• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
:grinning: no já to beru tak, že jsme kolotoč s kinem na stropě neměli a jsme v pohodě.. radši přečtu pohádku nebo zazpívám.. přijde mi, že to žádné podněty k rozvoji nedává.
8. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi chrastítko na ruku jsme využili při nakupování, Vendulku to bavilo :wink: myslím, že jestli budou postýlky blízko sebe tak jeden stačit bude..
Toltec taky myslím, že čekáš chlapečka, ale to jsme si u Sac mysleli taky a jaká je Janička krásná :grinning:
8. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:nám teda sab byl uplně k ho...vlastně ani to ne:slight_smile:))používám lefax, kterej jsem už vetřech lékárnách nesehnala, mam nervy...:frowning2:
prostej:můj mladej taky radši na levý, ale jen když je na břiše.-)...má hrozný nervy když mu tu hlavu otášim:slight_smile:

jinak naše dnešní míry:slight_smile:

58cm 4700g, roste do výšky.-.)prostě nechce bejt tlusťoušek.-)
8. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej krásnej Davídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, ten odkaz jsi sem fakt dávat neměla, já už z něj objednala a objedám znovu :grinning:

holky, nechci radit, ale přispěju svojí troškou do mlýna, jelikož Teri měla predilekci hlavičky do leva s úklonem brady do prava....hlavně nenechat miminko ležet pořád na jedný straně, já musela Teri polohovat, hlavně teda v noci a polohuju do teď, jednou spí na pravý a jednou na levý straně....pokud by se to nechalo být a nepolohovala bysem jí a necvičila s ní, tak při stavění těla se to projeví a to dítě bude preferovat tu "svoji" stranu a tím způsobí skoliozu jako prase, bude se prostě celým tělem naklánět na tu svoji stranu.....
8. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAF :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar mamino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no a nikdo tu :slight_smile: jsme doma ženy... jsem stále hotová, ale ráda, že je to už za náma :slight_smile: hurá...
pak napíšu víc i dočtu - jsem jakási zpomalená i z televize vyvalená - jak se tam ty obrázky hejbaj :slight_smile:)))) ... ROzuška je ouplně vybzíkaná chudinka moje... tak jsem zvědavá jak si bude zvykat...

8. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehusko odpocivaj,vetrej jizvu a zvykejte vsichni 4 na nove prostredi a az se zmatorim tesime se na zazitky a fotecky
8. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkýýýý :slight_smile:
HEHENKO,vítej,už se nám tu po Vás móóc stýskalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kubíček je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A já jdu tak narychlo dočíst,dneska jste nějak moc drbaly :grinning:
8. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky všem děkuju za sms, za podporu a tak vůbec... většinou jsem byla tak mimo, že jsem nějak nedokázala reagovat. bylo to docela náročný... až nečekaně. dobrovolně bych na CS nikdy nešla, nechápu, jak do toho někdo může jít... jizva přes celej podbřišek a běhat kolem dítěte... fakt nářez... první dny jsem vůbec nespala, neb nebylo mlíko, malej nervozní, no asi víte, co se dělo :slight_smile:))) jsem se strašně těšila domů - tady mi apsoň může pomoct manžel že jo... tam to bylo mi přišlo fakt o život... když vám bečí dítě a vy několik minut vstáváte z postele, bo to celý bolí jako kráva... no hnus fialovej :slight_smile:))

jinak jsem vyfasovala ještě nějaký léky a taky injekce na ředění krve, tak se tady s manžou ještě asi zrasíme :slight_smile:))) :grinning:
8. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a musím uznat, že jsem totálně zmatená :slight_smile:)))) vygumovaná a já nevím jak to ještě všelijak nazvat ten stav :slight_smile:))
normálně jsem pomalu nepoznala Rozušku, přišla mi ouplně jiná, jka kdyby ji manža ostříhal... celej barák mi příde jinej... no sranda
8. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a propouštěcí váha 3540 :slight_smile:)) tak je z něj teď štíhlej dlouháááán :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, Hehenka je tu!!!nazdár matko:slight_smile:))
Neboj, jizva se brzy zahojí a budeš kolem kubíčka lítat jak čamrda:slight_smile:)
A teeeda propouštěcí váha krásná!!!

A Prostějko ten váš avídek je teda jedlík, skoro 1kg za 2 týdny, to snad ani není možný:slight_smile:)
Děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile:))
8. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe Kubíček je krásnej. A chápu Tě taky bych dobrovolně na císař nešla. A Ty pocity máme asi podobné. Byla jsem taky zmatená a televize se mi zdála jakoby z jiného světa. No a teď si představ jizva po císaři a k tomu zlomená noha zajínavou kombinaci jsem měla.
8. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,vítej mezi vykojenýma mozkama :grinning: :grinning: :grinning: Já si ještě kolikrát teď přijdu jak kdybych spadla z marsu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hehenko vítej mezi maminky :dizzy_face: :dizzy_face: Kubíček je přenádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: a nediv se, že ti vše přijde nové, však odteď začíná nový život :slight_smile: :slight_smile:
mimochodem já nemohla poznat našeho kocoura :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky...

hehenko uz jsem ti psala ip..Kubik j fakt krasnouckej

holky..ja jste si zacli hrat s malyma miminkama,nebo jak jste s nima travili cas kdyz nespinkali?
my na malou mluvime,mazlime ji ,nebo jsme na brisku,obcas mi prijde ze zareaguje na tygrika(od lamaze)a ted ji zacnu cist pohadky a snad zacne vnimat hracky brzy...

dnes jsem se nezastavila,manzel hlidal odpol malou,ja mela litani a pak me nahanel(bohuzel nelitam a nemuzu zaridit vse v minute)no a jak mi psal a j reagovala a byla jsem uplne vystresla a litala jak magor,tak jsem prorazila kolo u auta..a jeho je te nepojizdny (od tamtoho,cekame na pojistovnu)a my v opravne..ted mame pujceny tch..no a byl peknevytocenej :frowning2: uz jsem se zarekla ze budu vse v klidu a az svym autem a s malou..ze jinak litam jak debil a jeste me vystresne
8. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL tak takovou kombinaci si nedovedu představit ani trochu, to je fakt člověk rád, že se vůbec z tý postele zvedne... navalit se na bok, pak teprva se zvedat a ten dopad na zadek.... to jsem měla pocit, že se mi celej vnitřek nasunul na jizvu... fuj...
a taky hodně nepříjemná mi byl ten tříhodinovej třas po zákroku (to se ani porodem nazvat nedá)...

holky děkuju všem za gratulace... se vsadím, že jsem ta nejzmatenější mamina na světě...
kdybyste nás tu teď navečer viděli... no nářez :slight_smile:))) koupat jsme zapomněli... se stydím ouplně. mozek vypnutej, myslím jen na kojení :slight_smile:))) :grinning:
8. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo přesně BAE, vykojenej mozek... :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Hehe ten třas byl fakt hnusnej to máš pravdu. Jak to člověk nemohl vůbec ovládat že? No ale zvládly jsme to a máme krásné chlapečky no ne? A nejzmatenější nejsi. Neboj já myslím, že jsme to tak ty první dny měly všechny. To se upraví uvidíš. A s tím kojením to jde? Hlavně se nestresuj ju?
8. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ahoj HEHE

ja se po porodu trasla taky....jak ratlik:slight_smile:

a byla jsem taky zmatena....a jsem doted:slight_smile: jeste se me pletl jazyk po navratu z porodky a nemohla jsem skoro mluvit....
8. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face:

mrkám, že tu byla HEHE, tak to je fajn, že vás pustili a neboooj, jak píšou holky, to se poddá, za pár dnů už budeš zkušená mamina... :wink:

no a já hlásím opět krušnou noc... a zjistili jsme s manžou, že Davídek nás začíná vydírat... :confounded: ví, že když zavrká, tak k němu hned vstáváme a chováme ho a utěšujeme, zpíváme mu a tak...... no a začal to dělat čím dál častěji, do toho v noci strašně špatně jedl, vždycky se přisál, pil tak 10 minutek a pak u toho usnul a už nebyl ke vzbuzení a samozřejmě za hodinku a půl za 2 chtěl znovu... :frowning2: tak s tím budeme muset něco udělat....
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: prostej a treba vas jenom potrebuje citit...boji se sam...chce byt u maminky...nemusi to byt hned vyderac :grinning:
9. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no to je sice krásný, ale když si ho položíme do postele, tak vrká taky... on se chce prostě chovat a to jaksi celou noc nevydržíš... :wink: a spát s ním v jedné posteli taky nechci, protože když třeba 2 hodiny nespíš a pak na půl hodinky zabereš,tak já usnu tak natvrdo, že bych ho mohla zalehnout.... :confounded: muckáme se s ním celej den a v noci se prostě spinká.....
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barca taky vrka nez usne...nekdy i ze spani....taky me fackuje....ja uz jsem si na ten slabej spanek tak nejak zvykla :sweat_smile:

Vsak on si nejakej "rezim" vybuduje a zvykne si...
9. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, však ho pořádně chovám než usne, pak ho ještě hladím v postýlce a až opravdu spinká, tak se od něj teprve sunu do své postele... :wink: to zas ne, že bych ho položila a spi... :grinning: a ze spaní si taky brouká, to je ok... ale dneska vyloženě nespal, budil se a vztekal se a neměl důvod... :frowning2: tak už jsem se podvolila a asi ve 3 říkám pojď teda ke mě do postele, stejně prdlajs spím.... v náručí klid a jak jsem ho položila vedle sebe tak se zase vztekal....to bychom daleko nedošli, jen k tomu, že bychom chovali a chovali a chovali..... no snad se to časem zlepší, protože já jsem fakt jako chodící mrtvola po ránu... :grinning:
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak tě tu vítám i s Kubíkem je náááááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face:

A dobré ranko všem :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky teda já když tu příjdu a mám chvilku tak tady nikdo :frowning2:

Právě sjem se objednala ke kadeřnici na příští týden jupíííííííííííí
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek