• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Teri ony ty miminka asi mají občas takové bláznivé noční období, je možné že jí to svědí, Vendulka tam má taky bílé bouličky ale teď už usíná hezky a budí se v půl jedné, v půl páte a v půl sedmé.
7. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Teri ale Monci :grinning:
7. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... doktor říkal, že už není šance, aby se prcci otočili, protože tam jsou dost natěsno a žádné svícení nepomůže. Kdyby třeba jedno bylo napříč, tak je šance, ale takhle že ne. Já s císařem už počítám, budu ráda za čerstvé info od Hehenky a za popis od BLAHUšKY, ta měla císaře v pohodě, co si pamatuju. Ono to půjde :wink:

SVOJI...moc se těším na los fotos z vítání. Určitě jste byli super vyfešákovaná rodinka.

Jéééé.... a HEHENKU zítra pustí... a už se rozpapali. Paráda, samé bezva zprávičky.

MONCI....tak ať je vám líp. :wink:

Včera jsme byli u tchána na oslavě jeho svátku...přivítal mi slovy "ahoj gravidní snacho!".... jsem myslela, že ho zakousnu!!!!!!!! :angry:
7. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi bych ho přivítala slovy ahoj imbecilní tcháne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE....on byl zase totál namol, pil od rána.... tak jsem ho odpálkovala, že takový kecy ať si nechá! :angry:
A celá "oslava" stála za to! Přesně v tom duchu, jak začala :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky:slight_smile:)
Zuzi aha, tak to jsem nevěděla, asi asi to tak má být,no.-)

hehka už je s Kubulkou asi doma, že???
My byli na dlouhé prochajdě, malej už zase bumbá jako dříve, spinkal zase od 21h do půl 6,....paráda:slight_smile:))

Tak hezkou neděli a těšíme se na fotečky od Svoji, Kubíčka, Toníčka....papapapa
7. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci,já už mám takovýhle noci 2 měsíce.. :pensive: Vstáváme tak 4-6 za noc.Myslela jsem si taky,že nemám asi večer moc mlíka a tak se malej budí hlady.Dala jsem mu 3x za sebou před spaním sunar a stejně se budil dál.Takže hlad nemá...asi chce jen vědět,že není sám a tak si několikrát za noc k sobě volá maminku :dizzy_face: .Trošku si cucne mlíčka a hned usne.
7. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..mam dotaz,mala ma fakt tu orpuzeninu osklivou :frowning2: zkousime ted i jiny pleny,mazem jak radila amal tou modrou,no a vubec nevim za jak dlouho cekat vysledky,zatim zadny nevidim :frowning2: chudinka moje..

kamaradka rikala ze se to v estinedeli upravi,ze si zvykne..ze to jeji malej mel taky a pak to preslo,no nevim :confounded:

a ete holky co mate holcicky,mala ma v pipce(jako mezi pyskama)takovy bily a nejde to setrit(v porodce treba rikala jak diky mym hormonum se delal ten hlenik-setirat),drit ji to nemuzu..tak co je to normalni?nebo mame vyrazit k dr? :cry: ..je mi ji moc lito kocicky,dneska mame nakej divnej den,vubec nespinkame a jsme nevrly...
7. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji.no bať:slight_smile:
super že hehe už je v poho:slight_smile:
my dnes měli rozlítáno, malej ted aparádně dneska kolikoval chudák, hulákal jak na lesy:slight_smile:ale uý spinká jsem mu teď pomohla masáží:slight_smile:prděl jak o závod:slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bae obdivuju jak to noční vstávání zvládáš..a už tak dlouho..

Doufám že hehenka se zítra dostane s Kubíkem domů a brzo se tu ukáže :dizzy_face:

car Janička taky přišla z porodky děsně opruzená. Dělaly nám to ty vlhčený ubrousky. Já když přebaluju tak vždy omeju čistou vodou a namažu. Používala sem krém Oprudík (konopná mast) a fakt to pomohlo a od té doby paráda :dizzy_face:
Jinak ten hleník mívá Janička taky..namočím uchošťour do olejíčku a krásně se mi to podaří setřít. A je to prý normální :wink:

Muž zase do oběda a od oběda do 19.15 v dílně = super neděle :confounded:
7. bře 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..ono to prave vubec nejde setrit :frowning2: tak jsem se bala..na mazani mame micko,tak dokoupim olejik kterry nemame a zitra ji to setru..myslis ze ty vlhc.ubr?my se prave oprudili az doma..a to mam neparfemovany :frowning2: .. dekuji ze rady,urco zkusim :wink: a oprudika sezenu v lekarne?my uz to fakt mame hodne :frowning2:

muz by si zaslouzil na holou
7. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer

barborka ma taky neco bilyho v pipince (to je hrozny to tady psat)...obcas ji to setru vatovou tyckou, ale stejne to docista neudelam, to bych ji musela asi uspat...vy jim to cistite docista docista???????? me se nechce ji tam hrabat uplne....dr rikala jen zlehka otrit a ani nezajizdet uplne...jako ale kdyz se pokaka, tak ji utru, to jo...

opruzeniny mame obcas lehce- stridam papirovy a latkovy, tak nevim ze kterych to ma (papirovy davam teda min)...my zas mame strasne vysusenou kuzi- jednak tam, kde ma plinku- na bokach, zadickach, brisku a stehynkach...ale taky od paseni koniku- lokty, kolinka...mame silenou spotrebu olejicku....nejvic na to ale pomaha bepanthen.
7. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kukučice, máš pravdu je to hrozný to tady psát.-)ještě ty popisky:slight_smile:ne to je sranda holky.......to je určitě barbar ráda že jí tam ty hovínka nenecháš:slight_smile:

holky já mám nějakej olej v gelu a ten teda nijak nevoní, ale na suchý je uplně skvělej, kam se bepanthen hrabe, zkusim ho najít na netu......
7. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:hmm nenašla foto:frowning2:ale jmenuje se to Dalin baby oil gel(olejový gel nebo co) je fat super, zkus ho sehnat...
7. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fb jsou novy fotky tedy....

veru oka dik
7. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

holky dík za reakce :wink: už se to vrátilo do starých kolejí a Terísek spinká jako dřív :dizzy_face: fakt nějaký bláznivý období jak říká Ange :wink: holky se budí skoro stejně, Teri okolo 1, okolo 5 a pak v 7 :slight_smile:

teda Bae, obdivuju tě, že to zvládáš takhle v noci vstávat, ale co zbývá viď? taky mi to kolikrát tak přijde, že musí mít maminku u sebe, oni mají stejnak ty dětičky nějaký radar nebo co.....jdu o víkendu ráno nakoupit, Teri spí s taťkou a jen prý zavřu dveře, už je vzhůru, nebrečí, ale hledá a kouká kdy se objevím :grinning: a to je pak radosti :dizzy_face:

Car dělám to stejně jako Sac, když to bílý v jůlince nejde vlhkým ubrouskem, vezmu vatovou tyčku a je to :wink:

Svoji, já ji teda čistím úplně dočista, pořádně ji to otřu, ono totiž pokud tam zůstává to bílý, tak to je živná půda pro bakterie a z toho pak můžou mít i takhle malý holčičky záněty jako blázen a roztahovaní malých stydkých pysků u malých holčiček je prevencí proti srůstání...to mám od gynekoložky, teď je toho prý čím dál víc, že holčičkám miminkům srůstají stydké pysky a pak musí podstupovat chirurgický zákrok.......třeba přijdu někomu jako úchyl no

Sac teda tvůj manža by fakt zasloužil na holou
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Svoji koukala jsem na fotečky a jsou krááásný :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukam,ze nam to tu trocha vazne,no jo holt miminka naas zamestnavaj,my meli takovej chcipaci vikend trosku hlavne manza,ale uz je to dobry,Onda teda v sobotu extra protivnej,koukala jsem,uz nam asi na 90% leze horni zoubek a praska dasnicka,takze to bude pricina

je Orchi uz porodila,ale ten je nadhernej,fakt

koukam,ze jsou problemy s opruzeninama na zadecek davam bepanten,stridam to s rybilkou,kdyz neni opruzenej,tak rybilku a jak se neco objevi,tak bepanten + na noc ho davame vzdycky,kdyz spi celou noc v jedne plene,protoze jak se prejde na tuhou stravu oprudi se casto

jukala jsem na nove fotos Tady,a trapi ho kolika,teda chudak,ze by mu delala neplechu jak jsi ver davala kasicku a jen jogurt?

zuzi teda oslava takova,jo - jako ozralyho tch. bych taky nevydejchala :unamused: jinak jestli mas dotaz na cisare,klidne odpovim na co se zeptas,nakoc s dvojcatkama to bude asi jen a jen lepsi cisarem

svoji mely vitani,u nas to obleceni tatinci taky moc neresili - ja myslim,ze alespon ty kalhoty a kosile by meli na to vitani byt a na fb nemam pristup,nebudete mit fotos v nejakem tom deniku?

baes teda hus,vy mate teda noce a 2 mesice v kuse,ale je divny,ze ikdyz dostal,ten sunar se stejne budil,ze by mu opravdu tolik vadilo,ze je sam
8. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahojky monci - to rikam,at mu sac pujci na tyden me a bude prstickem skrabat aby mel sac zpatky :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:nene to by měl trochu zpoždění, spíš jsem si dala rohlik a nebyli kapky:slight_smile:
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face: tak hlásím druhou klidnou noc za sebou, asi jsme překonali ten spurtík... :sweat_smile:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej se obě noci vzbudil v 23, pak kolem 2, kolem 5 a pak mezi 7 a 8 vstáváme :wink: což je super, takhle by mi to vyhovovalo, doufám, že mu to chvíli vydrží... :wink:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zjistili jsme, že náš prďola neusne jinak než v zavince a musí v ní být opravdu utěsněnej.... :sweat_smile: dokonce i přes den.... jak je mimo zavinku jen tak navolno, tak se pořád šňudlí, vrká a je nevrlej a nemůže pořádně zabrat... dáme ho do zavinky a je na 3-4 hodiny klid... :grinning: lumpík jeden....

jo a včera jsme poprvé zkusili zavést večerní režim, o půl sedmé jsme vykoupali, pak v 7 nakrmili a šup do postýlky, taťka přečetl pohádku a zhaslo se a zavřelo a Davídek spinkal sám v ložnici a my měli večer trošku klídek.... a zvládli jsme to v pohodě, tak to tak asi budeme dodržovat...
8. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:jen tak dál...
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT už se snad spravilo to kojení, doufám..... :wink:

BAE obdivuju to vstávání, já měla takových pár nocí a už jsem byla hotová... :pensive:

CAR trápí opruzeniny.... tak já můžu říct, že nás trápily trošku taky, na noc jsem totiž ještě donedávna dávala papírovku a měl to určo z toho, protože už jsem papírovky zrušila úplně (dám ji jen k doktorovi nebo v případě nouze) a je po opruzeninách.... používám zatím vlhčený ubrousky, tak z těch to viditelně neměl a na prdelku nám hrozně pomohl SUDOCREAM :wink: dostali jsme v porodce vzorek a fakt nám vyhovuje, tak jsme koupili velký balení.... :wink: a z látkovek to stopro Davídek nemá, protože teď jsme jen na látkovkách a opruzenina je skoro v tahu...
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ver oni jsou kapky na kojeni pro maminu??to neznam,nebo ty asi myslis sab vid,ten byl u nas nejlepsi

ahojky prostejko,tak konecne dobry noci,no vidis,za chvilku mate za sebou sestinedeli a bude jeste lip :grinning: vidis a ten nas pacholek nechtel zavinku ani za nic,za to zase on miluje otevreny okno - to je jak uspavaci cudlim pro nej :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahojky... já si pamatuju, že vy jste zavinku neměli vůbec... přes den je v rychlozavince, ale v noci musí být pěkně v péřové teplučké peřince... :grinning: otevřený okno mám zatím strach zkoušet, přece jen je tam ještě pořádně zima a jsme malincí.... :wink:

a holky chtěla jsem se zeptat, když trápí prdíky miminka, dávali jste ten SAB jen po poradě s doktorem? já ho mám doma koupený taky, ale ještě jsem neměla odvahu ho použít, když to malého trápí.....

dneska jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá,kolik ten náš valibuk váží :grinning:
8. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ze zacatku jsem mela ze sabu taky strach dat ho sama,ale jelikoz prdiky byli furt,tak jsme nakonecdavali do kazdyho jidla a akorat nam prvne mudra rekla kolik mame tak davat a pak jsme si to davkovali dle potreby,ale treba na noc jsme davali vzdycky,jsou to v podstate jen prirodni kapky,tim neublizis malej je mela do cca 5 mesicu
8. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko malej mel naposled 8360g a 71,5 cm :grinning:
8. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak já se zeptám doktorky, že ho to většinou ráno potrápí a proto se třeba dnes vzbudil už o půl sedmé a samozřejmě jsme pak už nezabrali... :frowning2: a kdyžtak budu taky dávat preventivně na noc... díky za tip... :wink: a vy už jste velcí chlapi, to my se s váma nemůžeme vůbec měřit.... :grinning: ani se nenaděješ a budete mít rok, tý jo, to je strašný, jak to letí... :astonished:
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek