• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahojky holky, jen rychle nakukuji co Hehenka a tak....:slight_smile: držím Hehence pěstičky, at je vše v pohodě...)))
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiiiiiii tak hehenka bude mit Kubicka uz ztra u sebe!!!to je super zprava...no a neda se nic delat s timCS,hlavne ze budou oba dzravy!!!neni to preci zadna tragedie :wink:

tak my dali synflorix,doporucila ho mudra,pry je setrnejsi,tak u nas je to stejne jedno,chybi nam posledni davka...

car s tema bradavkama me to mrzi..taky jsem mela jednu rozpraskanou a vzdycky kdyz se malej prisal tak mi uplne vylitly slzy,ale pak uz dobry...je to fakt heges!!!hodne jsem mazala bepanthenem a za chvili to zarostlo

my ted oba doobedvali a koukame na telku :grinning: porad mu rikam MAMA,TATA a jen se mi smeje :grinning: uz jsem ho naucila pacicky,je to uzasny :dizzy_face: a snazim se ho naucit PÁPÁ :grinning: tak jsem zvedava...ale MAMU TATU mu opakuju uz snad 3 mesice porad dokola kolikrat za den a jen se mi tlemi :grinning: ted i poradne prska,takze to dodela tim ze me celou poprska
1. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal dobrej tip...ja myslela ze synflorix je lepsi, ale vidis to....neni....no tak my jdeme 11. na prohlidku a asi uz se budeme domlouvat na hexe, tak se poptam na tohle a vyzadam si to asi....

holky, jak dlouho to mam mazat tou gencialkou, me prijde, ze uz od vcerejska tam nic nema v te pusince. mazu rano a vecer tedy, mam prestat uz?
1. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,takže Kubík se zítra ráno narodí ale ještě o tom neví:slight_smile:)hihihihihi
hehenko mooooooooooooooooooooooooooc myslíme a jsme v duchu s vámi, to bude určo v poho a budeš nejhappy mummy in the world:slight_smile:))

Amal moc děkuju, malej pije teda tu dolní hranici, páč vážíme 5390g a to je 5,4x150=810ml...ale teda těch 500ml pohlídám teď během té krize...ale citim že to bude už jen lepší:slight_smile:)

Prostějko děkuju za rady a podporu, my už dnes máme ten 3. den tak od zítřka bude už nejlépe...doufám teda:frowning2:

Nuki ahoooj
Jo a bradavku mám už taky do krve...a to jsem se radovala jak mi to už nebolí, ale dávám z toho bolavého i 30min a jak saje a snaží se, tak to odnese ta bradavka, takže já u toho zatínám zuby a nehty a občas i kníknu...prostě super.-(
1. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky, tak se drž a at bradavky už moc nebolí..:slight_smile:

už poběžím...mějte se..papa:slight_smile:)
1. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/album.php?aid=15662&id=1784382264&l=157cf4c5a4 a mam novejsi fotecky,tak kdo se chce juknout..uz je mam na FB sice dyl,ale moc jsem nechodim takze zatim nebyla prilezitost :slight_smile:
Jéé,tak hehenka už bude mít zítra mimíska u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..No jo CS..hlavně že budou oba v pořádku :wink: :slight_smile:

Svoji,jak to v pusince zmizí,má se ještě tři dny pusinka natírat-dle mojí mudr.
Prostej díky za info :slight_smile: Tak to je super zítra Kubík bude u maminky Hehenky :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky my neočkujeme ničím. Budeme očkovat meningokoka a žloutenku a pak na klíšťata

jen jsem nakukala co hehenka a jdu za Vítkem tak zatím papa
1. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky chtela meningokoka,ale mudra mi to moc nedoporucovala,pry ji to prijde jako zbytecny ockovani tak nevim,ale kazdopadne ted uz toho bude mit dost,takze pristi jaro ockujeme taky na klistata a zloutenku...to uz bude behat kdovi kde a vsechno brat,takze pro sichr
1. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak yjdu za Davidkem..jsem ho ted po jidle dala na chvili lezet aby mu slehlo a neblinkal :slight_smile: tak si jdeme hrat...zatim ahojky!!
1. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee co to tu ctu.. tak mimi se narodi uz zitra.. to je super... no budu na ni myslet..

my ted padime k veterinari s tim nasim deckem na ockovani.. uz ji byl rok.. tak aby nam domu neprinesla nejakyho toho bacila hihi
1. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky BAE
1. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač Svoji :wink: :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé.....tak zítra bude HEHENKA mít Kubíčka u sebe...to je nádhera....moc jí prosím PROSTEJKO pozdravuj a ať se nebojí, určitě to zvládne.
On Kubík fakt věděl, že si má počkat, aby se mamince Hehence nic nestalo při přirozeném porodu. Ještě se nenarodil a už je takový šikulík, je to moc chytré miminko. :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nádherné :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé super zítra bude Kubík už u maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držíme pěsti :wink:

Car já taky měla bradavky až do krve, bolelo to teda příšerně, ale vybojovaly jsme to, při každým kojení se mi koulely slzy po tváři a kroutily se mi prsty u nohou bolestí, ale stálo to za to :dizzy_face: chvíli jsem to mazala bepanthenem, ale za tu chvilku se mi to nestihlo zahojit, tak jsem rezignovala a holt jsem to vydržela, ale je fakt, že jsem po každým kojení pomazala bradavky mlíčkem, to mi dost pomohlo taky :slight_smile:

Zuzi ty jsou parádní :dizzy_face:
1. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI super dudlany... :grinning:

a já mám zprávu od HEHE.... psaly jsme si, takže je na pokoji s nějakou příjemnou paní, má tam i telku, teď jen doufám, že jí to do zítřka uteče a pořád tomu nemůže uvěřit... jednak tomu, jak jí pořád tvrdili, že rodit může normálně a pak tomu, že Kubík bude už zítra u ní... :dizzy_face: ale humor ji neopouští, to je dobře, hold naše stará HEHE... :grinning:
1. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď od ní přišla aktuální zpráva o zítřku...:

"Tak čas se neví holky - mezi 9 a 12 dle situace na sálech. V 6:30 jdu ale na sál na klystýr a holení, pak tam budu čekat, snad to i tam rychle uteče."

A všechny zdraví.... :wink: jo a foto nám prý snad dodá manžel... :dizzy_face: tak zítra ráno bude Kubíček na světě.... paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.. dekujeme za zpravicky.. no hehenka asi bude mit tezkou noc.. ja bych asi neusnula... ale zase to ze bude mit u sebe malyho uz zitra je proste uzasny... ze ji zdravim.. :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky maminky zkušený vás se chci zeptat já, jak jste na tom byli s růstovejma spurtama? chytli vás všechny nebo se někomu vyhnuly? my máme 3 týdny, takže by nás teoreticky měl čekat ten první ne?... doufám, že se nám to vyhne... :sweat_smile:
1. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI určitě ji budu pozdravovat a hned jak dá další info, tak sem napíšu :wink:
1. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

tak vcera jsem malou s prestavkama hladila asi do dvou do rana na stridacku s tatinkem..nebylo ji asi vubec dobre a to cely den..no a bylo nam ji tak lito ty nasi kocicky ze ve dve usla a spinkala s nama...i vcera papala nak min(vzdy jen chvili) a dnes je to zas nase zlaticko a zas pekne basti...zitra jdeme na vazeni k dr...
jinak zkusim tu masticku v dm protoze bepanthen nepomaha a uvidime,kdyztak to proste vydrzime nez se to da do kupy..

holky kdo tady je zdraavot.sestra?mela bych dotaz do ip..

tak hehenka bude mit zitra Kubika,juchuuuu..fakt jeste ze pockal,broucek..moc se tesim na info afotecky :dizzy_face: :dizzy_face: a drzime hehe palecky

zuzi-krasny :dizzy_face:

a jakpak se jinac mate?
1. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne :slight_smile:

Prostej,nás se tedy růstový spurt nevyhnul,vždycky jsme si ho dosytosti (hlavně Krykry) užili :sweat_smile: :wink: .Je to kolem toho 3.,6. týdne a 3.,6. měsíce-nebylo to u nás přesně na den,ale tak nějak vždycky přibližně.Nás teď taky čeká..ten poslední... :wink:
Moc Prostejko Hehenku pozdravuj a že ji držíme všechno co můžem :wink:

Jééé Hehenka už zítra bude mít miminko :dizzy_face: :dizzy_face: chudák,ale asi se moc tuhle noc nevyspí..a pak už vlastně asi taky moc ne :sweat_smile: ale stojí to za to :wink:

Carcul,já jsem zdr. sestra,ale dělala jsem jen na interně a na LDN,takže nevím,jestli ti v něčem budu nápomocná :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej nás chytly zatím všechny sprutíky, okolo 3. a 6. týdne a třetí jsme měly před měsícem, ještě nás čeká poslední a můžu říct, že zatím nejhorší sprutík byl tenhle poslední ve 3. měsíci, to byl fakt mazec :unamused: Terez pila snad každou hodinu, usnula jedině v náručí, jakmile jsem ji položila tak brečela, no pořád dokola....ale zvládly jsme to :dizzy_face:

Zuzi tak už jsem z těch stránek objednala :grinning: ty dudliny samozřejmě taky :grinning: :grinning: :grinning: neměla jsi to sem dávat, jsme s Terez vybíraly hračky do vody, ale nesmíme to říct taťkovi, ten by nadávál, že utrácíme :wink:
1. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..ip..uvidis
1. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holčinky,
tak sem přišly z dlooouhé procházky. Tak dloooouhou jsme už dlooouho neměly :grinning:
Ale sme krásně provětrané..malá ještě spinká..to bude hlaďák :grinning:

Ty jo nemůžu uvěřit že zítra už bude mít hehe Kubulkuv náručí :dizzy_face: To je mazec.. Už se moc těším na fotečku a budu na hehenku moc myslet a držet pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face:

Car s těma bradavkama nezávidím :confounded: Já si s nima taky užila :rolling_eyes: To byla bolest jak p*ase :pensive:
1. bře 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,že jste si Sacvi užily procházku :slight_smile: U nás dnes bylo šeredně,foukal vichr a pršelo,ale stejně jsme aspoň na chvilku vyrazili ven :wink:

S těma bradavkama si to asi užije každá mamina..au,au..ale co bychom pro ty malý uzlíčky neudělaly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..no boli,ale co nadelam,hlavne ze mala basti..a pres kloboucek teda vuuubec nechce..sac dobre ze jste se tak pekne vyvencili.a zas doma sami?
1. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky foukalo..ale odpolko se to naštěstí utišilo :slight_smile:

car muž má tento týden volno pře sou prázdniny..ale opravuje s tchánem vjezd takže ho vidím ještě míň než normálně když chodí do práce :pensive:
No jo..
1. bře 2010 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek