• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Holky teda venku je zima, nevzala sjem si rukavice :frowning2: , dobře mi tak

hehenko ty začátky máme všechny všelijaké ,ale za chváli to bude OK :wink:
9. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peti, za oknem to vypadá, že už je tam jaro, ale je tam ještě pěkná zima..:(
9. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki jj ale Vítek spí a spí venku se mu to líbí asi :slight_smile:))
9. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki máš krásné bříško a prfektní podprdu :slight_smile:)
9. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: díky:slight_smile:)) :wink:
no tak na takovém vzdoušku se pěkně spí..:slight_smile:)))
9. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, NUKI....taky se mi líbila super podprďa :wink:
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za pochvalu podprdi...))) :grinning:
9. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsem rozmrzla , tak bych mohla jít něco dělat :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: no vidíš, s prací to moc nepřeháněj, já dneska musím prát a měla bych žehlit, ale to se mi vůbec nechce..:(
9. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prďte na práci, ona neuteče.... a jak mi PETULKA poradila, nejlepší je mít kopr :grinning:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já holky pádím domů...mějte se:slight_smile:))))
9. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá
9. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY..

Dnes jsme byili na kyclickach a za sest tydnu zas...jinak spinkame a pak zas budem nahatit na podlozce aby opruzenina vetrala...no a zacina nam ryma :angry:

petul..me by vysel chlapecek dle cinanu

hehe..vse se upravi a budete zvladat paradne..

prostej kolik toho malej naspi?jinak ja mam taky vycitky ze se maly venuju malo,hladim ji,povidam,zkousem nastrkovat tygra od lamaze atd...ale prijdu si tak..

sac..no holky maji pravdu,na ty kukadla se chlapy pekne potahnou :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki brisanko se krasne klube ale furt je mini :wink:
9. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec děvčata, tak jsme zpět z prochajdy a já letím na ruštinu:slight_smile:))

Car neblbni, malá si vystačí sma, nemusíš s ní mluvit 24h.-))))malej si teď třeba jhraje s medvídkem na hrazdičce a povídá si s ním a já se chystám na ruštinu a tatínek si s nim snad bude hrát:slight_smile:))

hehe to je ten císař tak děsnej,jo?:frowning2:
Nuki bříško už teda poskočilo dost!!
Mischoo, no jo, nedávno jsme řešili tu mojí čárečku a už jsou té čárečce 2 měsíce:slight_smile:)hihihihhii
9. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat no me to prijde ze vy si s prckama tady vsichni hrjete furt kdyz jsou bdily..takze nechavas malyho aby si vystacil i sam ju?
9. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:naopak, mála teď musí hodně spinkat:slight_smile:je z porodu ještě vyčerpaná:slight_smile:neboj bdělosti si užiješ, táda taky teď řeže do hrazdičky, musej se nauřit bejt i sami, jinak je pak ve dvou letech nedostanem ani do postele.-)))..užívej si klidu:slight_smile:
my máme stopro spurt, vyžere obě kozy a klidně by pokračoval.-)¨
sac:koukala jsem na FB a to je radost na vás koukat.....vy jste obě dvě tak krásný ženský........ :sunglasses: závidim

hehe:hlavně že se nehroutíš matko:slight_smile:
holky přidala jsem pár fotek.-)
9. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..takze tadu taky nechavas samotnyho?ja jako kdyz treba pak az zacne vnimat abych rozlozila cas bdelosti kdyz to pujde,aby se zabavila sama a pak sme si hrali spolu-abych neco udelala..ale prislo mi ze si tady s detickama hrajete fuuuurt kdyz jsou vzhuru..no my ted dost spinkamae tak kdyz jsme vzhuru tak jsem vetsinou u ni ale obcas fakt udelam prd kdyz ma vic koukaci,ale zas je me ji lito nechat samotnou

jdu zkouknout fotecky ver
9. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver....je uz mas ten kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasa...a s Tadikem vam to moc slusi,mas to doma ale peknyho chlapa
9. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
car.no jasně snažim se aby si táda uměl hrát sám, necham ho dokud nekňourá, někdy vydrží i půl hodiny řezat do hraček.-)....co bych pak musela já dělat??dyk jsem sama a ještě mam psa:slight_smile:......a nebo ho fláknu do autosedačky, třeba když vařim, a tu mam na stole a on čučí jak kmitám.-)
děkujem
9. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Já jsem se po porodu taky klepala a nešlo to zastavit :sweat_smile: asi je to normální a hlas jsem měla,jak kdybych celou noc pařila a zpívala na zahulený diskotéce :grinning: :grinning: ..ale to bylo asi tím mím řevem :sweat_smile:

Nuiki,krásný bříško,už se pěkně kulatí :dizzy_face:

Já podle toho horoskopu měla mít holčičku :sunglasses:

Jinak mám doma taky tu knížku s hrama pro děti od narození,ale nějak mě ty hry moc neuchvátily...
9. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsme se vrátili z procházky a já frajerka si vyšla na lehko,v jarní bundičce,bez rukavic a jsem zmrzlá jak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se taky snažím,aby si kryštůfek hrál aspoň chvíli sám,ale jeho to baví vždycky jen chvilku..hraje si s hrazdičkou,kutálí se po zemi a nebo se otočí na bříško,pak se mu to přestane líbit a začne na mě pokřikovat,abych ho otočila na záda,páč je línej se sám otočit..tak ho otočím,on se směje a za chvíli je zase na bříčku..a pořád takhle dokola :grinning: ..nebo chodíme po bytě a já mu ukazuju všechno možný,tancujem...
9. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..ja sama nejsem,ale manza ma dost prace,takze musim taky neco stihnout :slight_smile:

jinak ten tres si taky pamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jeste ty omdlivaci stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bae..no jo kdyz se hono parada : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

jsem vás rychle přelítla, co nového

hehenko: kubíček je krasavec, říkala Amálka, že by ho brala :grinning: A naprosto chápu tvý pocity, no, uvidíš, šestinedělí bude krušnější, ale pak se všechno ustálí a i ta televize bude vypadat zase stejně :wink:

prostej: manžel v noci vstává? jinak teda, já jsem Amálku naučila usínat samotnou večer v osum a i v noci po jídle usne sama. Dělala jsem to tak, že jsem jí prostě dala spinkat, když trochu řvala, tak jsem u ní postála, zazpívala jí, pohladila, ale pak jí nechala být, rozhodně jsem jí nikdy nevytahovala z postýlky. tři týdny byly celkem bpoje, brekot a tak, pak se ale naučila a teď je to až neuvěřitelný, odnesu jí spinkat, každej den stejně, ona si tam hajá a do půl hoďky spinká. V noci to samé, nají se, krknout a spinkat. Jde to naučit, ale chce to trpělivost a pevný nervy.

Holky, jsme dneska byly u mudry v nemocnici na kontrole papání. Takže vypadá to stále na tu alergii na kravský mlíko, takže jsme na dietě, i já, i Amálka a budeme doufat, že se to postupně upraví. Pak si tam půjdeme na den lehnout, až se začnou zkoušet příkrmy, abysme viděly, jak to snáší. Váží 4,5 kg, mě mudra celkem uklidnila, že v půl roce by měla mít dvojnásobek porodní váhy a v roce trojnásobek, tak že bysme to dohnat mohly :wink:
9. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko, nepropadej panice je to přeci život, hlavně si věř, to je nejdůležitější, když se budeš stresovat tím, jestli máš dost mlíka tak ho just mít nebudeš, naopak, když budeš nad věcí budeš všechno zvládat levou zadní, neboj časem se všechno srovná, uděláš si nový rytmus a postupně vše zvládneš. Jinak, já ze začátku kojila třičtvrtě hodiny po třech hodinách zhruba, Postupně se intervaly zkracovaly, teď kojím čtvrt hodiny jak si řekne, střídám prsa. A večer jí kojím do usnutí, většinou z obou, jsem úplně vyždímaná, ale beruška pak spí i osm hodin v kuse
9. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... par dni sem tu nebyla.. tak koukam ze se tu vsichni mate fajn... koukam ze u nas v cr je opet zima jako v rusku.. tak tu v anglii mame uz 8 nad nulou takze je to sice furt na kabat ale uz jen svetrik pod nej.. a mam ho rozeply tak uz jde pupik videt.. a lidi chvali a chvali.. nejlepsi finta je si dat jeste nejaky delsi koralky na krk ktere sahaji fakt az k pupiku a to opticky vystoupi jeste vic.. :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem zpět, nakojeno, ale musím jít s malym cvičit a pak masírovat, tak jen stručně.-)

Hehenko fakt teke it easy, musíš na vše pohlížet s optimismem, miminko z tebe vycítí jakýkoliv stres a pak nechce pít a tak...opravdu!!!chce to klid a relax:slight_smile:)

Carcul miminko ve vašem stáří tě stejně sotva registruje, tak buď v klidu, vystačí si samo, potřebuje cítit tvou lásku a tu cítí když ji kojíš, ale ňáké čtení pohádek je myslím nesmysl:slight_smile:))začněte cvičit, dělejte rituály jako koupání a mazlení, ale nestresuj se že se malé na plno nevěnuješ, naopak buď v klidu, jestliže si ji naučíš že se jí moc věnuješ budeš pak mít peklo jako jedna naše známá, která teď musí neustále dělat program své dcerunce od rána do večera a jde jen na WC a je řev:slight_smile:

Luci ahooj, už 23tt, ty br´do!!!!
Romi ahojky!!
Ange teda rukavice už si asi nezapomeneš až do léta:slight_smile:)vi´d?
Holky přeju krásný večer, musím běžet tak papapapa, my zítra jedeme do německa na nákuoy, koupit ohrádku a cestovní postýlku a manduku:slight_smile:)těším se strašně a něco na sebe a něco na zub, tak tu budu až večer...aoapappapapapapapapa a opatrujte se!!!

Jo ver Táda je boreec!!!
A hehenko malej je sladkej, ta fotečka jak jste doma je nádherná!!!
Svoji kde máš ty fotky z vítání občánků???
9. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..svojenka je ma na facebooku

jinak plavani od pulky kvetna-dnes jsem tam volala a cvico az od cervna... a mezitim uvidim jestli dame naky cvico predtim-ale musim se kouknout kde je neco pro malinky..jinak koupem,mazlime se...

holky zitra jedu k dr-musim uz v pet vstat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,obstarat malou,sebe a tradaaa.. se mi teda vuuubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat uzijte si nakupy :wink: razite s malym?
9. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek