• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Carcul tak ňáké cvičení co můžete dělat doma a masírování, určitě jsou ňáké kurzíky u vás,ne?
My máme plavčo taky až od června a cvíčo až od půl roku, ale my cvičíme doma, alespoň teda 10min denně:slight_smile:))

Na Svojenky fotky teda mrknu, ale ty odkazy jak tu byly musím najít:slight_smile:))
9. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car jojo, razíme i s prckem, poprve za hranice:slight_smile:))musíme vzít i rodný list, páč ho ještě nemáme v OP a aby si nemysleli že jsme ho někde ukradli:slight_smile:)
Tak já letim papapapapapapapa a pozdravujte mimísečky vaše kráááásný!!!!
9. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak dnes jsme byli s Vendulkou u dr., včera večer a v noci byla nějaká neklidná, ráno jsem naměřila 37,9, Paralen do zadečku zabral, jinak Vendulka váží 7 kg a spadla mi dnes ze sedačky v obývaku, co jsem to za matku :pensive: :pensive:
9. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vás ještě dočítám.... Davídek už pěkně hajá..

CAR kolik toho malej naspí? no dneska spal dopoledne asi 3 hodinky a pak odpoledne po obědě 3 hodinky a asi hodinku v kočárku.. :wink: ale já se ho i snažila udržet vzhůru, abych ho trošku utahala... :grinning: fakt mi přišlo, že má ten režim trošku otočenej a v noci by kukal a přes den spal... tak uvidíme..... a jinak chci taky malého nechat, aby se trošku rozvíjel sám a to víš, že na něj nemluvím každou minutou... třeba ho dám do lehátka, postavím ho tak, aby jsme na sebe viděli a jdu sklízet nádobí nebo věším prádlo nebo tak.... ale snažím se s ním už i hrát a docela mě zaujaly ty videa, co sem dávala SAC... to zítra vyzkouším něco jednoduchýho :grinning:
9. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.uplně normální matka, prosimtě buď v klidu, vy si asi holt všechny boule vyberete rychle.......to se ti ještě párkrát stane....
pamatuješ si kdy malá začala pořádně pást??malej se jako zvedne, ale aby vydržel nějak delší dobu to ne:frowning2:
9. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a AMAL jj, manžel vstává, o víkendu mi malého přebalí a dá na kojení.... ne teda pokaždé, ale hodně.. a ve všední den se ho snažím udržet, aby ležel, ale když už je malej hodně nevrlej, tak vstane a pomůže mi ho uspat... :dizzy_face: máte to super zařízené... mě právě DAvídek v pohodě usne teď večer.... vykoupeme,nakojíme, dáme odříhnout, do postýlky, přečteme pohádku a Davídek spinká... ale v noci po kojení je to horší.... :confounded: já ho taky pokaždé nevytahuju z postýlky, to je až poslední možnost... snažím se ho tam udržet, hladím ho a uklidňuju... ale když už hodně vrká, tak ho vytáhnu no.... snad se to nějak ustálí.... kdyžtak budu muset vyzkoušet tvoji metodu, nevytahovat a nevytahovat a nevytahovat... :grinning:
9. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a všem přeji krásný večer, já si jdu ještě vypít čaj a pak zalehnout... jsem zvědavá jaká bude noc, snad klidnější.... tak dobrou noc, krásné sny vám i miminkům a zítra papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ten cinsky horoskop vysel

koupili jsme tu johnsons kosmetiku- tu fialovou radu- a tak nadherne voni, ze bych ji sezrala...ale taky jsme koupili leniensku v lekarne na tu suchou kuzicku, vysadila jsem latkovky a cekam, az se to zahoji...zatim je v papirovejch a mazu a mazu a mazu

zapomnela jsem si vcera vzit antiko- mam si dnes vzit dva? ja uz jsem to zapomnela jak se to dela:slight_smile:))
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. :grinning: vem si jen jednu tabletku.. hold si zapomela to se stava..
9. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe pro kazdou ty zacatky byly tezky....ty to mas zkomplikovane tim zdr. stavem...ale materska laska dokaze divy!!!

a ja mam vycitky doted, ze se male malo venuju- treba kdyz spi, tak je me divne, ze nejsem s ni a nehrajeme si. sem blba no. me je blby ji nechat lezet a koukat a jit treba jinam...delam to nerada a malo...ale mam stesti, ze i pres den hezky spika...vzdycky si tak hodku a pul hrajeme a pak treba hodku spi- dopoledne...odpol vetsinou nekam jdeme

vecer usina krasne a sama. tak do jedne nebo dvou- tak ji nakrmim a bud si ji necham uz u sebe nebo dam jeste do postylky a vezmu si ji pozdeji, kdyz se vzbudi cca v 5...nekdy se mrmoli, tak proste spi se mnou no, booooze
9. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz beru takovy ty, co se berou porad bez prestavky???
9. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Svoji tak si radši dávejte pozor :grinning: :grinning:
Já mám taky výčitky, že nejsem u Vendulky pořád, ale když se chci najíst, tak jí prostě nechám na dece ať se sama zabaví a jdu tam až když jí to samotnou nebaví :sunglasses: ale hraje si hezky, jak už se různě otáčí tak je to fajn..
9. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG tak tim jsem si jista:slight_smile: ted jen co s tim praskem, kterej me zbyl....
9. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. no ja si myslim ze by se dve tabletky brat nemeli.. hold si zapomela tak se nic nedeje a jede se dal... nebo aspon si to myslim..
9. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me se furt zda ze na to ze zaciname 6 mesic mam fakt malinky brisko.. vsichni tu maji takovy pupek uz a ja furt jako nic moc.. :frowning2: :frowning2:
9. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG ted ctu ten vas pad....smarjaaa, to by me ranila mrtvice....ale aspon se vendy otrka:slight_smile: hlavne, ze je v poradku!
9. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci klid, já si taky myslela, že nemám žádný břiško a co z toho pak vyrostlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Trochu jsem dočítala..
Po porodu jsem se taky šíleně roztřásla
Čínský kalendář pohlaví mi vyšel :wink:
A ani nevím jak se Vendulka zabavovala když byla menší..vím, že hodně spala, papala, přebalovala jsem jí..ráda koukala za světlem, nebo mě do pusy..různě jsem jí hladila, pusinkovala, chrastila hračkama, zpívala...a tak..
9. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.. tak ted koukam na ty tvoje fotky pupika.. no mas asi pravdu koukam ze to mame tak nejak nastejno.. no ty blaho si nedokazu prectavit jak budu nekdy ve 30 tt a budu mit fakt vanu :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci.ono to třeba na mejch fotkách vypadá, ale já ani k porodu neměla velký i doktor se divil, kde ho orej schovávám, jsem mu řekla, že ho mam hlavně v "prdeli"
9. bře 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled... tak sem taky koukla na tvuj pupik.. no ty blaho to si ho mela vazne malinkej.. no treba budu jako ty a budu mit proste mini pupik..
10. bře 2010 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, tak jsem tady a dneska asi ještě nikdo...:slight_smile:))

tak copak je nového? :slight_smile:))
10. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face: tak já hlásím naprosto super noc... :grinning: malej usnul v 8 po kojení a šel do postýlky, vzbudil se v 11, pak ve 3 a pak až o půl sedmé a to jsme nakojili a ještě se chvíli povalovali v pelechu a o půl osmé jsme vstávali.... teď mi tu podřimuje v lehátku.... :wink: tak takových nocí víc... :grinning:
10. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI my máme suchou kůžičku na čelíčku a doktorka mi na to napsala nějakou mast... je to krém, ale s príměsí oleje... ale asi jen na předpis..... a musím říct, že to neuvěřitelně pomáhá... :wink:
10. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a SVOJI k těm práškům, není to na nich napsaný, jak to brát když jeden zapomeneš? já to na práškách mívala napsaný, v příbalovým letáku.... a bylo to různý podle toho v které části jsem ho zapomněla vzít.... :sweat_smile:
10. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás taky krásná noc, Vendulka usnula po půl deváté, bez křiku, v 1 kňourala ale spala, takže jsem jí krmila asi ve 4 a v 6 a prospala celou noc v postýlce :dizzy_face: a vstávali jsme v půl 8 :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ANGE, tak to jsme měli podobné :grinning: jen my pořád víc baštíme, tak se budíme častěji....
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dokonce musím říct, že po každém kojení malý usnul sám a v podstatě hned... :wink:
10. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda holky vy máte hodné miminka..:slight_smile:))) tak si to užívejte...:slight_smile:))
10. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já toho našeho chlapáka raději nebudu přechvalovat... :grinning: nebo zase budou noci naprd....a co ty? jak ty si užíváš těhu?
10. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak to je fajn,že jste měli holky super noc :wink: .My dnes vstávali ve 24,3,5, a v 6 definitivně-no,celkem to dnes taky šlo :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek