• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ZUZI někteří lidi si nevidí do huby fakt :astonished: nějakej inteligent co?
4. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši.... to byl nějakej magor ZUZI :angry: :angry: :angry:

tak jsem ještě doupravila tabuli a ZUZI už nejsi poslední :slight_smile:))

TOLTEC umístím tě do tabule asi až jak se tu zabydlíš... zatím jsi tu byla jen párkrát, tak snad ti to nevadí... ono není jednoduchý tu tabuli upravovat, tak abych to zas nemusela předělávat...
4. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je hnusny

hehe muzes nam do tabule pridat chlapecci jmeno...shodli jsme se na adamkovi, dik :wink:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli s tim mas praci tak na to prd, to uz je jedno asi i....
4. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už to tam máš SVOJI :slight_smile: :wink: jedna změna není nic hrozný, jen to v tom kodu člověk musí najít... :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé HEHE upravila tabuli..... paráda :dizzy_face: a děkuji za přidání Davídka, jak budeme mít jméno pro holčičku, tak ti napíšu :wink:
4. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO... udělala jsi mi úpravou tabulky moooc velkou radost. Děkuju, že už nejsem posledníček poslední..... pak ještě NUKI ..... :slight_smile:

Je to hnus s tím jménem.... jako třeba se mi strašeně líbí Maruška... ale v tomhle tvaru... jako Máňa, Maruš... to je děs!
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI to je jako Anna, Anička... to se hrozně líbí nám... ale Andula, Anča, Anka.... no brrrr :angry:
4. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze stejnych duvodu jsme se vzdali naseho nejobl.jmena Anicky!!!
4. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak někteří lidi jasou vážně hloupí... :angry: :angry: :angry:

Hehe: hezky, tak snad tam brzy budu taky..:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI Maruška je přeci Mája :slight_smile: mi nijak jinak neříkali, než Maruško nebo Májo...

a Anička vedla i u nás.. kdybych měla dvě holčičky, tak Elu a Aničku... a líbí si mi i Ančí, ale asi bych jí nejvíc říkala Anuška :slight_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI přidám tě, kdy si řekneš :slight_smile: :wink: :dizzy_face: a huš se na to těšíííím :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no tak my jsme na tom podobně..... nám se Anička líbí taky hrozně moc..... ale aby jí říkali Andulo..... :angry:
4. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: já taky, až po té kontroly u Mudry..:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já myslím, že když byste vy nepoužívali ANDULO, tak by to ani ostatní nepoužívali...
jsem na vejšce měla spolužačku Annu, a Andulo jí teda neřekl nikdy nikdo... už i proto, že i ostatní ví, že je to takový nevhodný, pohádkový jak k nějaký selce...
4. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no jo na výšce, to už je pohoda..... ale já myslela děti ve školce a ve škole na základce a tak..... bylo by mi líto, kdyby mi dítě chodilo s tím že na ni pořvávají Andulo nebo Ančo :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: jenže tomu se asi nevyhneš nikdy...děti vždycky něco vymyslí, když budou chtít..:(
4. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím holky, že na každý jméno najdou škodolibý děti něco.... kamarádka mi říkala, že na ní pokřikovali IVO-PIVO

na mě zas Helizon burizon... a později Heleno ty poleno :slight_smile:))
4. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukám,že se snad všechny shodneme na ANIČCE.... taky se mi strašně líbí... ale teda Anča a Andula je děs! Ještě Anna.... to je takový luxusní......

HEHE... tak Maruška - Mája fakt neznám.... u nás jeto Maruna, Mařena, Máňa
autor
nebo helenice palice vykuchala zajíce...
kolegyně v práci dneska , že jsem nějaká zelená, tak jesti mám ms, tak jsem jen řekla, že ne..:slight_smile:)))
NUKI tak to jo.... ale třeba ta Anička k tomu vyloženě svádí :sweat_smile: ... ale jinak jméno je to krásný :wink: ..... no u nás navíc ještě komplikovaný tím, že manžova teta se jmenuje Anička a už slyším tchýni.... byla by uražená :sweat_smile:
autor
mě taťka říkal, ještě než jsme vůbec byli otěhulený, že nejdebilnější jméno je právě Anna, že něco tak blbýho neví kdo vymyslela... a N N a :slight_smile:)))) a já si říkala, ježiši tak já bych chtěla Aničku a děda mi rovnou řekl, jak je to debilní :slight_smile:))) :grinning:
4. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE....chichi... tos teda měla vynalézavý dětičky kolem sebe..... vykuchala zajíce....chichi :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě říkala na výšce kámoška Ivka Pifka a vždy se mi to líbilo..:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě tyhle věci taky nikdy nevadily... vždycky mi to přišlo vtipný... ale taky je to samozřejmě podáním... kdyby to na mě pokřikovali neustále nějaký hajzlíci a ještě by mě lehce šikanovaly, tak už by mi to tak vtipný nepřišlo....

ale i když to ty šmejdi malý mysleli vážně, tak jsem asi byla vždycky nějak splachovací, neřešila jsem to... a většinou jsem se dala do protiútoku... :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se já pamatuju, ta se spíš řešila příjmení a z těch se pak teprve dělaly nadávky!!! :angry:
4. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI :grinning: :grinning: :grinning:

tak ty říkanky jsou hustý :grinning: já vím, že tomu se nevyhneme holky..... :wink: u žádnýho jména.... ale u některých jmen to prostě evokuje tu představu už od začátku... jako třeba u té Marušky, ZUZI potvrzuju, já znám taky Maruna, Mařena, Máňa....... jediné tetě mojí mamky se prý od narození říká Maruško.... :sweat_smile: jinak máme v rodině Marunu a Máňu...... to je děs :pensive:
4. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsemsnědla hrušku a je mi nějak divně od žaludku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak máme doma náušničky pro Vendulku..kromě toho máme doma i hrozný bordel :grinning:
na mě na táboře pokřikovali Ančí, kozy ti tančí.. :sweat_smile:
Magdalenku má ta moje švagrová a říká jí Madlenko :slight_smile: popřípadě říkáme holkám Šmajda a Venouš :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek