• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe neboj, 5,5 kg mít nebude, to byste byli asi i na Nově jako raritka:slight_smile:))

jojo, dnešní noc parádní, ale nevím co mi bylo, jestli je to tím zánětem a nebo tlakem, fakt jsem měla mžitky před očima a chtělo se mi i blejt:frowning2:((no a už asi 3 dny mám strašně citlivej nos...kdybych nevěděla že jsme si dávali pozor řekla bych že jsem těhu...ale nejsem...
Jinak to pravé prso jako bolí na omak, ale jinak nebolí, obklady dělá a budu dělat dokud tto nepovolí..ale je to teda nepříjemné:frowning2:(
Ještě že mě to nechytlo včera, to bych si to vítání ani neužila:frowning2:((
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky.... dneska se mi konecne po dlouhe dobe spalo dobre.. asi uz se uzdravuju takze telicko si vynahrazuje vse co sme nenaspali v tydnu... .padim do prace... juchu.. .aji se tesim.. byla dneska vyplata.. takze dobry dobry..

hehenko budu na tebe myslet.. snad to nejak dopadne..
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :dizzy_face: zdravíme všechny, jsme živý a zdravý, včera jsme to ale nestihli..... po několika dnech ležení jsem se tu trochu vrhla do úklidu :wink:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHooooj PRVUŠKY :dizzy_face:

HEHENKO... nepropadej depce z velkýho miminka, odhady jsou jedna věc a skutečnost je většinou jiná. Budeš mít hezký miminko....tipuju 3,8kg...to je tak akurát na klučíka. Ti poslíci jsou ale dost nepříjemní, fuj, huš s nima pryč.... už to bude rovnou porod.... a bude to takový fofr, že ani nemrkneš a Kubík bude venku. Už sis toho užila dost a dost.... tak porod bude jenom taková třešínka na dortíku.

Jako koukám, že ve snech začínám mít tady konkurenci....Jarda Hejl rodil Hehenku....hahahahaha¨...to je super fór :grinning:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem vás jen tak trochu prolítla, mrkala jsem, že CAT má trošku problém s horkým prsem..... mě na to hodně pomohly ty studený obklady a ty první dny odstříkávání :wink: a musím říct, že odstříkám raději i teď, když třeba citím, že to prso začíná tvrdnout, že malej moc nevypil třeba.... :wink: obklady už nedávám, protože prso nemám horký...... jo a tu zimnici jsem CAT měla taky.... fakt hodně chlaď a aspoň párkrát po kojení ještě odstříkej, ať se to v tom prsu nehromadí :wink:
26. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a musím říct, že SAC by měla mít podle mě svatozář nad hlavou.... co ti mužští někdy provádí, tohle já bych těžko rozdýchávala, máš můj obdiv SAC.... :wink:

a HEHE je asi dneska v poradně v Podolí že? tak držíme palec, četla jsem, jaký jdou na ni depky, HEHE, to je logický, já si myslela, že takhle tady budu tvrdnout já, ty a CARCUL odrozený a já že tu budu tvrdnout a měla jsem z toho strach, takže si dokážu trošku představit, jak ti asi je... ale neboooj, už to bude brzo za váma.... :wink:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z toho odhadu si fakt nic nedělej HEHE, Kubík může být o hodně menší, je to jen odhad.... :wink:
26. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem, kolik má Vítek od PETULKY zoubků, tý jo PETUL a to ještě plně kojíš? :astonished: :astonished: :astonished: to musí pěkně bolet.... z toho já mám právě strach, že Davídkovi vylezou nějak brzo zoubky a při kojení budu trpět... :pensive:
26. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mrkala, že Denísek od CAT spí 9 hodin v kuse.... :astonished: :astonished: tý jo CAT, malej nemá hlad tak dlouho..... náš Davídek vydrží tak ty 4 hodiny maximálně.... ale spíš ne, budí se většinou po těch 3....
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI, PROSTEJ hoooooooj.... :slight_smile:))

LUCI tak to je fajn, že ses vyspala..
PROSTEJ paráda, že je líp!!!! :slight_smile: hned je svět veselejší což?

holky já vím, že jsou to jen odhady - šak to píšu... ále jak už je TP, tak z toho mám prostě strach o fous větší no. a moc s tím nenadělám i když si říkám, že to jsou odhady a skutečnost může bejt jiná...

ZUZI mno ty poslíčci jsou fakt už vtipný... zvlášť když jsou 1,5 hod. PRAVIDELNě co 10min... to už si fakt říkáš, že pojedeš a vono zas houno :slight_smile:))) a ty záda fuj - už se vidím s křižákama u porodu... to jsou nepříjemný takhle i posle, natož už porod s křížovýma bolestma... nechci. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, hlavně, že je mi líp, ještě dneska budu trošku polehávat, ale od zítřka už nástup naostro :grinning: .... musím být fit pro prcka... :wink:

kdy jdeš do té poradny HEHE? :wink: a s tím odhadem, já tě chápu, já měla bobky celej porod... :grinning: doktorka řekla odhad váhy 2900g plus minus 400g a i tak jsem si říkala, že to může být klidně víc... ale trefila se naprosto přesně.... :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty záda teda nezávidím... z toho jsem měla největší strach u porodu, že mě budou brát záda...naštěstí se mi to vyhlo.... :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočítala jsem včerejšek.... a teda můžu říct, že chlapi jsou občas pěkní sobečtí par...ti! Nechat těhotnou ženu čekat....blééééé!

HEHE...ty záda jsou fakt děs. Snad se ti to při porodu vyhne. Já jsem teď se zádama od pondělí taky na štýru, v noci skoro nespím a nemůžu se uvelebit, stát dlouho je taky utrpení.... a když si představím porod s kříž.bolestma....tak to radši teda císaře :angry:
26. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na disk. o dvojčatech se právě teď narodili dvojčátka chlapečci....mám velkou radost, protože mamina měla jedno hlavičkou dolů a druhé napříč... a nechtěli jí udělat císaře!!! A nakonec si ho vybojovala v jiné porodnici.... a chlapečci krásné váhy 3kg a 2,7kg. :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ za chvíli razíme... v poradně mám být ve 12.30...

ZUZI no paráda... opravdu krásná váha! gratuluju! :slight_smile:
ani já si nedovedu představit porod s křížovýma... ale když to bude, tak to holt bude :slight_smile:)) ale asi budu děsivě protivná a hysterická :slight_smile:)))))))) :grinning:
26. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT a ostříhaná jsem já... jsem celkem spokojená... ale dneska je vidět, jak mi to nahoře moc prostříhala... takže jsem taková víc klučičí :slight_smile:)) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak držíme i s Davídkem palec :wink: ať už Kubík vyleze.... :wink: a porod bude takový jaký bude, to dopředu nijak neovlivníš.... přeju aby byl pohodový a rychlý :wink:

ZUZI ahojky.... tak to už je slušná váha na dvojčátka.. :wink:
26. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... v porodce jsou zvyklí na všechno, takže klíďo píďo buď hnusná :wink:
Tak ať je na monitoru něco vidět..... a ať jsi otevření aspoň na 2! :wink:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko děkuju za rady:slight_smile:))určo tě poslechnu:slight_smile:
Jinak náš Denísek fakt spinká i těch 9h v kuse, asi mám dobré mlíčko:slight_smile:)smetánku.-))

Zuzi tak to je super že porodila, ale teda muselo to být drsný :astonished: :astonished:
Holky my už jedeme na ten srazík, ještě nakojím a musím se obléknout.
Hlava mě třeští jako střep:frowning2:(((ale asi to souvisí s tím prsíčkem...no
Tak já jdu nahřát prso nakojit, odstříknout a zase studenej obklad...papapapapa a děkuju!!!
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahojky... :dizzy_face: doufám, že ty rady k něčemu budou :wink: on pokud malej spí 9 hodin v kuse a nepije od tebe, tak se ani není co divit, že se ti tam to mlíčko hromadí a pak z toho máš horký a bolavý prso :wink: a těch 9 hodin v kuse teda závidím..... :grinning:
26. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ přeju si, ať to od prvních bolestí trvá max. 13 hodin :slight_smile:))) víc ani prd! :slight_smile:))) :grinning:

ZUZI no tak to jsem zvědavá jak budou nadšení ze mě :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
no jsem fakt zvědavá na monitor... ale nějakou aktivitu děložka vyvíjí poslední dny až večer... takže čoveče pochybuju, že tam něco bude... :slight_smile: a na to otevření jsem taky zvědavá... ale jak tu psala CAR, ta byla otevřená na 2 už 14 dní před porodem :slight_smile:)))

mě už kleslo břicho, hnačku jsem měla dva dny... a stejně ani prd... takže fakt tam mám schovanýho pěknýho vtipálka... :grinning: :wink:

tak my razíme... páááááá :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tašku si neberu, neb se nic neděje :slight_smile:))
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... když je i u jednoho mimi příčně, tak je císař na 100%, ale jí ho nechtěli udělat, že už porodila 2 děti, tak že to prostě zvládne! Bojovala s tím měsíc až nakonec ten císař byl. A vydržela neskutečně do 39tt!!!
To je super že malej spinká takhle dlouho v kuse.... to je ale hodný miminko ..já ci takyyyyyy :dizzy_face:

PROSTEJKO..ahoooj.... jak se máte s Davídkem?
26. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to té dotyčné gratuluju, krásná dvojčátka :slight_smile:
Hehenko tak monitoru zdar..
26. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak držíme palec... :dizzy_face:

ZUZI máme se celkem fajn... občas malého potrápí prdíčky, tak mi tu tlačí a rudne :sweat_smile: ale pomáhá na to hodně ten polštářek z třešňových pecek :wink: ..... no a co ty? jak se cítíš?
26. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my za chvíli půjdeme přebalit a krmit, malý se mi tu budí a bude mít hlad... tak se zatím mějte holky...
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO.... tak to je skvělé, že se vám dobře daří .... kde se ten polšátřek z třešň.peciček kupuje? V lékárně?

Dneska jsem pokoupila nějaké věcičky pro mimi.... přebal.podložky v akci, prsní vložky, plínekčky Huggies newborn v akci, termoobal na láhev, vlhčené ubrousky, ... Nějak jsem se lekhla, že už se nám to blíží.

Dneska jsem byla na sociálce se vyptat na mateřskou a tak...a prý musím nastoupit na MD 6-8týdnů před... já myslela, že to jde i kratší dobu před porodem... a taky jsem myslela, že u dvojčat je to delší doba než 28týdnů... dřív to tak tedy bylo.
26. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak ať Davídek statečně prdí :wink:
Zuzi já ten polštářek kupovala v DM a Vendulce to taky pomáhalo..teď už prdíky nemá, je věčně na břiše tak se asi vyprdí takhle..
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brouček je napapanej a teď se půjdu obstarat já... :grinning:

ZUZI ten polštářek jsem kupovala v DM drogerii... :wink: a jinak ty nákupy chválím, je dobrý mít do začátku něco doma v zásobě.... já to vidím i teď sama na sobě, navíc jak mě laplo to nachlazení, tak nikam nechci chodit, malého nechci taky hned tahat do obchodu, takže všechno vyřizuje manža.... tak je dobrý mít plíny a vlhčený ubrousky a vložky do podprsky a tak v zásobě, aspoň na prvních pár týdnů :wink:

jo a ta mateřská, já myslela, že ženská od dvojčat je delší dobu, snad 37 týdnů....... nekecala náhodou ta ženská? jinak těch 6 týdnů před porodem nastoupit musíš, jinak bys o mateřskou přišla.... :pensive:
26. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek