• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahooj ANGE :dizzy_face: znáš to ne: bordel v bytě=šťastné dítě :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: tak to je super, že bude mít Vendulka naušničky..:slight_smile:))

prostej: tak to je taky hezký...))
4. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI že? to si teď holky opakují na diskuzi k porodce v Krči :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE.... jak píše PROSTEJKA, důležité je, že je Vendulka spokojená, bordel je a bude.... nikam ti neutečel. Gratulujuk naušničkám...jaké jste vybrali?
A teda..."kozy ti tančí" je fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI: že by začínaly nevolnosti????
4. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mlask... tak jsem si udělala zase koktejl a teda dobroootáááá... doporučuju, jestli máte lehce prošlý jogurty a shaker, tak do toho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jde to samozřejmě i bez shakeru :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to znááám :slight_smile:))) ANČÍ, PRSA TI TANČÍ.... a pak to pokračuje, a je to tak strašně sprostý, že to sem nemůžu ani napsat... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

gratuluju k náuškám :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bordel v bytě=hehena v blázinci :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no nevím, že by..:slight_smile:)))
HEHENKO.... dej receptík.... i když teda posl.dobou nemám na jogurty vůbec chuť.... to si spíš dám ovoce nebo zeleninku.....
Hehe: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak prďolovi se asi hruška nelíbí :grinning:

HEHE :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vzhledem k tomu, ze jsem hana, tak jsem poslouchala i to s tema kozama i s tim zajicem....a jeste navic "Hani, mas mouchu na ni"...hahaha :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky to já se svým jménem neznám.... :sweat_smile: nejhůř mi naoko ve zlosti říkala mamka :grinning: Simonico Pimonico :grinning: :grinning: :grinning: ale to jsem vždycky věděla, že se nezlobí, že to je ok :grinning:
4. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, hládím návrat z ráje..to bylo úžasný!!!!:slight_smile:)
Koukám vy jste toho ale probraly:slight_smile:)
Hehe jogurtový koktejly miluju!!!!

Malej se strašně předváděl, lítal sem a tam, až se kos,etička musela smát:slight_smile:))
Tak máme pro malýho kosmetíku Hadek, tak jsem zvědavá, olejíčky a masážní olej.

Nuki jak je těhulka, miláček to ještě neví, vid?
4. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: supr, že jste si to užili..:slight_smile:)
ted mi nesedla hruška, jinak dobrý, manžílek ještě neví....snad to do příští neděle vydržím, ale když mi nebude dobře tak to nevydržím...:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)já jsem to řekla tomu mýmu taky na výročí, zabalila jsem mu mini botičky do krabice a ktomu ten test //...brečel..a hned si šell dát panáka whiskey a to bylo 11dopoledne:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: kosmetika od Hadka je super..:slight_smile:)
to měl zážitek..:slight_smile:))

holky musím běžet..papa všem, dneska budu péct perníčky a taky musím dodělat ten dort..:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki papa, já budu taky dneska péct:slight_smile: pak ještě v neděli a příští týden, hezky po částech ať se nestrháme:slight_smile:)
do toho mám ještě plno mimiprádla:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: to sis teda užila .. :angry: ... jámám kamarádku a říkám jí: Haničko..... sluníčko..... :slight_smile:

Ahoj CAT :slight_smile: ... prej máš nové autíčko :slight_smile:

pa NUKI :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi dvojtěhulko:slight_smile:)
Ještě ho nemám úplně doma, ještě mi ho přivezou sem abychom sepsali smlouvu, takže 100% to ještě není:slight_smile:ale líbí se nám a chceme ho:slight_smile:))

Tak já jdu dělat ty jahodové knedlíky:slight_smile:))))a odpo mám ještě ňáké lítání, ale večer tu budu..ještě musím připravit mikulášskou:slight_smile:)))
4. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na to netřeba receptík ZUZI, dala jsem do shakeru 0,5 l dva jogurty activia lesní směr, dolila mlíkem + led... zamíchat a je to!!! :slight_smile:))) a dobrotáááááá

jogurty též teď moc nemusím, ale tohle ledový pitíčko to jako joooo :slight_smile:

CAT se Denísek před ženskýma předvádí už teď jo? .))) to bude jednou lamač srdcí :slight_smile:))

NUKI pááá! :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT komu by se nelííbila Toyotka... taková krasavice :slight_smile: se vám bude bájo jezdit! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe díky, jojo, já jsem si ji vždycky přála, ale budu se s mym autíčkem yarískem loučit hooodně s těžkým srdcem:frowning2:((ale s mimi to fakt nepůjde, nevejde se tam kočárek:frowning2:

Jo Zuzi krásný fotečky mimísků!!!pohlaví už víte?????
4. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT jsem ti blahopřála k autíčku už výše :slight_smile: je to něco jako teréňák? nebo se pletu, čučela jsem na google na obrázky... taky bych časem chtěla bezpečnější auto... :wink: třeba si to taky někdy splníme :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to jeep, takovej lady jeep, bezpečný, velký a navíc automat...super, jsem fakt ráda!!!!
jasan že si splníte, člověk si MUSÍ plnit sny!!!!!!!!a vo tom to je:slight_smile:)
4. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v TV nic nedavaj tak me nabavi lezet, uz jsem upekla kokosky a taaaak krasne to tady voniiii
zitra jsou na rade vosi hnizda.........

cat auticko je uuuzasny, velky a vypada bytelne

to ja se svym malym BMW tak trochu bojuju ale kocar se tam vejde tak zatim staci :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož my máme jedno auto a kdybysme kupovali druhý, tak asi nějakou šílenou ojetinu zřejmě Felinu... :sweat_smile:
tak třeba za čas :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: gratuluju k toytotce.... a co to je za typ?
Díky za pochvalu foteček... doktor mi dával nástřel pohlaví, ale já to mám od manži zakázaný říkat... jak holky tady napsaly...dělám Zagorku :grinning:

HEHE: receptík vypadá lákavě :sunglasses:
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO: mňáááám kokoskyyy.... ty já miluju.... jsi šikula :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek