Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
1. bře 2010
sac..a vyrikali jste si to minule?aby treba nekdy vzal nekam i svou manzelku?
sacvi
1. bře 2010
car to nemá cenu.. 8-(
carculka
1. bře 2010
sac to teda ma opravdu svatou to zenu,bych mu dala holomkovi
sacvi
1. bře 2010
car co bys mu dala?? Mám se s ním hádat?? Co pak budeme mít za život..prostě to tak je a jinak to nebude..řešit se to jinak nedá tak se s tím musím prostě smířit..

Ale v so sme byli v kině. Jedna holka tady z koníka měla jít na Avatara 3D a muž jí onemocněl tak nabízela zadara lístky. Tak sem muže přemluvila. Začínalo to v 22.15 takže to je čas kdy už nic nedělá tak jít může..a když je to teda zadarmo :-p
No ale byli sme..

Já se s ní ještě domluvím a zaplatím ji to..ale mužovi to říkat nebudu 😃
carculka
1. bře 2010
sac 😃 😃 😃 tak aspon ze tak..asi zadarmo byste meli dostavat casteji ze 😃 😃 bys tomu mohla pomoct 😃
sacvi
1. bře 2010
no car jen aby tomu věřil když 2krát měsíčně dostaneme zadarmo lístky 😃
eeefffaaa
1. bře 2010
ahoj holky!!!

tak jsem tu zase...dneska lamu rekordy 😃

car,sac jak zijete??

no jo s chlapama je to nekdy hrozny a nejhorsi je to,ze uz je my nepredelame a musime je brat takovy jaky jsou,vzdyt jsme si je takovy uz vybrali 😉 😃
luciebx
1. bře 2010
holky ja se vam tak siiilene nudim.. to je des.. vubec se mi nic nechce.... dejte nejakou radu co delat.. nebo tak..
eeefffaaa
1. bře 2010
Davidek uz spinka,tak se asi pujdu osprchovat a spat,prootze jsem se ted posledni noci moc nevyspala...maldikovi se nechce po pulnoci moc spat a usinat ]-(
eeefffaaa
1. bře 2010
luci zavidim 😃 ja bych sla spat a do rana se nevzbudila 😃 lae to se mi jeste dloooooouuuu ho nestane
luciebx
1. bře 2010
no ja bych jako sla taky klidne spat ale tu v anglii je teprve 6 a to teda spat jit nemuzu co bych delala v noci :-N :-N
rano jedeme pryc.. koupit neco na mimise a tak podobne... ale proste ted se nudim jako blazen.. a hlavne se mi fakt nic nechce.. mimi mi v brichu skace az je mi to neprijemny.. samy rany ach jo.. ale hlavne vim ze je vse ok...

nadobi umyte.. pradlo vyprane.. psik vyvenceny.. na zahradce bobiky posbirany.. no a ted.. uz jen tak abych zapla telku.. ale nuda nuda.. ach jo :-|
carculka
1. bře 2010
ja teda musim rict ze mam doma zlaticko...

eff...davidek zas nespinka?no my jsme dnes uplne vzorni..no je to zlaticko nase 😃
luciebx
1. bře 2010
jediny co furt tak litam na MMB mam tam v aukci prodavam mimi botky a capacky.. tak koukam zda uz nekdo nepotvrdil cenu.. kdyztak se holky mrknete kdyby se vam chtelo... botky jsou od next...
carculka
1. bře 2010
luci..bez spat a zalom to az do rana 😃
luciebx
1. bře 2010
no ty blaho.. spat od dejmetomu 7 vecera do 9 rana? to bych byla asi jak prastena klackem po hlave zitra haha.... neco budu muset vymyslet.. pac asi chcipnu... vikend sem mela takovy jakysi a dneska .. odpocivam.. ale nudim se.. ja uz chci mit mimiska u sebe.. to vim ze se fakt nudit nebudu..
eeefffaaa
1. bře 2010
no nejak se mu kr anu nechce spat a usinat...se treba po pulnoci probudi,tak mu dame najist a pak nechce spat,to uz pak casto rezgnuju,necham ho lezet v postylce,rozsvitim lampicku a on nekdy usne a nekdy me vzbudi jeho rev 😃 a pak rano to samy,treba v pet se vzbudi,dostane najist a ne a ne usnout,tak to uz si ho beru do postele a to usne a nebo zase usnu ja a dam mu do ruky hracku...nekdy se vzbudim a spi a nekdy taky ne...no doufam,ze ho to brzy prestane bavit,protoze me uz to teda nebavi!!!
luciebx
1. bře 2010
jeee effii ja chci taky mimiska v postylce...
luciebx
1. bře 2010
ja si tam tak leda muzu strcit nase stene.. 😃 😃 leda ze bych ji narvala do dupacek haha... ono je to stejne velky jako miminko
carculka
1. bře 2010
efff 😃 😃 😃 lotr malej 😃
eeefffaaa
1. bře 2010
luci to se fakt nudit nebudes 😃 a hlavne uz poradne spat dlouho nebudes,pokud budes spat 🙂 ja bych kldine spala od 7 do 9 😃 driv by se me asi taky nechtelo,ale ted co bych za to dala 🙂
luciebx
1. bře 2010
no ja vim ze pak budu litovat toho ze sem si nenaspala x hodin dopredu hihi....
mam dnes proste divny den.. aji sem brecela pak sem se rozplyvala venku na prochazce s psikem a pritelem.... uklidila.. a jak sednu tak des..
eeefffaaa
1. bře 2010
no my tam driv taky meli psa a ted mame teda porad,on sam v pelechu byt nechce,ale teda ted toho lituju ze jsme si ho naucili na postel,je to desny!!!

kdyz to tak beru zpetne tak jsem se asi pred tydnem vysppala po 7 mesicich sedm hodin v kuse,no luxus!!!!normalne je to tak max 4-5 hodin
luciebx
1. bře 2010
no tak nas psik nesmi nahoru do loznice.. ona ma svuj pelisek kde spava v noci a nebo prez den lezi na sedacce...

takze s tim problem nebude.. ale je zarliva jako blazen.. hihi.. su zvedava co bude rikat na mimi..
eeefffaaa
1. bře 2010
luci ja kdyz jsem ve 33tt dodelala skolu,tak jsem pak byla jen doma a uz jsme se strasne nudila a porad spala,mamka mi rikala,jen spi pak uz toho moc nenaspis a ja se ji smala a divila se proc to rikala 😃 ted mi to je jasny 😃

car a jak ty si uzivas maminkovani???
luciebx
1. bře 2010
no ty blaho v tehu delat skolu to bych asi umrela uplne.. ja se k nicemu nemuzu donutit.. a kor ze zacatku mi byvalo divne takze to sem fakt spavala 12-14 hod denne.. a i tak sem byla ko...

jj no ja spis v noci dobre.. teda rano sem uz pred 8 byla vzhuru si rikam mela bych jit curat.. nejak sem celou noc nebyla.. a tak sem vstala kouknu na budim a rikam si .. no to jdu jeste lezet.. a bylo pul 10 a vstavam haha
luciebx
1. bře 2010
carcul.. pis pis jaky mas zazitky byt maminkou...
eeefffaaa
1. bře 2010
luci me taky bylo zle...skoro do 20tt...ale nejak jsem to dala,a hlavne jsem rada ze jsem tu skolu delala,bylo to super,sice nekdy dooost tezky to zmaknout,ale dalo se to a hlavne jsem porad byla mezi lidma,coz bylo skvely
luciebx
1. bře 2010
jj s tim ze si byla mezi lidma to si mela super.. ja ted chodim do prace jen patek sobota a nedele a je tam uplne super kolektiv.. se tam vzdycky tesim... ale tak pondeli vetsinou vse podelam co sem nestihla o vikendu a pak uz je nuda.. a dneska sem to nejak stihla rychle a nejak vse hotovo.. volala sem si k dr na dalsi termin ke kontrole ale rikala at volam az pristi tyden.. ze mi da datum.. tak uvidime.. a jeste hold ve stredu budu volat na ambasadu tu v uk ohledne pasu a jak to s mimi pasem a tak podobne.. no pry tam sou samy debilove tak se mam na co tesit haha
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
Holky tak Vítek spunká , M na pivku a já nohy nahoře 😃
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
Holky tak Hehenka naposledy dneska spí jako těhulinka a zítra už bude maminka Kubíkano náááááádhera x-) x-)