• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehenko ty chudinko.. moc na tebe myslime.. snad se to brzy zlepsi.....
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
chudinka hehe
3. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR tak to máme podobné :wink: to by mohl být ten spurt... no já doufám, že je to u nás obou růstový spurt... a ne nic s mlíčkem...

HEHE jsem napsala, ať se drží, že na ni mooooc myslíme....
3. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej ja fakt nevim :confounded: ale vy jste starsi,vam to vychazi na spurt
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR no já četla, že ten spurt bývá okolo 3. týdne.... klidně může být podle mě dřív... :wink: děti nejsou stroje... uvidíš, nech tomu pár dnů, když to přejde, tak to byl spurt, kdyby to nepřešlo, tak bys musela hold k doktorovi :wink: ale snad to nebude třeba...
3. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Car pokud přibíráte, tak to není žádný řídký mlíko, to se neboj :wink:
ten sprut je "okolo" 3. týden, a žádný mimčo ho nemá přesně, takže to možný je, Car, že už ho máte teď, přesně jak říká Prostejko, děti nejsou stroje :wink: týden to holky vydržte a bude dobře :slight_smile: hlavně to vydržte a nedejte se, později poznáte, že sprutíky jsou čím dál horší :grinning: teda aspoň mě to přišlo :wink: :grinning:

a na Hehe moc myslím, ať už jí to nebolí a přivezou jí Kubíka
3. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
***** HEHENKO MOC HRATULUJU KE KUBÍKOVI JE NÁÁÁÁÁÁDHERNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ FEŠÁK CELÝ PO MAMINCE :slight_smile: A MOC MĚ MRZÍ ŽE JE TI ŠPATNĚ , SNAD TO BUDE BRZO DOBRÉ **************

Blahu tak Nelinka je v dobrých hrukou tak to je fajn :slight_smile: A ondrášku přeju všechno nej k 8 měsícím :slight_smile:

Vereled Táďa je fešák , moc Vám to spolu sluší i ty jsi pěkná maminka :slight_smile:

prostej tak pevně Nervy při spurtu a večer jak bude více času mrknu na´Davídkové foto :wink:

Amal -snadd to bude dobré s Amálkou, pořád nějaké problémy :frowning2:

Jiank já mám ještě nahoře 1 kg :unamused: , ale brzo nebude :grinning:
3. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky musím se Vám pochlubit, že Vítek od včerejška začal říkat krásně TATI :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
peulto je krááááása.))))....závidim:slight_smile:děkujem
3. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak holky jsme se kousli a teď nakojili 85ml a to jsme k večeru kojívávali taky:slight_smile:)už jhe rozdíl jen 1/3, tak držte palečky:slight_smile:)

Hehenko chudinko, to je mi líto a o je nevýhoda císaře že mmimíska nevidíš a ještě ti ho sestry navyknou na dudlíka:frowning2:(((

Svoji o 3kg méně...závidím:slight_smile:))já začínám makt denně sedy lehy a už se těším na běhání:slight_smile:)
Holky jdu do teplé vany masírovat kozenky tak papa zítra a hezký večer
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my mame vetsinu 56 taky vyrazenych, ale neco jeste davam....62 neco velky, neco akorat...tim, ze mame latkovky, tak davam radeji vetsi bodycka a tak. ale kdyz ma papiraky, tak ji dam i nejmensi.

CAR my jsme nemeli spurt presne v 3. a 6., je to priblizne. myslim, ze u vas je to mozny, ze je to spurt a nebo si proste zvyka na novej rezim, novy prostredi, to taky byvaji nektery mimi trosku nevrly...

PROSTEJ jaj, vy nespite jo? chudinko...

AMAL vy nemate chvili klid, to me mrzi....zkus jit vic po te alergii...treba uz se to konecne vyresi, aspon budete vedet no...TOL to napsala hezky.

PETUL jeeeeee, to musi byt tatinek hotovej, co:slight_smile:

na me teda ten ubytek kil neni videt, pozor...porad mam stehna a prdel...hruza.

prekvapuje me, ze HEHE nevidela kubu jeste. to je mozny? proc? nechapu....a manzel tam je?
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT drzim!!!! a ja teda necvicim vubec, jsem lina mrcha...ale mela bych tedy...
3. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky od pondelka zacnu tez sedy lehy..jsem se zarekla :grinning: dneska :grinning: snad to vyjde..aspon par denne

holky tak snad to bude spurt,uvidime

amalko..to me mrzi,samy trapeni vid..snad bude brzy lip

petul..vitek je ale sikulka :slight_smile:

holky v patek ma Sofinka foceni,ale pry uz je skoro pozde :confounded: na ty uplne miminkovsky
3. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já zatim makam na spodku, ale to je´mazec po takový době něco dělat:slight_smile: cat trénovala uý v těhu a já nabrala dvacku bleee, mam celulitidu až na patách.-)
3. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ver a jak makas?
3. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mam tádu v ruce a dělam výpady jako v posilce.-) a taky se zvedam z lehu jko by ten most bo co:slight_smile:
3. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny, zprávička od HEHE:

"Ahoooj, tak Kubulíka pacholika mi dovezli kolem 4 a před chvílí ho manža odvezl ještě sestrám. 2x jsem přebalovala, akorát fakt nevydržím stát - tak 10 min a pak to teda začne parádně bolet. Zkoušeli jsme 3x přikládat - Kubík by baštil ale není co, chuďátko moje veliký :grinning: . Ale je fakt překrásnej - jen v něm zatím nevidím podobu ani na jednoho z nás, jak kdyby mi na sále proste jen dali miminko :sweat_smile: . A příde mi maliličkatej - vtipný co? Všem pozdravy!"
3. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
prosteja.. tak to je super ze hehenka uz mela malyho u sebe... :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vypady...delas jak? dopredu? jak hodne?
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurá, že už se hehenka může o Kubíka starat :dizzy_face:

Holky, díky za rady ohledně té alergie, fakt to asi bude ono, protože jí to jedení bolí, to je vidět. Ona to mudra říkala, že se to sice neprokázalo, ale ono to být může a mně se to nezdálo, jenže nejspíš jo :unamused:

Tak my budeme bojovat na bezmléčný dietě a uvidíme :wink:
3. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
svoji:noo dopředu, já nevim,co to jde, čim dál a níž tim líp:slight_smile:
amal:lituju tě já jí drřela tejden a byl to děs, ta ml.bílkovina je všude
3. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
Verli to je dobrý nápad dělat ty výpady s mimi v náručí, já "cvičím" třeba tak, že ležím na zádech, zvednu nohy a Vendulku si položím na lýtka a houpu jí, nebo k ní zvedám hlavu..a taky jsem zkoušela ležet na zádech, pokrčit nohy a zvedat zadek ( Vendulka na břiše)
kdybyste některá měla odkaz na další takováhle cvičení nebo cvičení s miminka tak sem s ním, budu ráda :slight_smile:
Tak Hehenka už viděla toho svojeho chlapáka, hlavně aby je brzy pustili domů a byli spolu :slight_smile:
Amalko snad bude malé Amálce líp, jsou to drobečci a když je něco trápí, tak je to hrozný :frowning2:
4. bře 2010 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko ,
tak to je fajn, že Hehenka měla Kubička u sebe :slight_smile: Snad brzo jí ta bolest přejde :dizzy_face:

Holky to Víte že má tatínek radost :slight_smile: Známí se ptali , proč říká první tati a ne mami, tak jsem jim říkala , že maminka učí říkat tati a tatínek taky tati :grinning: Ale jsem ráda, zase jsme si s Vítkem u taťky šplhli :grinning:

Holky sice to není cvičení s miminkama ,ale třeba se vám to zalíbí http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/tehotenstvi/cviceni-po-sestinedeli/po-sestinedeli-2 :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my už třetí noc se nějak budíme :((
Snad se to vrátí do starých kolejí
4. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, děvčata, trošku jsem četla....spurtíky, no my taky teď jeden máme, beruška jí každé dvě hodiny, v noci ale spinká naštěstí. Za chvíli z ní bude valibuk, včera jsem byla u kamarádky, která má dceru o tři dni starší a ta když se narodila, tak měla o 800 g víc než renatka a teď si to holky vyměnily, teď má renatka víc o 800 g. Mazec.Cat, časem se kojení vrátí do starých kolejí, jen vydrž! Amal, to je mi líto, jak trpíte, na to asi každá rada drahá, zkoušej všechno možné a hlavně pevné nervy. Hehenku to bolí, jejej, no já taky skučela, jak se mi zavinovala děloha, bolelo mě to asi dvakrát víc než ta nejsilnější menstruace, řekla bych víc než porod a nechtěli mi nic dát, vyprosila jsem si ibalgin, to bylo ale keců. :angry: Peti, snad se spinkání zase spraví. četla jsem, že Vítek už říká tati,to musel být krásný pocit, když se mu to povedlo. a Máma taky umí?
4. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj:slight_smile:
tak my se jdem chystat na tu neurologii, kvůli tomu přidušení, tak snad se nic nezjistí.....paaa a hezký den všeeem :wink:
4. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
romiku to byl nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: On už se snaží celkem opakovat slova, dneska jak kdyby opakoval Vitek :grinning: M je doma tak ho to učí :grinning: A mama neumí to ho nidko neučí :grinning:

Verled tak ať je je všechno OK :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mama je pro deti tezsti rict, proto rikaji jako prvni tata!!!:slight_smile: neber si to osobne, peti:slight_smile:)))

veru- jaky priduseni?????
4. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:)
tak super zprávička že hehenka už si užívá mateřství, neboj, mlíčko ti zítra najede!!!!a Kubík bude pít o 106:slight_smile:))

Koukám že spurtíky se ňák rozjely, my teda spurt nemáme, ale zaplať pán Bůh se mi asi rozjelo zase mlíčko, tak jsem mooc happy, nechci to zakřiknout, bradavka je do krve, ale my to překonáme..ještě zítra doberu antibiotika a je to týden, snad už bude jen lépe.

A co jinak nového holky?My jdeme dnes na kyčličky a pak máme prochajdu, návštěvu a večer masérku-))))
Tak krásný den všem, jdu vyndat perník z trouby a udělat špaghetty:slight_smile:))
4. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak já jen hlásím, že dnešní noc ušla.... malej vydržel i 3 hodinky v kuse, ale co je nejdůležitější napapal se a usnul.... takže jsme spali všichni, po dlouhé době jsme to fakt potřebovali.... tak uvidíme, co teď bude, doufám, že se to nerozjede nanovo a bude to jen a jen lepší... :wink:

PETI četla jsem, že malej už říká tati, to je paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak psala SVOJI, děti většinou říkají první tati, prý se jim to lépe říká.... :sweat_smile:

CAT snad jste na dobré cestě s tím kojením, bojujte, už to bude za váma :wink:

a četla jsem, že AMAL má pořád problémky s tím baštěním, to je mi moc líto :frowning2: doufám, že se to bude jen zlepšovat....
4. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek