Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
4. pro 2009
ahooj ANGE x-) znáš to ne: bordel v bytě=šťastné dítě 😃 😃 😃
nuki
4. pro 2009
Anget: tak to je super, že bude mít Vendulka naušničky..🙂))

prostej: tak to je taky hezký...))
prosteja
4. pro 2009
NUKI že? to si teď holky opakují na diskuzi k porodce v Krči 😃 😃 😃
zuzka.o
4. pro 2009
ANGE.... jak píše PROSTEJKA, důležité je, že je Vendulka spokojená, bordel je a bude.... nikam ti neutečel. Gratulujuk naušničkám...jaké jste vybrali?
A teda..."kozy ti tančí" je fakt dobrý 😃 😃 😃 😃

NUKI: že by začínaly nevolnosti????
hehenaautor
4. pro 2009
mlask... tak jsem si udělala zase koktejl a teda dobroootáááá... doporučuju, jestli máte lehce prošlý jogurty a shaker, tak do toho... x-) x-) x-)
hehenaautor
4. pro 2009
ale jde to samozřejmě i bez shakeru 🙂
hehenaautor
4. pro 2009
jj to znááám 🙂))) ANČÍ, PRSA TI TANČÍ.... a pak to pokračuje, a je to tak strašně sprostý, že to sem nemůžu ani napsat... :-N :-N :-N

gratuluju k náuškám 🙂
hehenaautor
4. pro 2009
bordel v bytě=hehena v blázinci 😃 😃 😃
nuki
4. pro 2009
zuzi: no nevím, že by..🙂)))
zuzka.o
4. pro 2009
HEHENKO.... dej receptík.... i když teda posl.dobou nemám na jogurty vůbec chuť.... to si spíš dám ovoce nebo zeleninku.....
nuki
4. pro 2009
Hehe: 😃 😃 😃
prosteja
4. pro 2009
NUKI tak prďolovi se asi hruška nelíbí 😃

HEHE 😃 😃 😃
svoja
4. pro 2009
tak vzhledem k tomu, ze jsem hana, tak jsem poslouchala i to s tema kozama i s tim zajicem....a jeste navic "Hani, mas mouchu na ni"...hahaha 8-(
prosteja
4. pro 2009
tak holky to já se svým jménem neznám.... :-N nejhůř mi naoko ve zlosti říkala mamka 😃 Simonico Pimonico 😃 😃 😃 ale to jsem vždycky věděla, že se nezlobí, že to je ok 😃
cat79
4. pro 2009
ahooj, hládím návrat z ráje..to bylo úžasný!!!!🙂)
Koukám vy jste toho ale probraly🙂)
Hehe jogurtový koktejly miluju!!!!

Malej se strašně předváděl, lítal sem a tam, až se kos,etička musela smát🙂))
Tak máme pro malýho kosmetíku Hadek, tak jsem zvědavá, olejíčky a masážní olej.

Nuki jak je těhulka, miláček to ještě neví, vid?
nuki
4. pro 2009
Cat: supr, že jste si to užili..🙂)
ted mi nesedla hruška, jinak dobrý, manžílek ještě neví....snad to do příští neděle vydržím, ale když mi nebude dobře tak to nevydržím...🙂))
cat79
4. pro 2009
🙂)já jsem to řekla tomu mýmu taky na výročí, zabalila jsem mu mini botičky do krabice a ktomu ten test //...brečel..a hned si šell dát panáka whiskey a to bylo 11dopoledne🙂))
nuki
4. pro 2009
Cat: kosmetika od Hadka je super..🙂)
to měl zážitek..🙂))

holky musím běžet..papa všem, dneska budu péct perníčky a taky musím dodělat ten dort..🙂))
cat79
4. pro 2009
Nuki papa, já budu taky dneska péct🙂 pak ještě v neděli a příští týden, hezky po částech ať se nestrháme🙂)
do toho mám ještě plno mimiprádla🙂))
zuzka.o
4. pro 2009
SVOJI: to sis teda užila .. ]-( ... jámám kamarádku a říkám jí: Haničko..... sluníčko..... 🙂

Ahoj CAT 🙂 ... prej máš nové autíčko 🙂

pa NUKI 🙂
cat79
4. pro 2009
Ahoj Zuzi dvojtěhulko:-))
Ještě ho nemám úplně doma, ještě mi ho přivezou sem abychom sepsali smlouvu, takže 100% to ještě není🙂ale líbí se nám a chceme ho:-)))

Tak já jdu dělat ty jahodové knedlíky🙂))))a odpo mám ještě ňáké lítání, ale večer tu budu..ještě musím připravit mikulášskou🙂)))
hehenaautor
4. pro 2009
na to netřeba receptík ZUZI, dala jsem do shakeru 0,5 l dva jogurty activia lesní směr, dolila mlíkem + led... zamíchat a je to!!! 🙂))) a dobrotáááááá

jogurty též teď moc nemusím, ale tohle ledový pitíčko to jako joooo 🙂

CAT se Denísek před ženskýma předvádí už teď jo? .))) to bude jednou lamač srdcí 🙂))

NUKI pááá! 🙂
hehenaautor
4. pro 2009
CAT komu by se nelííbila Toyotka... taková krasavice 🙂 se vám bude bájo jezdit! 🙂 x-) x-) x-)
cat79
4. pro 2009
Hehe díky, jojo, já jsem si ji vždycky přála, ale budu se s mym autíčkem yarískem loučit hooodně s těžkým srdcem😞((ale s mimi to fakt nepůjde, nevejde se tam kočárek😞

Jo Zuzi krásný fotečky mimísků!!!pohlaví už víte?????
hehenaautor
4. pro 2009
CAT jsem ti blahopřála k autíčku už výše 🙂 je to něco jako teréňák? nebo se pletu, čučela jsem na google na obrázky... taky bych časem chtěla bezpečnější auto... 😉 třeba si to taky někdy splníme 🙂
cat79
4. pro 2009
jojo, je to jeep, takovej lady jeep, bezpečný, velký a navíc automat...super, jsem fakt ráda!!!!
jasan že si splníte, člověk si MUSÍ plnit sny!!!!!!!!a vo tom to je🙂)
hypo
4. pro 2009
tak v TV nic nedavaj tak me nabavi lezet, uz jsem upekla kokosky a taaaak krasne to tady voniiii
zitra jsou na rade vosi hnizda.........

cat auticko je uuuzasny, velky a vypada bytelne

to ja se svym malym BMW tak trochu bojuju ale kocar se tam vejde tak zatim staci 🙂
hehenaautor
4. pro 2009
tož my máme jedno auto a kdybysme kupovali druhý, tak asi nějakou šílenou ojetinu zřejmě Felinu... :-N
tak třeba za čas 🙂
zuzka.o
4. pro 2009
CAT: gratuluju k toytotce.... a co to je za typ?
Díky za pochvalu foteček... doktor mi dával nástřel pohlaví, ale já to mám od manži zakázaný říkat... jak holky tady napsaly...dělám Zagorku 😃

HEHE: receptík vypadá lákavě 😎
zuzka.o
4. pro 2009
HYPO: mňáááám kokoskyyy.... ty já miluju.... jsi šikula 🙂