• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jinak já s Teri po doktorech taky jezdím sama jako Bae, nejhorší, že manža si bere auto do práce, tak já musím busem s kočíkem :unamused: to je děsný cestování, vlakem je to lepší :slight_smile:

Peti ahoooj :slight_smile: jj je tu nějak mrtvo

dnes jsme byly na druhý hexa a Prevenaru, Terísek váží 7,35 kg :dizzy_face: ....za ouškama má trochu zmokvanou kůžičku, tak jsme dostaly genciánku, aby se jí to vysušilo, a taky budeme muset jít na to ORL kvůli tej uzdičce na jazyku :unamused:
11. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
monci teda Terísek je kus ženské :wink:
11. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
MONCI....ten zelený dudák přes celou pusinku je úúúžasný, malá je k sežrání.... a ta poloha při spaní je fakt vtipná :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci tak gratuluju ke kontrole :slight_smile: :slight_smile: co jsi chtěla vědět k tomu monitoru dechu?
Zuzi taky bych ráda jaro :slight_smile: :slight_smile:
A představte si, dnes ráno jsme si hrály a posteli, já seděla na zemi a Vendulka zase hupsla po hlavě dolů ale naštěstí jsem ji chytla a ona jakoby nic, vzala si jednu hračku ze země a hrála si sní..já se z ní asi pominu :grinning:
11. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A my k dr. jezdíme podle toho jak má mažel volno ale vždy autem, protože autobusem bych musela buď v půl osmé ( poradna je od 10) nebo bych si ani neškrtla :unamused:
11. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak jsme zpět, kontrola TBC dopadla OK, sestřička nám chválila malýho až jsem se červenala:slight_smile:))je krásný to poslouchat, že jo???:slight_smile:))

Jinak Hehenko už klidně přetáčej na bříško, nám to v porodnici ukazovali před propuštěnim a říkali 4x denně já teda dělám 2x:slight_smile:)malýmu se to moc nelíbí:slight_smile:ale musíš mu podložit jako ruččičky pod prsíčka a držet prdelku, spíš teda jako v pase na zádíčkách a on bude tu hlavičku zvedat...to je divné že vám to neukázali, poptej se u Dr. ať to děláš správně:slight_smile:))

Ange teda POZOOOR, kámošce malá spadla, ono je to asi s těma většíma dětma už o reflexech,co???no jsem ráda že denda zatím leží tam kam ho položim, ale nebude to dlouho trvat...proto jsme pořídili tu ohrádku:slight_smile:))

Ver já myslím že jestliže praskly stoupačky, není to tvá chyba, jak to máte v baráku?Jste vlastníky nebo vás vlastní město nebo někdo jiný???
11. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat však je proč Deníska chválit, je krásnej :slight_smile:
nám teda v porodce nic neukazovali ale Vendulka začala když jsme se s ní muchlovali - když ležela na bříšku u nás
11. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky....

tak na tu opruzeninu nezabira vubec nic a to uz jsme na par dni nasadili i latkovky,vetrali,mazali vsim moznym..takze dnes jsme byly u dr-3,8 uz vazime...a dostaly jsme takovy zeleny sajrajt(dava se na jizvy po operacich taky)a pak nakou mast na predpis tak snad...a dr byla z maly hotova hrozne ji chvalila jak je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no pak jsme vytahli kocar a obehli neco pesky a pak sup jeli domu..mala se nabastila a zas chrni..sem ji utahala vcera i dne nejak..

hehenko..krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta u toho kojeni uplne supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:

my budeme mit zitra maly fotecky..uz se tesiiiim

monci..terez uz je velka holka :wink:

ange..vendulka parasutista :grinning: :grinning: dela volny pad :grinning:

cat..jak bylo v nemecku?jinak nam taky v porodce neukazovali..malou jen dam na brisko a ona zveda hlavinku...a nebo si ji dam lehnout na sebe
11. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dotaz na ty co mají monitor dechu.....tuhle noc (po týdnu) se mi opět spustil 2x, může to být baterkama, když jsme je ještě neměnily? zajímavý je, že se to spustilo po druhý a vždycky jen když leží na levým boku :confounded: ale já už jsem z toho fakt vyřízená, přitom si v pohodičce spí......dětská mi dneska řekla, že se tím akorát stresuju, že pokud se mi ještě jednou sepne, tak jdeme na kardiologický vyšetření a taky na plicní....ale podle nálezu je to normálně zdravý dítě....takže monitoru dávám týden, dneska vyměním baterky a uklízím ho
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci my máme monitor používaný, baterky jsme neměnili ( tedy co já vím) a sepnul se jen jednou, zapínám ho vždy na noc už půl roku
11. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem musela odběhnout, proto to trvalo tak dlouho než jsem napsala :wink:
Anget, my máme monitor nový, ale nejradši bych s ním fakt švihla :angry: ...já ho nechtěla, prostě tchyně nám ho koupila a...nebudu to radši komentovat, protože se s ní akorát zas v sobotu chytnu kvůli jejím názorům :unamused:
11. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mě totiž napadá k tomu monitoru, manža ho nedal přímo do prostřed postýlky a já jak jí polohuju (jednu noc levý bok, další noc pravý bok pokaždý je čelem ke mě) tak ten monitor se mi spustil právě když ležela na levým, ale v tu chvíli když se spustil a já s ní klepala (abych viděla jestli dýchá) neležela zrovna na tom monitoru....jestli by to nebylo tím? nevím, každopádně to zkusím popsunout, vydržím týden a uklízím....já nemám zapotřebí se s tím nervovat
11. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe nádherný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi děkujem :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
monci a jaky mate?nanny?

my teda mame babysense a jeste nam nesepnul,tuk tuk..zkus vymenit ty baterky a snad to bude dobry
11. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpet....pupinek po tbc jeste neni podle predstav, takze ocko nebylo...ufff...ale mame prijit za 14 dni a to ma manzel zase denni...doufam, ze si to vymeni, protoze ja tam sama nechci jit, se zhroutim....samotnou ji nenecham a koukat na to taky nechci. achjo....a ty nausnicky, to bude teprve neco...diky vam za podporu.

jo a vazime 6,35 a merime 60cm....kolik mely vase deti ve trech mesicich??????

MONCI tam to urcite bylo tim, ze mala nelezela primo na tom! me by asi ranila mrtvice, kdyby to zacalo houkat....nam se jeste nespustil (pokud ho ovsem nezapomenu vypnout, kdyz vyndam miminko).

CARCUL vyborna mast je leniens-ka...je to jen nejakej kremovej zaklad, bez jakychkoliv prisad- dostali jsme kelimek v porodnici na prdku, ale da se s tim mazat cokoliv. je to takovy mastnoucky a prijemne to voni- a to v tom nic neni. jak je mala ted vysusena, tak jsem si v lekarne koupila zase kelimek a krasne se ji to spravilo.

ANG akrobatka vendulka:slight_smile:
11. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji ahuuj..to zmaknete,jsten holky sikovny..i bez tatinka to pujde..a barunka byla kocka na tom vitani :dizzy_face:
11. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul diky, taky si myslim:slight_smile: no baruska to zvladne, je statecnejsi nez ja...
11. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,kdyby to clovek mohl vzit na sebe vid,ale bohuzel :frowning2:
11. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
car presne....co vas to trapi zensky...opruzena prdka?
11. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji krásný míry :slight_smile: :slight_smile: myslím, že Vendulka měla taky tak nějak 5,2 kg a 60 cm..
Carculko tak snad něco zabere :unamused:
Monci může to být tím že na monitoru neleží ale to by pak celkem ztrácelo smysl, když se mimi převalí v noci a už na něm neleží..
11. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,kdyby prdka :sweat_smile:
11. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ANG tak to mela Vendy o kilo min:slight_smile:)))

MONCICI musim ti to napsat- koukala jsem do alba a uplne me tvoje holcicka okouzlila...mas tam krasny fotky. mmch, holky maji stejnou ruzovou deku a taky stejny stul v obyvaku:slight_smile:(ale my v nem mame sklo nahore)...jo a koukala jsem, pouzivate taky huggies s medvidkem Pu, ze?:slight_smile:)))

...ja jsem ted uplne vysadila latkovky, davam papir a suche mapy jsou pryc...to je zvlastni, ze Barce nedelaji latkovky dobre... :unamused: jsem z toho jelen.
11. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
car ckej, tak co teda?
11. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,celou pipku
11. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
car ajaj a z ceho to ma???
11. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji to kdybych vedela :frowning2: tak bych ten problem hned odstranila..za masti uz jsme dali majlant,kdyz jsme doma davam hadrovy pliny(dr rekla ze mam zkusit)jestli se nezahoji..vetrame...no nevim..snad ted nam to pomuze
11. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
car chuderka...to mohla mit z plinenk, ubrousku, masticky...z vody...z neceho, co ji davas pri koupani...tak drzim pesti teda!!!...vetrej hodne, stejne jsou tak nejspokojenejsi....ja tak mam barcu porad....nahacka:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,snazim se..no ale je to fat osklivy takze to nejdriv musime nejak prelecit :frowning2: ..je mi ji moc lito
11. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
car a co na to rika dr? takze to ma hodne cerveny jako?
11. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji no hrozne :frowning2: ja uz ji volala zacatkem tydne tak jsme zkouseli co poradila a nepomohlo,tak jsme tam dnes jeli(jsme byly domluv.pokus se to nezlepsi) a napsala nam nakou mast a dala ten zelenej sajrajt,ze to zabere..
11. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek