Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
ahojky ztracená ef 🙂
eeefffaaa
12. bře 2010
ztracena??proc ztracena?? 😃 😃
Peti jak se mate??
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
No dlouho jsme tě tu nepotkala , 😃 Ef my se máme dobře, M je na šipkách a Vítek spinká teď jsme poklidila a mám VEGEEEEEEEET 😃
blahovka.cz
12. bře 2010
Ahojky holky,uf tak malej spinka a ja mam konecne taky cas na kone,jsme ted rozlitany,porad je neco na programu a ja si to jeste vylepsila vyvrtnutym kotnikem - jsem utikala s kocarkem,nevidela teren a uz to bylo,nastesti sadru nemam,mam srobak - neco mezi sadrou a dlahou 🙂
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
BLAHU NAZDÁÁÁREK , teda ty se fakt někde přizabiješ 😞
blahovka.cz
12. bře 2010
No peti to je tak,kdyz spechas 😃 😃 😃 😃 😃 ale jde to jen pri chuzi to citim jen trosku,akorat nepohnu nohou do strany 😃
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu tak hlavně že můžeš chodit 🙂

Holky dívate se někdo na faktor strachu?
luciebx
12. bře 2010
ahoj holky.. tak sem zase tu.. pecu maso a brambory tak koukam kde se co deje.. dneska sem opet neco nakoupila na mimi.. ale uz me asi hrabe haha....
blahovka.cz
12. bře 2010
jo manza to ma zrovna pusteny - osklivej pad na clunech,koukame na to celkem pravidelne,ty pary me bavily
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
luciebx jj album jsem viděla , konečně máš špendlík 😃

Tasky jsem naložila krůti maso na zítřek 🙂
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu jj my se taky na to díváme a to víno teda bych nechtěla 8-(
luciebx
12. bře 2010
jj spendlik dovezla teticka z prahy pac tu se fakt sehnat neda... tak sem rada ze ho mam.. 😃 😃 a to bodycko .. tomu sem proste dneska nemohla odolat... uuuzzasne.. mame to na trosku vetsi mimi.. tak na pul roku ale vite jak.... dorosteme..
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
luciebx miminka rostou strašně mega rychlostí x-)
Dneska jsme říkala M jestli raději nebudem mít jedináčka, že Vítka strašně moc miluju a nedovedu si představit, že bych mohla ještě nějaké dítě tak moc milovat(teda zní to blbě ,ale snad víte jak to myslím )
blahovka.cz
12. bře 2010
fujjj ted jsem na to jukla,od jiste doby zizaly nemusim - manza ted prepnul - veceri 😃

ahojky luci,hele ani jsem se neptala,mas ty s nama nejakej casovej posun???

jsme ted byli u malyho,proslital neuveritelne postar,ze jsme ho museli dat na radiator a ted spi na mensim,tak nevim jestli usne
luciebx
12. bře 2010
mnam.. uz nam to tu voni.. uz jen tak 15 min a mame veceri.. juchuu... uz mam hlad.. zapecene kureci prsa se sunkou a syrem a opecene brambory ... ja si dam do nosu.. mnam mnam..
luciebx
12. bře 2010
blahovka.. my tu mame o hodku min nez je u nas v cr.. takze ted je tu 7 vecer
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
luciebx tak to já jsme měla jablko 😃 tak mi nedělej chutě 😃
blahovka.cz
12. bře 2010
luci mnam,tak na me cekaj rohliky a neco z lednicky,ale mam chut na papriku,tak si asi dam 🙂

peti,no uvidis casem,ne???tak to my se zase rozhodli,ze chceme - tak az mu budou 3 roky bude to aktualnejsi,ikdyz my to taky musime sladit s mojim zdr.stavem uvidime a taky finance,to je hlavni
luciebx
12. bře 2010
😃 😃 no ma toho moc prez den nesnim.. spis tak jako chleba s maslem a tak.. tu jsou prevazne zvykly na veceri.. a kor kdyz manza dela nocni takze musim delat jidlo tak na 7-8 vecer.. pac by do 4 do rana asi chcipl hlady mit jidlo o 5 haha
luciebx
12. bře 2010
me z papriky posledni dobou nebyva nejak dobre.. se mi vraci a citim ji pak celou noc.. takze sem to vypustila....
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu jako já chci taky 2 miminko třeba i 3 , moje mamka je ze 7 dětí a je to super,a le teď si prosě nedovedu představit tu lásku , to víš že je budu milovta všechny stejně ,a le prostě teď si to nedovedu představit
blahovka.cz
12. bře 2010
luci souhlasim a to neni ani tak o chlapech - jsem taky celal nocni a jak se zensky cpaly 😃 spendlik nejoblibenejsi chrastidlo malyho 😃

peti jablko??se sidis na ty veceri,ne?
blahovka.cz
12. bře 2010
vidis luci a pro me byla v tehu paprika jedina tehu chut 😃 😃 😃 a vubec zelenina,salat musel byt laespon 3x tydne k veceri 😃

ja ti rozumim Peti,obcas mam pocit,ze uz ho milovat vic ani nejde a ta materska laska roste vic a vic,je to proste moje vsechno a beda jak by chtel nekdo malemu ublizit 😃 😃
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu já jsme si v 5 dala rizoto (dneska jsem ho zapékala v troubě a fakt bylo výýýýýýýbornééééééé x-) )
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu přesně tak x-)
blahovka.cz
12. bře 2010
tak ja doufam,ze to proste jednou bude tak,ze jen pribude nekdo dalsi,koho budu tak milovat - rozumis mi Peti 😃
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
blahu rozumím 🙂 x-)
blahovka.cz
12. bře 2010
fuj peti vidis ten finalovej ukol???to fakt husty
p.e.t.u.l.k.a
12. bře 2010
teda to holka měla pech o 3 s 😞
blahovka.cz
12. bře 2010
ty jo fakt nebezpecny,kdo jim zajisti,ze neselze ridic =-) :-o