• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj holky

Katchi vítám Tě.

Tak jsem si dneska zavzpomínala jak jsem loni v sobotu objevila //, je to bylo tak krásné :slight_smile:

Rok po té mě však potkala asi nějaká choroba, škrábě mě v krku a necítím se ve své kůži. Tak vzal přítel malého a jeli k jeho rodičům ať si trochu odpočinu, ale nějak nemůžu spát.
27. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přejeme kráásnou slunečnou sobotečku :grinning:

vítám katchi a gratuluju k těhu :dizzy_face: Doufám že se vám vyhnou všechny potíže a obtíže :slight_smile: :wink: :grinning:

Hehenko s těma mudrama je to fakt hrůza :astonished: Mě by asi kleplo kdyby to tam na mě tak vybalili :astonished:
Tak snad Kubulka do pondělí počká a pořádně se domluvíte :dizzy_face: :wink:

Holky co myslíte? Muž zase celej den něco dělá..nemá čas ani jít s nama na procházku :cry:
Ach jo já nevím co mám dělat..kdybych aspoň měla tady za kým jít ale takhle.. :frowning2:
27. únor 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Tak koukám že hehenka a kubík zatím pořád jedno tělo:slight_smile:)

Car chudinka má bradavky do krve, ale neboj, za měsíc to nebudeš ani cítit, jinak děkuju za rady..
Já jsem na tom hůř, musela jsem nasadit antibiotika, mám pořád 37,5 a hlava mě třeští, miláček se vrátil z hor o den dřív a jeli kočárkovat tak jdu chrnět..ale večer mi z toho bolavého prsa neteklo už mlíko, za 30min vysám 20ml....takže děsný, ale už jsem si vzala 1. prášek a je to lepší...až na tu hlavu.Prsa chladím mraženou zeleninou, ale když malej začne sát tak brečim bolestí....paráda no...a venku je taaak nádherně:frowning2:((

Katchi vítej a gratulation!!!!!
Jinak jsemmoc nedočítala, jdu hajat a doufat že to bude jen lepší abych nepřišla o mlíčko:frowning2:((
papapapapa a hezký víkendík
27. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za gratulace, už se těším, až budu něco vidět na utz a budem si jistý, že je to ok. Užívejte si víkend, já jsem v práci, tak se tady na vás občas mrknu...
27. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlasim z prace doma.. opet v praci nuda.. koukam ze hehenka furt ceka a ceka..

jinak vitam novou tehulku.. ahojky katchi.. jasne ze si na spravnem miste.. tu si povidame kazdou chvilku a resime spolu co a kde.. no vsak uvidis..
27. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočeny, hlásim nové fotky, jdu trochu dočíst my byli u babi:slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak:slight_smile:)
hehe.to je fakt úděsny tohle nejenom že furt nic...ale ještě tohle k tomu, ach jo no hlavně mysli na to aby to bylo co nejmenší riziko, držíme s Tádou palečky aby to bylo ještě o víkendu:slight_smile:

cat:chudinko to je mi líto ach jo a dáváš ten tvaroh taky??to prej jako dokáže ten zánět vytáhnout, ať manža koupí, fakt čikaj holky že to pomáhá...-)......

uuu já když si vzpomenu na ty praslý bradavky a kojení se skřípáním zubuuu au au...

jeee máme další těhuli:slight_smile:

Katchi:vítej, snad se ti tu bude líbit tak jako mě:slight_smile:já tenkrát došla jen na návštěvu a ony si mě tu už nechali:slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my právě snídali, začínám zkoušet kašičky, dnes jsem měla http://www.detskavyziva.cz/shop/sunarka-tekuta-mlecna-kase-dobrou-noc-multicerealni.html?insertItemToCart
dala jsem jednu lžičku Tádovi a ten čikal, že tuhle dobrot od půl roku papat klidně bude:slight_smile:mlaskal....
je to fakt šikovný...uý hotový jen se ohřeje.-)
28. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj verled, koukala jsem na vase fotecky a Tada je fakt uzasnej :slight_smile: a ty taky, jak to vsechno zvladas...
28. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sem se prave probudila.. byli sme vcera s holkama z prace si zatancovat.. no moc sem toto nenatancovala.. ale i tak dobryyyyyyyyyy....

hehenko... doufam ze vse zvladas.. a vse bude dobry uvidis.. myslim na tebe..

katchi ahojky a dobry nedelni ranko..

verled.. tobe taky..

no nic padim do prace.. budu tu vecer.. papa
28. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zlatý.. moc se omlouvám nedočítám... jen hlásím, že jsem stále 2v1...
vypadá to nakonec, že to opravdu bude místo únorčátka březňátko... :slight_smile:)
na zítřek jsem zvědavá.
28. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak po tom počátečním překvápku už je to brý holky... už včera to bylo v pohodě. člověk se prostě jen leknul...
uvidíme jak to nakonec dopadne. ale jak píšete, budu myslet hlavně na to, aby všechno bylo v pořádku a i když s císaře nejsem nijak nadšená, tak i s tou variantou se smiřuju .))) jak taky jinak že jo. :slight_smile: :dizzy_face:

doufám, že CAT i CARCUL už jsou na tom líp...
včera mi večer psala ještě PROSTeJ, že jim blbne net, tak nemůže přispívat...

holky ADELL, CAR - tabulku upravím odpoledne.
28. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ :dizzy_face: Jenom najukuju, jestli nejsou nějaké novinky......

HEHE...na zítra ti moc držím palce :wink: :dizzy_face:

letím vařít a účtovat...pááááá
28. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI moc děkuju :slight_smile:

jdem ven ženy :slight_smile: už se tu nudím :slight_smile:)) tak pá zatím :slight_smile: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi:zvládáme to jak se dá, ale myslim že nám to jde skvěle.-)děkujem za pochvaly:slight_smile:

hehe:ty br´do to je uuuděs........snad už to bude nebo co:slight_smile:
28. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky..jakpak se mate?

hehe co ty jak jsi na tom?

cat..chudinko,snad uz je ted lip...a Denisek furt hodnouckej?
28. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky:slight_smile:
Hlásím že anibiotika zabrala fakt super, takže dneska už tu byly naši a ségrušky a byl obídek, prsíčko porád patlám tvarohem a před kojením teplá sprcha, ale malej z něj moc nevyáhne, ráno vypil 180ml, ale teď odpo jen po 55ml, takže kojím po 2h někdy i po 1h, ale snad to ustoupí a bude to zase OK:frowning2:

No mám strach abych nepřišla o mlíčko, nevíte jestli je to důvod k odstavení ten zánět???
Jinak Ver Táda je boží a krásně už drží hlavičku, vi´d?

No nám jsou dneska vlastně 2 měsíce, páč 29.února není:slight_smile:))
Hehenko takže březňátko, už si netroufám tipovat ale 3.3. je hezký:slight_smile:))))na zítřejší kontrolu držím palečky!!!!
28. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ahooj..nene kdyz mas zanet tak se neodstavuje..a mlicko snad vydrzi :wink: ne snad ale urco :slight_smile:
to teda malej vypije dost a jinak kojis jak casto?a maly uz taky drzi hlavicku?
28. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky te´d jsem si sedla a udělala kafe, malej dneska má bolení že mu furt tečou slzy, je mi ho líto..... :frowning2: ale tak protrpět si to musí, konešně usnul, od rána nespal.....snad ho to nevzbudí, ani papat nechtěl pořádně....šulinek můj malinkatej:slight_smile:...mam záda nakřivo z toho chování:slight_smile:))....................a taky semusim pochválit že kolikovou masáž umim bravurně, malej se mi u toho 3x vysral:slight_smile:)))(ne vykakakal, ale jak píšu vysral:slight_smile:)))..takže jsem pod něj dalatřikrát čistou plínu:slight_smile:))ale jak byl pak veselej:slight_smile:.....a to kakal i ráno to je pašááák:slight_smile:
28. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.jojo on uměl hnedka, dneska jsou ty děti nějak rychlý:slight_smile:))pochvalu vzkážu:slight_smile:a neboj ono se to prso spraví, podchytilas to.-)uvidíš že za dva dny je to v cajku:slight_smile:
carcul:jak ti to jde??.-)maminkování:slight_smile:
28. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled..sikula a kde ses naucila masaz?snad ho chudinku boleni prejdou
28. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:kamarádka mi ji poslala, ale má to z netu určitě.-)...uý zas řve :frowning2: , ale já tam nejdu, musí spinkat....snad zabere ještě
28. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..zatim zvladame dobre :grinning: jen mala cely dopol.nespala a byla mrzuta a ted zas u koupani to jinak ma vodu rada
ver..nechavas malyho vyrvat casto?jako kdyz je najedenej,prebalenej a tak ?
28. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer
28. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj svoji :grinning:
28. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem musela uplně už ztrácí hlas:slight_smile:...trochu si cucnul a spinká na bříšku s kolýnkama pokrčenýma vystrkuje prdku, třeba se mu bude líp dadat:.)

carcul:když vim ýe se jen vzteká tak ho necham.....kdyý fakt vim že mu nic neni, neni pročůranej nebo tak....oni ty děti nekdy brečej jenom že potřebujou vybát energii aby usnuly....ale předpokládám že malá vydřží maximálně čtvrt hodinky ne??.-)fakt se nemusíš cejtit blbě kdyý jí sem tam necháš se vyplakat, navíc poznáš fňukání od opravdovýho pláče, ře se jí něco nelíbí, neboj-)v porodnici maj prcky zavřený v jedný místnosti a basta:slight_smile:rvou tam jak zběsilý a nic platný jim to taky neni:slight_smile:
svoja:nazdar kuk.........eeee kuřátko:slight_smile:))
28. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..no jo ale u nas je problem ze zatim jsme ji vyrvat nezkouseli,jsme nemeli jaksi na to-je to nas broucek,ale zrovna dneska jak byla protivna tak jsem uz po ctyrech hodinach chtela ale tatinek udela co ji na ocich vidi :grinning: a staci fnuknout..nevim teda jak bych o dlouho vydrzela ja,le urco dyl :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ja barborku vyrvat nenecham....nekdy teda specham ji uklidnit, nekdy specham mene...ale jako nenechavam ji. ona se vlastne ani nevzteka...breci jen hlady, nebo kdyz ji neco trapi...

ja jsem takovej posahanec, ja ji mam nejradsi porad u sebe, hraju si s ni, smejeme se, spime spolu...ale jako ona zase pres den i dost spi, takze stiham doma...ja tedy nespim...zjistila jsem, co veci stihnu, kdyz nespim:slight_smile: a kdyz je vzhuru tak me je lito nechat ji jen tak lezet a koukat do stropu, mam strach, aby se nenudila a nebylo ji smutno...no tak jsem porad s ni no...

jo a kazde rano musim davat polstarek z pecek a kapicky, me prijde, ze ma trosku boleni vzdycky rano, ale nevim, jestli jen tak nemeci, jakoze zlozvyk treba...dneska teda byla tak strasne pokadena, ze pokadila i svrchnaky a sla do vanicky....no a pak se pokadila jeste asi trikrat a prdela jak velkej chlap:slight_smile: chichi, se stacilo ji dotknout a racha jak blazen:slight_smile: jak je mala, tak je vtipna:slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.ty máš zázračný dítě:slight_smile:

já si taky s malym hodně hraju když vidim, že má energii, jenomže on jí má tolik ýe právě přes den vůbec nespí, tak ho musim nechat vyvztekat , jinak bych ho musela furt uspávat na ruce a to teda ne, moje kamarádka to dělá ještě s ročnim prckem, bo si to naučila....brrrr.....a navíc musim, protože jinak bych ani se psem nemohla...už takhle mam pocit že to hraničí s týránim jak čeká až male usne:slight_smile:

carcul:no právě že oni jsou protivný protože chtěj spít a nejde to a tim malym vybrečenim se to urychlí a maximálně do půlhodiny je uspáno, ale je to o tom fakt to vydržet no.....
28. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loucim se..mala chce zas hladit aby usla...paaaa
28. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek