• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no tak snad!!!
11. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se dari vam holky?co delate?
11. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no barca ted uz pres dve hodiny spi...stale v korbicce a ustrojena...ji zmohla ta dr asi:slight_smile:)

jinak je s ni hrozna sranda, porad se chechta, vyska, mrska sebou...porad hce byt na brisku a rozhlizet se- uz se otoci skoro sama- jen ji prehodim nozicku jednu...je to sikula:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoi,tak to mate fakt doma sikulku :wink: mala jetaky naka zmozena dnes :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se budi...huraaaa
Car máme Nanny...teda chudinka malinká, snad ta opruzenina bude co nejdřív pryč :frowning2:

Svoji no však, mě taky málem ranilo :frowning2: taky se mi stává, že když malou vyndám v noci na kojení, tak to zapomenu vypnout...a teď jak se mi to po dvakrát spustilo,tak jak jsem byla rozespalá, tak jsem si myslela, že ji mám u sebe a zapoměla jsem to vypnout a ono prd :unamused: ale taky si myslím, že to bylo tím, že na tom neležela přímo :wink:
a kujeme za pochvalu :wink: stejná deka máš recht :grinning: taky jsem koukala, Baru byla fakt náááádherná na vítání, úžasný šatičky, čepeček, prostě celá nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak používáme Huggies, mám je radši než Pampers, protože mi i přijde, že huggiesky pojmou víc a vždycky když dám Terez pemprsku, tak je prokaděná až na zádech :grinning:

Anget no právě, já ten monitor fakt nechápu :frowning2: prostě mu dávám týden a je to....baterky jsem vyměnila, tak uvidíme....si ale myslím, že baterkama to fakt není....
jo a jinak Svoji, Teri ve 3. měsících 62 cm a 6,40 kg :grinning:
11. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..ten monitor by me teda pekne vytacel
11. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car však mě vytáčí :rolling_eyes: se zase budu bát usnout, i když dneska spí Teri na pravým boku a tam se ještě nespustil :wink: uvidíme no...
11. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
Mě se teda monitor ještě ani jednou nespustil-ťuk,ťuk.Teda spouští se mě,ale jen když malýho vytáhnu a zapomenu ho vypnout :sweat_smile: .Máme úplně novej a baterky jsme zatím ještě taky neměnily...a snímá i když na něm prcek přímo neleží
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.... koukam ze ma mnci problem z monitorem.... ja mam taky Nanny ale jeste se nespustil jako plany poplach..... a dokonce snima i kdyz Amalka lezi vedle nej..... je totiz dost uzkej a amalka nam cestuje po cele postylce.... asi mas nejaky zrovna rozbity ne? jinak jsme byli na kontrole kycli a v poradku ja na prohlidce po sestinedeli a tam to zas takova slava nebyla :frowning2: deloha svinuta na levo (tak snad to nevadi) zanet v pochve, takze cipky, a jeste musim na UTZ dr. ho u sebe nema, a musim posilovat panevni dno a bricho protoze to mam pry cely povoleny a vytahany :sweat_smile: pry je videt ze mala byla velka :grinning:
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc nedočítám. Jen se viděla náááádhernýho Kubíčka :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt úžasnej :dizzy_face:

Monci mně ten monitor taky nějakou dobu řval..tak se ho nepoužívala..po nějaké době to zkusila a dobrý (před asi měsíce řval 2krát nad ránem - malá v poho-začal teda jen pípat tak sem ho hned vypla) a včera večer sedíme u telky s mužem..popíjíme vínečko, malá hezky usla a najednou slyším jak chůva řve :astonished: By se ve mně krve nedořezal..a malá samo spokojeně spinkala..teda ten hluk ju vzbudil ale hned usla. Jako z toho šoku sem se vzpamatovávala ještě čtvrt hodiny :rolling_eyes: :frowning2:
11. bře 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji četla sem jak nechceš být u očkování..mně taky hrknou slzy do očí když vidím jak brečí :frowning2:

A naušničky teď dávat nebudu. Minule u dr byla zrovna v ordinaci ženská s malou holčičkou a píchaly ji naušničky a ona tak ale tak strašně brečela že mně bylo z toho fakt zle..to jako Janičce nemůžu udělat :sweat_smile: Naušnice přece nejsou životně důležitý a tak s nima počkáme :wink:
11. bře 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
car snad se brzo vyléčí..ach jo je to děs :frowning2:

holky kolik mají děti přibírat kolem toho 7měsíce..nevíte někdo?? se mi zdá že malá přibrala teď strašně málo. V 6měsících byla před jídlem a měla 7,85 a teď o měsíc později měla 8,30 a to těsně než sme šly k mudr vypila 200ml takže to máte 8,10..není to nějak málo?? :unamused:
11. bře 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.-)
toltec.jojo já jsem prostě báječná a nezničitelná:slight_smile:)

dobrá zpráva holky:slight_smile:
zatim tu nikdo nebyl:slight_smile:...možná je to tim, že jsem furt v pr...:slight_smile:))

svoja:ty bláho:slight_smile:))barbar je fakt kousek.-)tak to my máme 10 dní abysme dohnali skoro kilo a půl:slight_smile:
cat:je to společenství vlastníkuu já se v tý terminologii nevyznam:-/

ale zatim tu nikdo nebyl:slight_smile:

carcul:krásný:slight_smile:
11. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..treba ani neprijdou :grinning:

a dekujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvedava zitra na zbytek :grinning: ..todle dala na net jako ukazecku :slight_smile:
11. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
car.já si taky zejtra jedu pro ty naše fotky:slight_smile:
11. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeetak to se pak pochlubis vid :grinning:
11. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rikala ze jich ma 130 a z toho pulka uplne uzasna...takze jako nevim jak si z toho vyberu,chci je vsechny :grinning: ale to by byl balik :frowning2:
11. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:pár uý jich taky mam v albu:slight_smile:)

carcul:no je to těžký si vybrat, já tenkrát v porodce vybrala 31z 50:slight_smile:))a to byl balík:slight_smile:tak šťastnou ruku:slight_smile:papa
11. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny :slight_smile:

tak ten monitor fakt vzdávám, opět se mezi 4 a 5 hodinou ráno sepnul, už toho fakt mám dost :cry: a přitom malá je v pohodě....Sac taky nám monitor nejdřív začne pípat, to mě hned vzbudí tak ho vypnu a podívám se na malou a je v poho...tak to udělám jako ty a na čas ho vypnu....a nebo ho zabalím úplně a hotovo, akorát se zbytečně nervuju :frowning2:

Carcul to jsou nádherný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sac není to málo, neboj :wink: Janička přibírá jak má, ségra porovnávala svoje holky, Kačka měla na roce 9 kg a Ema má teď ve 4 měsících 7,35 kg :wink: takže máš nádherný miminko a vůbec se tím netrap :dizzy_face: teď už tolik ty děti přibírat nebudou
12. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo já nevím, vždyť ten monitor máme fungl nový, snad není rozbitej :confused: je to prostě šmejd :angry:
držím pěsti, ať ten zánět brzo odezní :wink: jinak já taky cvičím na posílení pánevního dna a břicha, Petulka sem dávala odkaz na nějaký stránky, kde předcvičuje Kynychová, tak každý den cvičím :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face: nedočítám, nějak nestíhám :sweat_smile: včera jsem tu nebyla, manža mi zabavil PC a měl ho v práci, něco tam s jejich ajťákem vylepšovali či co..... jsou nějaké novinky?

jinak já hlásím, že jsme měli 2 poměrně klidný noci po sobě.... malej papal dvakrát od usnutí a pak už jsme se budili, takže super... :wink:
12. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás přece jen přelítla... víděla jsem princeznu od CAR, krásný fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face: a vybrat z takovýho množství bude asi síla... :grinning: tak pevný nervy...

HEHE tu byla a ukazovala Kubíka, no ten je nádhernej, jste si dali záležet HEHE :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já tu ty aktivity s miminem řešila nedávno.... že akorát dáváme na bříško a povídáme si... tak teď už jsme v lehátku a hrkám na Davídka hračkama a povídám mu a zkoušela jsem už ty videa co sem dávala SAC paráda... malej z toho zatím asi nic nemá, hlavně neudrží pozornost, ale aspoň si bude zvykat a třeba se mu to časem začne líbit... :wink: a strašně spokojenej je na bříšku, už zvedá hlavičku a pár vteřin ji udrží.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HYPO tu byla po dlouhé době a žádné dobré zprávy od gyndaře, tak snad se to brzy zlepší, hlavně ten zánět... :wink:

SVOJI četla jsem, jak jsi se bála že jdeš sama k doktorce a bude očkování.. z toho já mám taky hrůzu... :pensive: k doktorovi si zajdu v pohodě sama, všechno ok, ale jakmile ho budou chtít očkovat, to mám taky strach jak to budu snášet.....ale musíme to nějak zmáknout... a jinak máte doma šikulku, četla jsem, jak už se přetáčí na bříško...

MONCI pořád problémy s monitorem... to mě mrzí... my máme ten BABYSENSE a neřval zatím ani jednou... ťuk ťuk.... ale taky by mě to štvalo a monitor by asi brzo šel do krabice... :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se u toho dočítání nasnídala, tak jdu uvařit, dokud malej spinká....
12. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Carcul to jsou tak krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: fakt sladký :slight_smile: :slight_smile:
Hypo tak ty máš nepříjemnosti ještě po porodu, samotný porod nestačil :unamused: ale není to zas nic hodně vážného tak snad to bude dobré..
Verli tak ať nikdo nepřijde, třeba fakt nikdo nebude nic chtít a bude se to platit z nějakého bytového fondu..
Prostějko tak Davídek už zvedá hlavičku jo? :slight_smile: :slight_smile:
u nás se stalo něco neuvěřitelnýho, dala jsem Vendulku do postele, že jen poklidím věci kolem a lehnu si k ní aby dobře usnula..a ona usnula sama :sunglasses:
a jsme v očekávání.......přijede na pár dní moje mamka :grinning:
12. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tak u nás noc hrozná :frowning2:

carcul fotečky náááááádherné ,už se těším an další :wink:

Ange to máš fajn,že ti přijede mamča :wink:
12. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko jakto?
12. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange nevím, dost večer prděl , šel spinkat před 19:00 hod a ve 22 hod jsme mu dáva kojit a před tím 3krát plakal , pak jsme ho kojila o půlnoci , 3,5 probudil se 6:15 ale nechal mě ještě dospat a hrál si , nevím ale teď už spinká , pořádně jsme mu vyvětrala , tak uvidííme jak dlouho bude spát
12. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek