• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
A Ange Vítek má taky už malý škrábaneček , včera se bouchl o hračku dřevenou :frowning2:
12. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko to je teda noc :unamused:
a to na tu hračku spadl? nebo se bouchl sám?
12. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se přetáčel tak se praštil o hranu , no zapomněl si jí posunout :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo teď sjem četla ,že kontorla na gyndě nic moc :frowning2: Nosnad budeš brzo v pořádku :wink:
12. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuuuuj máme doma myš :angry: No ať už je M doma ať může natáhnout past
12. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je vzhůru spal přes půl hoďky :grinning:
12. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekám kdy se Vendulka vzbudí...
Fuj myš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak dneska 24tt.. juchuuuuuu...

24tyho mame dalsi kontrolu tak sem zvedava.. budou merit tlak a brat krev..
tak co je tu noveho? sem tu ted moc nebyla..
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlasim po silene noci... amalka nevim proc prorvala celou noc..... usla nad ranem a ja nespala vubec :frowning2: ale jako co to byl za rev, uplnej hysterak kterej u ni neznam sotva se mohla nadechnout..... nic nepomahalo prso nechtela tak jsme s manzelem uplne KO.... ted cekam na tchyni ze pujde kocarkovat a ja spat... doufam ze jsem jen neco snedla co se ji nelibilo a bude dnes klid.....
ted spokojene spinka u zaplyho vysavace :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a safra venju snezi, tak to nevim jestli pujdou kocarkovat.... :frowning2:
12. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Carcul nádherný fotečky, až teda vybereš tak se na ně těším, malá je kouzelná!!!
Ta opruzenina je asi děs, co?Mám kamarádku co měla opruzeninu skoro jak plíseň (u malýho) a Dr. jim nechal namíchat v lékárně ňáký olejíček a do týdne to bylo pryč a teda nedávala doma pleny vůbec, prostě větrat a větrat!!!a koupat v heřmánku!!!

Svoji teda mmáte krásnou váhu, my máme zatím 5685:slight_smile:))snad vás doženem, máme ještě do 3 měsíců 17dní:slight_smile:))

Hypo teda to mě mrzí, ale snad to bude OK!!

Peti teda Víteček si takhle navymýšlel jo???

Monči nám se Nanny spouštěla první 3 týdny denně 3x, já už byla na nervi, ale jakmile jsme přibrali byl pokoj, ono to prostě občas zlobí...nemáte postýlku s roštem?Je potřeba aby nanny ležela na pevné desce, my jsme si nechali v baumaxu uříznout sololit 120x60 a byl pokoj, teda i s tím přírůstkem váhy.....
12. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat, postýlku s roštem máme, ale nás to předtím nezlobilo, začalo to až teď posledních 14 dnů, to mi právě přijde divný :unamused: s váhou jsme na to dobře 7,35kg, tím to asi nebude....spíš jestli to fakt není tím, že monitor je hodně citlivý a ona když na tom leží jen půlkou tělíčka (začíná cestovat po postýlce), třeba leží na štorc přes postýlku, nohy jí visej ven nebo je má nahoře na postýlce, tak asi jak je to citlivý, tak to nesejme její dech a upozorní to,já si to jinak už neumím vysvětlit.....a hlavně nechci Terez tahat po vyšetřeních, když žádnej nález nemá a je dle dr naprosto zdravá :wink:
manža zkusí dneska ten monitor pošoupnout a uvidíme, dávám tomu poslední šanci, nechci, aby ze mě byla nějaká vynervovaná a úzkostlivá matka, prostě nechci být jako moje tch :wink: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jsme po obědě... Davídek komplet,já mám v sobě zatím jen polívku a čekají mě ještě ovocný knedlíky.... :grinning:

jinak taky potvrzuju škaredý počasí, sněží a strašně funí... takže prochajdu asi raději dneska vynecháme.... :pensive:
12. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já mám Vítka s moji babičkou venku, právě odešli :slight_smile: Už se mi v lednici chladí tiramisu z bebe a na oběd jdu dělat rizoto ze včerejšího kuře co zbylo :wink:
12. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo snad dnešní noc bude klidná , po tom co jsi napsal, si nemám na 4 kojení právo stěžovat

holky jak to tak čtu, tak ještě že jsem chůvičku neměla ani v porodnici ani doma
12. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé PETUL mrkala jsem, že jsi sem kterýsi den dávala to tiramisu z BEBE a já ho dělám taky podobně a inspirovala jsi mě, takže budu dneska taky dělat... dostala jsem na něj chuť :grinning:
12. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já už se taky těším, ale přes noc to nevydržím, ještě dneska si ho dám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL no já nevím jestli mi ztuhne do večera.... jdu ho dělat teď... :wink:
12. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej aspoň třeba okoštuješ ždibec :slight_smile:)
12. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:Monči tak to zkuste posunout, ony ty monitory někdy fakt zlobí, nemyslím že by to bylo Vendulkou, ale spíš je to šmejd:slight_smile:)

prostěj ovocný knédle,jo??ňam ňam
A Peťul tiramisu z bebe..miluju bebe sušenky:slight_smile:))a tiramisu taky!!!!

Mě už sem míří zase sraz maminek a miminek, tak se pro dnešek loučím:slight_smile:))papapapapapa
12. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mi děláte chutě :slight_smile: :slight_smile:
My máme ....rizoto s kuřetem co zbylo :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyhnala tatinka ven s kocarkem tchyne uz odesala a ja jdu spat......
s tim monitorem si fakt myslim ze mas nejaky smejdika... u nas je to v pohode a to mala taky cestuje po postylce a lezi uplne mino ten snimac a nespusti se poplach.... spusti se jen kdyz ji vyndam a zapomenu vypnout coz se mi stalo zrovna dneska.....
12. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ženy!
jak se všechny máte? hypo to je naprd jak tě ta malá potrápila už v bříšku a furt se to vleče.. no hlavně, že se léčíš a cvičení pánevního dna je nutnost úplně pro každou. včera jsem zakoupila literatúru :grinning: co a jak po porodu.
jo a jinak ženy dotaz. využíváte ty lehátečka pro mrňouse? viděla jsem že máte ty od fischer price.. dýchají nebo to je tak pogumované, že se v tom prcci potí?

díky!!
12. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny, beruška právě dospává z procházky ve fusaku v ložnici. Musím zaťukat, my pořád spíme pěkně, teda já moc ne, mám ještě zažitý ta tříhodinovky. Jinak taky máme nanny a máme ji na pevný desce, na roštu to nefunguje. Ještě to nepípalo jako planý poplach, jen když zapomenu vypnout. A to se Renatka dotýká třeba jen růžku.
12. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky omlouvám se, že sem jdu zase na skok, ale chtěla jsem se zeptat... dávaly jste široký balení??? popřípadě jak na to?
12. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE to s tím novorozencem absolutně nechápu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: zabít ty lidi!
12. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe my zakládáme na noc, ikdyž nám řekli že nemusíme, prostě do 3. měsíce zakládáme na noc.
Dáš jen na normální plenku 1-2 pleny navíc, ˇbuď je balíš jako za starých časů nebo my na to máme takové kalhotky a je to bomba:slight_smile:))

Teda s tim novorozencem to absolutně nechápu!!!proboha kdo tohle může udělat???!!!
Akorát my odešly holky s mimískama, byla to zase super akcička, fakt jsem za ně ráda:slight_smile:Denísek už koukal na kámoše:slight_smile:))je krásný jak ty dětičky rostou:slight_smile:)

...my jdeme na véču do místní pizzišky i s malym, tak letim...papapapapa
12. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dnes hroznej den...byla jsem u zubarky...vzdycky jsem mela zuby v poradku...nasla me dva kazy, jeden odstranila hned a na dalsi se mam objednat. jeste ted me boli cela huba...hrozny hrozny hrozny....ale prej mam pekny zuby...coz me je na prd, nebot me chce za pul roku rvat moudrak...achjo. pomoooooc :confounded:
12. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: jak zijete??co novyho??

koukala jsem akorat na fotky u Hehenky,protoze jsem byla zvedava jak Kubicek vypada a je fakt uzasnej,nadhernej,bozi,prdackej!!!

my se mame super...ja ted chodim trochu vic do spolecnosti a tatinek hlida :slight_smile: samozrejme i Milan chodi,ale ja vic :grinning: Davidek je hodnouckej.zlaticko a je moc siikovnej,uz si zkousi sam stoupat,ze se snazi pritahnout treba o postylku ale moc mu to jeste nejde a uz sedi sam...je to muj broucek

a co vy holky??jak se mate??co deticky??
12. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek