• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ale dneska teda fakt zkouška ty jo.......jsem i jedla s nim v ruce........protože jsem věděla že ho to bolí tak jsem ho nenechávala řvát, jen na břiše vždycky chvilku, ale on brečel i na ruce, tak proto chudák uý nevydá skoro hlásku...
28. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver chudacek malikej, to by me ranila mrtvice asi, kdyby takhle narikala barborka...a jinak tebe chapu, ty to proste musis zvladat. o cubicka? zvykla si, ze?

jinak nekdy, nez usne, tak taky knika....ale to je spis ze nemuze zabrat...no tak k ni parkrat jdu, dam ji dudlika, pohladim po hlavicce nebo ji necim prikryju oblicejik- teda zlehka, to je jasny...treba plinu nebo hrosika ji dam a vetsinou usne...

car paaa...mmch, tohle hlazeni nez usne...to znam:slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
zítra budu myslet na Hehenku, jsem zvědavá, jestli se vrátí nebo ne..my zítra frčíme zase k babičce..ale tentokrát si oběd vezeme sebou :sweat_smile: :grinning: a vyjíždíme dřív..
Verli, Tadeášek je chudáček, snad se mu to brzy zlepší, je hrozný když se takhle malý miminka trápí :frowning2:
Vendulku už občas nechám vyřvat a funguje to :wink: samozřejmě když vím, že je napapaná, v suchu, odkrknutá..takže do 10 minut večer spí..Jenže jak už se otáčí na břiše dokola tak se mlátí hlavou o postýlku..a v noci jí brečet nenechám..
Carcul taky jsem Vendulku hladila na čelíčku, líp se jí usínalo :slight_smile:
Jo a taky musíme zkrouhnout denní spánek - max. 3 hodiny spaní ve dne :sweat_smile: pfrrrr
28. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:noo mě ho bylo tak hrozně líto a nemůžeš mu pomoct chudák, já si včera dala u mamky lívanec tak asi za to můžu:frowning2:ach jo to je hroznýýýý :unamused: joo čuba je uplně v pohodě, jenom chodí vždycky kontrolovat když Táda pláče jestli mu neubližuju a pak když zjistí že dobrý tak jde zas do pelechu:slight_smile:a když Táda řve dlouho tak vzdychá...chodí, kňučí a vzdychá, jak kdyby jí to trápilo:slight_smile:ona to spíš nemůže poslouchat...jo a co se hlazení týče, jedině plácat po zadku, ale ne jemně to řve, musim tak že nadskakuje a to se mu líbí:slight_smile:))a houpání taky musí kmitat, jenomýe to můž jen chvilku bo bych z něj duši vytřásla:slight_smile:po kom to dítě je??masochista:slight_smile:
pa carcul:slight_smile:

holky co bych dala za tchyni co by chtěla malýho chodit vozit:slight_smile:)))
28. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER tadeasek je krasnej chlapecek!!!! koukala jsem do alba. a to jako fakt:slight_smile:

ANG ja nevim proc, ale me prijdes hrozne rozumna a zkusena...jako ale v dobrym to myslim. na to, jak jsi mlada, mas uzasnej prehled!!! fakt zejo....
28. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis, ze livanec? to snad neee....ja jim horsi prasarny teda...tak cubicka je ochranarka, to je hezky...musis se ji taky venovat, to vis....
28. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang:chudák šprušlema do hlavy :slight_smile: v noci si ho beru k sobě většinou......marně si namlouvam že se to pak odnaučí:grinning:D.....jenře když se nevyspim ani v noci tak ráno přebaluju se zavřenejma očima a tady holt nikdo komu bych ho vrazila do pacinek.-/jeee co bych dala za 3 hodiny spánku denně:slight_smile:))

svoja:měla bys vidět jak se culim jako debílek.....já si taky myslim že tadeášek je fakticky pěknej, jsem asi namyšlená, ale fakt si to myslim:grinning:DDnevim ale teda po mě asi ne:slight_smile:)))barbar je zas celá ty, to máš radost viď?? ANG je študovaná:slight_smile:))
28. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.groupfashion.cz/
todle chciiiiiiiiiiiiiii je báječná:slight_smile:)

jo musim pochválit tu lahvičku tommee tippee, skvělá fakt z ní pije jak z kozy, zabořenej čumák a musí makat:slight_smile:

svoji:no to je kynutý tak proot jsem myslela a taky tambyla skořice jinak nevim čim by to mohlo bejt, jsem měla tu dietu a furt žrala jen ty puf chleby
28. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:a tak to já zas jo, hraju si s malym a ona je tam s nama, necham jí i čuchnout, jednou ale....a jak malej usne hned s ní mažu ven, je zlatá že má takovou trpělivost:slight_smile:a ona je vychovaná, ví kdy má jít na místo:slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver to vis, ze se to odnauci, ja mam taky barbie u sebe...ja kdyz jsem byla mala, tak me to preslo samotnou...tohle neresim vubec...jinak, parkrat uz jsem taky byla po noci slusne vyrizena....on ten prerusovanej spanek nic moc...ale clovek si zvykne na vsechno- teda spis zenska- maminka:slight_smile:

tada je ti podobnej, ne? ja to teda vetsinou nepoznam no...ale prijde mi...

jo, B je me podobna, i kdyz je svetla...a je nejkrasnejsi...ty jeji usmevy a smich, t me proste dostava!
28. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:myslíš jo??no uý to lidi řikaj:slight_smile:)))to mam taky radost, on je krásnej fakt:slight_smile:

barbar je taky krásná má tak ňuchňací tvářišky:slight_smile:))

malej má vřdycky po ránz usmívací jak otevřu oči a pusu tak se řeže a ty pokusy jsou fakt uuužasný:slight_smile:)

svoji IP
28. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tech chlebu by me bricho bolelo taky, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moje mala b je samozrejme nejkrasnejsi, nejsikovnejsi, nejrozkosnejsi...pardon:slight_smile: asi jAk si mysli kazda, ze:slight_smile:

jasneze je tada celej ty!!!

ip yes!
28. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to by měl už dřív, ale vůbec to je jedno z čeho, prostě ho bolelobřicho:slight_smile:takovejch dní ještě bude:slight_smile:..mě to pomalu začalo chutnat:slight_smile:))ale dneska uý jsem si dala kafe s mlíkem.....jasně že je:slight_smile:)))))

jdu se psem:slight_smile: a mrknout na hokej a spát:slight_smile:

tak brou holky zlatý

ps:neboj nedam se:slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru hoj
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď už je to březňátko naprosto jistý holky :slight_smile: o tom už žádná :slight_smile:))

jsem trošku nervozní, teď končí hokej - dobrej byl... jdu se ospršit a na kutě, zítra brzo ráno valíme do porodky, beru tašku... kdyby si mě tam náhodou nechali, tak určitě napíšu...

uf uf...

všechny moc zdravím a ofafrujte se! :dizzy_face: :wink:
28. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:tak zdar a sílu:slight_smile:VaT
1. bře 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko moc na tebe myslím :dizzy_face: :dizzy_face: Drž se a už se těším na fotečku Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzime hehe!!!
1. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO....držím palceeeee!!!!!!!!
1. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,tfuj,tfuj,tfuj :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Hehe myslíme na tebe a držíme všechno co můžeme!!!
1. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko držíme pěstičky a těšíme se na Kubíčka.
1. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, moc drzim pesticky, at vsechno dobre dopadne a Kubíček je tuuuuu :slight_smile:))))

Holky, zdravím vás všechny.. a přeji krásné nadcházející jarní dny.... :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO moc na tebe myslime a prejeme aby byl uz Kubicek venku a tys ho mohla uz konecne ponuchnat!!!Drzime pesti!!!
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsme napnutá jak kdybych zase měla rodit já :slight_smile:))
1. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid Petu ja taky :grinning:
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef a nevíš v kolik tam Hehenka jela?
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdicku ahoooj!!!ajk se mas???nejaky novinky u tebe?? :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem chtela dat Davidka ven,ale jak jsem slysela ten vitr tak spi u nasich v loznici v kocaru a ma tam otevreny okno,ach jo my se ven snad nedostanem :rolling_eyes: a ted to vypada ze je dest na spadnuti!!!

jinak Davidek ted v noci dela tak trochu rotyku...vzdycky k ranu si ho uz musime vzit do postele,protoze bysme se uz nevyspali...budto usne jeste taky nebo si hraje s hrackou a ja spim :grinning: a to jsem denni spani trochu zkratila,jsem myslela ze neni moc ospaly,ale nepomaha to...snad se to brzy zlepsi :confounded:
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Efi.... no, mam se uz celkem asi dobre... novinky,.. no,.. dalsi kolotoc snazeni.. :wink:)).... :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to vubec netusim..ale myslim,ze ted uz tam davno je...snad nekomu pisne abysme vedely co a jak...

jo a jeste jsme nebyli ani na Vitani obcanku :sweat_smile: si tam Davidek dojde uz pak sam :grinning:

Peti a jak vy se mate??jakpak vam Vitek spinka??
1. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek