• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky prostejko to vis obrecela jsem to,fakt sla okamzite,nikdo ji nemusel nutit i do auta skocila s radosti a to je nema rada,ale manza rikal,ze ji to asi dojde . . . chodici mrtvolka dneska jo?? :grinning: a co uz jsi pridavala nejaky fotos???ja videla naposled ty asi do 13.2
2. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no asi jí to později dojde, ale myslím, že vám i jí takhle bude líp... hlavně, že se dostala do dobrých rukou :wink:

jo chodící mrtvola.... když každou čtvrthodinku posloucháš mrně v postýlce, že se budí a je nevrlý a hladíš ho, aby znovu usnul, tak jak chceš ráno vypadat... :grinning: snad to bude dneska lepší.....

a foto jsem spíš upravila, manža to tam dal takový zpřeházený, tak já to upravila a dala jsem tam foto i z 3. týdne.... tak můžeš mrknout... heslo a jméno je furt stejný :wink:
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pani prostejko ten ale vyrostl,to nneni mozny a jak se rychle ty deti meni v obliceji,uz je zase uplne jinej,ta jak je tam vykulenej v dece je bozi,fakt krasnej a porad celej tatinek :grinning:
2. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE...díky za odkaz na kočárek....zítra mi mí dorazit ten můj, tak jsem mooc zvědavá :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jsme si to zrovna s manžou nedávno říkali, jednak, že vyrostl a že to na něm jde hrozně vidět a že je v obličeji úplně jinej, než když se narodil... :wink: a celej tatínek no... :grinning: se nezapřou... :grinning: ale po mě má prý tváře a nos... :grinning: to se má čím chlubit chudák :grinning:

ale vy neuvěřitelně rostete, já občas mrkám do albumů na fotečky, tak ani nevím, jestli jsem ti ty poslední fotky chválila, ale to je fakt hrozný, jak ty dětičky rostou... máte doma pořádnýho chlapáka... :wink:
2. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ze by ten mesic???ale u nas to trva uz kolik dni :rolling_eyes:

blahu spi tak 4 hodky za den...ted jsem ho dala dopolko spat,byl vzhuru od sedmi do desiti coz bylo na nej vzdycky dost a spal necelou hodku, a ted pujde spat po jedny...tak uvidime...a hlavne uvidime v noci,ale uz by mohl zase spat aspon jako driv...driv sice chtel jist,ale jak jsme ho polozili tak spal,ale ted vubec nechce...

sac jsi fakt zlata manzelka!!!ani nevi tvuj manza co doma ma!!!mel by mu to nekdo rict :slight_smile:

taky porad jukam co hehenka!!!uz jsem strasne napnuta!!!

blahu a stou pejskou me mrzi...ale aspon vis ze bude v dobrych rukach,vyste se akorat trapili...u nas pes taky nic moc,,porad jako kdyz se naschval v noci oklepava a chodi po pokoji...navic nechce spat v pelechu a leze k nam,tak jsem mu tam dneska dala kolem pelechu zabrany aby je neprelez a byl tam,tak jsem zvedava na noc...
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko taky budu muset pridat fotky,no utika to dekujeme za pochvalu,vzdyt uz mame zitra 8 mesicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

efi,ale tak to zase neni tak moc,to malej spi nekdy taky - asi ma porad rozhozeny spani,ci co,ale vy se s tim perete celou dobu,vid . . . a s pejskou no jak jsem psala,za chvili by uz malej doma ani nesmel pipnout a to proste nejde

zuzi dotaz ja na ty dudle koukala,strasne se mi libily,ale nenasla jsem jak si vybrat,ze chci ty kluci bez berusky a dotaz dalsi,hele jak to budes delat,kdyz jsi v panelaku a medostanes se dom s kocarem,nebo mate velkej vytah?
2. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI ahojky, teda vy se s tím spaním perete od začátku chudáci... :frowning2:

no nic holky, já se jdu najíst, protože za chvíli přijde malého hodinka.... teď mi tady vrní v košíku, zase ho trápí prdíky, chudáka... :frowning2: tak se zatím loučím, kdyby psala HEHE, dám určo vědět.... :wink:
2. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začala jsem psát a přišli lidi,.....tak znova

BLAHU.... taky jsem se dívala a teda byl to děs, jak jsem se bála. A celou noc se mi o tom zdálo...
2. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahuško četla jsem že jste dali Nelinku pryč..to je vždycky smutný :frowning2: a budete jí vídat nebo ne?
Efi snad se Davídek umoudří..je to takhle na prdlačku.. :unamused:
Prostějko a když váš Davídek kňoural, netrápí ho i růstový spurt?
2. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi fakt zdalo jako v negativnim,jo?????me to prave fascinovalo co uz dneska dovedou,tak ja si udela polivku z pytle a malej se zrovna vzbuduil,tak jsem ho sla jeste udyndat :grinning:
2. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange - no uz to dal neslo i manza jako,ze ze zacatku moc nechtel asi pred ctvrt rokem,tak ted uz s tim plne souhlasil,hrozne me to prekvapilo,uz pred vanocema jsem davala inzerat a ted se najednou ozvali dva zajemci v jeden den,ale ten duchodce ji nechtel,ze je velka a ta slecna,no ty si vzajemne padly do oka hned,no ange vidat,rikala,ze mi posle fotecky az se zabydli,ale vaham,jestli je ukazovat manzovi,ten to nese trochu hur
2. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY JE TO TU!!!!!!!
(psala jsem v poledne hehe jestli uz jsou komplet)

**********************************hehenka**********************************

Blahu jo,ja na jip,uz je mi lip, bylo to hned rano!Kubik ma pres 3800g a 54 cm.Manza vlozi foto.vsechny zdravim.musim zas vypnout mobil,pak napisu.

HEHENKO NASE MILA MOC A MOC TI GRATULUJU!!!je to fakt chlapak - uzasny 54 cm,to je ale dlouhan,jeste ze sel cisarem,je peknej chlapak!!
2. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už zase..... tak pokračuju

BLAHU...jj, v negativním, jak tam to jedno mimi umřelo, tak se mi pořád zdálo, že potratím, že se nesmím hýbat.... strašný! Jako když jsem se na to dívala, bylo to zajímavý, chytlo mi to....ale pak mi v mozku zůstalo to negativní o předč.porodu.
To je fajn, že pejsková už má novou paničku, je dobře, že se to takhle vyřešilo a nemusela do útulku. Já bych to strašně obulela!!!!!

No v paneláku budu kočár dávat do kočárkárny, pořídím ještě nějaký hadr přes, tam máme 80cm dveře, tak jsem musela vybírat kočár podle toho.... no a do výtahu (ten je 70cm) budu mít prcky ve vložných taškách.

A při výběru toho dudáka bych určitě na poznámky napsala, že chceš ten a ten dudák, že jiný ne. Takhle jsem to dělala i na jiných obchodech .....

PROSTEJKO... měsíc působí snad na všechny kromě mého manži. Ten spí kdekoli a kdykoli. Jsem zvědavá, ja bude zvládat prcky v noci. Ten se ani nevzbudí.
2. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnej Kubicek!!!!!!! gratulujeme!!!!!
2. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee to je krásné tak má konečně Hehenka Kubíčka na světě. Mě to vždycky tak dojímá
2. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dočítám, co SAC... to je děs! :angry:
Takže velká gratulace
HEHEEEEEEEEEE je maminaaaa...mooooooc gratuluju!!!! A Kubíček není takový obr, jak se Hehe bála, krásná váha 3,8 k té obr délce 54cm....nádhera.....hodně zdravíčka oběma a už se moc těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiii Kubicek je na svete!!!Moc gratulujeme a prejem hodne zdravicka!!!a je to teda poradnej chlapak!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

blahu no nevim no,ale dneska spal zatim jen hodku,a vypada ze je v pohode,tak jestli to na neho nebylo moc...uvidime jak dneska v noci...no perem se s tim od zacatku,ale ted spal krasne,uz tak 2 mesice,akorat ze chce porad v noci jist,jinak dobry,ale ted posledni dny to je na prdlacku,jinak to vcelku slo
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak moc vítám novou Prvosenku KATCHI :dizzy_face:
Originální svatbičku jste měli :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak zuzi jestli mate dobrou kocvarkarnu tak urcite,ale v te nasi se teda krade,takze mi ho tam nedavali,navic je tam zamek z roku nebrec . . . takze to bylo jasne - stejna kazda mamina ma muj odbiv s dvojcatkama :grinning: :grinning: :grinning: a to umrti v dokumentu si nesmis tak moc brat - jakoby se vas to netykalo :wink:
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU...v kočárkárně to vypadá celkem dobře, tak snad se tam nic nestane. Jinou variantu výběru jsem neměla, tak snad to klapne. Vedle je ještě motorkárna, ale tam by kočár smrděl.
Já jsem to tak nebrala, dokument byl zajímavý, ale nějak mi to uvízlo v hlavě a nešlo to v noci ven.
2. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi taks tvejma snama neni ani divu :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi s nima uz proflakla :grinning: ,tak snad vam nechaj lidi kocarek napokoji

chjo zeny venky je tak nadherne,to celkem tahne ven asi pak pujdem na prochazku,amlej uz jezdi ve sportaku a tvari se vzdycky jako starosta,tak asi pak pujdem az se vzbudi,navic vychazky mame na rymu primo doporucene :grinning:
2. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU.... jj, jsem profláklotina :grinning: :grinning: :grinning:
A hezky se projděte s panem Starostou :grinning:

Venku je nádherně.... a já dřepím v kanclu...zachvilku půjdu do banky, tak se trošku projdu.
2. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi nejdriv musim pockat az pan starosta dospi :grinning: :grinning: :grinning: ale hrozne se mi libi jak jezdi ve sportaku a vsichni se zastavujou a rikaji jakeho amem krasneho chlapecka - to jsem pak opravdu pysna maminka :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé....už jsou fotečky KUBÍKA....je to náááádhernej chlapák!!!!! Moooc gratuluju :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz koukam,koukam a je to krasnej chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HEHENKO TEN SE VAM POVEDL :grinning:
2. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panejo gratulujeme Hehence a pyšnému otci..Kubík je fakt parádní, pěknej chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a od 1. minuty kouká na svět..to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zuzka.o: díky :wink:

hehe: moc gratuluju a Kubík je úžasnej :dizzy_face:

Holky, je tu některá těhotná, co jezdí na koni? Někdo říká, že bych neměla, někdo zase, že je to v pohodě, když nebudu někde lítat...co vy na to?
2. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek