Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci tak to jsi borka 😉 No ten power prý dost právě zpevňuje to svalstvo , ať to nemám takovou máčku 😃
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci teda to je drsné 😞
moncicak3
10. bře 2010
naše Téra chodí spát tak okolo půl 8, ale přemýšlím, že asi pošoupneme koupání z 18 hoďky na 19 hoďku, protože už se jí jaksi spát tak brzo nechce potvůrce 😉
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
moje segra ssi zase na schodech ulomila oba přední zuby, no to tehdy bylo , naši na dovolené , tak koukali jak přijeli
moncicak3
10. bře 2010
Peti no borka, to je to lítání kolem děcka, však to znáš 😉 častý kojení, ve dne po 2 hoďkách, dýl prostě nevydrží a navíc manža pořád v práci nebo v luftu, takže kolotoč jako blázen, mamka 10 km od nás, auto má manža, hodinový prochajdy....to jde dolů samo 🙂
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci Vítek poslední dobou chodí spát kolem 20:00 hlavně v úterky, to M jezdí v 18:00 hod domů tak aby jsi Vítka užil
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci tak ty jak bude Terzka lozit a pak chodit tak budeš už jen kost a kůže 😃
moncicak3
10. bře 2010
Peti vy jste se ségrou stejně jako já s mojí od sebe, tuším, že jsi tu psala rok a 4 měsíce? my jsme taky tak 😃 a uhlídat mě i jí dohromady byl mazec....navíc já ve 5 letech jsem si strčila nohu do kola, dostala jsem sádru a s tou sádrou jsem přelezla plot a zdrhla k sousedům 😃
moncicak3
10. bře 2010
Peti asi jo, však do sebe ráno láduju každý den sušenky a čokoládu, abych měla vůbec nějakou energii, někdy si fakt přijdu totál vycuclá a manža se diví proč...chlapi no 😎
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci a moje segra snad neměla ani rok a už měla sádru na ruce 😞 . No a přes plot taky lozila už jako malinká a to máme plot dost vysoko ,a le na tebe se sádrou nemá 🙂)
moncicak3
10. bře 2010
naše ségry jsou na tom podobně co 😃 už takhle malinkatá a sádru na ruce jo :-o chuděra malinkatá
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci já mám taky žravky někdy 😃 nebo spíš taky nějakou energii potřebuju, já sladké moc nekupuju,ale na MDŽ jsme dostala od M ferero rocher tak už tam mám posledních 7 kousků ale i M si vzal ze 3 😃
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
no jo a kdoví co nás čeká s našimi dětmi
moncicak3
10. bře 2010
jj Peti to máš pravdu, co nás čeká s našima mazlíčkama 😉 to jsi dobrá, že jsi to ferero ještě nesnědla, to já bych to snědla ještě ten den 😃 já prostě tu sušenku nebo čokoládu denně mít musím, to bych nevydržela 😉 a když není nic sladkýho, tak nejsem líná a třeba v 9 večer upeču buchtu, nejlépe s čoko polevou, jinak bych neusnula 😃
prosteja
10. bře 2010
tak jsme nakrmení, teď půjde mamka sebrat prádlo a najíst se, protože za chvíli tu bude další krmení... 😃 holky to je kolotoč.... 😃 budu ráda za nějakou změnu... 😃

dočítala jsem, jaký byla MONCI se ségrou kvítko..... 😃 a taky jak se chystáte cvičit holky, jen do toho... 😉 ať jste krásný maminy... x-)
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
no M já jsem včera pekla 2 jablkové záviny a ejhle plech prázdný,ale já jsme mohla sníst tak půlku a zbytek M večer a na svačinu do práce
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci já se chystám tento týden jna toto http://www.zorka.estranky.cz/fotoalbum/----rezy... doporučila mi to kámoška prý jo to výborné 🙂))))

prostej za chvilku bude jaro , tak budeš venku mezi lidma 😉
moncicak3
10. bře 2010
Prostej jj taky mi to připadalo pořád dokola, nakrmit, přebalit a pořád dokola....a když si představím, jak jsem kojila tu hoďku a půl i v noci 😃 ale neva, stálo to za to, i teď když v noci začne Terez blbnout a smát se, tak se na ni nemůžu zlobit, protože ten její bezzubý úsměv mě naprosto odzbrojí x-) x-) x-) nechápu matky, který dokážou odložit dítě do kojeňáku, prostě se ho jen tak vzdát |-|

jééé Peti, taky bych si dala jablkový závin, mňamky
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
tak já ty matky taky nechápu , moje kamarádka která echtěla mít děti tak jí dítě úplně změnilo , tak jsme ráda
moncicak3
10. bře 2010
Peti to vypadá luxusně to tiramisu 😉 jsem si dala tu stránku do záložek a taky vyzkouším x-)

tak, Terísek je vzhůru, musím běžet, tak zatímky 🙂
pipinka
10. bře 2010
ahoj holky, jak se všichni máte? 😉
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monci tak papa a pozdravuj Teriska 🙂
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
pipinko ahojy teda ty jsi tu dlouho nebyla, jak je?
pipinka
10. bře 2010
ahojky,jde to. ve čtvrtek jedeme do Sanusu, tak už se to snad začne trochu hýbat.
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
pipinka někjak si nevzpomínám jaký máte problém 😞
pipinka
10. bře 2010
tři roky se snažíme a pořád se nedaří. potratím na začátku těhu a nedaří se. Ani laparka mi nepomohla
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
pipinko tak snad Sunas pomůže 😉
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
pipinko a kolikrát jsi potratila tak?
pipinka
10. bře 2010
dohromady tak pětkrát, o tom vím. Nevíš náhodou jak to vše probíhá v Sanusu?

Máš krásnýho prcka 🙂
adellaide03
10. bře 2010
AHoj holky jak se máte?
U nás odcela v pohodě. Venku se konečně začíná dělat hezky (i když je ještě stále zima), ale už to kočárkování půjde konečně líp 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli