• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ježiš švagrová má teda trápení... tak tfuj tfuj, ať je jí brzo líp!!!
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: Tobias a Elias..... hm... taky bych nevěděla, jak jim pořádně říkat
4. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ Majda mi ani moc nevadí, Magda je takový strašně tvrdý... ale Magdalénka... ach to je tak libozvučnýýý .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
HEHE tak to naše překvápko nespí od rána :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pořád se v tom bříšku mele....... už by mohl spinkat taky chvíli, pak mě nemá bolet podbřišek :grinning:

HYPO tak snad bude švagrová brzy v pořádku :wink:
HEHE no Magdalénka právě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do toho jsem se zamilovala hned, i manža říká, ježiš to je krásnýýýýý..... no a pak jsme přišli na Majdu :rolling_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sousedi mají Magdalénu.... a říkají jí Magdička a Magdi

Jsem se dneska schválně ptala doktora, že jsem na koníkovi četla, že cítlili pohyby miminka už ve 14tt..... tak se chechtal, že to není možný, že může cítit, jak se zvětšuje děloha a jak pracují střeva, ale mimi ne.... že průměr pro prvorodičku je 20tt.

HYPO: chudinka švagrová, to je děs, měsíc v nemocnici. Snad jí už na Vánoce bude dobře a pustí jí domů.
4. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo holky a to ma dve maly deti doma a sileneho manzela ktery ted k detem nikoho nechce pustit ani babicku..... tak je takova napjata atmosfera v rodine.....
snad bude do vanoc doma......
4. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba Tobiáš a Tadeášek, to by si tak přála moje mamina - mojeho tatina by asi klepla pepka teda.... a manža byl naštěstí též striktně proti... mi právě příde, že to není český jméno a to mi na tom strašně vadí... podobně jako Patrik - ale zas se mi líbí zdrobnělina Páťa... to je celkem milý - asi proto, že jsem jednoho takovýho milýho znala...

ještě se nám s manžou líbí Matěj, ale právě zdrobnělina Máááťoooo, to mě budí i hrůzou ze spaní :slight_smile:)) :grinning: a navíc jdu po supermarketu a slyším furt jen tohle... v praze je snad každej kluk Matěj, nebo Matyáš...

a to je zajímavý jo - rodina se strašně divila, že kdyby to byla holčička, tak chceme Elu - prý to není v kalendáři a je to divný... ale že Matyáš není v kalendáři, tomu se nikdo nedivil.....
4. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI já cítila malýho v 17tt a určitě to nebyly střeva... ale ve 14tt jsem cítila jen střeva a pálení žáhy - to jako jo...
4. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sVOJI...TAKY CHCI POPŘÁT BARUNCE K SVÁTKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!
4. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
totiž v tom 17. týdnu to bylo něco pohybama - jako otíráním o břuch a tvrdnutím břicha... to se nedá zaměnit..
pak se objevovalo takový to, co popisujou některý holky jako bublání - já bych to nazvala spíš tikama :slight_smile:)) a to už jsem si nebyla jistá, jestli je to ono, enbo střeva...
4. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepa se nám ztratila TOLTEC...
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno tak aby toho nebylo malo tak se mi s te ranni bolesti rozjel vytok...... se picnu
asi jdu fakt leze k TV
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: Patrik se mi nelíbí, ale Páťa strašně moc..... a u nás je taky každej druhej Matěj nebo Matyáš či Matyas
4. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja pohyby citila tusim od 19tt
4. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE Matěj byl včera u nás taky v jednání :grinning:

tak myslím si, že pohyby ve 14tt jsou opravdu spíš střeva, děloha a všechno co tam pracuje..... těžko ten prťous :sweat_smile: ale hádat se nebudu, třeba někdo opravdu miminko tak brzo cítí :grinning:
4. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za prani...

ja jsem zas zmatena...prominte za uprimnost, ale zase ze me sel nejakej hlen, hustej a celkem velky mnozstvi...to prece neni vytok sakra. Nemuzu se dovolat dr... :unamused:
4. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch u nas se taky rika Majda!!!
4. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: jen se vylež, bude líp :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: že by už to bylo ono? Prý se může hlen uvolňovat i 14dní před porodem.... Barunka to asi chce stihnout na Vánoce, aby si už mohla rozbalit první dáreček. :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny pohyby ve 14 t jsou docela sranda...neco jako pocitat prsticky na rucickach pres brisko jak se snazila mamce namluvit kolegyne :grinning: :grinning: :grinning:
SVOJI no a nemůže to být zátka? ta může odcházet i 14 dnů před porodem :wink:
ZUZI no bylo by to pekne, ale trochu me to zvervoznuje uz....zase...ale dr rikal, ze se to nechysta
4. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: hezky odpočívej a bude to dobrý...:slight_smile:)) at je svagrovka v poho:slight_smile:
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no chystat se zatím nic nemusím, jen prostě odchází třeba hlenová zátka :wink: ..... a chystat se to začne pak :wink: ale nevím, nejsem odborník........

s tím počítáním prstíčků na ručičkách to je taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: já si taky myslím, že by to třeba mohla být ta zátka...uvolnúje se postupně...:slight_smile:)
4. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO, SVOJI tak na vás obě myslím....
4. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: to počítání prstíků je fakt nářez :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm jménům..... známá chtěla dát jméno Linda, řekla to před známým, ten hned Linda-Pinda.... a od té doby pokaždé... jak se má Pinda?....tak nakonec museli vybírat jiné jméno :angry:
4. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek