• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
petul..tak to je uplne supeeer

sac..tak to mi mrzi za vas :frowning2:
1. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj svojencatka :grinning: mala uz spinka?
1. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji on si s malou hraje..ten čas co občas trávil semnou teď tráví s ní. Jako na tátu si na něj stěžovat vážně nemůžu..když je doma tak se jí pořád věnuje..

Holky jdu do hajan..dobrou :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Sac zkus to na něj jak říká Svoja :wink:
1. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..dobrou :wink:
1. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac brou
1. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale je mu to prd platny, kdyz je s ni jen malinko....prave...
1. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchůůůůůů vyhrála jsme dvě aukce na mimiaukci koukněte http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4980193 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4956930 už se těším Vítek bude frajer :slight_smile:))

Sac to mě teda mo mrzí :(
1. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. to je super ta mimiaukce vid? tam se nakupuje uplne zadarmo hihi
1. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorad sem vyfotila pupika.. aji tehu riflicky.. no moc sme asi nevylezli.. ale asi jo.. hihi :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky se omluvuju za mizernou dochazku,ale byl blazinec,o vikendu navstevy babicek a malej dostal kasel a rymu,ale jinak radi jakoby mu ani nic nebylo,no a taky mi psala slecna,ze ma zajem o Nellinku,takze vcera si tu pro ni byli,obrecela jsem to,ale shodli jsme se s manzou,ze to tak bude mnohem lepsi pro vsechny,jelikoz se to porad stupnovalo,nejdriv vila jen kdyz brecel Onda na plny pecky,pak ikdyz jen knoural,pak kdyz si povidal,pak dokonce ikdyz se smal,takze za chvili by vila ikdyz by ho jen uvidela

strasne mi prekvapila,sla jako by se ani nechumelilo,vubec zadnej strach,ale panicka se ji moc libili a slecna mi i vecer psala,takze nemam strach,ze by nebyla v dobrych rukou - ale je to takovy divny,musime si zvaknout

jo psala jsem si vcera s hehe,takze bude mit epidural a manza tam bude s ni,tou to ji fakt zavidim :grinning:
2. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Blahu já taky na sále neměla přítele s sebou a taky mě to mrzelo. Někde to hold při císaři nechtějí :frowning2:

Jinak Hehence držím pěstičky ať už má Kubíka u sebe.
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adel a pritom je to takova skoda,vzdyt by stal jen za plentou,taky mi to mrzelo,clovek si tu radost vubec neuzije s tatinkem spolecne :confounded:
2. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky takže dnes Hehenka rodí? :dizzy_face: Doufám, že vše dobře dopadne a nikomu se nic nestane..ale proč by taky mělo že jo..
Hehenka mi včera psala, že je tam jeden dr. na 20 těhotných a že si navíc asi odešel na snídani a že dvě hodiny parkování stojí 50 Kč..ale bohužel jsem nebyla na netu abych dala vědět..
tak zatím
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Blahu i mě to bylo líto. Ale já věřím, že při druhém dítku budu rodin normálně a o tu společnou radost se podělíme.
Ange tak to je drsné jeden doktor na 20 těhotných je síla. Kolem mě lítali čtyři doktoři.
2. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adel to ja prave vim,ze druhe bude taky cisarem,takze mi to stve,neuzijem si to spolecne ani jednou

ange ju dneska rano,ale nevim,nepsala v kolik hodin a myslim na ni a mackam paluchy,doufam,ze posle pak fotos :grinning:
2. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rankooooooooooo..... jak se vsichni mate? ja se tak krasne vyspinkala... a ted jen dosnidame odvezeme psika k rodicum na hlidani a jedeme nakupovat veci pro mimi.. no su zvedava s cim domu dojedeme... :sweat_smile: :sweat_smile:

hehenko mooooc na tebe myslim...
2. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak včera noc teda nic mic :frowning2: probudil se kolem půlnoci ale snad to byla náhoda :grinning:

Tak mám poklizeno , jím šopák a čekám až se Vítek vzbudí a´t můžu jít do obchodu
2. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko mocinky na tebe myslím :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás noc velkej děs, malá se budila asi už od 23:30 kažou hodinu určitě a vygradovalo to ráno tím, že mě tahala za nos, pusu, vlasy a štípala mě do ruky
2. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Zuzi viděla jsem v Mamince reklamu na kočárek pro dvojčátka od Casualplay.. :wink:
2. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

moooooc na hehenku myslim...jsem strasne nervozni...uz aby to mela kocka za sebou!!!

no holky to byly asi nejaky erupce nebo co...Davidek se ve tri vzbudil a byl vzhuru az do pul 6 :confounded: samozrejme ja taky,protoze vubec nechtel spat a porad se vztekal a brecel a vyzadoval moji pozornost...takze v mezich kdyz uz jsem nevedela co s nim tak se s nim povidala,pasly jsme koniky....ja vim ze se to nema,ale on jako kdyby uz nechtel spat...a v pul 6 teda usnul a ja taky a vzbudil se uz asi v sedm a ja teda spala do pul 9 :grinning: takze jsem si rekla,ze bude pres den co nejmin spat a nebo ze to posunem a budem koupat co nejdyl aby se poradne unavil a spal co nejdyl...takze sel spat az v deset a ted teda spinka...tak jsem zvedava...ja uz totiz nemuzu,protoze to uz je snad pata noc a ja jsem uz totalne dodelana!!!jeste ze jsem sla vcera spat driv...
2. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!Dneska máe s kubíkem váš den D:slight_smile:))myslíme na vás!!!!

Jinak my hlásíme bradavku už tak ožvejkanou do krve že ani nechci kojit?:frowning2:((antibiotika zabrala, nicméně mlíčka je pořád míň, mám i kapičky na uvolnění mlékovodů, ale zatím nic moc:frowning2:((už jsem celkem zoufalá, malej teda vstává v noci 2x protože mu to nestačí...zlatý časy bez zánětu!!!!!!

No nic, jdu dopéct králíka a mastíme s kočárkem...večer je ruština...tak papapapa a hehenko těšíme se na sms!!!
2. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

blahu tak to vypadá že bude o pejsku pěkně postaráno :wink:

u nás noc taky nic moc..esi to nebylo měsícem :grinning: U nás svítil příííšerně moc :astonished: Nebyl úplněk?? :grinning: :sweat_smile:

Já pořád nakukuju esi někdo nepíše něco o hehence :dizzy_face: Kubíček už musí být na světě :dizzy_face: :dizzy_face: Moc a mooc se těším na zprávičky :dizzy_face:

Jinak muž byl ráno pro ty plechy..dojel a že de dělat tak sem mu řekla esi nechce chvilu s malou ven. Taky tu mám práci a potřebuju si ji udělat. No tak že chvilu půjde..ale nezapomněl dodat že na něj táta od rána čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to se nadá nic dělat ne..

Dneska dojede ségruška s kamarádkou tak se těším :slight_smile: Bude to super den :dizzy_face: A ještě ke všemu je venku tak krásně..snad to vydržííííí
2. bře 2010 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebyl teď někdy uuuplněk??myslim že jo, tak proto nechrápou.-)))

taky myslíme na hehe,:slight_smile:hlavně ať jsou ok, jdem ven svítí punťa:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Copa ta naše HEHENKA a Kubíček....snad už to mají za sebou a jsou v pořádku.

VER...úplněk byl v neděli..... nemohla jsem pořádně spát a koukám, že to ovlivňuje většinu dětiček.
2. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenka ještě nepsala..
přitom včera Vendulka spala nádherně, ale třeba byla jen přespalá z auta..
Zuzi tady je ten kočárek ale vy už asi máte vybraný jiný viď?
http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/Casualplay-S-Twinner-2010
2. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pauza,hura malej sel spinkat,chudinka muj malinkej ten kasel neni tak hroznej,ale teda reknu vam odsavala jsem uz popaty behem dopoledne nos a on se mi zacal bat vysavace,jak ho pustim vi co ho ceka . . .

sac teda reknu ti,ze asi udelame vymenu manzelek - teda jednostranou,tvuj manza by me tam potreboval na tyden jak sul - ABY VEDEL CO MA DOMA ZA POKLAD !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tedy efi ten Davidek vam dava,co s tim spinkanim,ale asi to chce opravdu utahat a kolik ti spi pres den???

nazdar zuzzi a dvojcatka,vcera jsem na tebe myslela,koukala jsem na barandove na dokument o operaci nenarozenych dvojcatek uvnitr maminciny delohy - uzasny,co ta mediciny dneska dokaze :slight_smile: :wink: a taky jsem jukala na vasi prestavbu,jste na tom stejka my,cely znova,mame dokonce i stejny postaveni bytu celkem

jo sac postarano o ni bude dobre a ja musim uznat,ze jsme udelali dobre,vcera mi psala slecna,ze jsou v poradku a moc dekujou a tady je dneska neuveritelnej klid
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak ani mě HEHE zatím nepsala.... ale myslím, že Kubík už je na světě... :wink: snad dá brzy vědět....

mrkám, že BLAHU byla nucena dát pryč pejsku, tak hlavně, že je v dobrých rukou, bude to tak asi lepší pro obě strany... :wink: i když věřím, že rozhodnutí to muselo být hrozný...

SAC zlobí manžel, no jo chlapy, ale ta výměna manželek, to je dobrej nápad :grinning: SAC má opravdu svatozář nad hlavou, manžel ani neví, co má doma.... :pensive:

a CAT se snad zlepší to kojení, ty záněty jsou naprd fakt.... :rolling_eyes: držím palec, aby to bylo dobrý :wink:
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a noc jsme měli všechny stejnou jak tak kukám :grinning: :grinning: :grinning: asi na děti fakt působí ten blbej měsíc, protože i my měli takovou neklidnou noc.... malej sice usnul, ale pořád se budil a kňoural ze spaní, tak jsem ho uklidňovala, hladila, vždycky na 10 minutek zabral a nanovo.... no jsem dnes jak chodící mrtvola... :grinning:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek