• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Chichi.... jj, dělám Zagorku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJKO: každý jméno je pro někoho hezký a taky když se hezky řekne. A na jednom jméně se prostě všichni nikdy neshodnou. Ale všechny jména, cos napsala jsou moc hezký..... tak si je zkuste napsat na papír s vaším příjmením, co se vám bude nejlíp vyslvovat. Pro mě bude důležitý, aby se to jméno dalo hezky zdrobňovat.

Ahoj TOLTEC....spolutěhulko :slight_smile:

SVOJI: zkus to vyprat s vanishem.
4. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
STOP ZENY!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo vzdyt ja vas nedoctu a to jsem pryc hodinu,vam ty pusy,nebo spis prsty jedou :grinning:

zdavime vsechny co prisly

jdu juknout na fota zuzky

hypo tobe jsem jeste nerekla,nebo spis nepochvalila jaky mas uzasny profi fota,jedno hezci nez druhy!!! :wink: :grinning:

tak jako jsem netusila,ze malej se nauci bastit takhle rychle - zpapal celou pulku sklenicky a pak se jen malinko napil mlika!!to je pasak,ale za to ty obliceje,jsem se nasmala :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi prtata ksasny,ty jovka vzdyt vy uz se za chvilku dozvite pohlavi!!!! :grinning:
4. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI to víš, že se všichni na jednom jméně neshodneme :grinning: to bychom se pak všichni jmenovali stejně :grinning:

HEHE tak 2 doktoři nezávisle na sobě, to je teprve zajímavý :grinning:
4. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI přesně, pro mě taky bylo důležitý, aby se mi líbily varianty jména....
no je pravda ze znama to ze zacatku vubec neresila a doma malej spinkal v ruzovem :slight_smile: vetsinu prodala neco si nechala :slight_smile:
maji v planu tri deti tak jsem zvedava jestli se na potreti povede holka :slight_smile:
Jejda, tak to bylo teda překvápko, kluka v růžovým si nedovedu představit. Cokoli asi nebude problém, ale teda to musela bejt rána!
autor
ZUZI překrásný chlapečky máš :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
4. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt je to překvapení do poslední chvíle..:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: já si třeba u spousty jmen nedovedu představit, jak bych tomu dítěti zdrobněle říkala..... třeba Nikolas, Tadeas, Teodor, Mikuláš, ....
autor
no NUKI, PROSTEJ na jednu stranu je vaše překvápko možná nejlepší varianta :slight_smile:) :wink: :dizzy_face:
HEHE....ty potvůrko.... ty se to snažíš ze mě dostat!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky nestraste s tim pohlavim...vcera kdyz jsem tak zehlila ty nase ruzovy veci tak jsem si rikala, ze by to byla fakt sranda....
4. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI mě se strašně líbilo jméno Jáchym... ale právě jsme se dostali jen k Jáchymkovi a co dál? dál nic noc... manža tu pokřikoval, že ot teda né, že žádnýho Jáchu nechce :slight_smile:))) :grinning:

a koukám ZUZI, že už vybíráš chlapecký jména .))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
4. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:))) mno stát se může no :ú)) ale neboj, vás se to týkat nebude :wink:
4. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, to jsme taky včera zkoušeli :grinning: říkat si ty jména jako různý varianty, jak by tomu prďolkovi mohli lidi říkat.... no a tak jak se mi ze začátku líbila Magdalénka, tak můj říká, no a v Jižních Čechách se říká Majda :rolling_eyes: ...... hmmmm a já to zkusila v práci, říkám, líbí se mi Magdalénka a tři lidi nezávisle na sobě říkají, jééé Majda, to je pěkný :angry: :angry: :angry: ..... hmmmm, takže asi ne v JIžních Čechách, ale i Pražáci to říkají....... a Majda se mi nelíbí.... :confounded: holky ale ty jména jsou fakt boj... ještě že jsme se shodli na chlapečkovi :grinning:

HEHE hlavně ten porod lehkej a rychlej, jak budu chtít to překvapení vidět :grinning: :grinning: :grinning:
autor
se teda přiznám, že říct mi na porodním sále, že je to nakonec holčička, tak to tam se mnou asi šlehne :slight_smile:))
HEHE se nezdá ZUZI, pozor na ni :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný PROSTEJ.. lehkej a rychlej - jak myslíš :slight_smile:))) ale přeju ti to i si to :slight_smile:)))
4. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase sousedka ma dva kluky Tobiase a Eliase (bez hacku) a vola na ne Tobiiii a Eliiii jak na psa. Hlavne chudak Elias
jinak ja si na poslednim UTZ zas nechavala potvrzovat pohlavi co kdyby nahodou ale porad vsichni tvrdi ze je to holka tak to snad holka bude :slight_smile: i kdyz mame ruzovych vecicek minimum (spis same darky) tak by se to dalo jeste vyradit :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nešlehne :grinning: a nebooj, to neřeknou..... :wink:

no jistě HEHE to si přece musíme přát všechny :grinning:
4. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu myslet na to, jak tam Kubu všechno tlačí, tak se ho taky budu snažit rychle vytlačit :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
no čkejte poprvý mě někde píchne a už nedám nohy od sebe :slight_smile:))) sem hrdinka :grinning:
4. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec, vy jste hrozný ženy... nikdo jste nepopřáli Barborce k svátku..... tak SVOJI, všechno nej nej nej té vaší maličké princezně do bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně ať je brzy s váma, zdravá a krásná a máte z ní jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...chichichichichi..... ty jsi měla být vyšetřovatelka u kriminálky, za 5min by se každý přiznal :grinning:

PROSTEJKO: taky bych ¨hned řekla Majda.... nebo Majka.... Magda se hůř vyslovuje, tak asi proto....

Už jsem objednaná na velký UTZ .... těsně před Vánoci 22.12. 10,45 .... prý mají poslední místečkooooo :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé Barunka má svátek... všechno neeeejlepčejší, ať máš ten příchod na svět co nejrychlejší a nejpříjemnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ach to budou krásný Vánoce...

a taky si říkám, že je mě za tím monitooorem škoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je barbora??? sakrys musim napsat svagrovy, je v nemocnici se zapalem plic a zapalem pohrudnice, uz je tam 14 dnu a jeste tam pry asi 14 dnu bude...... des
jdu esemeskovat
Jééé....dneska je Baruška... no jooo.... tak vše nej nej nej nej a moc už maminku nezlob :slight_smile:
autor
Kubík dneska chrní, to je něco... halooo vstááávaáááát... . :grinning:
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no právě...... jako já vím, že kdybych dala Magdalénku, tak jí budu říkat Magdalénko a potom Magdo.... protože se mi ty ostatní zkomoleniny nelíbí..... jenže znáš to, lidi si různý zkomoleniny vymýšlí a kdoví s čím přijde dítě ze školky :sweat_smile: a zrovna ta Majda se mi teda nelíbí vůbec :frowning2:
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek