• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SAC jaký videa na rodině? :sweat_smile: to neznám.... a na foto jdu mrknout... :wink:
9. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sac, krátí, ale zároven je to stráášně dlouhý :unamused:
9. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/album.php?aid=6231&id=100000670170139&l=a9ef606411

tak co teď? :grinning:

prosteji koukni na tu rodinu..jsou tam sice děti větší..jak které video ale už to s malým taky můžeš dělat..já když dělám spadla šiška..buuum do bříška tak jak jen začnu mávat rukou tak se malá řehní pře už ví o co de :grinning:
9. bře 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji hodím ti na ty videa odkaz..počkej :wink:

mischaa to ti věřím..konec těhu vůbec neutíká.. :confounded:
9. bře 2010 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky:slight_smile:)
Koukám na filmík na nově, je to romanticlké, trojitá svatbička.-))

Jééé Mischaa tu je, tys tu holka nebyla taak dlouho a za týden už rodíš, moc gratulujeme a přejeme aby byl porod rychlej a bezbolestnej!!!!

A copa se tu včera řešilo?
Car už bude číst Sofince pohádky,jo?My asi ještě s pohádkama počkáme:slight_smile:)
Jinak car my si s malym dopo hrajeme,odpo jdeme s kočárkem, pak cvičíme a on pak tak do 6 spinká a od 7 masírujeme a kopeme....

Kubíček je krásnej hehenko!!!a neboj, jizva se brzo zahojí!!

A kdepa máme orchi?Jak se s Toníčkem maji???
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady
http://www.rodina.cz/rubrika/video

Makovej závin taky dobrej a oblíbenej :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tady..:slight_smile:
přidala jsem nové fotečky.... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=431231&vReferer=
9. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC.... dostaly mi srdíčka na prdelce....Janička má fakt obr kukadla
9. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé cat AHOJ :slight_smile: ...Tebe si pořád pamatuju..děkuju moc !toto letí...ještě nedávno jsme řešily, jestli jo nebo ne a teď už chováš...máš krásnýho chlapečka!!!
9. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI....ahoooj :slight_smile: Už se ti bříško kulatí :wink:
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi Janičkaje náááááááááááádherná ty její oči , no to bude nápadníku :grinning:
holky VÍTEK UŽ JE VZHŮRU TAK MIZÍM PAPA
9. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SACVI TAKY PODLE TĚCH VIDEÍ BLBNEM A ZÁVIN ZBOŽNUJE :grinning:
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: Ahojky, jojo už je hezčí a hezčí..:slight_smile:))
koukala jsem,že jsi psala, jak hezky pokračujete v zařizování atd....tak at to hezky jde od ruky..:slight_smile:
9. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si skočím na oběd a pak budu..:slight_smile:))
9. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky..a já ji dám nápadíky..doma bude sedět :grinning: Maminku opečovávat :grinning:
9. bře 2010 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC děkujuuu :dizzy_face: určitě mrknu.... díky za tip....

my jsme kojili...od včerejšího večera poprvé 35 minutek... a malej vytuhnul... ufff... :sweat_smile:

NUKI fotečky jsem omrkla...bříško už je pěkně vidět... :wink:

SAC i na vaše fotečky jsem mrkla... teda to je princeznička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky:slight_smile: díky:slight_smile:
tak to je super, že už hezky papá Davídek..:slight_smile:)))
9. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky. tak jsme přečkali první noc doma :slight_smile: vyspala jsem se rozhodně líp než v porodce.

jinak ale mám pocit, že psychicky jsem trošku mimo. Musím do sebe cpát nějaký léky na srdce a píchat injekce na ředění krve 2x denně.. teď mi to volali z porodnice, že jednou denně nestačí, neb dle jejich výsledků je u mě velmi vysoký riziko trombozy... člověk má pocit, že to jen tak neskončí a ještě mám výčitky co všechno do toho našeho chlapečka rvu za hnusy :((( manža teď shání injekce po všech čertech, nikde je nemají.....

se omlouvám, že nedočítám...
9. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI krásný bříško. pořád malilinkatý :slight_smile: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHENKO.... vydrž, jsi šikulka, zachvilku se to spraví a ty si budeš maminkovství užívat se vším všudy :wink:
9. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko: Ahojky, moc držím pěstičky, at je vše brzy co nejlepší a vše už si všichni budete jen vychutnávat...určitě to bude jen lepší a lepší..:slight_smile:)) moc na Tebe myslím..:slight_smile:)) hlavně se snaž myslet pozitivně, holt to tak je a nemysli si, že maličkému ubližuješ...to Ti nepomůže....jsi skvělá máma..:slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jsem ti chtěla napsat k tomu císaři... lepší když budeš vědět, do čeho jdeš... já jsem to čekala lepší - ani nevím proč. jasný, bála jsem se operace, ta představa mi vadila, ale nedošlo mi, jakej to pak bude mazec.

ADELL jj ten třas se nedal vůůůbec ovládnout. zkoušela jsem se uklidňovat, počítat u toho, abych se na to nesoustředila... přitom zavřený oči, zfetlá tak, že jsem je ani nemohla otevřít :slight_smile:))) no fuj... a hlavně nevím proč, měla jsem strašně divnej hlas potom, jako bych celou noc řvala jak na lesy, jakoby suchej nebo co... přešlo to až druhej den.

no a první vstávání před přesunem z Jipu jsem taky nezvládla... černo před očima, neslyšela jsem... pak ještě jednou a pak už to šlo líp... ale teda bez čípků na bolest by člověk těch několik dní po nebyl... naštěstí sestry chodily a nabízely je sami, takže je to normální. jak navíc člověk musí prostě fungovat a starat se o miminko, tak by to jinak nešlo...

dle ČÍŇANŮ jsem měla mít holčičku :slight_smile:))

ZUZI super, že takhle pokračujete v rekonstrukcích :slight_smile: se těším moc na výsledek! :dizzy_face:

koukám, že PROSTEJKA taky teď řešila kojení...
jsem se jen chtěla zeptat holky jak dlouho kojíte? nebo jestli si pamatujete ty začátky?

jinak Kubulka mě včera hrozně počurdil ))))))))))) to byl proud ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no jen na to pomyslím chce se mi bulit... ono je fakt, že ten shon před porodem, ty zmatky najednou, pak to všechno co následovalo, s tím odstupem jsem se pak bála jestli bude mlíko... (na to jsem taky nějak nebyla připravená :slight_smile:)) - prostě jsem nějak neuvažovala nebo co... ), pak zas léky, injekce, teď, že zas 2x denně... člověk se ještě bojí, aby se něco nepotento.... no a pak vidíš toho drobečka a vidíš, co do sebe valíš... fuj... chudák malej prostě no...
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HEHE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mamčo naše..... neboooj, to bude dobrý.... za chvíli bude i po injekcích a budete si užívat jen sami sebe navzájem... :wink:

a s tím kojením, HEHE já od začátku kojila tak těch 20 minutek,možná necelých... ale bylo to tak, že malej 10 minut tahal a pak jsem ho spíš budila.... teď už těch 20 minut fakt tahá a úplně jinak... :wink:
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem HEHE, jak jsi psala, že nechápeš jak někdo může jít na císaře dobrovolně a ještě rád..... taky to nechápu.... když vidím jaký pak máte problémy a bolesti holky, tak si říkám, štěstí, že mě přemluvili k normálnímu porodu... :pensive:
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jo jo musí to být naprostá změna, dotoho ty hormony, to musí být něco, ale přejde to a bude vše OK..:slight_smile: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe maminko!!
moc Ti držim 8 palců :slight_smile: začínám nad tím taky přemýšlet jaké to bude až si prcka donesu domů, kde ho budu pokládat a tak :slight_smile: a jak mi vůbec bude.
drž se, hlavně musíš být v pořádku ty sama aby ten maličkánek měl oporu a vůbec mohl vyrůstat.
a kubíček je fakt naprosto božské krásné miminečko - GRATULUJU!!!
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a měla jsi celkovou narkozu?
9. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe:jojo je to největší krasavec, naprosto k zulíbání..:slight_smile:)))))
9. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek