• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
angetha: reci nikdo nemel, ani nikdo z rodiny neprotestoval, ze si ma obliknout kostym...stejne by jim to bylo prd platny :grinning:
a vetsina lidi se spis tesila, ze to nebudu moc upnuty a svazany nejakyma pravidlama...treba hostina, proslovy a tak...
2. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že už máme Kubíčka na světě...obrovská gratulace a vše nej do života.....!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoooj..jdu juknout co novyho
2. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééééééééééééééé, tak to jsem přišla včas:slight_smile:)

Hehnko a Kubíčku, přejeme vám do života jen a jen to nej:slight_smile:hlavně lásku a zdravíčko, ať ten klučina krásně roste, nikdy ho nic netrápí, a ať vám dělá jenom radost!!!!

...Katchi krásná svatba
Hehe fotečky jsem neviděla a video nejde spustit, ale ty se tu určo brzy objevíš a vše povyprávíš a fotečky dodáš:slight_smile:))

..jinak mi se snažíme seč to jde, ráno jsem teda už byla naštvaná, na sebe, na ten zánět, malej vypil na 3x 90ml ale srašný, bolest jak prase a mám normálně cucfleky na dvorci...ale už se mi daří i odstříkávat, prso měkne hodinu od hodiny, tak to snad zvládnem, nejdřív jsem to chtěla vzdát, ale rozhodla jsem se že ten boj vyhrajem:slight_smile:))

Mě by teda lahvičky a UM nevadily, naopak, ale mateřské mlíčko je prostě NEJ...že jo?
2. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Cat jen se držte :slight_smile: :slight_smile: foto jsou v albu u Hehenky.
2. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..no taky myslim ze dnes lahvicky a UM neni problem a na cesty to taky dobry-jsou ohrivace,termosky,davkovace,takze nemusis schanet kde nakojis...jsem si rikala ze treba pro mne(necitim se na kojeni na verejnosti-tak v aute a tak to ete jo)by to bylo lehci,ale lehci nelehci matersky mlicko je nej( kdyz tea mama nechlasta atd :grinning: )takze vydrz prdka vydrz..ale pokud by to neslo tak myslim ze kvalitni UM uz je na vysoky urovni a uz tam neni takovy rozdil..takze pokud by to neslo nehrotila bych..cat je mi te lito,ale snad se to spravi a Denisek zas bude zunkat bez bolesti :wink: drzim palecky

vitam katchi-jezdeni bch se v tehu taky vyhla-od odtresu az po pad ktery muze byt-nikdy nevis

blahu..vim ze je to smutny,ale nasli jste dobrou panicku a budete v klidu a hlavne malej

sac..zlata to zena,rikam to taky.. :sunglasses:

holky my dnes dostali obrovskou pochvalu u pani dr,jak krasne rosteme :grinning: a papame teda o sto pero :grinning: ale pak jsme zlatoucky

hehenko..obrovska gratulace,kocko..tak jste to zvladli :wink: a Kubik zas tak hrozne nevazil,ale teda dlouhan to je :grinning: a at ho tatinek poradne zapije..a hehenku pochvali-je to holka sikovna...a Kubik je teda fesak :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
svoja:no to se neboj mě jednou udělal Táda cucáka na rtu, byl tam tejden!!:slight_smile:)))a cucá taky občas mimo a když se převlíkám a vidí kozy i z dálky tak sebou začne mrskat a smát se:slight_smile:))
2. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:

Jéééééééééééééééééééééé,Kubíček je krááááááááááááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Maminko a tatínku,gratuluju ke krásnému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky,jsem zjistila ze teda asi budu chodit v pytli..jelikoz dziny zadny nenavliknu z tech co jsem nosila pred tehu :angry: :angry: :angry: jsem zvedava jak se donutim cvicit,jsem nejak zlenivela a doma mi to neba..snad po sestinedeli se dokopu nekam,musiiiiim
2. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se Carcul taky nevejdu do těch svejch riflí..teda vejdu,ale nesmím si sednout,to se pak všechno vyvalí :angry: .Manža mě donutil koupit si o víkendu rifle a tak z toho mám doteď depku-jsem tlustá a do ničeho se nevejdu,grrrr :frowning2: a na porod se vymlouvat už nemůžu,páč to bude půl roku :sweat_smile: ..občas cvičím,chodím každý den na dlouhý procházky..a teď už se budu snažit i trochu omezit jídlo,páč kdybych náhodou ztratila teď mlíko,už by to nebyla taková trága...
2. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..no ja si prijdu fakt jak prasatko..jsem byla na neco zvykla a to je fuc..snad to dam nejak do kupy :confounded:

a co s manzou vse v pohode?
2. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si taky přijdu jak čuník,ani se nechci fotit s prcek a ták,protože když se pak vidím... :cry: hrůza no,musím s tím něco udělat,ale přes den cvičit nestíhám a večer jsem ráda,že sebou fláknu na gauč a jen tak relaxuju...
S manžou to celkem jde :wink: hlavně jsem ráda,že je z malýho úplně poprděnej :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
bae tak to vam moc preju ze uz je dobre :grinning:
2. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no,dobře je,ale ještě musíme dopilovat sexík :wink: a pak to bude dokonalý :sweat_smile:
2. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..po porodu naky obtize?
2. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul díky za slůvka útěchy...te´d vypil už 80ml!!!jupíííí, jsem happy:slight_smile:))
Jdu si dát králíka a musím vypít alespoň 2l vody, dneska jsem to nák flákala...

Jdeme pak koupat a masírovat tak pro dnešek padám...papapaapa a ještě jednou Hehe gratulace!!!!!
2. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
paa cat a zitra bude zas lip,uvidis
2. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
...už jsem viděla Kubíka...je nááááááááááááááááááádherneeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!je to sympaťák:slight_smile:)
2. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No,poprvý to teda moc nešlo a teď zase na to nějak není energie,ani se nestihnu přikrýt a už spím...
2. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..a toto bolelo hodne?
2. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to teda bolelo dost a hlavně jako kdyby tam byla nějaká překážka...ale pak se nám to podařilo "prorazit" a pak už celkem dobrý :wink: ..ale nějak na to prostě nemám chuť,možná hormonama?!?!?!?
2. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda bojim bojim...

ja nekde slysela ze pry u kojeni neni takova chut
2. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No,já ji teda nemám vůbec,jak v noci často a hlavně dlouhodobě vstávám a jsem přes den na prcka sama,tak v noci padám do bezvědomí... :unamused:
2. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Car,třeba to u tebe bude v pohodě,někoho to nebolí po porodu vůbec :wink:
2. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..a maly spika kolik hodin pres den?a hraje si i sam?
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No ještě nedávno spal jen 20 minut dopoledne a 20 odpoledne..Ale teď už asi týden spinká dopoledne tu hodinku a odpoledne jdeme na procházku.Sám si hraje občas (s hrazdičkou) a baví ho to jen chvilinku.Takže si hrajem spolu.Dělám s ním kravinky,muchluju ho a on mi za odměnu škube vlasy :grinning: .Je s ním už sranda :dizzy_face: ,ale taky umí pěkně prudit..
2. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo a jak treba prudi? :grinning: :grinning: :grinning:
tak aspon mas veselo :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Když byl malej tak hodně plakal..no vlastně buď spal,nebo jedl a nebo řval :grinning: :grinning: .Teď už pláče málo,jen když ho oblíkám a dávám do kočárku,Když se vyspí,směje se,huláká,povídá..to mu vydrží asi hoďku a půl,pak začne bejt utahanej a kňourá,heká,fňuká a mě to trhá uši..je to snad horší než kdyby řval :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..a kocarek furt blbe snasi?
2. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
už je to lepší,ale stejně žádnej zázrak.Už ale aspoň tak hystericky neřve,jen když vlezem do nějakýho krámu a nebo přestanu hrkat..holt malej terorista :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek