéééž by ženo kéééž by... :slight_smile:))) ále vono to jako bolí :slight_smile:)) tak si u toho přemejšlím, že když mě bolí tohle a cukám se, tak safra jak já ho odrodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak to je vyloženě fakt dloubání jakoby do čípku... normálně nechápu, jak to dělá... ale divím se, že ještě neprotrhl bazének... :grinning:
25. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj za mlada určitě jo... akurát třeba chudák ségra si tím musela projít teď, když je jí 29.... je mi jí líto, kéž by s tím mohl člověk něco udělat...
25. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to jsme teda chodily fakt s podobným typem a teďka máme doma zase stejné chlapy :slight_smile: jak kdybych mluvila o sobě :grinning: :grinning: :grinning: akorát teda nemám za sebou šest těch nových let.. :astonished: ale jinak je to fakt o přístupu, já si připadám fakt hýčkaně, stejně tak jak to popišuješ. takhle bych to přála každému.
25. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
29 není trága!! 35+ nebo děcko na krku, to je pak průser... no raši dost, protože to nikam nevede. Ale mohla by ses pěkně vzteknout při vzpomínce a z toho odrodit!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ale ono už to je pasé co.. teďka už se tomu člověk asi jenom směje.. tak záchvat smíchu co???

no jako ten můj prcek mrňavý co dole vyvádí.. mně přijde, že dloube v pipi, mačká močák, že mám pocit, jako bych si ho nachladila a u toho se ještě pěkně chechtá jak mi poskakuje břicho.. já to řikám furt, už ho chcu mít venku.. břiško fajn, ale ať mu můžu aspoň jednu vrazit, když tak zlobí :grinning: :grinning: :grinning: hihi - to je fórek.
25. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny,

volala jsem dr a rekla me, ze to je moucnivka a at si koupim tu gencialku a jednou tydne mazu pusinku i bradavky. neni to malo? a hygienu dodrzovat...a prsa mejt pred kojenim...??? chudinka barunka, bude mit fialovou hubicku:slight_smile: ale ma to na jazycku cim dal vic, tak dnes vecer namazu.

my dudlika temer nepouzivame. nekdy ho ma na uklidneni, nekdy na oblbnuti, aby nejedla porad...ale usne bez nej a je schopna bez nej byt.

zacala ale strasne slintat a porad si rve rucicky do pusinky...kdybych ji neznala, rekla bych, ze ji rostou zoubky:slight_smile:))

tak jsem vyvarila dudliky, hracky...nektery se rozekly trochu, takze na vyhozeni.

boli me hlava jak strep, tak caute
25. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě to taky nepřipadá jako trága, ale znáš to... dokážu si představit, že to není jako hledat chlapa ve 23 třeba... navíc ona nikam moc nechodí, ale to je zas její potíž že jo... pokoušela se seznámit i přes seznamku....

jj to je přesný TOL - dloube v pipi :slight_smile:)))))
a taky mi poskakuje břuch... teda bok... jak je stočenej, tak mě teď kope na levý straně... ale teda bych řekla, že hraje fočus a zrovna dává gól nebo co :slight_smile:))) :grinning: normálně cítím jeho patičky :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

to je mučírna, bych mu taky jednu nejradši plácla :slight_smile:))) on ví proč nejde ven, hned bych mu nabančila :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI tak snad se to brzo spraví... když si před kojením ještě omeješ prsa, tak tím určitě nic nezkazíš... pá :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já téže mizím... za chvíli dovalí manža, tak se mnou skočí do centra - zajdu ke kadeřníkovi a dáme si tam nějakou baštu... tak pá holky - zatím :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme tu zpět z té velké slávy:slight_smile:))
Denísek to celé prospal:slight_smile:))dostali jsme dárkx od lamaze a já kytičku a jěště deníček miminka:slight_smile:))bylo to moooc milé.

Svoji neboj, to má každé 2. miminko..to se vám hnedle spraví.
No mě začalo bolet a trochu teplat pravé prsíčko:frowning2:tak jsem to masírovala a teď chladim, no snad to nebude zánět, Prostějka tu není aby mi řekla jak se toho zbavila, co?

Tvaroh doma nemám:frowning2:((nevíte někdo co na to????

Jinak politici no comment a teda ti chlapi vás fakt občas zlobí, co?Mě jede miláček pařit na víkend na hory, tak jsem zvědavá, ale přeju mu to, bude tam strašná psina:slight_smile:))
25. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko vsak ja ti rikala ze tento vikend odrodis.. a uvidis ze odrodis.. :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste prosim- ta gencialka se nejak redi??? v lekarne nevedeli....a dr nic nerikala.....a fakt staci jednou za tyden namazat???

diky!

jeee, cat, tak potom dej fotecky...my mame vitani 6.3. uz se tesim, v sobotu jedeme barunce koupit neco na sebe:slight_smile: aby byla nejkrasnejsi....co jste meli vy? na to prso ty obklady no...a tvaroh pry pomaha.
25. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat hlavně odstříkávat v teplý sprše....zánět bys pounala, to bude nevypito.-)
25. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat tak zkus aspoň bílý jogurt, třeba to taky pomůže..
Svoji já tu genciánku neředila..
Hehe tak si to užij :wink:
25. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek