• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
2. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nový fotky v albíčku, asi mě z toho focení hrábne:slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
velká gratulace hehence!!!!!!!!!!! je to fešák, hned to jdu povyprávět Amálce, že je na světě další potenciální nápadník :wink:
2. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj amal..)

ver..no moc vam to slusinkuje :grinning:
2. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a spinkat nebudem a nebudem..vzdy po koupani se nam rozsviti kukadla :grinning: tak uvidim jestli ukolibavky zaberou,jsme se mazlili,ted je v postylce a asi pustim druhy kolo ukolibavek :grinning:
2. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
bry vecir
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, verco, vam to slusi!!!!!

a obdivuju fotbalovou polohu....ja to zkousela jen kdyz byla barborka uplne malicka a od te doby ne....ja kojim jen v leze a nebo normalne v sede- klasiky....nijak to nehrotim....vy stridate polohy????
2. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja.ani ne, já kojim v takový svojí poloze:slight_smile:pololeh polosed, ale dneska jsem měla nalito jak šutr na tý straně zvenku tak jsme ho tam flákla na chvilku:slight_smile:

ted jsem dostala ochutnávku od fotografky co jsme u ní byli včera tak jí tam taky dam:slight_smile:))pěknýýýý:slight_smile:

a stokrát znova děkujem:slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mas dobry ty vlasy!...ja mivam nekdy zatuhlo taky po stranach...ale vetsinou to tak nejak zmizne no...
2. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc a moc hehence gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Malej je nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: A jak je dlouhej :dizzy_face:

Dobrou holky :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
svoji to mě taky, já jen chtěla aby to šlo první bo mě to bolelo jak sviň.-)
2. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
aha aha
2. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
juchuuuuuuuuuuuuuu tak sem akorad videla kubicka.. no ten je krasnej.. holky to je tak uzasny.... hehenko moooooc gratuluji.. malej je uzasnej.... holky my ted dojeli z vyletu.. a sem ko.. mam hodne novych vecicek.. tak sem nadsena.. juchuuuuu... zitra vyfotim a hodim do albicka...
2. bře 2010 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dobré ránko holky.... jen zdravím, mám zprávy od HEHE :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE psala, že noc byla celkem v klidu, cítí se dobře.... ráno jim prý dali piškoty a za chvíli přijde rehabilitační sestra, aby se trošku procvičili, rozhýbali a mohli vstát.... :wink: pak ji přeloží na normální oddělení šestinedělí a ona už se mooooc těší až uvidí Kubíčka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všechny vás moc zdraví a zase napíše... :wink:
3. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no a holky nás asi chytl ten spurtík ve 3. týdnu...... včera jsem si o tom hledala nějaké info a máme všechny příznaky... :grinning: malej si říká častěji o prso, i když to není ještě nějakej extrém, třeba po půl hodině, to ne... vydrží tak tu hodinku a půl, někdy i 2 hodinky od posledního kojení.... ale u kojení je trošku nevrlej, dneska ráno si dokonce řekl, že chce i z druhého prsa.... no a vůbec nemůže zabrat, špatně se mu spí, pořád vrká a kňourá.... :frowning2: a to jsou prý klasický příznaky spurtu, takže mám vydržet, kojit kdy si řekne a ono se to prý samo upraví po pár dnech.... tak za sebou máme 2 noci a jeden den takovej rozvrkočenej, tak jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat.... :confounded:
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak to docela zvládáme, jen kdyby v noci spinkal, to prostě nemůže zabrat.. a já samozřejmě s ním, když mi vrní v postýlce.... a nic moc neudělám, potřebovala bych vyžehlit a umýt koupelnu a záchod, ale to musí počkat... teď fakt nedělám nic jiného, jen kojím, přebaluju a uklidňuju dítko... :grinning:
3. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarec ženy!!!
Tak prsíčko se zlepšilo juchůůů!!!!
Svoji právě to střídání poloh u kojení předchází těm zánětům, specielně to na fotbalistu...já teda u toho te´d brečim:frowning2:(((

A jak se mají hehe a Kubulka????
Prostějko super že je malej zlatíčko.-))
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!

tak dneska noc parada!!!Davidek usnul v sedm,pak ve dve pil mlicko a vstavali jsme v sest...ja teda jeste asi do sedmi spala :grinning: takze parada...budto mel nejaky nespaci obdobi nebo byl pres den moc prespalej...vcera spal od sedmi do rana do sedmi do vecera asi 3 hodky....tak uvidime jak dneska....ale konecne jsem se zase po par dnech vyspala :slight_smile:

prostej tak at spurtik brzy prejde :wink: ja kdyz mamce rikam,ze by to bylo dobry jen by mohl pres noc uz spat a nejist,tak mi rika : "Aaale to byste ani nevedeli ze ho mate" :grinning: u miminek je tohle zvlastni no,ze to u nich neni par dnu stejny,ze vlastne skoro kazda noc je jina a nikdy nevis co bude a co muzes cekat...no jo musime si to uzivat,za par let na to budem krasne vzpominat a rikat si aby se to vratilo..ja si ted naopak rikam,aby uz byl starsi :grinning:

cat super ze se to lepsi...urco to bude brzy v pohode a mlicka bude dost :wink:
3. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ja jdu neco delat..jsme s Davidkem sami doma,ted mi spinka venku v kocaru...tak jdu trochu polidit a uvarit,at zase jen nelelkuju :grinning: zatim ahoj!!!
3. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
ty záněty jsou peklo, je mi vás líto, ale bojujte. Jde to přemoct, ale je to teda maso co? Já si pamatuju ségru jak strašně trpěla. Chjooo..
car ty nemáš co na sebe? já počítám s tím, že nějakou dobu po porodu budu tahat ty těhulenské věci. Nakoupila jsem univerzální, co jsou hezké a dají se nosit i pak..
Cat jak jsi na tom Ty cvičenko? Už máš svoji váhu a do všeho oblečení se vlezeš? Jenom abysme měly všechny motivaci na to cvíčo co nejdříve!!!!
3. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Ty záněty jsou ale mazec! Držte se :wink:

Teď jsem si přečetla na diskusi čekáme dvojčata, že jedna, co si myslela, že čeká dvojčata.....čeká podržte se....TROJČATA!!!!!! To je masakr motorovou pilou! Byla na genet.UTZ (screening) a tam to zjistili, prý to vstřebávají... by mi asi kleplo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A ani vožrat se ta holčina nemůže! :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hihi zuzi, tak já bych nerozchodila ani dvě, natož tři :slight_smile:

vyspala ses dneska holka?
3. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Chichi.... dvě jsou super :wink: Já už bych čoveče nechtěla čekat jedno.

Mno... nic moc... ale líp než dni přechozí.... no co, trénuju na bezesné noci s mimískama :wink: Na všem je třeba hledat něco pozitivního.
3. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no ty blaho.. to je na provaz.... s tema 3catama.... ja bych totiz asi taky rozdychavala hoodne dlouho dvojcata..
3. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej jen pár dní než se upraví mlíko:slight_smile:budeš mít zas o kousek větší prsa:slight_smile:ale je to mazec, jen co upravíme aby hó nebylo moc hned zas musíš udělat víc, jsme to ale továrny:slight_smile:))¨zdravim všechn a hehence pěkný cvíčo...
3. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
v Betynce píšou maminky články jaký je to s dvojčaty a trojčaty..to je fakt mazec, smekám před nima :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkýýý....vy nemáte dobrodružnou duši.... vždyť to bude s dvojčátkama super, já už se na to strašně těším..... ale teda trojky bych nějak nedala...
3. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo zuzi, aby Ti to nebylo ještě líto jak jsme tady rozcupovaly vícetěhotenství. je to záhul první tři roky, pak už to máš z krku, zatímco my se pak budem piplat s dalším mrnětem. budou si pak spolu hrát a Ty budeš mít klid. Ve školce se budou podporovat.. má to i své výhody, ne že ne..
3. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ono to asi super bude :slight_smile: momentálně jsem ráda za jedno
Tol k tomu mají ještě 3letýho kloučka..no pomáhá mamince její maminka
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek