• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
monci tak to jsi borka :wink: No ten power prý dost právě zpevňuje to svalstvo , ať to nemám takovou máčku :grinning:
10. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci teda to je drsné :frowning2:
10. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Téra chodí spát tak okolo půl 8, ale přemýšlím, že asi pošoupneme koupání z 18 hoďky na 19 hoďku, protože už se jí jaksi spát tak brzo nechce potvůrce :wink:
10. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje segra ssi zase na schodech ulomila oba přední zuby, no to tehdy bylo , naši na dovolené , tak koukali jak přijeli
10. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no borka, to je to lítání kolem děcka, však to znáš :wink: častý kojení, ve dne po 2 hoďkách, dýl prostě nevydrží a navíc manža pořád v práci nebo v luftu, takže kolotoč jako blázen, mamka 10 km od nás, auto má manža, hodinový prochajdy....to jde dolů samo :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci Vítek poslední dobou chodí spát kolem 20:00 hlavně v úterky, to M jezdí v 18:00 hod domů tak aby jsi Vítka užil
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak ty jak bude Terzka lozit a pak chodit tak budeš už jen kost a kůže :grinning:
10. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti vy jste se ségrou stejně jako já s mojí od sebe, tuším, že jsi tu psala rok a 4 měsíce? my jsme taky tak :grinning: a uhlídat mě i jí dohromady byl mazec....navíc já ve 5 letech jsem si strčila nohu do kola, dostala jsem sádru a s tou sádrou jsem přelezla plot a zdrhla k sousedům :grinning:
10. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti asi jo, však do sebe ráno láduju každý den sušenky a čokoládu, abych měla vůbec nějakou energii, někdy si fakt přijdu totál vycuclá a manža se diví proč...chlapi no :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci a moje segra snad neměla ani rok a už měla sádru na ruce :frowning2: . No a přes plot taky lozila už jako malinká a to máme plot dost vysoko ,a le na tebe se sádrou nemá :slight_smile:)
10. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše ségry jsou na tom podobně co :grinning: už takhle malinkatá a sádru na ruce jo :astonished: chuděra malinkatá
10. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci já mám taky žravky někdy :grinning: nebo spíš taky nějakou energii potřebuju, já sladké moc nekupuju,ale na MDŽ jsme dostala od M ferero rocher tak už tam mám posledních 7 kousků ale i M si vzal ze 3 :grinning:
10. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo a kdoví co nás čeká s našimi dětmi
10. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Peti to máš pravdu, co nás čeká s našima mazlíčkama :wink: to jsi dobrá, že jsi to ferero ještě nesnědla, to já bych to snědla ještě ten den :grinning: já prostě tu sušenku nebo čokoládu denně mít musím, to bych nevydržela :wink: a když není nic sladkýho, tak nejsem líná a třeba v 9 večer upeču buchtu, nejlépe s čoko polevou, jinak bych neusnula :grinning:
10. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakrmení, teď půjde mamka sebrat prádlo a najíst se, protože za chvíli tu bude další krmení... :grinning: holky to je kolotoč.... :grinning: budu ráda za nějakou změnu... :grinning:

dočítala jsem, jaký byla MONCI se ségrou kvítko..... :grinning: a taky jak se chystáte cvičit holky, jen do toho... :wink: ať jste krásný maminy... :dizzy_face:
10. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no M já jsem včera pekla 2 jablkové záviny a ejhle plech prázdný,ale já jsme mohla sníst tak půlku a zbytek M večer a na svačinu do práce
10. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci já se chystám tento týden jna toto http://www.zorka.estranky.cz/fotoalbum/----rezy_-zakusky_-dezerty/nepecene-dorty_-rezy/135 doporučila mi to kámoška prý jo to výborné :slight_smile:))))

prostej za chvilku bude jaro , tak budeš venku mezi lidma :wink:
10. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej jj taky mi to připadalo pořád dokola, nakrmit, přebalit a pořád dokola....a když si představím, jak jsem kojila tu hoďku a půl i v noci :grinning: ale neva, stálo to za to, i teď když v noci začne Terez blbnout a smát se, tak se na ni nemůžu zlobit, protože ten její bezzubý úsměv mě naprosto odzbrojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechápu matky, který dokážou odložit dítě do kojeňáku, prostě se ho jen tak vzdát :pensive:

jééé Peti, taky bych si dala jablkový závin, mňamky
10. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ty matky taky nechápu , moje kamarádka která echtěla mít děti tak jí dítě úplně změnilo , tak jsme ráda
10. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to vypadá luxusně to tiramisu :wink: jsem si dala tu stránku do záložek a taky vyzkouším :dizzy_face:

tak, Terísek je vzhůru, musím běžet, tak zatímky :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se všichni máte? :wink:
10. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak papa a pozdravuj Teriska :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinko ahojy teda ty jsi tu dlouho nebyla, jak je?
10. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jde to. ve čtvrtek jedeme do Sanusu, tak už se to snad začne trochu hýbat.
10. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinka někjak si nevzpomínám jaký máte problém :(
10. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tři roky se snažíme a pořád se nedaří. potratím na začátku těhu a nedaří se. Ani laparka mi nepomohla
10. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinko tak snad Sunas pomůže :wink:
10. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinko a kolikrát jsi potratila tak?
10. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dohromady tak pětkrát, o tom vím. Nevíš náhodou jak to vše probíhá v Sanusu?

Máš krásnýho prcka :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky jak se máte?
U nás odcela v pohodě. Venku se konečně začíná dělat hezky (i když je ještě stále zima), ale už to kočárkování půjde konečně líp :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek