• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jééééééééééééééééééé!!Orchi velikananánská gratulace tobě i toníčkovi!!!
Je nádhernej!!!!
Holky tady se vždycky narodí miminko když má někdo z mých známých narozky, fakt.Dneska mámoje maminka, Hehe malej se narodil na narozky mé 1.lásky z gymplu, Sofinka na kámošky narozky...no mazec:slight_smile:)

Monči strašně mooc děkuju za včerejší reakci na ty nehtíky, uklidmila jsi mě a to moc.

Jinak máme asi po spurtu, jupí!!Nechci to zakřiknout, ale malej spinkal po kojeni ve 21h do 5.30 (to jsem ho radši budila já) a pak do 9.30 a vypil 205ml a teď 150ml, takže snad už je to strašně otesánkovské období za námi!!!!!!

Tak krásný víkendík, Car mooc se těším na fotečky sofinky, to bude zase krása, viď?
Luci ahoj, taky v anglii zase sněží?tady je bílo...já už ale chci jarooo, pomooooc:slight_smile:)
6. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee gratulace orchi a toníkovi
:astonished:
6. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledně, holky. Tak už se hlásím zmátořená po té střevní příhodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám, že se nám to tu pěkně rozrodilo a je to tady samá mamina a skoro žádná těhule :slight_smile:
Orchi, moc gratuluju k mimču :dizzy_face: a verled, super fotečky.
6. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi převeliká gratulace k Toníčkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cat tak snad už to kojení bude lepší..
Zuzi takže u vás to vypadá na císaře? asi to bude lepší když jsou obě mimi KP
Katchi tak snad se chřipajzna dlouho nevrátí
6. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ještě se můžou oočit, ale já bych za CS byla asi při dvojčátkách ráda, fak?Rodit 2x to bych asi nedala, ale dvojčátka zase bývají menší, tak je to i snažší a těhulky se lépe otvírají co jsem slyšela.

Katchi chudinko, hlavně hodně pij ať nejsi dehydrovaná!!!
Ange děkuju, myslím, že to nejhorší už je za náma a zase si budeme užívat..malej pořád spí a to v noci spal jak andílek...ideální na soboní úklid a vařím segedin...nevíte jak dlouho mám to maso nechat dusit????
6. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat asi dokud to maso nebude měký ne?
6. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

My meli dnes vitani obcanku. Barunka byla nejkrasnejsi, hrozne ji to sluselo, tatinek mel kvadro (jako jedinej!!!) a ja jsem byla taky za damu- v ramci moznosti. Krasa krasa krasa:slight_smile: Fotky budou na FB.

A ORCHI gratulujeme!!!!!!!
6. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tu je Toníček od ORCHI: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3873719#navigator a jsou tam 2 fotky, tak mrkněte... :wink:
6. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje Toníček je tam úplně čerstvoučkej :dizzy_face: :dizzy_face:
Svoji jsem zvědavá na fotky.. :wink:
6. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:
Jééé další miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Orchi,moc,moc gratulujem k Toníčkovi,je náádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, gratuluju orchidejce k Toníčkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace.. pritel koupil pytel mrkve tak sem si mrkvicku nastrouhala a mnam mnam...aji psikovi to chutna hihi....

jinak tu nesnezi.. a uz snad ani nebude.. jinak me hrabne...
6. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ňufáček maleeej
svoji jdu na fotky:slight_smile:
6. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Toníček je tak minutu starej na těch fotkách, že jo?:slight_smile:)kráááááááááááááááásnej!!!!

Svoji písni mi odkaz do IP na facebook.-)
6. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:kde máš ty fotky na FB??
6. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, taky chci vidět Barunku na vítání :slight_smile:))
6. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj..

svoji..hned zkouknu tu vasi kocicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem vam chtela napsat o orchi a koukam ze uz mate i fotecku :sweat_smile: driv jsem se sem nedostala..
6. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tam ty fotecky z vitani nevidim :frowning2:

cat..supeer,ze tak krasne spinkate..denisek je zlaticko...
6. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ja jsem debil...fotil muj tatka, ja tam dneska byla vecer si ty fotky stahnout, tesila jsem se jako blazen a nechala jsem tam flashku....takze snad zitra. budu vas informovat:slight_smile:

mmch, barunku to tak vyridilo, ze na konci foceni usnula a s prestavkama spi vicemene cely den:slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenko tak se budu moc moc tesit na fotecky
6. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no tak si to přičaruj ne??.-)

hele holky mamky, chci se zeptat bo si připadam blbě, ale Tádu prostě neuklidná nějaký něžný houpání, spíš ho ta naštve, on prostě chce abych s nim třásla jak pitomá a nebo plácala po zadku až nadskakuje, jinak prostě ne a oni teď furt všude píšou že se to nemá a tak i když vim,že naše maminky nás taky natřásaly, ale stejně jsem se chtěla zeptat, jestli jako někdo je na to citlivej?
6. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli moje neteřinka taky potřebuje silně natřásat, ale důležitý je dávat bacha na hlavičku aby se nekymácela, ale jde spíš o mozeček aby moc nenarážel zevnitř na lebku :unamused:
7. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi...jaka verled, takovej tada:slight_smile:))) ty taky nejsi zadna nezna kvetinka prece:slight_smile:)))
7. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face: zprávičky od HEHE:

"Hoj holky, tak propustili by nás dneska, ale bohužel není internista :frowning2: . Eštěže není sobota, bych tady dva dny ležela zbytečně. To člověk ani nemluví o tom, že víc bych si fakt dáchla doma s manžou. Každopádně mám radost, bo kojíme a Kubulka konečně přibal, váží 3530g, tak hurá - dost pomohla odsávačka a kloboučky jsou skvělá věc. No a díky kojo čaji myslím i dobře prdí, no je to krása když pídě baští."

tak je asi zítra pustí za taťkou.... všem přeji krásnou neděli... :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové odpoledne :dizzy_face:
Hehenka je pryč a rázem tu debata vázne,no co se dá dělat,jsme tu už skoro všechny maminy a tak není tolika času :sweat_smile:

Jé to je super,že Hehe už je líp,kojí a zítra půjde domů :slight_smile: :dizzy_face:

Venku je nádherně,tak jdem s klukama na procházku :wink: :slight_smile:
7. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem moc ráda že Hehenku pustí a že Kubula baští :dizzy_face:
7. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké nedělní odpolko :slight_smile:

to je paráda, že Hehenku zítra pustí :slight_smile: jj jak říká Bae, debata vázne, skoro všechny jsme maminy, času pomálu :wink:

holky já vám nevím, už čtvrtou noc se budí Teri tak 3x, nevím proč, jednou se napije to je hladová, ale podruhý si jen cucne a jen se převaluje, nemůže usnout, tak nevím čím to je, mám ten Sunar, ale nechci jí ho dávat :frowning2: ale hlady si myslím, že to není....dneska jsem jí koukala na dásničky a dole je má takový bílý trochu nateklý, myslíte, že to může být tím? A není brzo na to, aby jí začaly natékat dásně a růst zoubky? Já jsem fakt úplně vyřízená, ráno jsem do sebe nalila kafe a nacpala tabulku oříškový čokošky, abych měla aspoň nějakou energii...ty poslední noci jsou fakt vyčerpávající :frowning2:
7. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zařekla jsem se, že Teri ten Sunar nedám, alespoň do čtvrtka, to jdeme na druhý očkování, tak se poradí s dětskou....prostě to vydržím a hotovo :dizzy_face: asi jí to chudinku svědí nebo bolí nebo já nevím...
7. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé další miminko PRVOSENČÁTKO.... to je nádhera. Moooooc oběma gratuluju a Toníčkovi přeju hoooodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuuuuuura..... tak teď jsme na řadě s TOLTEC!!!!! To je ale mazec!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
7. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek