• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
pipinko tak to mě moc mrzí :frowning2: A s tím sanusem zkušenosti nemám , tak neporadím :unamused:
Děkuji za pochvalu , brzo taky takového broučka budeš mít u sebe :wink:
10. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vítek je vzbuzený tak odcházím zatím papa :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase z5..musela jsem něco dělat..:slight_smile:))
10. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.... tak sem tu po ranku.. dneska sem si fakt prispala.. stavala az o pul 11 :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:ahojky, dobře děláš..:slight_smile:)) jak se vede? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na chvilku, malá se asi brzy vzbudí ale oběd už se vaří :slight_smile:
Pipinko ahoj, dlouho jsi tu nebyla..moc vám přeju aby se konečně zadařilo..
Luci závidím :grinning:
10. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vede se fajn.... byla sem dost unavena a tak si rikam ze dneska teda stavat nebudu ani za nic.. no ale o pul 11 si rikam ze bych uz mohla haha..
10. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: je potřeba umět i odpočívat...to je jasný..:slight_smile:))

my budeme mít od 13 hod. v práci oslavu, šéf má 65..tak tu pak nebudu..:slight_smile:)
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brrrrrrrrrrr venku je strašná zima :frowning2:
Tak jsme provětraní a na oběd dělám špenát :slight_smile:
Liciebx teda zááááávidím tak dlouho spát, to se vyspím asi až v důchodě :grinning:
Nuki tak si pěkně oslavičku užij :wink:
10. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi je to divné
10. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak v práci nestíhám.... a zapomněla jsem vás pozdravit..Ahooooj PRVUŠKY :dizzy_face:

U nás je taky děsná kosa!

Včera jsme byli v kině a můžu vřele doporučit Kawasakiho růže...super!!!!!!!!
10. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj nedocitam holky..nestiham..copak je noveho?
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:)taky nestíhám dočítat, jen vím že tu byla Pipinka, moooc ti přejeme aby se zadařilo co nejdříve!!
my koupili v německu babybjorn vak na miminko, je to boží a ohrádku s nastavitelným dnem, mooc super do obýváčku, je to na kolečkách a malej je tam happy:slight_smile:)))

A co nového?Mě malej pořád spinká od 21h do 6 do rána, snad se mi nezkazí:slight_smile:))celkem jsem si na to zvykla:slight_smile:))
10. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tu ohrádku jsem měla taky , ale půjčenou a už jsem jí vrátila , teď nemám nic ,a le pokud Vítek bude raubířek , tak jí koupím :grinning:

Mějte se a pěkný večer všem :dizzy_face:
10. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer Vendulka vytuhla hned po namazání olejíčkem tak jsem jí jen nandala plínku a dala spinkat bez kojení, ale ve vaně si ublinkla ještě svačinku a večerní kašičku tak hlad asi nemá...
Jdeme na Ozáka :sunglasses:
10. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnešná den opravdu "skvělá" záležitost :frowning2:

ve 4 ráno jsem se probudila na čůrání a slyšim takovej strašněj hluk ze stoupaček, s děsem jsem ji otevřela a sprcha horký vody, ale produ jak svině, koupelna pod vodou, tak jsem to rychle zastavila a za chvilku začala zjišťovat, prasklá trubka.......tak jdu na sousedy, vytopený tři patra:-/, chudák slečna přímo co je pode mnou má asi měsíc po rekonstrukci:-/ chodby zaplavený.......jsem se málem zhroutila.-(tak pčijela ve 12!!!!!! havárka a trubku vyměnila......"fakturu mi pošlou"....další hroucení...a to ještě nevim jestli někdo nemá něco zničenýho a nebude to chtít cálnout, protože koho to zajímá že za to nemůžu:-/...jsem na zhroucení........chodim do tý koupelny každejch 5 minut........takže jsem totalně mrtvá......usínám za pochodu...hrůza..do toho mam zas depky.......

ale radostná zpráva, Táda dneska začal pást:slight_smile:..udělal mi radost prcínek, přidam fotky tak jukněte:slight_smile:......
nedočítám nemam sil

Veru
10. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru no to snad ne :frowning2: :frowning2: ale za stoupačky snad nemůžeš ne?
10. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, VERUNKO, to je me lito....ale nemuzes za to, nenech se!!!

tadeasek je sikovnej chlapecek....vypada jako odbornik:slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..moc mi to mrzi :frowning2: ,nejhorsi je ze za to nemuzes,kdyby clovek nechal pustenou vodu nebo neco vid :frowning2:
10. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky¨děkuju:slight_smile:...snad uý to bude v pohodě,a le fakt jsem dneska upe vyflusaná:slight_smile:tak se vykoupu a pak na kutě, zítra paa, mějte se:slight_smile:

svoji:no to on je a veeeelikej.-)

na noc zavřu vodu, bo bych neusla:slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa ver a drzime palecky at vse dobre dopadne
10. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás opět stručně rychle přelouskala a zase mizím, balím, zítra jedeme na hory, jako zabalit pro Amálku, to je kumšt :wink: Až teď jsem si uvědomila, že nemá žádný doklad, kdysi se děti psaly do pasu, ale teď ani nevím, jak to funguje, tak snad nás někde nečapnou :astonished:

Ver: tak to je masakr.......... :confounded: Pevné nervy přeju, přesně vím, co prožíváš, jak nám nedávno pršelo ze stropu, byla jsem zralá na bohnice................ a kolik prachů to stojí, o tom ani nemluvím :confounded:

Jak je Amálka na dietě, tak už zase papá, bože, aby jí to vydrželo.

tak papa, holčičky, se tu ukážu po neděli :wink:
10. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus baby .)

tak jsem zase mezi živýma :slight_smile:)) zdá se mi, že jsem dospala deficit - teda ten nejhorší a zas můžu fungovat :slight_smile:
už musím i něco pomakat, tak tu budu ve chvílích klikat a nahlížet :slight_smile:

ještě jsem nedočetla, ale snad to doženu :slight_smile: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda VER to je mi líto... to je pěkný nadělení teda... :((( držím palce, ať to nějak zvládnete... ale bude to asi děs teda.

AMALLI myslím, že musíš mít dítě zapsaný v občance, nebo musí mít svůj pas.. jinak si troufám říct, že vás za hranice nepustí.
11. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ty vaše společný fotky a ty Tadeáškovi černobílý - krása!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
obré ranko kočky a koťátka!!
Ver teeda to je mi mooc líto::frowning2:((kéž bychom mohli ňák pomoci!!!!

Já mám maleho v manduce a píšu si na PC a pracuju:slight_smile:)paráda:slight_smile:)
Holky malej začal normálně míň papat, je to normální?Je spokojenej, ale míň pije, ráno hodně a pak se ty dávky snižují...a už taky nepřibíráme 345g týdně ale jen do 200g, ale asi je to tak normální, jinak by měl ta 3měsíce 10kg:slight_smile:))

Hehenko ty vidíš, dospalas deficit a teď bude jen lépe!!!Četla jsem že tím že žena kojí se jí uvolňuje ňáký hormon a ten je jako speed, takže není tak unavená jako by byla za normálních okolností:slight_smile:))

Přeju všem krásný den!!!
11. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunka taky min papa

dobre rano:slight_smile:

dnes nas ceka dr...jsem zvedava, kolik bude vazit a desim se toho, ze bude ocko, protoze jdu poprve bez tatinka a asi se tam slozim...a taky me vcera kamaradka popisovala jak probiha pichani ousek....tak to tam nejdu teda!!!! a ani baruska tam nepujde!!! at si tam jde tatinek sam, kdyz je tak chce:slight_smile:
11. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Hehenko,vítej mezi živými :sweat_smile: :grinning:

Cat,tak to mě se asi žádnej hormon nevyplavuje,páč jsem furt unavená :sweat_smile:

Ver,tak to je teda mazec :frowning2:

Svoji,očkování nejspíš bude,ale není to tak hrozný.Taky jsem se bála,ale je to rychlovka :wink: .Já chodím pořád sama k doktorovi..a vlastně všude,manža je pořád v práci :unamused:
11. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Ver teda to je pech :frowning2:
Cat jj je to normální , miminka čím jsou starší tím méně přibývají na váze
Svoji tak ať je všechno OK :wink: A očkování se opravdu neboj , za chvilku je to píchle , třeba Barunka nebude ani plakat :wink:
Já teda chodím po Dr z M , vozí nás autem , protže já mám řidičák jen na parádu :slight_smile:
Vítek teď konečně usnul a kámoška mi dovezla vlh. obrousky od pampers 6 ks za 200 Kč z Tety no nekupte to :grinning:
11. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek