Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
luciebx
1. bře 2010
petulka.. tak to se mas.. tak to ma byt vid.. hihi... a tak jak jinak?
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
luciebx a pošleš mi to Id na mimibazar?
Luciebx já se mám pořád dobře, nemůžu si stěžovat 😃
luciebx
1. bře 2010
hihi.. ja myslela ze se ptas na neco jinyho.. hahaha.. mas dva vzkazy 😃
luciebx
1. bře 2010
petulka.. behem tydne bude novy zbozicko co budu prodavat... ale spis botky na starsi ... :-|
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
luciebx jsme se fakt zasmála 😃
Děkuji hned to pošlu kámošce a třeba si vybere 🙂)
luciebx
1. bře 2010
petulka.. 😃 😃 no ja si rikala haha.. a kamoska ma holcicku nebo kluka?
carculka
1. bře 2010
taaak umyto(teda dnes jen zinkou) atd,napapano a ted mame ukolibavky a usiname😃

eff..uzivam moc,je to nase zlaticko hodny...a teda v noci do dvou nespinkala..ale pak usla a do osmi spala a pakse napapala a ete do 11 😃
luciebx
1. bře 2010
carcul.. tak to mas doma poklad.. takhle krasne spinkat... to se mas teda...
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
luciebx holčičku a ty dáváš jen holčicí věcičky ?

Carcul tak Sofinka je zlatíčko x-)
luciebx
1. bře 2010
holky me je dneska jaksi divno od zaludku.. bleeeeeeeeee... ani nevim z ceho... asi sem poradne nejedla ci co.. nevim.. furt jen ovoce a tak .. jogurt.. jindy se preziram.. a dnes... nejak divno.. dala sem si caj a je mi snad jeste hur.. 😞 😞
luciebx
1. bře 2010
petulka.. no ja tam mam vis jak vselico.. ale prevazne mivam holcici boticky a hadriky... pac na ty kluky z druhe ruky ty veci jsou dost dodelany.. holcicky si toho asi vic vazi.. hlavne ty tenisky..
carculka
1. bře 2010
ze jo holky..jako teda kazdou noc je to jiny..minule jsme treba papali v 11(coz mame tak pokazdy kojeni-skoro) a vstavali v pet..a jindy zas treba uz ve dve a pak v sest..ale furt to je super 😃 vetsinou fakt spinka dobre 😃
luciebx
1. bře 2010
no to se mas carcul.. jako je to super.. mit hodny miminko vid.. sem rada ze si to takhle uzivas..
carculka
1. bře 2010
luci.posli odkazek..taky juknu 😃

fakt si to uzivam moc a moc se tesime na jaro(akorat po sestinedeli uz bude snad krasne)a budem vyrazet vyletit s kocarkem 😃 😃 snad teda mala bude naladena na cestovani
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
luciebx tak id uložené 😉

carculko my naštěstí máme spaní taky ok i ted , i když se vzbudí na kojo tak hned usne 😉
luciebx
1. bře 2010
🙂 😉 😃 😃
sacvi
1. bře 2010
holky koukáte někdo na barandov?? Mazec.. :-o
katchi
1. bře 2010
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, pěkně to tu přibylo od včerejška 😉

Hehe...zdravím a držím palce, ať to máš brzo za sebou a užíváš si Kubíčka.

Jinak u mě dneska kontrola u dr. neproběhla, neboť má při mým štěstí samozřejmě do pátku dovolenou, tže tam musím až příští pondělí :-S
Dneska jsem to po několika dnech nevydržela a udělala si zase test, abych si byla jistá a byla tam druhá // a pěkně silná, tak snad je vše ok.
Byli jsme s kamarádkou na koních a večer jsem byla hodinku venku s psiskama, tak to bylo dneska až na toho dr. celkem fajn...
luciebx
1. bře 2010
ja bych koukala ale nemam ceskou telku hihi copak se u nas deje...
luciebx
1. bře 2010
katchi.. tak to je fajn ze si mela krasny den.... tak by to melo byt.. 😃
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
katchi to je fajn, že dálnice síli -je to tutovka x-) x-) x-)

Sac barandov emáme 😞
carculka
1. bře 2010
sac..informuj nas 😃

petul a jak se budite?
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
car jako jak to myslíš?
luciebx
1. bře 2010
taaak manza udelal bolonsky spagety tak to jdu zkusit.. asi mam zaludek z toho jak sem nic moc nesnedla dneska.. furt jen ovoce a buchty.. no hruuza..
carculka
1. bře 2010
petul..jako v noci,vis..kolikrat?
p.e.t.u.l.k.a
1. bře 2010
carcul věršinou už jen jednou mezi 3-4 ale někdy vydrží až do rána a chodí spát tak mezi 19-19:30
baeszinka
1. bře 2010
Sac,koukala jsem na Barandov,ale asi sem spíš neměla 😞
sacvi
1. bře 2010
Bylo to o dvojčátkách a operovali je ještě u mámy v břichu :-o

Holky tak vám napíšu co ten můj. Došel a že zítra musí ráno do práce pro plech. A že než vstaneme bude doma. Tak sem mu řekla že mi je jedno esi pojede pro plech nebo bude dělat průjezd že s nama doma nebude tak i tak. A úplně normálně sem to řekla a on se ještě naštval a odešel do kuchyně a ještě za sebou zavřel dveře :-p Prej mám takový kecy pořád a nehodlá to poslouchat. Mám si prej najít někoho kdo semnou bude sedět doma a budu se s ním chodit pást 8-(

Chápete ho jo..já mu nic nezakážu..nenadávám, toleruju a on na mě ještě takhle.. :-S
svoja
1. bře 2010
dobry vecer!

sac tak na nej jdi pres janicku...jakoze prichazi o hrozne moc, kdyz s ni neni a jestli ho to nemrzi, treba si to uvedomi...