• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
petulka.. tak to se mas.. tak to ma byt vid.. hihi... a tak jak jinak?
1. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx a pošleš mi to Id na mimibazar?
Luciebx já se mám pořád dobře, nemůžu si stěžovat :grinning:
1. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi.. ja myslela ze se ptas na neco jinyho.. hahaha.. mas dva vzkazy :grinning:
1. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. behem tydne bude novy zbozicko co budu prodavat... ale spis botky na starsi ... :unamused:
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx jsme se fakt zasmála :grinning:
Děkuji hned to pošlu kámošce a třeba si vybere :slight_smile:)
1. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. :grinning: :grinning: no ja si rikala haha.. a kamoska ma holcicku nebo kluka?
1. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak umyto(teda dnes jen zinkou) atd,napapano a ted mame ukolibavky a usiname:grinning:

eff..uzivam moc,je to nase zlaticko hodny...a teda v noci do dvou nespinkala..ale pak usla a do osmi spala a pakse napapala a ete do 11 :grinning:
1. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.. tak to mas doma poklad.. takhle krasne spinkat... to se mas teda...
1. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx holčičku a ty dáváš jen holčicí věcičky ?

Carcul tak Sofinka je zlatíčko :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me je dneska jaksi divno od zaludku.. bleeeeeeeeee... ani nevim z ceho... asi sem poradne nejedla ci co.. nevim.. furt jen ovoce a tak .. jogurt.. jindy se preziram.. a dnes... nejak divno.. dala sem si caj a je mi snad jeste hur.. :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. no ja tam mam vis jak vselico.. ale prevazne mivam holcici boticky a hadriky... pac na ty kluky z druhe ruky ty veci jsou dost dodelany.. holcicky si toho asi vic vazi.. hlavne ty tenisky..
1. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze jo holky..jako teda kazdou noc je to jiny..minule jsme treba papali v 11(coz mame tak pokazdy kojeni-skoro) a vstavali v pet..a jindy zas treba uz ve dve a pak v sest..ale furt to je super :grinning: vetsinou fakt spinka dobre :grinning:
1. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se mas carcul.. jako je to super.. mit hodny miminko vid.. sem rada ze si to takhle uzivas..
1. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci.posli odkazek..taky juknu :grinning:

fakt si to uzivam moc a moc se tesime na jaro(akorat po sestinedeli uz bude snad krasne)a budem vyrazet vyletit s kocarkem :grinning: :grinning: snad teda mala bude naladena na cestovani
1. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx tak id uložené :wink:

carculko my naštěstí máme spaní taky ok i ted , i když se vzbudí na kojo tak hned usne :wink:
1. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukáte někdo na barandov?? Mazec.. :astonished:
1. bře 2010 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, pěkně to tu přibylo od včerejška :wink:

Hehe...zdravím a držím palce, ať to máš brzo za sebou a užíváš si Kubíčka.

Jinak u mě dneska kontrola u dr. neproběhla, neboť má při mým štěstí samozřejmě do pátku dovolenou, tže tam musím až příští pondělí :confounded:
Dneska jsem to po několika dnech nevydržela a udělala si zase test, abych si byla jistá a byla tam druhá // a pěkně silná, tak snad je vše ok.
Byli jsme s kamarádkou na koních a večer jsem byla hodinku venku s psiskama, tak to bylo dneska až na toho dr. celkem fajn...
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych koukala ale nemam ceskou telku hihi copak se u nas deje...
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi.. tak to je fajn ze si mela krasny den.... tak by to melo byt.. :grinning:
1. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi to je fajn, že dálnice síli -je to tutovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sac barandov emáme :frowning2:
1. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..informuj nas :grinning:

petul a jak se budite?
1. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jako jak to myslíš?
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak manza udelal bolonsky spagety tak to jdu zkusit.. asi mam zaludek z toho jak sem nic moc nesnedla dneska.. furt jen ovoce a buchty.. no hruuza..
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..jako v noci,vis..kolikrat?
1. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul věršinou už jen jednou mezi 3-4 ale někdy vydrží až do rána a chodí spát tak mezi 19-19:30
1. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac,koukala jsem na Barandov,ale asi sem spíš neměla :frowning2:
1. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to o dvojčátkách a operovali je ještě u mámy v břichu :astonished:

Holky tak vám napíšu co ten můj. Došel a že zítra musí ráno do práce pro plech. A že než vstaneme bude doma. Tak sem mu řekla že mi je jedno esi pojede pro plech nebo bude dělat průjezd že s nama doma nebude tak i tak. A úplně normálně sem to řekla a on se ještě naštval a odešel do kuchyně a ještě za sebou zavřel dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej mám takový kecy pořád a nehodlá to poslouchat. Mám si prej najít někoho kdo semnou bude sedět doma a budu se s ním chodit pást :rolling_eyes:

Chápete ho jo..já mu nic nezakážu..nenadávám, toleruju a on na mě ještě takhle.. :confounded:
1. bře 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer!

sac tak na nej jdi pres janicku...jakoze prichazi o hrozne moc, kdyz s ni neni a jestli ho to nemrzi, treba si to uvedomi...
1. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek