• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ZUZI :grinning:
4. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jezis tak co to bude???????? super kontrola :wink: :wink:

moncicici jste holky sikovny :grinning: :grinning:

nuki no a bude silit a silit a silit :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi :grinning: řekni..:slight_smile:)
4. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI paráááda, moc gratuluju ke kontrole a k obříčkům :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

MONCI ahoooj, vám zas gratulíruju, že jste překonali první horší období .)

SVOJI no snad by si povšimnul... :slight_smile:)) to je prostě paranoia no...
a chápu, že když jsi byla sama doma, tak nic moc! taky by mi bylo nepříjemně!

PROSTEJ jj mě bylo jasný, že to máš namíchaný a nemáš jen jednu velikost... jsem zvědavá s čím budeš nejspokojenější... a add to rozhodnutí pro vícevrstvý - mě samozřejmě zaujala ta cena.... navíc si myslím, že ty vícevrstvý se skládají velice jednoduše, jen je vlastně 3x přehneš - chlapečkovi trošku jinak, ale nic složitýho... takže si myslím, že celkově bude ta příprava pleny jednoduchá... dle mě stejná, jako když bys dávala nějakou tvarovou plenu a na to svrchňáky... aspoň tak si to představuju :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile:
prostě když si k tomu vezmu ještě ty separačky a praní a tak, tak si myslím, že je to ta nej varianta, když chci látkovat... ale třeba se pletu, je to jen moje momentální dedukce... :wink: :dizzy_face:
to je ale potvurka ta zuzi:slight_smile:
Dočítám, dočítám..... PROSTEJKO.... hlasuju pro ZUZANKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak Eliška.... Magdalena je moc dlouhý a Natálka se mi moc nelíbi.......
Zuziku tipuju kluky :wink:
4. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě se taky líbí Eliška sice teď má taky každej Elišku, ale to bych neřešila - stejně jako my s Jakubem... Natálky mám opruzeniny - pro dospělou se mi to nelíbí vůbec a zkratka NATY je šílená...

a Zuzana i Magdaléna se mi též líbí .) těžkej výběr...
4. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! co to čtu? kdo to tady dělá zagorku a nechce se svěřit s tajemstvím, když už si to nechal říct!! :slight_smile:
HEHE jj, ty vícevrstvý plíny mám taky :wink: nebudu už kupovat tolik těch klasických čtvercovek, jen na začátek na novosklad a do toho dám tu vícevrstvou plínu :wink: myslím si, že to je super, jak píšeš jen to 3x přehneš a je to, tak doufám, že budeme spokojený :grinning:

ZUZI já si to myslela, že ty budeš pro Zuzanku :grinning: :grinning: :grinning: ...... zatím to vypadá na tu Natálii, docela se jsme se na ní shodli, ale uvidíme ještě, nechali jsem si čas na rozležení :grinning:
holky ja kdyz jsem prala oblecky, tak sice na 30, ale par kousku se nejak obarvilo nebo co a jsou na nich fleky (na svetlym oblecku tmavy fleky)....jsem z toho nestastna...nevite jestli to pujde jeste zachranit??
4. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI dělá Zagorku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Toltec :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem to slíbila manžílkovi, že to nevykecám ani vám .... ani on to neví. Nechám to, aby mi to potvrdili na velkém UTZ, u toho manža bude, tak ať má překvápko.
holky děkujem, však to byl záhul ten sprut spruťáckej :angry:

Svoji, taky jsem prala poprvý oblečky na 30, ale s těma flekama nevím, zkus to přeprat v ruce , za to nic nedáš :wink:
4. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI dala bych to prát znovu a případně ještě jednou.... nic jinýho na to asi nejde...
když se mi něco takhle obarví, tak to peru okamžitě, nenechám to ani zaschnout...

ségra mi takhle dala třeba povlečení, že se jí to sepralo - na bílý jsou červený vzory a ty jí nějak pustily... no párkrát jsem to vyprala a už tam nic není... takže snad to půjde...
HEHE jsi mi pomohla :grinning: :grinning: :grinning: né holky, já jsem fakt vděčná za každej názor, je mi jasný, že to jméno se musí líbit hlavně nám :wink: ...... já mám právě opruzeniny z Elišky už :astonished: a zjistila jsem, že to jméno jsem prostě pro holčičku vyhrkla jen proto, že mi to každej předhazoval hrozně :confounded: prostě když jsem se nad tou Eliškou zamyslela, tak jsem zjistila, že ho vlastně pro holčičku vůbec nechci :pensive:
Toltec: Ahojky..:slight_smile:)

Zuzi: tak to jo..to jsi nám to neměla ani říkat..:slight_smile:))
holčiny jdu zadělat těsto na perníčky dokud Terísek spinká, tak zatímky :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem si říkala PROSTEJ když jsem si to po sobě přečetla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pardon :sweat_smile: radši mě nečti PROSTEJ... šak víme, že tohle je o vkusu, každýmu se líbí něco jinýho... na to přídete neboj :slight_smile: :wink:
ahoj TOLTEC :dizzy_face:

ZUZI tak to chápu :wink: tak nic neříkej :wink:

SVOJI jééé, tak to mě mrzí :pensive: to teda nevím, fleky ze světlýho asi zachránit nepůjdou, ale třeba mají holky nějakej fígl na to :frowning2:
autor
MONCI pááá :slight_smile:

ZUZI tééééda.... no tak si musíme holt 14 dní počkat mno :slight_smile:)) :wink:
4. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale teda, když dr. hodil do placu nástřel, tak tipuju taky pinďásky, případně páreček... ale holčičky by asi takhle brzo nenastřelil :slight_smile:)
4. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE vůbec se neomlouvej :grinning: já jsem ráda, že mi někdo řekne svůj názor, rozhodnout se musíme stejně sami, to je mi jasný :wink: je to jen otázka vkusu a ten máme každej jinej, důležitý je, abychom se shodli my s manžou :wink:
4. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ale včera mi psala kamarádka, že poprvý taky čekali kluka a narodila se jim holčička :slight_smile:)))
že jí to potvrdili pak i na UTZ v motole a nakonec se týden před porodem dozvěděla, že to bude holčička :slight_smile:)
4. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji skus to jeste jednou preprat jak pise hehe
kdysi se mi taky neco takhle obarvilo a pustilo to vypranim......
me se oblecky nastesti neobarvili, prala jsem na 30C
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI papa :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky mame znami co se tyden pred porodem dozvedeli ze se narodi kluk misto holky :slight_smile:
ted cekaji druhyho kluka tak treba to bude holcicka :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je taky hustý :grinning: no hold se tam něco smotalo a doktor to považoval za pindíka :grinning:
4. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo HYPO - to je asi ta horší varianta... mít tunu věcí růžových, šatiček a tak... a najednou je to kluk...
když je to z kluka holčička, tak to přeci jen ještě jde :slight_smile:)
4. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hustý je právě to, že jí to řekli dva dr. nezávisle na sobě... kdyby byla jen u jednoho, tak neřeknu :slight_smile:))
4. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek