• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jinak nám se blíží poslední spurt-tak hurá do něj a pak už budeme mít pokoj :wink:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky BAE... třeba se vám ten spurt vyhne...
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu jen na chvilku,až se Kryštůfek probudí razíme ven do toho vichru-Máme dnes sraz s mamčama v cukrárně a musím letět do práce(něco mi tam zase povrtaly ohledně mateřský :unamused: ) a pak jdu schánět jednu hračku do který se náš syn včera zamiloval :grinning: Viděl ji u moji kamarádky a nechtěl ji dát z ruky :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Prostejko :wink: ,nevyhne :wink: ani jeden se nám nevyhnul "vyžrali" :slight_smile: jsme si ho vždycky :wink: .Ale už máme doma velkýho chlapáka,za týden začnem příkrmama :wink: Padne 6. měsíc a bude určitě spinkat celou noc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chi chi vtip,ale kéž by :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já používám na zadeček sudocream a nám pomáhá.Zkoušela jsem všechno možný,jak jsme dostali různý ty vzorečky a ták.Opruzeninu jsme zatíme neměli,ale párkrát už červenější zadeček jo.Nejmíň se mi asi osvědčila rybilka-ale je to u každýho prka jinak.Blahu si zase rybilku chválí :slight_smile: .Nevím,jestli to mám z práce,ale opruzenin se bolím jak čert kříže :unamused: už teď mám strach z léta,malej bude sedět v kočárku,v plínce,žádný větrání zadečku... :confounded: bojim,bojim..
10. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej: to je fakt, nepřechválit..:slight_smile:))) jojo užívám, je to super, bříško roste a už teda schovat nejde....jen tak trošku řeším, abych moc nepřibrala a už ted mám silnější stehna..:(((( jenže to jsem měla i dřív oproti hubenourum..:slight_smile:
10. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki,bříško krásný,už jsem ho jednou chválila,ale budu se opakovat :slight_smile: ..Jéé,já tak ráda vzpomínám na těhulkovství,bych si normálně dala říct a klidně si pořídila další prďolku :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No,koukám,že tu trpím samomluvou,tak já teda mizím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae: Ahojky, moc díky za pochvalu, taky si to s bříškem užívám a už ted mě mrzí, že je to tak krátký, klidně bych mohla být slonice..:slight_smile:)))
10. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae užij si srazík :wink: jinak fakt jsem nepostřehla že by s příkrmy byly klidnější noci, možná jen to uspávání :slight_smile:
Nuki prď na stehna, stejně ti všichni koukají na bříško a pak zas budou koukat na mimi ale to pak vyběháš až bude na světě :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
BAE tak si užijte srazík s mamčama... jinak ten SUDOCREAM se mi taky osvědčil nejvíc... :wink: potvrzuju, to je super mast....

NUKI hlavně si to užívej a váhu moc neřeš.... :wink: to stejně moc neovlivníš, hlavně ať jste ty i miminko zdraví... :wink:
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a my jdeme krmit, křiklounek se mi vzbudil... :grinning:
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Anget: Ahojky, jojo kašlu na to, jen tak někdy o tom člověk přemýšlí..:slight_smile:
10. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej. tak dobré papání..:slight_smile:)))
10. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bae teda to ti přeju ať Kryštůfek ti spí celou noc , nám se to nedaří ,Vítek se budí na kojo 2krát za noc
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já možná budu chodit cvičit na power plate , prý je to super a je to účiné tak uvidíme, jestli do toho překecám kámošku :grinning:
10. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

letmo jsem vás dočetla

Peti taky mi podle čínskýho horoskopu vyšla holčička :wink:

Nuki koukala jsem na pupíno a kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, že se tu Svoji zmínila o antiko....já teda ještě žádnou neberu a ani si pozor nedáváme, já jaksi podvědomě spoléhám na to kojení, i když vím, že to není 100% :sweat_smile:

jinak Terez se taky budí 2x za noc na kojo :wink: mezi 1 a 2 a pak mezi 4 a 5 a vstáváčka v 7 :slight_smile: takže pohoda :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange četla jsem jak ti Vendulka spadla.... z toho si nic nedělej, takových pádů ještě bude, jsi dobrá mamina, neměj o sobě žádný pochybnosti :wink: :dizzy_face:
když si vzpomenu na moji ségru, která do 3 let měla hlavu rozseklou asi 6x :grinning: jednou si rozsekla hlavu, asi 4 stehy, mamka s ní jela pak na vyndání stehů a ještě v ten den s ní jela opět na pohotovost, protože si tyčí prorazila jazyk.....to už by dneska na ni zavolali sociálku :grinning:
10. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti co je to power plate? :confused:
10. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo Peti, tak to bych si taky dala říct :wink: já teda zatím necvičím, ale chystám se dnes začít podle toho odkazu jak jsi sem dávala od tý Kynychový :wink:
10. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci tak to je dobré :slight_smile:) To máš doborou antikoncepci :slight_smile:)) Já teda prášky neberu i když je mám koupené, ale dávámes i "pozor "
Monci my to kojení máme taky tak nějak podobně,a le vstáváme 7:30

Ange tak hlavně , že se Vendulce nic nestalo, takových pádů bude jak piše monci
10. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
monic podle kynychové taky cvičím jsme už na původní váze ,a le chci být pěkná maminka, tak zkusím ještě toto , moc to doporučovali
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Vůbec nvím co na oběd :((
10. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Janička Vám chce popřát pěkný den :grinning:
Tak tady :grinning: , -- v vvcccccc M V MK YYYYYY 0200 ff
No nejlíp jí jdou mezery :grinning: a koukněte jak si umí přepnout caps lock :grinning:

Zachvilu razíme na očkování..druhou hexu..
10. bře 2010 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi pro Janičku fufgiutdrsg(děkujem za přáničko) :grinning:
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci jak si někdo tyčí může prorazit jazyk? :grinning: Hlavně to musí být pekelná bolest :confounded:
Peti já budu dělat jen kuře s bramborovou kaší..
Taky se Vendulka budí kolem té jedné a pak kolem 4, pak se vzbudí naplno mezi půl sedmo a osmou ale je vzhůru jen hodinu pak dospává
10. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem Peti pod původní váhou asi 2 kg, takže dokopat se ke cvičení je u mě unikum :angry: ale mám motivaci, chci být pěkná mamina jako ty a budeme chodit na to plavání, tak potřebuju ty svaly trochu zpevnit :wink:

Já jsem chtěla dělat zapečenou brokolici s bramborem, ale jelikož jedem nakupovat, tak to budu dělat zítra :wink:

Sac :grinning: my jdeme na druhou hexu a Prevenar zítra :wink:
10. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange moje segra , ta měla jako malá taky pořád nějaké úrazy , jí hlídat to bylo strašné :grinning: :frowning2:
Náš Vítek zase chodí spát kolem 9:30 a spí jak kdy
Ange o by bylo super,a le nemám kuře :unamused: No něco vymyslím
10. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Anget :grinning: dřív byly na schodech takový tyče, který držely koberec, aby nesjížděl, no a ségra si tu tyč vzala, když zrovna babička klepala koberec a šla ze schodů a hrála si na zpěvačku....zapoměla tyč dát stranou, udělala krok a tyč jí projela jazykem.....já si ještě pamatuju, že když přijeli z pohotovosti tak na všechny vyplazovala jazyk, že tam má krásnou mašličku :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek