• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
monci jj Vítek měl dost chlupaté ouška,a le už nemá :slight_smile:
Svoji dívala sjem se na fotečky moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
Monci i Terezka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy!!

tady je další mimčo? no supr.. no ale jak to říká zuzik - jsme na řadě :slight_smile:

jinak my jsme pěkně otočení hlavikem dole, máme 1,7kg, větší hlavičku NEBO CO!! a ta :astonished: k js :astonished: em si vzpomněla na Hehe jak se děsila a jakého má hezkého kloučka. No tak to asi bude kluk co? :grinning: :grinning:

dobré ráno mamky!!
8. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu ty budeš mít narozky, to se máš :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak to jsem zvědavá co nám povyprávíš, ale nenech si ty narozky zkazit :wink: :dizzy_face: já taky poslouchám svoji dr a dělám to přesně jak říkáš ty :wink:

to zase moje tchýně je rozhodně proti všem očkováním, ještě překousne povinnou hexavakcínu, ale jakmile jsem ji řekla, že jsem nechala Terez očkovat i Prevenarem, tak mě málem spálila pohledem :grinning: jenomže má smůlu a kecat nám do toho nemůže :wink: a je taky zásadně proti plavání miminek, když jsem jí řekla, že budu s Terez chodit od půl roku na plavání miminek, tak mi řekla, že je zásadně proti, opět je výhoda, že o tom nerozhoduje ona :grinning:

Peti ahooj, děkujeme za pochvalu :wink: a už si stříhala Vítka? je úúúúúžasnej s tím culíčkem :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec tak to je super, že jste halvičkou dole :slight_smile: Toltec vy taky nechcete vědět pohlaví?

Jéééééééééé Orchi už má Toníčka u sebe no supeeeeeeeeeer, moc gratuluju i když pozdě :pensive: a přeju hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci nestříhala ale culík nosí pořád :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko a krásné MDŽ:slight_smile:))hihihihii
Svoji malinká je sladká, moc krásná!!!!

Jinak my už jsme OK, kojíme zase po 3h přes den a v noci spinkáme od 21h do 6:slight_smile:))fakt je to mazec, ale opravdu vydrží spinkat celou noc, prostě miluje spánek víc než jídlo, stejně jako maminka:slight_smile:)hihihihii
A ráno vypil 230ml!!!!!hustý:slight_smile:)

Jinak my máme taky chlupatá ouška, ručičky a zádíčka:slight_smile:))vlásky nám světlají:slight_smile:))

Car teda opruzeninky, to je nepříjemné, ale asi budete muset vyzkoušet pár krémíků a ubrousků, a pak to bude OK, kdyby to bylo ošklivé tak raději k Dr., oni poradí lépe, ať něco nezanedbáš, je to přeci jen intimní místečko...a taky ji nechávej přes den vybalenou jen na podložce ono když to má vzduch tak se to lépe hojí a pomáhají heřmánkové koupele...kamarádka se s malym dlouho trápila a tohle jim pomohlo.
8. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jj, to byl asi odkaz na fb:slight_smile:

DIKY zeny:slight_smile:

taky poslouchame nasi dr a ja teda jeste svoji mamku...proste si z toho beru to, co chci....a nejvic posloucham barunku:slight_smile:))))
ahoj Pet - nene nechceme :slight_smile: je to větší zábava!
cat ahojda krasavice:slight_smile:
8. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky asi jsem to o tom spaní nějak zakřikla, Vendulka dnes "hulákala" vždy tak dvě vteřinky a ticho, od 6 do 9 vzhůru a usnula až když jsem jí drhla dásně, tak asi zuby...
Car určitě to Sofinka může mít i z ubrousků, i když jsou neparfémovaný :unamused: zkus dva dny jen klasickou žinku a vodu a uvidíš. Bílý bordýlek měla Vendulka taky když jsem používala ubrousky teď jak mám jen perlan na doma tak to zmizelo a vůbec se jí ani jedny pysky neslepují..naopak :sweat_smile:
Sab simplex jsem dávala bez porady ale asi až od dvou měsíců podle toho návodu - asi 15 kapek
Blahu vy už jste veliký :slight_smile: :slight_smile:
Monci Vendulka taky měla chlupatý ouška :slight_smile:
Toltec super, že jste hlavou dole :slight_smile: :slight_smile:
Cat jsi bojovnice, kojení jste zvládli nádherně :wink: :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peti,jeste nestrihano jo??? :grinning: :grinning: :grinning: dekuju uziju,snad v ramci moznosti,kdyz ona tchyne rada dava najevo tim darkem svoje antisympatie - loni knizka z levnejch knih roman za 39 ,pritom vim,ze roma nectu,vlastne vubec nectu knizky jen sve autory a to jen obcas za to malymu k mym narozeninam koupila udesny pleteny komplet z roku nebrec (maminky co oblikaji do podomacku pletenych veci odpustte - jako holcicce bych to mozna davala,ale klukovi),takze uz jsem je letos ani nechtela zvat

svoji nejlip receno - poslouchat sve dite,ja taky se obcas radims mamkou,ale tak co si budem povidat zeny,maloktera jdem pro rady ke tchyni,ze :grinning:

je tol tak to jsou skvely zpravy,no nam taky rikali vetsi hlavicku abyla to nakoce pravda :grinning:

ahojky cat,teda vyjedete,bastite jako velky chlapi,to pijeme my ted :grinning: :grinning: :grinning: 230 :grinning: ,ale hlavne,ze je dost mlicka a chutna a uz je to zazehnanno
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak v byte pod nama asi probiha vrazda vietnamcu,nebo co,to je hadka Onda taky na me kouka co deje :confused:
8. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu hahahahha:slight_smile:))

Děkuju holky za podporu a za rady když mi bylo ouvej:slight_smile:))ale teda malej je šikula, roztahal to prsíčko krásně, a i bradavka se zahojila, pediatr mi na to dal krém z konopí, jmenuje se to batolátko a je to úžasný, za 2 dny byla bradavka jak nová:slight_smile:))

No jdu psát úkoly z ruštiny:slight_smile:))tak zatím ppapapapa
Jo my asi budeme muset časem deníska taky nechat ostříhat, strašně rychle mu ty vlásky rostou a světlají, jsem teda zvědavá jak bude za rok vypadat:slight_smile:)))blonďáček,jo?.))))
8. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/album.php?aid=50854&id=1216802952

...kdo si chce prohlídnout našeho modýlka Deníska:slight_smile:))sem už se mi fotky do alb nevejdou:slight_smile:))
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ten odkaz nejde, jen pro lidi na fb :confused:
8. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkjy, tak jsem konečně tady..:slight_smile:))
tak co je nového? najdou se někde další fotečky od Kubíka od Hehenky? :slight_smile:)
8. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu aha:slight_smile:)hihihii, tak to musím pro vás zpřístupnit:slight_smile:))
Letím nakojit prcka a pak jdu na pedikůrku a babička bude mezitím vozit, mám pondělky takhle zařízené:slight_smile:))
8. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky:slight_smile: moc krásné fotečky..:slight_smile:))
8. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme zpět... :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
předně zdravím všechny co jsem ještě dneska neviděla.... těhulky TOL a NUKI, jak se máte? :wink:

a CAT zdravím, kojení se upravilo, tak super, jen tak dál.... :dizzy_face: a na fotečky jsem zrovna jukla, parádní, malej je model.. :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a my jsme pěkní valibuci fakt... :grinning: zdálo se nám s manžou, že se nám Davídek nějak pronáší na ruce, tak jsme se štengrovali kolik asi váží.... no já hádala, že víc jak 3,5 kg ne a to jsem se teda sekla :sweat_smile: vážíme 3775g a před 14 dny jsme vážíli 2765g... :astonished: takže kilo za 14 dnů přibral :astonished: no čumím fakt jak puk... :grinning:
8. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat Denísek je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vítek mi spal jen 30 min ale teď je venku z babičkou , dokud není taková zima :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme v naprostém pořádku, Davídek se na doktorku dokonce usmíval, no dělal hodnýho :grinning: trošku nás trápí suchá kůže hlavně na čelíčku, tak nám paní doktorka předepsala nějakej olejíček a jak jsme měli tu opruzeninu, tak jsem jí říkala, že už se to zlepšuje, ale ještě mi předepsala něco na to, prý kdyby se to vrátilo.... byli jsme pochválení za látkový plíny, že to je super, že z toho to určo nemá a bavili jsme se o tom, že raději než ty ubrousky tak doma používat fakt jen vodu, což já dělám, jen v noci jsem trošku líná, tak používám ty ubrousky... :sweat_smile: takže CAR bych doporučila fakt zkusit vodu a žínku a mazat mazat mazat... doktorka říkala, že se může i tou genciánkou.... :wink:
8. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ještě PETUL jsem nepozdravila.... ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i Vítkovi posíláme pozdrav... :dizzy_face:

na ten SAB jsem se ptala, tak se nemám prý vůbec bát a před každým kojením mu dát 15 kapek a hotovo.. a uvidím, prý by to mělo zabrat... :wink: takže jí budu věřit a kapat.... a na čaj jsem se ptala, tak říkala, že zatím nemusím dávat, že se pak domluvíme, že tak od toho 2-3 měsíce bychom něco dávat mohli, aby si zvykal i na něco jinýho než na mlíko a že jak budou vedra, tak abychom zahnali žízeň... :wink:
8. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě nám malej preferuje jednu stranu hlavičky, levou.... tak jsem říkala, že ho hodně přes den polohujeme a nutíme, aby otáčel i na pravou stranu, tak říkala, že to je fajn, ať to tak děláme dál a že teď jak začne víc vnímat a otáčet se za zvukama a pohybem, tak ho nutit na tu pravou stranu, že by s tím pak mohl být problém, kdyby otáčel pořád jen na levou...
8. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já se jdu najíst holky a pak taky vložím foto za poslední týden.....
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prostejko: taky zdravím, tak to je super, že tak hezky rostete...)
my se máme dobře, bříško roste..přidám zítra fotečky....mna dovče jsme se zastavili i v Polsku a koupili jsme přebalovací podložku, matraci do postýlky, celou sadu do postýlky, včetně nebes a tyče.....a taky kolotoč, vše do zelené barvy..nafotím a taky přidám..:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko pak sem hoď odkaz na fotečky :slight_smile:)
To je fajn, že sjte dobře dopadli :slight_smile: :dizzy_face: S tou hlavičkou mi říkal rehabilitační sestra se má dělat do 2 měsícu pak už to jde hůř když miminko je už větší.V postýlce ho dávat tak aby se díval na vás napravo i v ohrádce .... ,ale nechci radit ,a le my to tak dělali a už se nám to zlepšilo i když jsme začali v 6 měsící, což už je pozdě
8. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já pádím, mějte se krásně..:slight_smile:))
8. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek