• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ANGE...díky, určitě tam skáknu a koupím ho, když vidím, jak to bezva prckům pomáhá. Takže nahřát do mikrovlnky a na bříško.....
26. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE díky :wink: oni malému ty prdíky odcházejí, ale asi ne tak jak by si představoval... :grinning: a ten polštářek pomáhá, uklidní se a neřve a je klid... :wink:

ZUZI jj, nahřát v mikrovlnce a dát na bříško...
26. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky musím Vás jít taky konečně pozdravit, dokud jsem ještě celá! porod se blíží tak makám od rána do večera abych všechno stihla připravit! V úterý mi dodělali linku takže jsem teď tři dni strávila stěhováním a vymýšlením jak to uspořádat! Sice jsem byla hotová, ale užila jsem si to! Jestli se mi dnes podaří douklidit pokojík a chodbu tak v sobotu odpočípám (poprvé za celou mateřskou a to jsem nastoupila na začátku ledna) a v neděli jdem s manželem vyhnat našeho lumpíka z bříška a v 1.3 ráno rodim!
Moc Vás nedočítám to bych fakt nedala, ale koukala jsem že má hehe strach z velikána tak nebuj nejsi v tom sama podle mího břucha taky nebudu mít žádnýho mrňouska! V podnělí mi Dr jen podle pohmatu odhadla tak 3,8 kg a já když se narodila měla 55cm a manža je obr takže asi do padesátky velikosti se nevejdeme!

Takže ještě jednou Vás moc a moc zdravím snad se máte všechny mooooooc krásně a ti vaši drobečci také!
26. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi ahojky..nedávno jsme tu na tebe myslely..tak ať stihneš poklidit a 1. 3. ať rodíš :grinning:
26. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... tak to teda musím ještě pozjistit u holek na Dvojčecí diskusi, jak to mají ony,....ale ta baba na soc.se ještě ptala kolegyně... prý to teď už tak není.... tak nevím!
DM mám za rohem, tak tam ještě teď vlítnu, jdu do banky, tak to mám po cestě.

Ahoj ORCHI.... ty jsi ale pilná těhulka. Tak ti budu držet palce, ať se vám prcka podaří toho 1.3.vyhnat z bříška... to by bylo hezké datum :dizzy_face: Přeju rychlý porod....a dej sem vědět, jak jste na tom. Máš na někoho z diskuse mobila? Abychom to měly z první ruky :wink:
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy jste zlatíčka! Já na Vás myslím pořád, jen vůbec nestíhám, malovala jsem, natírala trámy, do toho tu jsou byli dvakrát na tu linku, teď my manža přines ještě nějaký rýsování a do toho jsem se snažila vyprat výbavičku a zbalit tašku do porodnice! Navíc každý týden strávim celý jeden den v plzni, protože se mi nechce projíždět benzín tak když mám Dr tak jedu ráno s manžou a potom na něj čekám ve městě!
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ORCHI, teda my tu na tebe myslely, jestli už náhodou nerodíš..... tak 1.3. na tebe budu myslet a doufám, že ti to vyjde a porodíš... to byl můj TP, tak ti to moc přeju :grinning:

ZUZI tak třeba to teď už fakt tak není, ale já měla pocit, že ještě když jsem to zjišťovala pro sebe, tak jsem všude četla, že matky od dvojčat to mají jinak.... určitě nedáš nic za to si to pozjišťovat.... :wink: ale tam stejně jen vyplníš papíry a pak ti budou vyplácet mateřskou po tu dobu, co ti bude náležet.... :wink:
26. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo určitě písnu prostějce a carculce! Prostěj tobě můžu poslat MMs nebo je nemáš aktivované?
Když neporodím 1.3 tak určitě 3.3 to je taky pěkný datum!
Anget Můžu se tě ještě poptat na látkovky! Jsem pořád nervózní z toho že jich mám málo!
no a já se jdu najíst holky... ještě mrknu odpolko, co ta HEHE :wink:
ORCHI a 3.3. jsem měla TP podle screeningu :grinning: tak si vyber... a můžeš určo poslat MMS, já ještě musíš vyzjistit od manži,jak to stáhnout do PC, ať to mají holky hned na netu :wink:
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super prostej tak čekej zprávičku :slight_smile:! Jsem tak strašně zvědavá jak ten náš klouček bude vypadat a jaký bude ten porod! na kurzech mě docela natěšili takže strach mám asi jen z toho šití!
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zpět a mám polštářek :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám po obídku....půjdu sklidit nádobí a napsat miláčkovi nákup.... ale musím pořád myslet na HEHE... :sweat_smile: snad jí to dobře dopadne...

ORCHI zprávičku určitě čekat budu.... :wink: už se moooc těším a holkám sem dám hned vědět i s fotečkou... :wink: na porod buď natěšená, to je dobrý přístup, je to fakt krásný zážitek, a tu bolest hned zapomeneš.... s tím šitím, taky jsem z toho měla strach, ale měla jsem asi celkem štěstí, šili mě všehovšudy 10 minut i s kontrolou vevnitř.... doktor říkal, že mám snad 2 stehy vevnitř, to jsem vůbec necítila a pak 6 stehů zvenku (to potvrzuju, už vypadly)... a z toho jsem cítila ten poslední..... :sweat_smile: takže asi šikovnej pan doktor.... snad to budeš mít taky v pohodě...

ZUZI super :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím na HEHENKU, snad pro ní bude mít doktor dobrou zprávičku, že už to začíná.... vždyť takové poslíky jsou už za trest.

Jsem totální analfabet v dětské výživě.... od kdy můžou děti lipánka?
26. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no snad už se u HEHE něco chystá.....je fakt, že takový poslíky mít dlouho před porodem, to je už je na palici.... :rolling_eyes:

s tou výživou, no nevím, někdo dá lipánka klidně v pár měsících.... já si nejsem jistá, jestli je to úplně vhodná výživa pro malé mimčo.... a nemám vůbec představu, jak tohle budu řešit, jestli můžu dát Davídkovi tohle nebo tamto... :sweat_smile: asi podle zkušeností holek odsud... :grinning:
26. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic já jdu sklidit to nádobí a nachystat ten nákup, až dorazí miláček, tak ať může vyrazit do obchodu... zase mrknu, co HEHE... :wink:
26. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, obecně se říká že se děti přikrmujou od 6.měsíce kojený a od 4.měsíce ty co jsu na UM, já uvidim, ale myslim že první mrkvišku mu dam až budem slavit 5.měsíců:slight_smile:

Ange, svoji.tak dneska mi alej dudlal toho ortodent.dudlika, jse´m ho ošlálila a namočila ho rošku v moučkovym cukru, no a hned mu přestal vadit.-):slight_smile:))jste měli vidět ty oči vykulený zas:slight_smile:
26. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER:grinning:...me mamka macela dudaka v medecku a prej jsem ho milovala:slight_smile:

ja se na to s baruskou teda nechystam....zato jsem ji namazala hubinku tou fialkou a jak ji to slusi:slight_smile:
26. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam ...medík bych si taky dala líbit :sunglasses:
Papa...letím domů, ještě večer juknu, co HEHENKA na poradně, jestli uuuuuž....

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já bych málem zapomněla....SVOJENKO....hodně zdravíčka a štěstíčka k tvým dnešním narozeninkám :dizzy_face:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile:
26. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neuvěříte holky... já jsem z toho upřímně docela MIMO... jiný slovo to nevystihuje... :astonished: :frowning2:
26. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
COPAK HEHE???
26. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Podolí se zděsili z mých lékařských zpráv a po menších zmatcích mě předávají porodnici u Apolináře...
a aby toho nebylo málo, musela jsem do Ikemu a tam mi dr. napsal do zprávy, že jsem JISTĚ RIZIKOVÁ a že mi doporučuje CS... jednoduše mám dost... a to úplně... a vůbec nevím, co teď s tím...
prý se to samozřejmě na mě, ale že i kdyby bylo riziko, že se něco udá jen 10% tak by to prý neriskoval... jsem na něj čuměla jak blázen, on začal koktat....

jinak v podolí mě zkontrolovali a hlavičká velmi naléhá, hrdlo prý téměř žádný, uprostřed prostupný... doslova "je to na spadnutí" ...

jsem u manži v práci a má tu zrovna jednání, ale mě se chce děsně bulit...
26. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k APOLI mám dovalit v pondělí... nedovedu si představit, že tam dojedu o víkendu, že rodím... to už tam s nikým nic neproberu...
26. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako,že jsi riziková kvůli tomu tvýmu srdci??
26. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si asi dělaj prdel ne,ve 40. týdnu přišli na to,že by byl lepší císař,jo??Bych šlsa poděkovat tomu tvýmu doktoroj,co o tebe celou dobu "pečoval" :rolling_eyes: :angry: :angry:
26. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj BAE.... já tomu vůbec nerozumím... vůbec nevím, co si myslet... konzultovala jsem s dvěma kardiologama a každej mi řekl, že jsem zdravá, že můžu rodit kdekoliv...

pak nakvačím do Podolí a tam se zděsí a rodit mě tam nechtějí... samořejmě prý kvůli mě a dítěti, neboť stát se může cokoliv a oni na to nejsou vůbec vybavený... v noci tam není ani internista...
tak začali telefonovat do Apolináře... no prostě dobrý zmatky... a jsem 41. týden a všichni z toho v úleku... a nejvíc já samozřejmě...
26. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady BAE asi platí, co člověk to názor...

kdybych to aspoň neřešila s dvěma dr., tak neřeknu... ono jako mohla bych rodit normálně kdybych chtěla, ale když tě někdo takhle zděsí, že by to neriskoval, bo při porodu se vyplavuje tohle a tohle vzniká hromada mikro spazmů, a dochází k arytmii... bla bla... no málem jsem tam s sebou šlehla...

no dr. mi tam dopsal, že kdybych CS odmítala, tak, že pak teda přirozeně, ale za monitorování i následnýho...

ty voe.... já nevím... jsem fakt z toho fakt mimo a vůbec nevím, co si myslet, co dělat...
26. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda mazec :angry: No,hlavně že tě předali aspoň do nemocnice,která je schopná se o vás postarat!!Hehenko,já vím,je to těžký,ale zkus zachovat aspoň trochu klidnou hlavu..teď s tím stejně už nikdo nic neudělá a až přijde ta chvíle,uvidí se..koukej jak dopadla Prostej,nakonec bez círaře a všechno dopadlo na 1 :wink:
26. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Hehenko...a půjdeš do přirozenýho porodu? Vždyť dlouho ti nic není, jsi v podstatě v kondici a ty kontrakce bys asi stačila prodýchat...no a porod na spadnutí..
26. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek