• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
NUKi ráda pak na foto mrknu :wink:

PETUL díky za tip, doktorka říkala to stejný.... že za chvíli se začne malej otáčet za pohybem a hlasem, tak mu máme i hračkou hrkat a nutit ho, aby hlavičku otáčel... a já sama ho nutím přes den, aby tu hlavičku polohoval na tu pravou stranu...... :wink: jen v noci ho nedonutím no, to si ji vždycky otočí napravo.... :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsme ho měla zas tak, že se díval napravo , Prostej ale to vůbec nevadí , zas ráno jak se probudí tak se bude dívat na pravou stranu za váma :wink:
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mamky pamatujete si prosim výsledky UTZ ve III. trim?

Já tady na to koukám a rozdíly v týdnech pěkně lítaj.. se mi to moc nezdá :frowning2: a mám strach jestli to nebude kvasimodík :frowning2:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL a co chceš přesně vědět a z kterého týdnu? :wink: já bych to zkusila vyhledat v papírech....
8. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze 31. týdne nebo toho 32. Jaké byly ty hodnoty HC, AC, BPD a FL.. já tam mám mm a odpovídající týden k příslušnému rozměru..
8. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak počkej TOL, mrknu... :wink:
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko moc díky!
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže TOL podle menstruace jsem byla 32tt+2 a hodnoty z utz byly:
BPD = 80
FL = 64
AC = 278

nic jiného tam nemám a podle těch hodnot to utz spočítal na 32tt+3
8. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jsem byla dle PM 30+1
jinak to bylo
BPD 79 31+6,
HC 291 32+0
FL 54 28+5
AC 284 32+3

No a mrkej na ten rozdíl mezi FL (to je stehenní kost) a HC (obvod hlavičky) :slight_smile: má krátké nožky a velkou hlavičku. a ten rozdíl v týdnech je děsivý :frowning2: cca 3t. A to mám dlouhé nohy já i přítel :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem přidala fotky... http://prosteja.rajce.idnes.cz/David_-_4._tyden/#album jméno: David a heslo: prosteja

TOL záleží na tom, jak to doktor přesně změří... :wink:
8. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PROSTEJKO...to je ale krásná zlatovláska.... fakt je Davídek celý tatínek. A koukám, že u vás je lehátko v plném provozu. Taky uvažuju, jestli je koupit...doporučuješ?

CAT...Denísek je fešák, krásný fotečky.

SVOJENKO...Vám to fakt seklo na vítání .... Baruška je roztomiloučká princeznička.
8. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... teda, to bude ale krásnej škeblounek....vidím to na klučíka. To bříško se ti pořád nechce hodit, co? Jen že bychom si tady tiply, co to bude.
8. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: děkujeme za pochvalu zlatovlásky.. :grinning: to lehátko docela doporučuju.... je to příjemná změna i pro malého když pořád leží.... a poměrně se v něm i uklidní... uvidíme, co ještě řekne na hrazdičku s hračkama, tu máme zatím oddělanou, protože malej o to ještě nemá zájem... :wink:
8. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj,
prostej koukala jsem na fotky...je to roztomiloucky miminko, malicky...prijde mi, ze je to zrzecek teda...ne? a celej manzel, fakt...to je neuveritelny!

diky zuzi
8. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI malej je opravdu celej manžel... a vlásky má do zrzata...vidíš dobře... z manželovi strany jsou na to geny.. :wink: ale když ho vidíš na vlastní oči, tak je má spíš do hněda... je na některých fotkách jak zasvítí sluníčko tak je to zrzeček... :grinning:
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si rikala, ze to ma asi po manzelovi:slight_smile:...a pekne mu rostou teda!- tedy davidkovi:slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, i manžel jako dítě byl víc do zrzava... hodně mu to zhnědlo, ale i tak, na sluníčku i manžel trošku září... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO... já pořád s tím lehátkem váhám, přecejenom ho musíme pořizovat 2x, tak abych zbytečně nevyhodila penízky. Ale dost si ho všechny maminy chválí, tak asi zainvestujeme.
Našla jsem ho na jednom webu za slušné penízky....
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=803701

a co kolotoč? Je to taky dobé na uspávání?
Zatím mám převybráno
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=311903
a na druhou postýlku bez promítání
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=311898
8. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi my lehatko vyuzivame vydatne!!!!

prostej jeeee zrzecky mas doma:slight_smile:))))
8. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já jsem s tím lehátkem spokojená... dám si do něj malýho když jdu třeba žehlit, takže na něj krásně vidím, on si tam máchá ručičkama a je taky spokojenej... :wink: už mi v něm i usnul... uvidíme, až si začne trošku hrát, jaké to bude...

jinak ten kolotoč máme ten s tím promítáním a pouštíme večer chvilku, ale zatím to asi efekt nemá :grinning: malej usne po každým kojení.... :grinning: to asi poznám časem, jestli to k něčemu je, ale pouštíme mu ho, aby si zvykal na tu hudbu.. :wink:
8. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no jo... :grinning: :grinning: :grinning: jen já mezi ně nezapadám... :grinning: a mrkám, že taky využíváte lehátko, tak se těším, až bude malej větší a bude si tam ještě hrát s těma hračkama... :wink:
8. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, jdu si chystat žampiony na štrůdl a schovat prádlo ze sušáku.... za chvíli valíme s malým na prochajdu a taťkovi k zastávce naproti... zatím se mějte krásně..pa :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že mají lehátka úspěchy..... tak objednávám. :wink:

No...jestli budou prcci po manžovi, tak budou usínat během 2vteřin :wink: ..... ale ten kolotoč pořád nevím, jestli jo nebo ne....
8. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ja barunce kolotoc poustim vetsinou jen pres den a to jen nekdy- ted uz ho pozoruje a smeje se na nej a posloucha....vecer uz byva tuhos.-) a lehatko jsme meli normalne v byte a byla v nem pres den. ted uz je tam jen nekdy- na spinkani. vetsinu dne jsme na zemi. udelala jsem ji hraci koutek v obyvaku- na normalni slozene dece. je to videt na fotkach.
8. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ.....žampiony na štrůdl????? :confused: :confused: :confused:
8. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Zuzi já kolotoč pouštím jen večer, je součástí rituálu jakože kolotoč dohraje a spí se..
Já občas dělám slaný štrůdl - místo jablek a rozinek kečup, salám a sýr :wink:
Prostějko krásnej Davídek :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang taky ho delam...mnam
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE..... to já taky, ale dávám tam zeleninku, ale ne houby, to mi nenapadlo, jenom že to tak hezky vyznělo... štrůdl s žampionkama :grinning:

co ta HEHENKA? Už by jí měli pustit...

Takže myslíte, že jeden kolotoč na 2 postýky bude stačit?
8. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já na kolotoč kašlu..
jinak to sedátko taky usilovně zvažuju, zatim nevim. koupit se dá i později, ze začátku by stejně mimi mělo nejvíc ležet.
no a já si taky myslim, že to bude klučík :grinning:
8. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... já abych prcky o něco neošidila :wink: (myslím ten kolotoč)

Teď jsem objevila super chrastítka na ruku,jsou to správný držky .... http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1913477
8. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek