• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky katchi vitam te mezi prvosenkama,jukala jsem na svatbu je fakt origos :grinning: no kone bych nechala byt konema,ikdyz je milujes,tak za potrat to nestoji,ne??a jestli je jen male riziko,radsi jen pohladit,tak bych to resila ja :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ten Kubik se povedl!!!ten je nadhernej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt takovej fesak!!!no uz se tesim na hehnku az mezi nas dorazi a povypravi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jeee my mame novou prvosenku!!!ja jak nedocitam tak ani nevim :sweat_smile: se omlouvam a opozdene te katchi vitam!!!doufamze se ti tu bude libit...a hlavne preju pohodove tehu bez komplikaci a gratuluju k tehu :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
KATCHI...já bych se teda bála jízdy na koni. Přece jenom je to zátěž, nemluvím o riziku pádu.... a na začátku je to zahnízďování miminka rozikové.... Zbytečně bys o mimi mohla přijít.
2. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a vy uz sportakujete jo???taky uz jsme sportak slozili a mozna na chvili taky vyrazime ve sportaku...uz pekne sedi sam,uz se ani moc nekymaci a nepada,skoro vubec,tak by na chvili mohl...samozrejme ze to nebudem prehanet,tak pul hodky za tri az 4 dny by se dali ne?? :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI....tak poslední fotka Davídka v albu je super :slight_smile: Je to už kus chlapa.
2. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a katchi s tim konem,jak pisou holky ja bych to nepokousela...mela bych strach...
2. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ahooooj a všecky holky!

gratuluju k miminku Kubičkovi. Teda HEHE, u Tebe úplně upřímně hlásím KRÁSNÝ KRÁSNÝ KRÁSNÝ! A tolik ses bála jak bude vypadat a on to je modelín úžasný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tatínkovi gratuluríjujem taky!!
2. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jejdanánky, hehenko, moc gratuluju ke Kubíkovi, je úžasnej, krásnej, prostě nádhernej. přeju brzké zotavení a hodně sil do začátků s miminkem. ps, podle míry a váhy myslím, že můžeš být vlastně ráda za císaře, páč bys to měla hodně náročný normální cestou.takže se raduj a užívej Kubuly
2. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zuzi jo jo uz je to mazak :grinning: ale s tim spanim uz by se mohl zase umoudrit... :rolling_eyes:

holky ja mizim..jdu si dat s mamkou kafco...davidek bude snad chvili spat...zatim a jeste jednou velika gratulace Hehence!!!
2. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj TOL a ROMIK...jak se máte?

TOL... jak těhulíš? Já jsem nějak KO! :unamused:
2. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé tak mrkám, že Kubík už je na světě a že jsou už i fotečky.... paráda, velikáááánská gratulace a musím říct, že je to nádhernej chlapeček, fakt se vám HEHE povedl... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je to kus chlapa teda, 54 cm... :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ZUZI na mýho chlapa měsíc taky nepůsobí.... :grinning: a Davídek ho vzbudí až když opravdu hlasitě kňourá nebo brečí... :wink: když si jen tak pokníkává, tak to manžu nevzbudí vůbec..... některý ráno se mě ptá, kolikrát jsem kojila, že nic neví... a to si u toho svítím :grinning:
2. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zuzi, tobě už se taky bříško pěkně kulatí, hezky odpočívej dokuď můžeš, pak už se dlouho nevyspíš. My naštěstí v noci spinkáme, Renatka vydrží do pěti, nakrmím a pak ještě tři hoďky spí, za to ve dne nechce spinkat, protože pod náma dělaj randál, takže se jí musím téměř permanentně věnovat do tří hodin, kdy jdeme ven, aby se aspoň trochu prospala
2. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE to s tím růstovým spurtem mě taky napadlo, ale já nevím, jak to mám poznat... :grinning: když zkusím dát malýmu malíček do pusinky, tak ho nechce, což je pro mě jasnej signál, že hladík to není.... zkrátil si ty svý 3hodinový intervaly přes den na 2 hodinky, v noci vydrží i ty 3 hodinky a někdy i dýl.. :wink: tak si říkám, že to snad růstový spurt není..... a nebo je a já to jenom nepoznám... :sweat_smile: jsem to ale matka co... :grinning:
2. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROMI ahojky... možná lepší, že se ti malá vyspí v noci :wink: přes den se to dá ještě vydržet, ale když ti pak dítko nespí v noci, to je na palici... :rolling_eyes:
2. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, jo jde to holka.. nějak jsme se stabilizovali. nejvíc jsem zjistila, že mi pomáhá být celý den v pohybu.. to jsem pak ouplně jak netěhotná.. nejhorší je to sezení v práci. Akorát spím dost (od 8 do 8) :slight_smile:, ale mrňousek mě v noci nebudí a spinká s maminkou. Takže v poho!! No a za poslední tři tejdny jsem ani nepřibrala, tak to jde jenom do břicha, což je fajn. Měli bysme se vlézt do 15 kg, což eště jde. A co a jak je s Tebou? :confused:
2. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Hehenko velikanánskáááááááááááááááááá gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to teda pořádnej dlouhán :wink: je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vítám Katchi..juknu na svatbu když je tak originální jak holky píšou :wink:
Na koni bych radši taky nejezdila, jsou to přece otřesy a to není dobrý..
2. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...praxe ukáže, jak bude manža vstávací noční tatínek...ale pochybuju :sweat_smile:

TOL...teda nějak mi to noční nespaní dává zabrat. A taky břicho je větší a větší a nějak začíná překážet. Takže s tím nespaním mám trénink na miminka.
Nejvíc mi vytočí, když manža se mi ráno zeptá jak jsem se vyspinkala...to jenom zavrčím :grinning: :grinning: :grinning: Takže to spaní ti fakt upřímně závidíííím!

ROMIK...nějak nemám čas na odpočívání, chjo.... přes den jsem v práci, stejně bych si nezdřímla, jenom bych se válela.
2. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupíí hehe je už rozdělená, tak zdravíško, kubík je kláááásnej chlapák, Táda závidí:slight_smile:
2. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, to je zajimavy, barunka v noci spala krasne...az jsem se divila, posledni dobou to nejak haprovalo...snad ji to zustane:slight_smile:

Dnes se moji kamaradce narodil taky chlapecek, sla na vyvolani rano a v 12:45 uz byl na svete. mam hroznou radost!!!

ZUZI ja taky nespala, kdyz jsem byla tehu...me prijde, ze ted snad spim vic:slight_smile:))...tedy v noci...pres den ani tuk.

Jinak ja myslim, ze kubik je fesak, o tom zadna, ale ta vaha neni zas az tak vysoka, normalni cestou by to snad slo...dyt ta delka snad takovou roli nehraje, vzdyt to telicko potom vyjede naraz skoro...to uz tech par cm....teda ale to rikam jen svuj nazor:slight_smile: ale v hehencinym pripade je dobre, ze to byl ten cisar, aspon to bylo bez rizika!!!

PROSTE jak pises, ze si u kojeni svitis...ja si taky na zacatku svitila, ale pak jsme koupili to svetylko do zasuvky, co sviti celou noc...je to takovy intim svetlo, aby nebyla uplna tma a je u toho i videt na to kojeni, tak zkus....at vas to ostry svetlo moc nedrazdi v noci :wink:

...to me pripomina, jak u toho kojeni v noci nekdy usiname s barcou obe, parkrat se me stalo, ze jsem se probrala a barca me cumlala prsty, jak jsem si drzelo prso:slight_smile: a nebo i jak je dychtiva, kdyz vidi kozu, se uplne trese a parkrat se me uz prisala mimo bradavku a sosala a sosala a nic:slight_smile:) jsem se musela strasne smat, malem se me udelal cucflek:slight_smile: je sladoucka.-)
2. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem...zdravim KATCHI....ja bych kone neriskovala rozhodne!
2. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji taky máme intim světlo :grinning: a mě třeba vzbudí Vendulka když usneme obě ale ona se ještě vzbudí a sama si to prso najde :grinning: jinak je na jakýkoliv jídlo strašně natěšená..
2. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchi svatba opravdu originální a romantická :slight_smile: :slight_smile: to ani nikdo neměl takové ty řeči?
2. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sama si to prso najde :grinning: :grinning: :grinning:

...je fakt, ze kdyz si ji steluju na kojeni, tak se kolikrat pricucne uplne sama a necekane a ja pritom treba upravuju tricko, nebo si ji prechytavam nebo neco a leknu se, co se me to pricuclo :grinning: :grinning: :grinning: ale trefi to dokonale...se divim kolikrat:slight_smile:
2. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ladim obleceni na vitani obcanku...koupili jsme cosi v CaA, ale jsem zklamana....trocko a puncosky po vyprani vypadaji jako by to nekdo rok nosil....ale satovku mame a ta je hezoucka....no a dnes jsme koupili boticky...rikali jsme si, budou ji o malinko vetsi, aspon ji vydrzi...a haha...jsou ji vetsi tak o 3-4cm :grinning: :grinning: :grinning: tak ma na leto no :grinning: :grinning: ...a ja muzu schanet dal :grinning:
2. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maly kuba od hehe::: http://www.facebook.com/v/101084789927091
mluvil jsem ted s helenkou, je v poradku, zdravi vas vsechny, video je na fejsbuku, snad bude fungovat odkaz. kuba ma 54cm, 3830g. uztata
2. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeste jedno tatiknovske video ::: http://www.facebook.com/v/101084613260442
2. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fotky kuby jsem vlozil do alba tak je snad vidite, omlouvam se, moc se tu nevyznam :slight_smile: hezky den. jdeme ho zapit!
2. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak video bohužel nejde..
máte krásnýho klučíka, pořádně ho zapijte a pozdravujte Helenku :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek