• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prostej:napiš jí a%t nestresuje, malej ze začáku nekrkal vůbec........ :wink: .....a tansfuzi přeřije holka.....posíláme sílu.-)
5. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem nějaká nemocná :confounded:
Svoji suchou kůži má Vendulka z nočníčku, nemůže to u vás být malou plínkou, PULkama, nemá tam nějakou gumičku?může reagovat na materiál co je v gumičce..
Verli tak to máš suprovej kočár :wink:
5. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER napsala jsem jí, ať je v klidu, my nekrkáme doteď.... jako po kojení...malej si říhne kdy se mu zachce, ale zásadně ne po kojení :grinning: to se všechno vstřebá.. i s tím krmením..... a na transfuzi jít nechce... :frowning2: prý to asi odmítne, tak nevím, o co tam přesně jde, jestli jí to jen doporučili nebo co... no kdyby napsala, dám zase vědět... :wink:
5. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prostěj..
malá mi v porodce taky nekrkala, jen škytala :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mrkala, že Barunka má suchou kůži, tak s tím zatím zkušenost nemám.... my máme zatím suchý jen nožičky, jako ťapky a to mi paní doktorka říkala,že je u tak malých dětí normální, že mám mazat.....

no a nás trošku trápí opruzeniny, jak jsme v noci dávali ještě papírovku, tak má malej trošku opruzeninky... doufám, že v látkovách, s pořádným mazáním a větráním přes den to brzo přejde...
5. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ANGE... :dizzy_face: nápodobně, my nekrkáme doteď, malej nějak nemůže dojít jak na to.... :sweat_smile: ale škytá o sto šest, to jo :grinning:
5. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, my jdeme nakrmit holky.... kdyby napsala HEHE, tak dám vědět.. :wink: a dneska jdeme v jednu hodinu na utz kyčlí, tak nám držte palec... :wink:
5. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jsem tu jen na skok mrknout na novinky :wink:
Koukám,že hehenka si chudák užívá :frowning2: .Kryštůfek taky hrozně dlouho nekrkal,je to docela častý..to se naučí :wink:
Hmmm,transfůze..asi by to odmítat neměla :unamused: :frowning2: ale je to její tělo,tak se musí rozhodnout sama... :wink:
5. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,držíme pěstičky,ať máte v pořádku kyčličky :slight_smile:
A já jdu gruntovat,tchán mi vzal na chvilku ven Kryštůfka,tak toho musím využít... :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ještě psala HEHE, že prý přišla doktorka, že se musí domluvit s anesteziologem, ale že to vidí na transfuzi, tak jí HEHE musela přísahat, že se nesloží a že péči zvládá, tak jí dali nějaký další pilule... a konečně se jí prý podařilo asi nakojit, tak doufá, že už se to rozjede, protože noc v podstatě nebyla....
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!zdraví vás bradavka jak pátrací balon:frowning2:((holky už toho mám plné zuby, malej sice pije, ale ta bradavka tak strašně bolí že brečim:frowning2:((a navíc má asi taky spurt, ten 3měsíční, líp to s tím zánětem vyjít nemohlo:frowning2:((o mám za to, že v noci spinká 8-9hodin:slight_smile:

Ale teda v noci pořád spí až do těch 5-6 ráno a s usínáním po 21h není vůbec problém.

No hehenko náš malej krká tak ze 70%do dneška, tak buď v poho, to se naučí a někdy když dobře pijou tak si ani nekrknou.

Prostěj vy si taky užíváte spurt,jo?
Ahoj Bae!!!!
No nic, máme dneska zase páteční sraz maminek, tak se jdu chystat, mám ještě ňákou práci a pak budu zase kojit..já už to kojení normálně nenávidim, chápete to???ale vydržím, kvůli denískovi to prostě dám:frowning2:((
5. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahojky, takže taky spurtík? :wink: já nevím co to u nás je, doufám, že je to ten spurt... malej jí tak co 2 hodiny nejdéle... většinou je to tak po hodince a půl.... a hůř spí, je pořád takovej nevrlej, i když usne, tak pořád vrká ze spaní.... tak jen fakt doufám, že je to spurtík a že se to upraví po pár dnech....

tu bolavou bradavku nezávidím, nic ti na to nepomáhá jo? navíc jestli malej chce pořád zungat, tak je to o to horší... :frowning2: no ale ty noci závidím teda... jestli ti malej usne po 21 hodině a pak se ti budí v 5 ráno, tak to se máš... :sweat_smile:

no nic holky, letím se chystat, pak budu muset zase nakrmit malého, pak ještě sebe a hurá na ty kyčle... tak se zatím mějte.. :wink: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted moc opravdu nestiham,malej spi,tak jsem lezu vas pocist,je od pondelka nemocnej,ikdyz kasel ustoupil,ryma se mrcha drzi a co vic,pekne nas s manzou najkazil,takze chcipa cela rodina,no to bude zase vikend,ikdyz pro me nejhorsi rano,chudak jak je nakrapanej,takobcas mu nejde moc spat v noci no a vstavacka je v pul sesty - mi klepne :grinning: uz aby se souplnul ten cas a on vstaval jakoby zase v pul sedmy
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno,teda hehe si opravdu uziva holka jedna nestastna,docetla jsem vas

teda petu dekujem,ze si vsimate 8 u nas a jinak teda Vitecek moc sikovnej,ze rika tati,u nas to vypada spi na mamu jako prvni,protoze t jeste ani nejak nerekl mmmmmm mu jde lip

je cat teda to je boj s tou pravdavkou,skoda,ze ti nemuzu poradit jsem prisla o mliko brzo,na to abych radila,tak at se mudri trochu vzchopi a pomuzou ti jeste necim

holky ctu jak cvicite,teda vy budete stihly,to ja zase nic - proste mudri mi fakt nenechaj a fakt mi tim serou - tak muzu jen dofout,ze to trochu vybeham za Ondraskem

holky a k dokrmovani ja vim,ze malej bylk dokrmovanej z banky,mojim mlikem i Bebou - byů desne linej tahat
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták táda zž krká vždycky, jsem na to přišla, jakoby ho hladim po zádíškách ze spoda nahoru, tlačim samozžejmě, tkhle pětkrát a pak zaboucham a je to venku:slight_smile:a když ne tak znova a když ne tak ho párkrát zvednu a položim a na bříško a je to, neblinká vůžec už:slight_smile:
ange:večer peo něj jedu se těšim

jo a musim teda zaklepat, malej nemá vůbec zádný opruzeninky, jenom jakoby v záhybu stehýnka, tam už má faldík:slight_smile: se mu drolí občas kůže, jen zapařený trochu, to spraví trochu oleje:slight_smile:
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY ...japa je? :dizzy_face:

CAT si teda užívá s kojením, chudinka.

HEHENKA koukám taky, tak snad to už půjde k lepšímu. Jak kojení, tak krev.

Já jsem dneska po kontrole, A je KP 1,5kg a B je KP 1,66kg. Další kontrola za 14dní a to budu chodit zároveň na UTZ do nemocnice, že tam mají lepší stroj. Doktor to vidí špatně, mimi se už asi neotočí, tak na 99% císař. Týden před si půjdu lehnout do nemocnice (prý cca 38tt+0) a pak se domluvíme na termínu. Jo.... a by mi kleplo +12kg!!!!! Tak snad nepřekročím tu dvacítku!!!! Už teď se mi s tím nechce tahat.
5. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko: blbě je, střevní chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tže ležim a snažím se neumřít... :frowning2:
Hele 12kg je super, moje mamča se mnou přbrala 23 a s bráchou 26kg :grinning:
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATCHI....úúúú....střevní....to je mor!!!!! Když jsem naposled měla střevní, myslela jsem, že pojdu. Přežívala jsem u telky a jakmile jsem viděla reklamu na RAMU, letěla jsem zvracet!
5. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: jen nakukuju...

chudák Hehe, takový lapálie :frowning2: myslím na ni i na Kubíka :slight_smile:

s tím dokrmováním, Terez tuším že druhý den dokrmovali Nutrilonem, ale jen jednou jedinkrát, ten první den glukozou, jinak jsem si pak odstříkávala a dávali jí to přes stříkačku, já to nedělala, jelikož mi ji přinesli jen na kojení kvůli silné žloutence a ona toho tolik nevypila jednak pořád spala (opět na vině žloutenka) a jednak má tu krátkou uzdičku pod jazykem....sice mi to taky neřekli, že ji dokrmili Nutrilonem, to jsem si přečetla na tom papíře, jak se zapisovalo kojení, ale nehrotila jsem to, přece nebude hladovět, když jsem ještě mlíko neměla :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak se hlasime.. perny den v praci.. trosku unavena.. a dneska zaciname 23 tt.. juchuuuuuuuu
5. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ahol holky, tak jsme zpět ze srazíku s miminkama, už naše dětičky moc nespí, takže je to náročnější:slight_smile:))

No a malému zarůstají nehýtky na nožičkách, tak jsme se radši jeli poradit s panem doktorem, máme koupat v heřmánku...nicméně to kojení je OK, bohužel máme spurt a musíme to rozkojit, do ýdne to snad přejde, bohužel se to u mě sešlo s im zánětem a proto si užívám teda:frowning2:((ale snad to přejde, musíííí!!!!

Luci už 23tt!!!waw!!!!o to letí!
Máme už fotečky z víání občánků, aůe musím je přefotit, páč je nemám v PC jen vytištěné:frowning2:ale jsou krásné, škoda že tam denísek spinká:slight_smile:))

...holky jdu relaxovat než bude chtít zase kojit a masírovat si kozenky...tak papapapapa a hezký víkend!!!
5. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak pred chvili odesla fotografka..byla tu od tri,mala nechtela vubec spat(a unavili jsme ji az na konci..),jinak spolupracovat taky nechtela..nejlepe machat rucickama pred pusinkou :grinning: :grinning: :grinning: ale nakonec by par hezkych fotek melo vyjit..akorat ted musim uklidit tu spoust..nebudu vam radsi rikat kolik toho pokakala a pocurala a i maminku :sweat_smile:

ale aspon kolika je pryc a zas pekne prdime

hehe..drz se holka,uz aby jste byly doma a netrapili vas tam
5. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat Terezce od narození zarůstají nehtíky na palečkách u nohou....už se jí to dost zlepšilo a nehtíky začínají růst jak mají...hlavně hlídej zčervenání, jakmile mu to zčervená a začne hnisat, tak koupej v tom heřmánku nebo to vysoušej 60% lihem (ten co byl na pupík) a mazej to framykoinem....já to dělala tak, že jsem každý den pro jistotu vysoušela oba palečky lihem a když jí to zčervenalo, tak jsem to namazala framykoinem a zalepila (dělala jsem jí to na noc a čerstvou náplast pak na den), pomohlo jí to a fakt už začínají růst jak mají....ono se s tím nic jinýho dělat nejde, nehty už se nedoporučují strhávat, protože pak stejně rostou špatně a navíc u takhle malých dětí to prý není nic neobvyklého, že jim nehtíky na nohách zarůstají :wink: je to trošku běh na dlouhou trať, ale do 2 měsíců nejpozději bude mít nehtíky OK, to mi věř :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted vydrhnout posrandenou mtraci,dovarit,dojit s kosem a mam oddech,uz se tesim na leharo
5. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mrk do alba honeeeem na káru:slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak mrkám, že jsem tu dnes první a jen na skok, protože mám úžasnou zprávičku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máme na světě další prvosenčátko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toníček od ORCHI je na světě, dnes došla zprávička....:

"Dnes 6.3.2010 v čase 3 hodiny rano jsem se narodil a to s váhou 3350g a výškou 50 cm. S pozdravem Toníček Vraný"

přiložila i fotečky, za chvíli vložím do alba.... :wink:
6. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI velikáááááánská gratulace a malému Toníčkovi do života jen to nej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

jéééé Prostejko hned s takovou krásnou novinou :wink: tak véééééééliká gratulace Orchi a Toníčkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dalsi miminko je na svete.. to je super.. tady se jen rodi a rodi hihi...

musime sem natahnout dalsi tehulky nebo az porodim ja nuki a katchi tak uz tu nikdo nebude hihi..
6. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek