• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
U nás taky svítí,až přijde manža domů z práce,najíme se a hurá ven :slight_smile:

Tý jo,Vítek se ale bude mít,mňam :dizzy_face: ..holky,kde berete recepty?nebo to máte z hlavy?

Svoji,hezky si výlet užijte :wink:

My se taky v dohledné době chystáme do Hradce na výlet,koupit nočník a táák,ale moc se mi s tím naším průďou nechce :sweat_smile: ,člověk s ním v klidu nic nenakoupí..
27. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,nám to spinkání bohužel nezůstalo... :unamused: v noci se budil jen ve dvě a pak v sedm a pak spinkal třeba do devíti...a teď?! :sweat_smile:
27. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Peti,moc děkuju,jsi Zlatíčko :wink: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae není vůbec zač , stačí když si přečteš něco a pak sama už si budeš zeleninku kombinovat :wink:
27. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak se asi člověk naučí,jak co kombinovat,ale aspoň pro začátek :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo,Kraštůfek spí od devíti a já se normálně nudím :grinning: :grinning: .Už jsem poklidila,uvařila,dokonce si i zacvičila :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko tak ty stránky jsem si taky uložila děkuju..
Ono ty skleničky taky nic moc, řešilo se to na diskuzi o látkovkách - přidává se tam rajčatový protlak = je to sladší..někdy dokonce i sůl nebo cukr..zkusím se podívat tedy na nějakou mraženou zeleninu, viděla jsem směs baby karotka, baby hrášek, baby brokolice :slight_smile:
dnes zase razíme s Vendulkou na odpo ven s kamarádkama tak se těším.. :sunglasses: je nádherně
27. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přitom se říká,jak ty skleničky jsou pro mimča nejlepší,že se kontroluje i půda v který roste ta zelenina...Já to mám naplánovaný asi takhle-pokusím se mu vařit,ale co dělat nebudu,jako např.králičí,telecí,...tak to mu jednou za čas koupím..prostě to střídat :slight_smile: ale uvidíme,jaká pak bude praxe :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to Angeth taky užijte :wink: ááááá,Krykry se nám probudil :slight_smile: Já se na něj tááák těším až ho pomuchluju :grinning:
27. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlášení::: :slight_smile:)) tak jsme volali a prý nemáme teď jezdit... kdybych náhodou měla kontrakce, nebo praskala plodovka, tak máme dojet okamžitě a na nic moc nečekat, že je tam prý vždycky nějaká konstance, která zhodnotí stav a dle toho se rozhodne. jinak v pondělí v 8.00 mám nakvačit do poradny pro těhule a tam se uvidí. kardio poradna je v úterý, ale myslím, že kdyby nic, tak se už domluvíme v to pondělí...
27. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu něco uvařit... nějakej nechutnej vepřovej hrnec se zelím :slight_smile:))) ať si ještě užijeme :slight_smile:)) :grinning: pak vás dočtu :slight_smile: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď ve středu jsem zjistila, že jsem těhu, tak se hlásím do diskuze :wink: chodila jsem na beremese a na snažilky na lidé.cz, ale zdejší typ diskuzí i vyhovuje asi víc...doufám, že píšu do správného tématu, nenašla jsem jiné, které by bylo vhodnější :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATCHI gratuluju k těhu a moc ti přeju, aby všechno probíhalo v pořádku...
27. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsi určitě v dobrý diskusi :slight_smile: teď odpoledne to tu bude asi usnutý, ale to nevadí... jinak to tu celkem žije :slight_smile: :dizzy_face:

tady jest naše tabule těhulek a maminek... (akorát jsem ještě do maminek nepřesunula CARCUL)
27. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klidně o sobě něco napiš, ať víme a trošku tě poznáme ... o nás si toho můžeš přečíst už hromadu :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání :slight_smile:
no svatba byla loni v červenci, na beremku mám album, tak můžete juknout.
Jinak jsme v podstatě měli štěstí, že to šlo takhle rychle, sestřenka, která je o dva roky mladší se snaží už oéd loňského srpna a zatím nic. Ale je pravda, že mi s manžou se snažíme žít zdravě, kdežto ona s mužem kouřej, moc se nehejbou a tak...možn to má taky vliv.
Jinak j jsem hlavně pejskařka a koňačka :grinning: a od toho se všechno odvíjí...výlety, závody a tak...akorát doufám, že mě minou nevolnosti, páč mám naplánovaných docela dost akcí do podzimu :angry: tak snad "mimejš"(jak ho nazvala kamardka) nebude proti :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, teď vidím ty překlepy a chyby..."mi" s manžou...to je děs, to se omlouvám, jde to nějak opravit, nebo je to definitivní?
27. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je to definitivní... a neboj... ještě se několikrát zděsíš, cos to vlastně napsala... to je normální :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

mnooo originální svatba :slight_smile: jen co je pravda :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kolik vám je?
27. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě v dubnu 28 a manželovi teď 35. Já chtěla první mimčo v tenhle věk a nakonec se zadařilo...většina kamarádek, co se začaly snažit po třicítce, tak jim to moc nešlo...koukám, že ty už budeš každým dnem v porodnici :wink:
27. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATCHI tak to jsi stejně stará jako já... a taky jsem dubnová :slight_smile:

my se brali v srpnu 08 (taky mám menší album na BRMS) a manža je o půl roku mladší než já :slight_smile:)

jééé já ti neposlala tu naší tabulku :slight_smile:)) jsou tam nějaký údaje...
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Fphotos%2Fhehena
27. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a porodnici už toužebně očekávám.. první termín jsem měla 24. a dneska je druhej...
akorát se nám to trošku zkomplikovalo, bo mě včera Podolí odmítlo rodit (neb jsem měla před dvěma lety kardio potíže), takže mě předali k Apolinářovi... ale ani jsme ještě k Apolináři nestihli jít, neb je víkend že jo... takže když se do konce víkendu nerozdvojím, tak jdu hned v pondělí ráno do poradny a tam se budem domlouvat co dál... bo mi teď v pátek jinej kardiolog do zprávy napsal, že doporučuje císaře... doteď mi moji dva kardiologové tvrdili, že můžu rodit v pohodě přirozeně a kdekoliv.... takže překvapení takhle na poslední chvíli veliký...
no uvidíme, co na to v porodnici řeknou a jak se tam domluvíme :slight_smile:
27. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATCHI jinak jsem mrkala, že píšeš i jinam..

na první kontrole u gyndaře by ti měl dr. udělat vnitřní ultrazvuk, aby viděl dutinku a mohl potvrdit těhulenství...
jinak se nic mimořádnýho neděje... vím, že když jsem se objednávala, tak jsem říkala, že jsem mi vyšel pozitivní test a hrozně mě zaskočila otázka sestry, jestli chci těhu přerušit... :sweat_smile:
těhulenskou průkazku jsem dostala kolem 11. týdne, ale to je u každýho gyndaře jiný...
27. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabulku jsem našla u Tebe v albech :wink:
no tak to překvápko s císařem a porodnicí je teda dobrý...tak držím palce, ať je všechno tak, jak má být...
Na beremko mrknu, už jsem tam dlouho nebyla, tak se aspoň mrknu, co dělaj nevěsty.
Jinak já první čárku na testu měla 24.2., snažíme se intenzivně od ledna 2010 a bydlíme ve zruči nad Sázavou - to pro doplnění tabulky :grinning:

Jo, pročítám to tu a občas píšu, jsem v práci, tak zaháním nudu :sunglasses:
27. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATCHI doplním tě do tabule později... až jak se tu zabydlíš... snad ti to nevadí. ale už tu proběhlo pár lidí a zase zmizlo, tak uvidíš časem...

fuj v sobotu a v práci... ble :slight_smile:)) a i když my tu taky momentálně pracujeme :slight_smile:) ale aspoň je člověk doma :slight_smile:
27. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, rozumím :wink: bohužel jsem v práci i zítra a pondělí dopoledne, tže nic moc...
Jo a hledala jsem Tvoje album na beremku a nenašla, pošleš mi odkaz? Díky
27. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná svatba, ta houpačka byla super :slight_smile:
27. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATCHI jj ta houpačka byla nakonec fakt skvělá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi jako každá spokojená nevěsta a manželka bych si to střihla ještě jednou :slight_smile:

mno nic, jede sem na nááávštěvu ségra... kupodivu :slight_smile:)) tak se zatím loučím pá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, zatim ahoj...
27. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek