• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
CAT :slight_smile:) tak jsem zvědavá jak dlouho bude působit :slight_smile:

tak jsem založila Kubulovi album :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=610781&vReferer=%2Fphotos%2Fhehena
11. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahoj :slight_smile:

tyhle vlh. ubr. mi dovalila do porodky TCH :slight_smile: mega balík fakt, tahla to v "kabelce" :sweat_smile:
11. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko moc pěkné fotečky a kKubík je náádherný, fakt jste si na něm dali záležet :dizzy_face:
Hehenko ty jsi takový exper, chci si koupit nový foťák , ten starý už je starý 7 let a už to není ono :unamused: , chci jen na focení Vítka , tchýně mi doporučila značku canon a typ A 480 a co yb jsi mi doporučila ty a kámoška má sony W270 a taky pěkně fotí
11. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no vidíš jak máš hodnou tchýni :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak zase nikdo, tak já jdu vařit a luštit :slight_smile:) Ještě mrknu jestli tu někdo nebude
11. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI co se týče kompaktů tak fakt nevím... ale taky bych vybírala jak radí tchýně značku... buď Cannon nebo Nikon. a pokud chceš aby to prostě jen cvakalo fotky, tak si vyber ten nejvíc automat, bez dalších režimů...

zkus třeba KASA.CZ mají tam fajn výběr, můžeš si krásně porovnávat. no a pak dle toho co vybereš, bych ještě zkusila konkrétní značku zadat do googlu a najít nějaký recenze, diskuse.... :wink:

jinak děkujem za pochvalu - nápodobně! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
11. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko, tchýně mi taky říkala, že ať ho nekupuju přes internet, ale mohla by mi ho poupit a byl by klid :grinning:
Ona celkem fotí, má to koníčka, tak jí řeknu cenu a ať mi ho vybere :wink:
11. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky s chlapečkama... jsem se vás chtěla zeptat...

přetahujete pindíka? nám včera říkala pediatrička, že při koupeli bysme měli jemně přetahovat kam až to půjde... :sweat_smile:
11. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,nádherný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI mno vidíš, tak ať ti vybere....

my teď kupovali Cannon kompakt - byl z kompaktů dražší, ale ten bych ti nedoporučila, na režim auto fotí fakt hrozně!!!! takže se dá slušně fotit na režim P a to mi příde docela na prd... recezne na něj byly dobrý, ale už bych si ho nekoupila ani za nic...
11. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko nádherný fotečky, jak malej pije, je taaak sladkej, nádhernej klučina, fakt!!!

Jo my pindíka nepřetahujeme, pan doktor říkal že teda VÚBEC nesahat!!že to jsou kecy s tim pž´řetahováním, alespoň teda u takhle malých dětí, asi časem se to dělá, ale zatím neee!!!!!

Holky já pádim na kontrolu TBC, jdeme kočárkem, tak hodinová procházka a pak přijde babička a amasérka a mě se dnes telefon nezastaví...alespoň je práce:slight_smile:)
tak zatím papapappapa
11. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno a taky jsem se chtěla zeptat... co jste za začátku dělali za aktivity... nemyslím pro miminko :slight_smile:, ale kdy jste třeba začali přetáčet na bříško, aby si posilovali miminka šíjový svaly a tak... mi příde, že jsem zatím dost omezená jen na ty základní potřeby tak abych něco nezanedbala...
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:
děkujem všem.-)

hehe:na pindíka nesahat ono se to pak zašne asi do tří let dělat samo až pak se tomu pomáhá.......a na bříško ho dávej klidně teď on stejně dělá jen co mu svaly dovolí, ale treenovat co nejdřív
11. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj PRVUŠKY :dizzy_face: japa je? U nás zase sněží, bych se z toho picla!!!!

Jéé...HEHENKA se nám zase vrátila....ahoj mamino, už je líp?
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER.... to je děs s těma stoupačkama. V paneláku nám to kolikrát teklo, ale do téhle fáze to zatím ještě nedošlo. My (ač byt v OV) jsme na to vždycky volali správce, tedy byťák, kterému ty stoupačky patří. A pojištění domácnosti by to nešlo hradit?
11. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT, VER děkuju... mno tak koukám, co dr. to jiný názor, ale jelikož už jste dvě, tak bych to nedělala jak říkáte... ani v porodnice mi o tom nic neříkali... to by asi někdo zmínil, že jo...

VER to pojištění mě taky nepadlo... ale to asi nemáš co?
11. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe krasny fotky- nejlepsi je ta pri kojeni...kuba je krasnej!
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz:no já nevim, musíme se poradit s tátou, naštěstí ta holčin pode mnou je pojištěná........tak ta asi nic chtít nebude a ty pod ní tu ještě nebyli.....tak zas je to jen voda na zdi......
hehe: jestli jsi dostala tek klinik box tak tam to je vtý knize i psaný, jak říkám, nevim jestli má táta pojistku, ale na SIPU platim nějaké pojistné tak nevim...
11. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko my taky nepřetahujem

Ange dneska taky peču kuře :slight_smile:

Verled snad nebudeš muset nic platit
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:tajně doufám, bo matečská teď byla žebrota jak byl únor:frowning2:se picnu
11. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani my nepřetahujem :grinning:
11. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.kubík je fakt krásnej puclík.-)
http://www.babyhit.cz/graco-trekko-completo-genny/d-70290/

ne že bych chtěla zase novej, ale je poveden, takovej vytunněnej:slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled je moc pěkný i ta cena :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Vendulka dnes nemá nějak svůj den, jestli to pochytila od sestřenky včera, ta si málem vyřvala plíce..možná je to bříško, ještě dnes nekakala..
Hehenko koukala jsem na Kubíčka, je překrásnej, možná ti je podobný ne? S tím pinďou nevím, ale co ho zkusit stáhnout třeba tak jednou za měsíc..takový kompromis :sweat_smile:
Svoji já s Vendulkou byla na všech očkování i na náušničkách..nenechala bych jí tam samotnou :sunglasses:
11. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

teda ver, máš můj obdiv! že teda ještě žiješ. mrňous asi dodává sílu, ale i tak na samotnou ženskou je toho až moc. dítě, bez peněz, bez chlapa, ještě takovej průser.. drž se holka! snad to dobře dopadne a máš pojistku a ti pod tebou mají pojistku proti vytopení nejen když ho způsobí. Jinak ale ty pojišťovny dávaj almužnu.. ale lidi pokud ji mít nebudou, tak si řeknou vo dost.

kočik je supr, ale chce si to vyzkoušet jak se s ním manipuluje :slight_smile:

hehe kubíček je k sežrání, se na něho musíš dívat jak na svatý obrázek :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange tak snad bude Vendulce brzo líp , to je vždycky hrozné , když je něco trápí :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás dočíst a mám dotaz na ty co mají monitor dechu...
11. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci ahojky , tady je to poslední dobou nějaké mrtvé :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ver, to je mazec teda :frowning2: držím pěsti, ať ti to dobře dopadne, ale dokážu si to představit, nám předloni týden před vánocema praskla přívodní hadice horký vody pod dřezem....ještěže jsem zrovna myla nádobí, protože nebýt doma, je hotovo, pod náma je veterinář, má tam operační stůl a vybavení cca 2 melounky, tak by bylo hotovo.....teď už spíme klidněji, protože jsem to pro jistotu nechala pojistit :wink:

Hehe ahoooj mamino :slight_smile:

Cat tak já stejně jako Bae, mě se asi žádnej hormon nevyplavuje, taky jsem unavená, ale už jsem si zvykla :wink:

Svoji očkování se neboj, zrovna dneska jsme byly s Teri na druhým přeočkování a musím říct, že brečela míň než při prvním :wink: je to holka moje statečná :dizzy_face: a na náušničky jdeme v úterý, tak poreferuju....jdeme na píchnutí do nemocnice, tam si ji sestry vezmou a přinesou mi ji s ušinkama, takže u toho nebudu, ale když byla neteř malá, tak jsem tam s ní byla se ségrou a teda musím říct, že to byl hroznej řev, chudinka malinkatá....ale oni tu bolest zapomenou :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět... tak u nás ještě nepřestalo sněžit. Naštěstí není taková zima, aby se tvořily závěje..... ale i tak bych už ráda JAROOOOOO :confounded:

VER...hezký kočárek

HEHE...Kubíček je nádherný. A taky se mi zdá, jako ANGE, že ti je podobný.
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek