• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Prý při trojčatech je nárok na placenou pomoc (klidně maminka v důchodu, nezaměstnaná,...) na 8hod denně.

Není mi to líto, TOL.... já myslím, že je to záhul i s jedním, záleží, jaký to mimi je,jestli spinká, papá, je zdravé.... a já budu mít určo obě ty nejhodnější dětičky na světě :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:to je optimismus.-)
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ...já doufám, že to je realita :wink:
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jste na to s velikosti obleceni pro mimi? Barunce porad je 56, ale davam uz i 62...

mmch u nas noci dobry, rano uz ani kapicky ani pecky davat nemusim....prdi sama a dobre:slight_smile:...ted zase spi:slight_smile: uz podruhe behem dopoledne:slight_smile:
3. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec jo´jo, už mám dokonce o 1kg méně než před porodem, ale to teď asi tim kojenim a tim zánětem:frowning2:(

Zuzi teeeda trosjčata to bych si to šla asi hodit...ba ne, to bude mazec náhodou:slight_smile:))

Svoji nám je také pořád 56 a 62 jsou nám velké ty věci, ale už je pomalinku vytahuju:slight_smile:))

Jinak teda kojeni zase děs...už jsem si myslela že o bude OK, ale asi ještě ne:frowning2:(((
...jdu najít v debatách něco o tom zánětu...tak zatím....
3. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jaj, to me mrzi, ze to jeste neni dobry....

jinak, ja mam asi o 2-3kg mene nez pred tehu, ale videt to moc neni tedy...
3. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se radši nevážím :pensive:
Při trojčatech prý nárok je, ale jen aby se ta osoba starala o děti a to ta maminka nechce, takže její maminka spíš uklízí ale prý si nějaký ten kurz pečovatelky udělá
Cat snad už ten zánět nadobro zmizí..
a my začínáme dávat 74, ale 68 měla malá docela dlouho, ve 3 m. 62 určitě
3. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás dočíst...
3. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej sprutík trvá tak týden, vydrž to, je to těžký, ale dá se to :wink:

Cat držím pěsti, aby se zánět zlepšil :wink:

holky to byla dneska noc :frowning2: né, že by Terez brečela, ale v noci se 2x spustil monitor....jako neječel, ale vzbudilo mě to pípání, tak jsem to hned vypnula a klepala jsem s Terez, se mi to zdálo nekonečný, ale ona se jen spokojeně otočila a spala dál....tak jsem to znovu zapnula a bála jsem se usnout a po 10 minutách znovu :frowning2: teď spí, zase tak tvrdě a já k ní pořád chodím a vždycky s ní trošku zaklepu, abych viděla že dýchá....chjo, to je děs, ale prý mimča někdy tak tvrdě usnou....ale byl to teda příšernej pocit :cry:
3. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám dočítat.........

Amálka už zase nejí :frowning2: :frowning2: :frowning2: V nemocnici mi doporučili takový specální mlíko jí dávat, co je na předpis, jenže jí nechutnalo, tak jsem se na to vykašlala, když pěkně jedla a dávala jí mateřský a dokrmovala Nutrilonem a ono se zdá, že asi má fakt nějakou tu alergii a že jí to dělá neplechu :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bych se šla zastřelit, co jsem to za husu, fakt :angry:

Plus má zase ještě nějakou bakterii v moči, sice je to prej z kakání a není nikterak nebezpečný a čistě teoreticky to má hodně dětí a ani se o tom neví, ale jako i tohle může bejt příčinou, že zase nejí............. teď babo raď, čím to je.

Takže máme přejít na to speciální mlíko a uvidí se, ale už nás zase lákají do nemocnice. Tak nevím, v noci jsme vůbec nespala, jak jsem byla nervózní a dneska mám úplně potento den :astonished: Amálka už zase pláče, spokojenost nám vydržela pouze tři týdny, chjo......
3. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko to je mi líto :frowning2: :frowning2:
3. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalko.. to je mi taky lito.. snad se to brzy uklidni....

holky ja si fotila pupika a nejaky novy vecicky pro mimi co sme vcera koupili.. se mrknete.. ale moc sme tho neporidli.. jen tak sme koukali co kde je..
3. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMALI...to je mi líto :frowning2: Zrovna nedávno mi kamarádka vyprávěla o své známé,která měla nepapkací mimi, věčně plno křiku, nespavce, plně kojené, ale pít nechtělo.... a až v 10měsících se zjistilo, že má alergii na laktózu. Ona s ní chodila po všech možných doktorech, že přece tohle není normální, aby malá skoro nejedla a nikdo nebyl schopný jí tuhle diagnozu určit dřív. Co začala dávat správnou stravu, holčička se proměnila ve spokojené miminko. Ale nechuť k novým jídlům má doteď, vždycky olízne, pak to 5minut zkoumá v pusince a když plivne, tak už do ní nikdo nedostane ani sousto.
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se musím pochlubit, dorazily mi všechny spotřebiče do kuchyně.... jupíííí :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky mi dorazil kočárek, ten jsem ještě neviděla, tak jsem na něj celá natřesená. :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko.. to vim jak se citis my mame taky kocarek u rodicu v garazi a taky sem ho jeste nevidela na zivo.. se nemuzu dockat.. asi tak za mesic a neco reknu manzovi at to posklada dokupy
3. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi vy teda utrácíte první ligu :grinning: :grinning:
amal, alergie na bílkovinu kravského mléka.. to to může být, doktoři to moc neznají.. a má to čímdál více miminek. Pokud Ti dali ten neokate nebo jak se to jmenuje v nemocnici, asi už tušili.. jinak pokud dáváš nutrilon - tak tam bílkovina je, v tvém mlíčku - pokud nevyloučíš VSECHNY věci co jíš a co v sobe obsahují tuto bíklovinu, tak je jí taky plné.
mám dvě holky kolem sebe co se trápily tím, že mrňouskové nejdeli, byli apatičtí a reagovali úplně stejně jak to popisuje i zuzka s novýma jídlama.. takže ten neokate je sice na předpis, i tak pekelně drahý, ale malá na něm vyroste bez potíží z těch prvních měsíců a pak budete moct přejít na nutrilon alergy a jiné jídla, ale doporučuje se min. do roka komplet bez té kravské bílkoviny a pak na gastroenterologii na testíky a zloušet. většinou to ale trvá dlouho a někdy ani tahle alergie nezmizí.. což musí být dost těžké pak hlídat přísun vápníku, na růst atd.. když už jsme na diskuzi, tak se dělím o zkušenost. Snad to tohle ale nebude a jenom ji otravuje ta E-coli. Holky od malinka jsme na tomhle holt špatně :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI.... já jsem kočárek objednávala přes net, tak ho chci co nejdřív složit, abych připadně měla čas na vyřízení reklamace. A jsem na něj děsně nadrblá...už abych ho vyzkoušela.

TOL...kočárek dostaneme od rodičů... no a teda ty spotřebiče, to byl nářez! Ale jsou potřeba, když chceme bydlet. Nejhorší byl teda jejich výběr, aby byly dle mých požadavků, nestály moc a vypadaly hezky. Tak snad se to povedlo.
3. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky se tesim az ho pujdu projet.. haha jak kdybych mluvila o kole.. :grinning:

taky ho mam prez net.. ale videla sem skoro podobny od te stejne znacky v obchode.. takze dobry....

tak uvidime.. asi do toho dam naseho psika a pujdu ven hahah
3. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI...hihihi....to by se pejsek měl.... zrovna dneska je venku tak krásně, že by to úplně stálo za prochajdu. :wink:
3. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a cat teda -1 kg to je suprrrrr!! i když teďka Ti to je asi skoro šumafuk když to nejde s tím kojením.. no ale teda fakt koukám, to je tím aktivním životem a cvíčem. Tak snad to odsypu pak taky rychle :grinning:
3. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

je mozny ze mame spurt ve 14dnech?
a nebo ze mam naky divny mliko?behem nekolika hodin

cat..super ze zanet ustupuje..vydrz prtka vydrz...a -1kg,zavidiiim :grinning:

tol...no to ja taky v tehu nosila,saticky,pncochace a tak,tehu dziny mam uplne oddelany..a tak chodim v satkach,dlouhych svetrech,puncochacich a tak..a jedny dziny co jsem nenosila teda navlecu..no jo jsem ted prasatko dle drivejska ,kde jsou casy cisla 27 :confounded:
a vahu zasadne nee-nemam rada vazeni :sweat_smile: jsem si vsugerovala ze vahu nemame uz pred lety :grinning:

prostej...koukam ze noc jak u nas-my do ctyr do rana spali tak po pul hodine..pak jsme k ranu teda usly

svoji-to jste drobecci ete 56 :grinning:

ver.krasny fotecky :dizzy_face:

prostej,ze zdravime hehe a moc se na ne tesime

luci..pupicek se uz kulati ale furt malinkatej a vecicky paradni :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za rady a podporu s tím spurtem.... :wink: já teda doufám, že je to spurtík a že nemám třeba nějaký vodový mlíčko nebo něco.... snad ne, snad se to po těch pár dnech upraví... :wink: dá se to vydržet, přes den je to úplná pohodička, nejhorší je to nespaní v noci... :rolling_eyes: to jsem pak ráno jak přejetá traktorem.. :grinning: ale dneska v noci pomáhal dokonce manžel, když viděl, jak nespím a jen mžourám, tak šel přebalit, zlatíčko moje :dizzy_face:

CAR že by jste měli spurtík takhle brzo? i když ono se říká, že je to kolem 3. týdne... :wink: jak se ti to projevuje?

HEHE jsem akorát napsala, tak že ji všechny zdravíte, kdyby napsala, dám zase vědět....
3. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jste se tu bavily s tím oblečením a váhou.... tak já ani nevím, kolik vážím, doma váhu nemáme a nikdo mě nevážil jaksi od porodu... :grinning: ale co jsem čuměla holky, tak obleču kalhoty, který jsem před otěhotněním nenavlíkla přes boky.. :astonished: jak do mě rvali ty hormony, tak jsem neoblíkla skoro nic a teď obleču všechno :sweat_smile: akorát budu muset něco udělat s bříškem, to samozřejmě zůstává takový neforemný, povolený a špíčkatý :grinning:
3. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej bud ridky mliko nebo spurt....od vecerniho koupani jen kojime,nespime,knucime atd
3. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.. dekuji za pochvalu....

tak sme se ted vratili z prochazky skoro hodinku sme byli venku.. a psik lital za balonem jako blazen a ted tu lezi a spinka.. kez by to tak bylo i u deticek ze? :sweat_smile: :grinning:
ja si udelala latecko a koukam telku...

jinak holky.. na mmb mam profil.. vcera sme byli v obchode next a koupila sem na prodej par boticek.. capacku a tak podobne.. i na starsi deticky.. kdyztak mrknete.. a vecer mi i konci aukce na par boticek a capacku treba se vam neco libi..

ID 217645

http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?user=217645&typ=1
3. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR aha.... tak my to máme tak celý den... malý špatně spí, pořád vrká ze spaní, když už zabere, nebo nezabere vůbec... a kojíme tak po 1-2 hodinách, takže hádám, že u nás je to ten spurt... ale Davídek nerozlišuje jestli v noci nebo přes den, má to stejné 24 hodin.... :wink: tak uvidíš.... kdyžtak bys to musela říct pediatrovi... :wink:
3. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda:slight_smile:)
cat, svoja:dite dodža obě.-)))já mám furt 8 nahoře:-/a kojim jak zběsilááááá

a pár 56 uý jsem vyřadila, ale tak ys evejdem, on je hrozná žižala:slight_smile:
3. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám zprávy od HEHE, bohužel ne moc dobré... :frowning2: psala jsem jí, jak jsou na tom, jestli už ji převezli a má Kubíka u sebe a tohle mi napsala:

"Teď mě převezli, Kubu jsem ještě neviděla!A je mi dost blbě - bolí to jako prase!" :frowning2: :frowning2: :frowning2:

to je mi moc líto, snad jí brzo Kubíka přivezou aspoň na přiložení....
3. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej no my to tak mame od vcerejsiho koupani a cely dnesek,mame furt hlad ale furt a knourame atd..vubec nemuzem zabrat..ted usla ale za tak na chvilku urco
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek