• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj holky,

tak hehenka je už s Kubíčkem doma :dizzy_face: Paráda..sem zvědavá jaká byla první noc doma :dizzy_face:

Holky Janička teď ze spaní taky pořád kňučí a vrčí a já nevím co :grinning: :sweat_smile: Já kolikrát vstanu že nemá dudlík a ona ho přitom má a kňourá stejně. Očička zavřený..tak já nevím esi se jí něco zdá? Už to kolik nocí trvá a předtím kňourala jen když vypadl dudíl tak nevím..

Jinak prostejko jak vy v noci tak my to měli přes den. Janička spala v noci dobře..ale jak na mně přes den po koju a papání usla a já ju položila hned byla vzhůru..nechávala sem ju teda na sobě aspoň trochu vyspat a taky to přešlo..teď už ani nechce abych si k ní lehla :grinning:
9. bře 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Jééé...HEHE už je doma.... Kubíček je náááádhernej :dizzy_face:
Ty mi teda ale s císařem děsíš!!! No jo, co se dá dělat, radši budu trpět já než kdyby se prckům mělo něco stát....... Na disk.o dvojčatech jedna teď porodila císařem, má už 4dětičky a jizvu naprosto ukázkovou a i celkový průběh a tak byl super, tak jsem se na císaře začala i těšit.... a pak hrůzostrašný případ Hehe....hm... uvidíme, jak to zvládneme :wink:
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Sacvi ahojky no konečně někdo tady :grinning:
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi a mimisci ahojky :slight_smile:

No a za chvíli se určitě Vítek probudí :unamused:
9. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Sacvi Vítek měl předevčírem taky hysterák kolem10 večer taky se mu něco zlého zdálo :frowning2: , tak jsem mu ukazovali obrázky pak jsme mu dala ještě kojo a spinkal dál
9. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zepat jestli vám vyšlo pravdivě čínský horoskop početí? Mě i mým kamarádkám ano, tak by mě to zajímalo :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj PETULKO a SAC :slight_smile:

Jůůů.... PETULKO, co budeš vymýšlet na hlavě? Nějaké novoty nebo jenom zastřihnout?
Já jsem objednaná na melír na konec března. Už se nemůžu dočkat.
9. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
PETULKO.... a kde mám ten horoskop najít?
9. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že CARCULKA to má teda s autama na štíru, jen žádný stresík :wink:
9. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi jen prostříhat :slight_smile: Mě se moje barva vlasů líbí , tak měnit nic nebudu :slight_smile: Taky sjem chtěla konec března M má narozeniny a svátek a pak jsou velikonoce ale to už neměla volno :unamused:
9. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte hoky!!

HEHE fakt přenádherné miminko! ale to jsem Ti říkala už dle UTZ, že to bude frajer :sunglasses: je po mamce, tak má být po kom!! úplně k sežrání že jo? :grinning:

no mně podle toho čínského horoskopu vychází holčička.. no tak to by popíralo pak ty naše teorie o klukovi zuziku :dizzy_face:
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky PETUL, SAC a ZUZI :dizzy_face:

PETUL jestli je to, co si myslím, tak mě to vyšlo... měla jsem mít kluka a teď mi tu jeden vrní v lehátku :grinning:

SAC kéž by to měl Davídek přes den, to s ním vydržím, chovat ho a mít ho v mimivaku a povídat si s ním a tak.... ale v noci je to děs... potřebuješ se trošku prospat a víš, že mu nic není, že prostě jen nespí a vzteká se kvůli tomu..... bych to pojmenovala jako otočenej režim... :grinning: a jinak nějak špatně baští nebo co.... jsem si myslela, že když překonáme spurt bude chvíli klid.... kojím ho tak 10-15 minut, víc ani ránu, prso vyplivne a dál nechce a má asi pocit, že je nabaštěnej.... jenže za hodinku a půl nejdýl za 2 má prostě znovu hlad...logicky, se mu ani nedivím.... jenže já nevím jak ho donutit, aby se pořádně najedl... :frowning2:
9. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
toltec tak po porodu uvidíme :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě jsem se chtěla zkušenějších maminek zeptat, jak jste zabavili v době bdění tak malá miminka... když nevidí a nedokáže se pořádně soustředit... já na něho mluvím, zpívám mu, ale je to takový divný, když ani na hračku a na nic nereaguje.... :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej myslím tento http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/freebies/cinsky_kalendar.pdf tak to jsme ráda, že i tobě to vyšlo :slight_smile: a to jsme ti tipovaly holčičku :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tenhle horoskop.... to vám povím až po poroduuuuu :wink: :wink: :wink: :grinning:

TOL.... já to tipuju pořád na klučíka :wink:

Ahoj PROSTEJKO :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej jj , Vítek se Díval na kolotoč nebo do okna na světlo , pouštěla rádio, M hrál na kytaru , pořád něco
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle toho mi vychází holčička
9. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi no měli by udělat pro dvojčátka jiný horoskop , když se narodí holčička a chlapeček :grinning:
9. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi a ty by jsi chtěla spíš chlapečka nebo holčičku ?
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: tak podle tohodle to má být klučík.. :grinning:
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
PETUL jo tak to mi vyšel chlapeček... :wink:

já právě nevím jak ho "zabavit" :grinning: teď jsem hodala chvilku do lehátka, ať má změnu a pořád neleží, má tam i hrazdičku s hračkama, ale jak nevidí, tak jen máchá ručičkama, občas do toho klepne, ale to je všechno..... a povídá mi tady něco... tak na něho mluvím a hladím ho..... ale mám prostě takovej pocit, že se mu věnuju málo nebo co.. :sweat_smile: jenže nevím, co jinýho s ním dělat....
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já mám dneska kopr :unamused:
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
PETULKO.... je nám to úúúúplně jedno, co to bude. JJ,chtělo by to dvojčátkový horoskop.
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej buď v klidu , věnuješ se Davídkovi dost :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
TOL tak třeba ti to vyjde... mě to teda vyšlo... :wink:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi tak to jo , já sjem chtěla kluka ale teď při druhém bych chtěla holku :grinning:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já myslela že tu nikdo není a tady to přitom žijééé :grinning:

jdu juknout na ten horoskop :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
PETUL no je to takovej blbej pocit.... se těším až začne vidět hračky a aspoň trošku se jim věnovat... takhle mám fakt pocit, že on si vrní v lehátku a ani mě nevnímá... :grinning: i když vím, že to není pravda... ale už se prostě těším, až mě bude víc vnímat, až mu budu třeba zpívat nebo říkat nějakou říkanku a on tomu bude věnovat víc pozornosti.... :wink:
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej to já teď musím být pořád ve střehu , v pátek málem byla nehoda, vyvrátil květináč s palmou ale naštěstí nespadl na něho, včera potáhl vaničku z vodou a lezl do ní :grinning: někdy bych byla ráda, kdyby byl chvilinku v klidu :grinning:
9. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek