• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holkyy!
no tak každý den s mimčama jsou novoty co?
no aspoň není nuda :grinning:
cat ty budeš zasejc namasírovaná?? wow, buď mi to nějak letí nebo to bylo minulý týden takyyyy??? ty se máááášššš!!! no fáááktt! :sunglasses:
4. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak každé dítě je jiné moje neteř první říká mami :slight_smile:
Ale já si z toho nic nedělám, já jsme ráda, že říká tati :wink:

Holky uklízím v šatníku , no tolik věci ve kterých nechodím, tak šup s tím pryč
4. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko holky.. tak se hlasime... po krasnem vyspinkani.. venku nam sviti slunicko a me na puse zlobi opar.. no to je des.. :angry:
4. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul tyhle cistky satniku me neuveritelne bavi!!! ale ja uz nemam moc co vyhazovat...zbylo mi par kousku:slight_smile:))
4. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět holky, už aspoň vim proč to bylo, tak kvůli nízkému pH v krvi při porodu, ale jinak prej je skvělej, chvalily ho, na sestry se tam řehnil jak blázen jsme se tam smály, jen prej na bříšku se moc nepředve, ale to on dycky tak řve, ale musim ho dávat víc, řev neřev:slight_smile:ale jinak je prej hodně šikovnej:slight_smile:

svoji:malej se narodil a byl přidušenej a měl malý pH v krvi, byl až do 23hodin v inkubátoru a po porodu dostal kyslík, krátce.....tak musíme chodit na kontroly kvůli vývoji:slight_smile:
cat:taky máme špagety.-)
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme dnes byli na nákupech v Praze..
Peti je krásný když už dětičky mluví, natož když říká Tati :dizzy_face:
Verli jsem ráda, že je Táda v pořádku..
Luci když ne rýma tak opar? To vypadá na nějakou oslabenou imunitu :unamused:
Prostějko tak jsem ráda, že jste vyspali, my dnes celkem taky. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziii:krásnej pupek, fakt nádhera.-)
ange:skoro jo.-)

holky máte nějakej fígl??jak pást koníky??táda hrozně řve a já můžu ze sebe dělat idiota až do nebe,ale on stejně řve:-/
4. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli zkus to při koupání..
4. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a jak??potřebuju detailní popis:slight_smile:já asi vim, ale jak ho mam držet u toho??on si mi takhle uý párkrát loknul.-)
4. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vás chtěla pozdravit a kliošci dorazili... tak to napravuju AHOOOJ PRVUŠKY ...japa je? :dizzy_face:

Koukám, že HEHE je blbě....drž se, jsi holka statečná, myslíme tu na tebe všechny. A je fajn, že už máš Kubíčka u sebe.

VER.. gratuluju ke kontrole, paráda, že je Tádík v pořádku.
A díky za pochvalu břuchance :grinning: :wink:

PETULKO.... taková hnusná práce, probírání šatníku, .... pevné nervy přeju. Mě to čeká za pár týdnů, jak se budeme stěhovat...bléééé
Jééé a Víteček říká Táta....to je nádhera :dizzy_face:

ANGE....a co jste pokupovali v Praze?

LUCI... tak ať ten opar brzo zmizne.
4. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooo a mám v albu los fotos kočárku.... sice mobilem, ale nic lepšího po ruce nebylo.
4. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ten je pěkneeej :wink: hezky elegantní..no ještě dva měsíce a budou v něm i miminka..
Verli jo takhle, já myslela, žes to s Tádou ve vaně nezkoušela...ale spíš bříškem k vodě, ale ne úplně..tak jako šikmo..
4. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE....díky za pochvalu.... ještě dokoupit dečky do kočárku a bude hotovo.
4. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nastesti se ten opar nejak zasekl takze od vcera ho jakoze citim ale neni moc videt diky bohu... na opary trpivam kdyz sem nachlazena takze se to dalo cekat... a kor kdyz furt smrkam ze jo.. to je hned... ale dlouho sem ho nemela.. ale mam doma kupu masticek a kremu a naplasti na opary takze bojuju ted s tim no.. ach jo.. kazdou chvilku neco..

jinak mimi opet radi.. kope a kope..
4. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi pěkný kočík to se bude mininkám jezdit a spinkat :slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mám další zprávy od HEHE:

"No holky je to tu trochu zajimaci. Od začátku přikrmovali čajem-dneska v noci zřejme i nutrilonem-kojení zatím nejde. Dali mu i dudák - tak doufám,že když z něj nic nepoteče tak moje prso pro něj bude odměna.Achjoj.A spolubydla je tak nějak zvláštní!"

tak to je blbý, jak sestry dokrmují, aniž by se s HEHE domluvili, to je naprd.... náš David se narodil v neděli a když ještě ve středu se nemohl přisát a měl už hlad, tak jsem si říkala, že mu určo něco dají jako příkrm a sestry kroutily hlavou, že ne, že kdyžtak až ve čtvrtek, aby netrpěl hlady, ale že to je ta poslední možnost ten příkrm.... :frowning2: tak doufám, že se HEHE pěkně rozkojí brzo a dají sestrám na frak....
4. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI.... tak to je dobře, asi jsi to zachytila hned na začátku a mrcha opar se už nerozjede.

PETULKO...díky, taky bych si do něj hned vlezla a chrupkala.

Ještě vás pobavím, jak nám dodělali dlažbu v koupelně, vyspárovali.... tak přišel kamarád na plyn... no a vypadl mu ventil z ruky a rozflákal jednu dlažku.... chichi, my nemůžeme mít nic normoš a hned napoprvý :grinning:
4. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...díky za zprávičku, i když teda nic moc....takhle se HEHE bude stresovat, že pak malej nebude chtít z prsa... a mlíko najust nebude! Snad to zmákne, holka naše šikovná.
4. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak to je naprd s tím kojením, sestry jsou pitomý když Hehe ani nic neřeknou :confounded: ale mě to taky trvalo dýl, tak i Hehence to půjde :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda čajem přikrmovat? To jsme ještě neslyšela :frowning2: Jiný kraj -jiný mrav :unamused: Teda i cumel :frowning2: No tak to bych jím něco řekla . Mě se mléko nalilo až za 3 dny
4. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ehehenka až bude doma, tak si to udělá všechno podle svého a bude klid :wink:
4. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, bez tekutin to je těžké - můžou se poškodit ledviny holky!!! zase bych jim v nemocnici věřila. nevíme jaké měl kubík krevní testíky atd.. a dudlík je kvůli sacímu reflexu... po císaři se mlíčko dělá vždycky hůř, tělo holt neprošlo normálním porodem a nemá tu správnou hladinu hormonů..
hlavně hehe neděsit! snad jí to tam aspoň někdo vysvětlí :unamused: !!! a jestli sem chodí manžel, tak ať jí tam nenese poplašné zprávy!!!!
4. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si taky myslim, že vědi co dělaji a čaj nevadí...
4. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky my se narodili ve stredu a az do soboty do dopoledne jsme vzdy po prilozeni davali ete glukozku-v tu sobotu uz jen malinko(mala je zroutik)..ale prikrm taky nedavali,ze pry prikladat a prikladat a kdyz mimi melo hlad tak glukozku..chudak hehe..

petul..jeeeee,Vitek je sikulka..to musi byt krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak my museli trosku prikrmit nutrilonem,rekla i dr,nase mala byla modra jak rvala a rvala hlady..takze nakojit co nejvic a trosku prikrmit..ale mlicko tece ale nestaci ji a to fakt cuca...

ange..copa jste nakoupili? :slight_smile:

luci,opar nezavidim :frowning2:

cat..ty jsi furt tak akcni,jsi sikula ze tak paradne zvladas :slight_smile: a jsem rada ze prso uz se vraci do normalu

zuzi,kocarek paradni,fakt elegantni :wink:
4. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul Vítkovi taky dávali glukozu , byl přehřáty -tehdy v červenci byly strašné hice
Carcul to jako teď přikrmuješ doma? Já jsme taky přikrmovala v 3 týdnu a teď plně kojím :wink:
4. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tead už dávám i příkrmy ale víc kojím :wink:
4. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

s tím kojením po císaři je to trošku horší. Mě to taky trvalo delší dobu a ze začátku jsme museli i přikrmovat, ale doma se to krásně upravilo. Tak hlavně ať se Hehenka nevzdává a přikládá a přikládá, ono to půjde. A když ne tak se svět nezboří.

Jinak my dneska byli na čtyř měsiční prohlídce (i když měl 4 měsíce už před 11 dny). Paní doktorka ho chválila i když je stále trošku menší, ale prospívá hezky a to je důležité. Má 5980 g a 59cm. Taky jsme byli na kyčlích. Ty už máme dobré takže tam nemusíme. Byla tam jedna paní jejiž miminko váží ve třech měsících přes devět kilo, vypadalo minimálně jako půlroční.

Petul mě malého taky přikrmovali v porodce čajem, dokonce předemnou když byla vizita dětiček a malý břečel tak mu doktorka dala stříkačkou čaj.
4. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..jojo trochu musim,co nejvic kojim,ale pak vetsinou musime dat ete prikrm,jinak rve a rve..a to i s tim prikrmem jime dost casto
4. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak petul..prikrmujem od vcera
4. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj car!
tak vy jste fakt takoví žroutíci? no to je dobře!

ve třech měsících devět kilo.. ooops, tak to je zase opačný extrém než co se řeší tady.
4. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek