• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojte kočky :slight_smile:

Hehe stále nic, tak Kubíku šupšup :wink: :dizzy_face:

Svoji neředí se a až to Barunce zmizí, tak nakup nový dudlany, dudlany se musí vyměnit :wink:
25. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Genciánku jsem taky neředila,ale mě doktorka říkala 2x denně a pak asi ve 4. měsíci po každým kojení-ale to jsem teda nedělala,já tu genciánu nemám ráda (ze špitálu),tak mu pusu vytírám večer před spaním.Naše mudra to doporučuje natírat i když rostou zoubky jako dezinfekci...
25. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus ženyyy... tak jsem ošmikaná :slight_smile:))) a po dloooouhý době jsem spokojená!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fakt mě několik let nikdo dobře neostříhal, jako slečna Monika...

CAT taky bych zkusila bílej jogurt... a v knize o kojení radí před kojením teplý obklady a po kojení studený...
holky tu psaly, že jim ty obklady hodně pomohly...

MONCI stále ))) no uvidíme uvidíme.. zítra jdu poprvý do poradny v Podolí ...
25. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me ten muj ucpany noc zridi.. fakt... ale uz snad do konce tydne a budu dobra..
hehenko.. tak sup sup at tu rano ctu ze je malej na svete..
25. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to tu řtu, lepší bejt sama.-))...ale teda dneska mam fakt špatnej den...nějak na mě všechno padá.... :frowning2: že by přišlo šestinedělí až teď...............nějak mě ta moje statešnost opouští :rolling_eyes:
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny tak jdu s originalni otazkou - Hehe uz ? :grinning: :grinning: :grinning:

Ostrihana,no to nam musis ukazat jaka je z tebe ted hehe kocka :grinning:

je holky to mi mrzi,ze ted zacinaj problemy s kojenim,ale snad ten tvaroh pak pomuze.

Luci tak zkus ihalovat vodu horkou se soli,ale jinak,ja mela taky desne ucpanej nos,spat ani clovek nemohl a nakonec jsem to vzdala pouzivala Olynth,nic jineho nepomohlo,zeptala jsem se doktora a on rikal,ze v mem stadiu uz to mimi neublizi a byla jsem podobne jako ty

tak musime se pochlubit,konecne pijeme i neco jineho nez mliko,ale teda byla to fuska,koupila jsem nakonec malemu klasickej hrnek jako byl za nas a jak pije,dokonce lame rekordy ve spani,vecer jsme zacali koupat uz v pul sedme,to je pohodo kdyz uz v 7 vecer spinka a vstava az po seste i v pul sedme rano,no ale po opbede mi spi uz dva dny za sebou 3 hodiny v kuse,sice uz pak nespi odpoledne,ale tak stejne pak uz se jde koupat

akorat ma nejake mrzute obdobi,chvilku se culi a pak rev z niceho nic a to bylo celej den,no ale uz odvcera mam velkeho kluka doma - jezdime ve sportaku :grinning:
26. únor 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem cetla zlobiveho manzu od sac,no to by si tak u me mohl zkusit,bych ho hnala - jak psala hehe jsi svata zena,opravdu

baes a tvuje manza me fakt pobavil - treba ti mezi tim vsim zbyvaji vteriny a v tech mas na milence alespon myslenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
hehenko mě se dnes zdálo že rodiš :confused: to byl tak živej sen, rodil tě Jarda Hejl z ulice ale nakonec to byl císař nebo co..a taky jste se stěhovali z hor s tvým manžou a já tam měla plno svých krámů :grinning:
Blahu tak to je velkej kluk, to je fakt..závidím to spaní
Verli bohužel takový dny budou, ale budou převažovat ty hezčí :wink:
26. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stále ZDE....

včera zase posloně - nepravidelný... a zas mě dost braly záda... no tak vám nevím holky... musím naznat, že tohle už je fakt nic moc! :(

všechny moc zdravím!
26. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jarda Hejl :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ne už :(((( ... a ostříhaná jsem tak, že se to nedá zveřejnit... ale což - doroste :slight_smile:)) :grinning:
26. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ANGE škoda, že se ti o tom jen zdá... já už si nepřeju fakt nic jinýho... :confounded:
26. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Provosenky :dizzy_face:
Blahu,ani v tom snu mi na milence nezbývá čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Je to blbý se opakovat,ale mě se taky zdálo,že Hehe rodí :sweat_smile: .Nechtělo se mi ani zapínat pc,ale musela jsem mrknout,jestli už třeba nemáme nový Hehenčí miminko :wink: A ono prd,ale Hehe,nic si z toho nedělej,jeto už otázka max. několika dní a pak už budeš mít Kubíčka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,tak jsme si myslely,že už začíná jaro a ono prd :frowning2: O víkendu bude prý foukat vítr a pak zase bude pod nulou :angry:
26. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE já vím, ale už mi začíná bejt fakt nedobře... :( a vždycky když něco začne, tak si říkám "klid holka, to ještě nemusí bejt ono" jenže pak jsem stejně zklamaná... včera mě to třeba bralo od 9ti do 1 v noci... a to prostě nechápeš, proč tohle začne a zas to přestane.. :((( no šak asi nemusím vykládat že jo...
achjo...
26. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE nééé... bude pod nulou??? to snad ne... :((((
26. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a má zase začít sněžit :angry:

Já tohle Hehe moc neznám,mě bylo na konci těhu fajn..no jasně to dloubání do žeber a šílený pálení žáhy,tvrdnutí břicha..ale jinak mi bylo dobře a tak jsem ani na porod nějak nespěchala-prostě až to přijde tak to přijde :slight_smile: Ale já měla si myslím výhodu v tom,že tu semnou nikdo neměl rodit nastejno.Podle mě,tím,že porodila Prostějka,už bys prostě chtěla mít mimi taky u sebe-což je normální,já bych byla to samý :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno BAE poslíky jako nepravidelný kontrakce jsem měla už před 14 dny... na začátku února nadějnej monitor. a tenhle poslední týden samej posel, ať už pravidelně nebo nepravidelně a nejsou zrovna nebolestivý.... ležet jsem nevydržela - ve sprše jsem byla asi hodinu, až přestala týct horká voda...
ono v tu chvíli je člověk vlastně rád a říká si, že to fakt už bude... jenže pak to zase přejde a prd... ale jako už nechci další nepříjemný posloně... už prostě aby to začalo no...
celkově veškerý poslíky jako dlouhání dole, bolesti podbřišku, kyčle atd. už mám teda pěkně dlouho, k tomu ty falešný kontrakce a už mě to prostě začíná s*át no...
jo a jinak máš pravdu, že jsme to tu táhly ve třech a holky už mají dávno odrodíno - ono se to nezdá, ale hodně to působí (navíc CAR měla stejnej termín jako já a PROSTEJ dokonce až po mě)... naštěstí jen v těch dnech, kdy porodily a teď už mě to zase přešlo... ale kdyby teď třeba ještě porodila kamarádka, co má termín 14 dnů po mě, tak ti povím, že mě asi fakt už jebne...

mě nepřidává hlavně ten ultrazvuk a to i přesto, že vím, že to jsou všechno jen odhady... že třeba váží ouplně normálně. ale stejně si myslím, že to bude 4 kilák a bojím se trošku víc no...

a dle MS už jsem v 41. týdnu :(
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to do toho všeho vůbec dloubání do žeber a žáhu nepočítám..

ale i tak si furt říkám, že je mi vlastně dobře... asi mám dneska jen blbej den... taky už jsem si myslela, že do poradny do Podolí už nedorazím no...
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nejlepší je, že manža mě nějak vůbec nevnímá... má tolik práce, že je totálně mimo... a to nemluvím o tom, že tu mám teď tunu práce i já :slight_smile:)))) mě by jako zajímalo, kde mezi tím mám rodit... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko ženy, moc děkuju za rady, dělám obkládky a je to mnohem lepší.
Ale v noci v 5 když jsem šla kojit jsem málem omdlela, miláček musel malýho přebalit a já byla total KO, pak jsem sotva nakojila, dala si obklady a obuprofen a ráno už bylo dobře...ale brrrrrrr, měla jsem zimnici a studenej pot...fuj!!!

Blahu tak ostříhaná jsi, jo????
Hehenko tak teď už je to otázka 3 dnů MAX:slight_smile:))nebóoooj
Svoji na vítání jsme měli jeanky, košili a svetřík do V, no byl k sežrání a tatínek se oblékl stejně, no až budou fotečky tak je sem hned dám:slight_smile:))bylo to moc milé a to počásko co nám vyšlo...unbelievable:slight_smile:))
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu Hehenko,ale už to bude!!Vydrž holka!!Věřím,že to pěkně s prychikou zamává,když ty co "měli " rodit po tobě už to mají za sebou :confounded: ale ty už to brzy taky budeš mít za sebou a bude ti "hej" :dizzy_face: :grinning:

Já teda takový posloňě neměla,jen tu noc před porodem-to jsem si taky myslela,že UŽ,ale ve vaně to nakonec po třech hodinách přešlo...

Odhady na ultravuku můžou klidně kecat,je zbytečný se tím nějak extra zatěžovat..těžší porod můžem mít jak se 4 kilovým dítětem tak s dvoukilovým.

Kdypak jdeš dnes do tý poradny?,třeba tě tam doktor trochu nešetrně vyšetří a tím ti pomůže :wink:
No jo musíš si najít čas na porod jako já na milence :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe Tys furt tu?
no teda počkejte na nás se zuzikem jak to buď pofrčí a nebo taky ne..

hlavu vzhůru! bude to miminko jak lusk, ani velký ani malý!!

drž se holka :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe ty jsi taky super žena, co?Makat ještě den před porodem, to jsi teda dobrá:slight_smile:))
Počkej až se to narodí, manža bude koženej, uvidíš, bude tak hotovej z malýho,že nebudeš chápat:slight_smile:)

My máme dneska zase sraz s maminkama a miminkama, jako každý pátek, od včera mi zbyl ještě medovníček a tak se holky těší:slight_smile:)))

A Hehe jak píše Bae, porod bude takovej jak má být a je jedno jestli má mimi 4kg nebo 2..když teda nemá 5:slight_smile:))
26. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko ničeho se neboj..prostě to přijde no..
My máme dnes taky sraz s maminkama, zítra přijedou kámošky, v neděli kamarád s nastávající a budeme řešit svatbu :slight_smile:
A teď jsem zkoušela tu nosní odsávačku na Vendulce a ona mi ji chytla a strčila si to do pusy tak jí to sálo ty sliny :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem našla na seznamu, že v neděli má bejt 11 stupňů... to pod bodem mrazu se myslí v noci ne BAE?
mno to je jedno :slight_smile:)) nějak bude :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT super žena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nejblbější je, že tu mám hooodně práce tak minimálně na měsíc... tak z toho mám trochu strach, jak to pak udělám... ale snad to nějak vymyslíme.
jinak čtu, že noc jsi měla teda nic moc! :( snad už dneska bude líp...

a jinak já mám podezření na 5ti kiláčka :slight_smile:)))) jako rodila moje babi... 5,5 kilový mimino... nechápu! :slight_smile:)))

TOL furt :slight_smile:))))))

do Podolí jedem za chvíli... mám tam bejt 12.30 a ještě předtím do kartotéky pro těhu kartu...
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo CAT a na fotky z vítání se mooooc těším!!!!

holky srazy si dneska užijte! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, už jste někdy pracovaly v telefonní ústředně??? uf... ten chlap mě dneska zničí...
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko.. ty si zase tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek