• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
sac..a vyrikali jste si to minule?aby treba nekdy vzal nekam i svou manzelku?
1. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
car to nemá cenu.. :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to teda ma opravdu svatou to zenu,bych mu dala holomkovi
1. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
car co bys mu dala?? Mám se s ním hádat?? Co pak budeme mít za život..prostě to tak je a jinak to nebude..řešit se to jinak nedá tak se s tím musím prostě smířit..

Ale v so sme byli v kině. Jedna holka tady z koníka měla jít na Avatara 3D a muž jí onemocněl tak nabízela zadara lístky. Tak sem muže přemluvila. Začínalo to v 22.15 takže to je čas kdy už nic nedělá tak jít může..a když je to teda zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale byli sme..

Já se s ní ještě domluvím a zaplatím ji to..ale mužovi to říkat nebudu :grinning:
1. bře 2010 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac :grinning: :grinning: :grinning: tak aspon ze tak..asi zadarmo byste meli dostavat casteji ze :grinning: :grinning: bys tomu mohla pomoct :grinning:
1. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no car jen aby tomu věřil když 2krát měsíčně dostaneme zadarmo lístky :grinning:
1. bře 2010 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak jsem tu zase...dneska lamu rekordy :grinning:

car,sac jak zijete??

no jo s chlapama je to nekdy hrozny a nejhorsi je to,ze uz je my nepredelame a musime je brat takovy jaky jsou,vzdyt jsme si je takovy uz vybrali :wink: :grinning:
1. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se vam tak siiilene nudim.. to je des.. vubec se mi nic nechce.... dejte nejakou radu co delat.. nebo tak..
1. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek uz spinka,tak se asi pujdu osprchovat a spat,prootze jsem se ted posledni noci moc nevyspala...maldikovi se nechce po pulnoci moc spat a usinat :angry:
1. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci zavidim :grinning: ja bych sla spat a do rana se nevzbudila :grinning: lae to se mi jeste dloooooouuuu ho nestane
1. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych jako sla taky klidne spat ale tu v anglii je teprve 6 a to teda spat jit nemuzu co bych delala v noci :sweat_smile: :sweat_smile:
rano jedeme pryc.. koupit neco na mimise a tak podobne... ale proste ted se nudim jako blazen.. a hlavne se mi fakt nic nechce.. mimi mi v brichu skace az je mi to neprijemny.. samy rany ach jo.. ale hlavne vim ze je vse ok...

nadobi umyte.. pradlo vyprane.. psik vyvenceny.. na zahradce bobiky posbirany.. no a ted.. uz jen tak abych zapla telku.. ale nuda nuda.. ach jo :unamused:
1. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda musim rict ze mam doma zlaticko...

eff...davidek zas nespinka?no my jsme dnes uplne vzorni..no je to zlaticko nase :grinning:
1. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediny co furt tak litam na MMB mam tam v aukci prodavam mimi botky a capacky.. tak koukam zda uz nekdo nepotvrdil cenu.. kdyztak se holky mrknete kdyby se vam chtelo... botky jsou od next...
1. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..bez spat a zalom to az do rana :grinning:
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. spat od dejmetomu 7 vecera do 9 rana? to bych byla asi jak prastena klackem po hlave zitra haha.... neco budu muset vymyslet.. pac asi chcipnu... vikend sem mela takovy jakysi a dneska .. odpocivam.. ale nudim se.. ja uz chci mit mimiska u sebe.. to vim ze se fakt nudit nebudu..
1. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejak se mu kr anu nechce spat a usinat...se treba po pulnoci probudi,tak mu dame najist a pak nechce spat,to uz pak casto rezgnuju,necham ho lezet v postylce,rozsvitim lampicku a on nekdy usne a nekdy me vzbudi jeho rev :grinning: a pak rano to samy,treba v pet se vzbudi,dostane najist a ne a ne usnout,tak to uz si ho beru do postele a to usne a nebo zase usnu ja a dam mu do ruky hracku...nekdy se vzbudim a spi a nekdy taky ne...no doufam,ze ho to brzy prestane bavit,protoze me uz to teda nebavi!!!
1. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee effii ja chci taky mimiska v postylce...
1. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tam tak leda muzu strcit nase stene.. :grinning: :grinning: leda ze bych ji narvala do dupacek haha... ono je to stejne velky jako miminko
1. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
efff :grinning: :grinning: :grinning: lotr malej :grinning:
luci to se fakt nudit nebudes :grinning: a hlavne uz poradne spat dlouho nebudes,pokud budes spat :slight_smile: ja bych kldine spala od 7 do 9 :grinning: driv by se me asi taky nechtelo,ale ted co bych za to dala :slight_smile:
no ja vim ze pak budu litovat toho ze sem si nenaspala x hodin dopredu hihi....
mam dnes proste divny den.. aji sem brecela pak sem se rozplyvala venku na prochazce s psikem a pritelem.... uklidila.. a jak sednu tak des..
1. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tam driv taky meli psa a ted mame teda porad,on sam v pelechu byt nechce,ale teda ted toho lituju ze jsme si ho naucili na postel,je to desny!!!

kdyz to tak beru zpetne tak jsem se asi pred tydnem vysppala po 7 mesicich sedm hodin v kuse,no luxus!!!!normalne je to tak max 4-5 hodin
1. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nas psik nesmi nahoru do loznice.. ona ma svuj pelisek kde spava v noci a nebo prez den lezi na sedacce...

takze s tim problem nebude.. ale je zarliva jako blazen.. hihi.. su zvedava co bude rikat na mimi..
1. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja kdyz jsem ve 33tt dodelala skolu,tak jsem pak byla jen doma a uz jsme se strasne nudila a porad spala,mamka mi rikala,jen spi pak uz toho moc nenaspis a ja se ji smala a divila se proc to rikala :grinning: ted mi to je jasny :grinning:

car a jak ty si uzivas maminkovani???
1. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho v tehu delat skolu to bych asi umrela uplne.. ja se k nicemu nemuzu donutit.. a kor ze zacatku mi byvalo divne takze to sem fakt spavala 12-14 hod denne.. a i tak sem byla ko...

jj no ja spis v noci dobre.. teda rano sem uz pred 8 byla vzhuru si rikam mela bych jit curat.. nejak sem celou noc nebyla.. a tak sem vstala kouknu na budim a rikam si .. no to jdu jeste lezet.. a bylo pul 10 a vstavam haha
1. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.. pis pis jaky mas zazitky byt maminkou...
1. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci me taky bylo zle...skoro do 20tt...ale nejak jsem to dala,a hlavne jsem rada ze jsem tu skolu delala,bylo to super,sice nekdy dooost tezky to zmaknout,ale dalo se to a hlavne jsem porad byla mezi lidma,coz bylo skvely
1. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj s tim ze si byla mezi lidma to si mela super.. ja ted chodim do prace jen patek sobota a nedele a je tam uplne super kolektiv.. se tam vzdycky tesim... ale tak pondeli vetsinou vse podelam co sem nestihla o vikendu a pak uz je nuda.. a dneska sem to nejak stihla rychle a nejak vse hotovo.. volala sem si k dr na dalsi termin ke kontrole ale rikala at volam az pristi tyden.. ze mi da datum.. tak uvidime.. a jeste hold ve stredu budu volat na ambasadu tu v uk ohledne pasu a jak to s mimi pasem a tak podobne.. no pry tam sou samy debilove tak se mam na co tesit haha
1. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vítek spunká , M na pivku a já nohy nahoře :grinning:
1. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Hehenka naposledy dneska spí jako těhulinka a zítra už bude maminka Kubíkano náááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek