• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
PETUL...jakej kopr?

PROSTEJKO.... určitě se Davídkovi skvěle věnuješ, miminka toho teď moc nepotřebují. Jak píšeš, až bude vidět hračky, bude to o něčem jiném :wink:
9. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL...je to holt malý čertík :wink:
9. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k Vám po dlooouhé době přidat...
9. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně taky vychází holčička :dizzy_face:

Holky já ani teď nevím co s malou pořád dělat :pensive: Hrajeme si, válíme se, zpívám ji apod. ale co celej den vymýšlet to fakt taky nevím..
9. bře 2010 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL :grinning: :grinning: :grinning: je mi jasný, že za pár měsíců si řeknu,bože kde jsou ty časy, kdy jen ležel v lehátku a vrněl si... :grinning: teď jsem mu na kraj lehátka postavila takovou hrkačku, chvíli mu tam s ní hrkala, tak poslouchal, co to je... a jak jsem vám přišla napsat, tak do ní máchl rukou a shodil ji.. :grinning: to je veškerá jeho činnost.. :grinning:
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC jsme na tom podobně.. :grinning: ale chci si koupit jednu knížku, kde jsou hry s dětma už od narození.... jsou tam známý říkanky a písničky a různý "hry" co třeba můžeš už s mimčem od narození dělat při koupání a tak.... tak tam možná naberu inspiraci.. :wink:
9. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
SACVI mě už někdy taky dochází fantazie :unamused: , ale s čím si hodně teď hraje jsou krabice, dopila jsem Caro , tak jsme mu dala dovnitř chrastítko a to ho máte vidět :grinning: , z vatových tyčinek krabice je supet hračka ....
9. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej já taky mám takovou knížku ale některé hry ho nebaví :unamused:
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MISCHAA , vítej :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL to říká hodně maminek, že takový obyčejný věci zaujmou děti nejvíc... :grinning: od mojí známé synovec si zase potrpěl na krabičky od krémů a když byl pak větší tak na flašky od aviváže... :grinning: pořád to prý otvíral a čichal k tomu víčku, jak to voní a přenášel to z jednoho místa na druhý... :grinning:
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jjj hračky za pár korun :grinning: a tolik radosti :grinning:
9. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL to věřím.... já vím, že jsi sem dávala jednou odkaz, taky jsem na ni mrkala v obchodě, ale nakonec jsem vybrala ještě jinou.. jen ji ted nemůžu nikde sehnat... :angry:
Teda včera spal Vítek jen dopoledne půl hoďky a odpoledne necelou hoďku a teď spí od 9:30 , tak mi to vysvětlete :grinning:
Ahoj Zuzka :slight_smile: děkuju :slight_smile: už jsem sem dřív kdysi psala, ale to jsem ještě nevěděla, že budu těhu....no a za týden mám termín :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím novinky rekonstukce bytečku: od včerejška se u nás štukuje, koupelna je hotová, chybí jenom nové zásuvky a vypínače (to v celém bytě). O víkendu se snad stihne většina vymalovat.
Jooooo....včera jsme si objednali luxusní postýlkuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď řeším co a jak vymalovat. A jsem dost bezradná. :confounded:
MISHO vítej... :wink:

PETUL přesně tak.... zbytečný kupovat hračky za tisíce... děti si vystačí s málem.... a vidíš to fakt u každýho dítěte.... každý hrábne po takové blbosti jako je krabice... :grinning:
MISCHAA... termín porodu? No to je super. A co čekáte? Koukám...ČB...já jsem z Písku.
9. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no makáte makáte.... aby měli dětičky kde bydlet... :wink:
9. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volal manža, že si zedníci zabouchli klíče od bytu....hahahahaha
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischaa moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:

Zuzi takže finišujete , to je super :dizzy_face:
9. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prostej :slight_smile: děkuji :slight_smile:
čekáme chlapečka- Mirečka :slight_smile: ty koukám dvojčátka- to je krásný :wink: jj, jsem z Č.B., tak to je kousíček...rodit budeš v Písku?
9. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu, petulko-děkuju:slight_smile: už aby to bylo...připadám si jak vorvaň :grinning: ...už bych taky chovala :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MISCHA.... já jsem v ČB dělala vejšku, tak to tam mám vyšláplý :grinning: Budu rodit v Písku, nemocnici mám min od domu, takže jasná volba. Budu mít zamluvený nadstandart, návštěvičky to taky budou mít blízko.....
A ty budeš rodit v ČB?
Hoď fotečku vorvaního bříška do albíčka... určitě tě předběhnu :grinning:

JJ, makáme, aby už to bylo. Na přelomu března a dubna bych ráda zahájila přesuny.

Dneska jdeme do kina....Kawasakiho růže.... byla jste některá?
9. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky knížku ale malou nebaví skoro nic..co se jí líbí tak jak jsou ty videa na rodině.To spolu děláme od mala..a nejraději má na hraní petku :grinning:

Holky dávám fotky většinou na FB tak esi chcete kouknout :slight_smile:
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000670170139#!/album.php?aid=6231&id=100000670170139
9. bře 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischaa tak vyfoť bříško :slight_smile:

zuzi nebyla já jsme naposledy byla v koně před těhu,a e mě ani tak na filmy moc neužije :unamused: a M si stahuje z netu
9. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo musíte to zkopírovat celý aby se vám otevřelo rovnou to album :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi já se na fotečky nepodívám, musela bych si tě přidat jedině
9. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mischaa..tak to už se ti pěkně krátí :slight_smile: Taky chci vidět bříííško :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vejšku? fakt? a jakou? já chodila na Jihočeskou univ. ,ale po roce jsem odešla- lituju toho do dnes :angry: ...takže Budějky znáš-to je super :slight_smile:

jj, fotky sem dám, ale musím je nejdřív zmenšit-jsou ve velkým formátu :unamused: ...noooo, to nevím,jestli mě předběhneš, nevidím si totiž už ani na prsty u nohou přes ten pupek :grinning:
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti sem schválě dala aby se mohli podívat všichni..nejde to?? :angry:
9. bře 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek