• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky ztracená ef :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ztracena??proc ztracena?? :grinning: :grinning:
Peti jak se mate??
12. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dlouho jsme tě tu nepotkala , :grinning: Ef my se máme dobře, M je na šipkách a Vítek spinká teď jsme poklidila a mám VEGEEEEEEEET :grinning:
12. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,uf tak malej spinka a ja mam konecne taky cas na kone,jsme ted rozlitany,porad je neco na programu a ja si to jeste vylepsila vyvrtnutym kotnikem - jsem utikala s kocarkem,nevidela teren a uz to bylo,nastesti sadru nemam,mam srobak - neco mezi sadrou a dlahou :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU NAZDÁÁÁREK , teda ty se fakt někde přizabiješ :frowning2:
12. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No peti to je tak,kdyz spechas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jde to jen pri chuzi to citim jen trosku,akorat nepohnu nohou do strany :grinning:
12. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu tak hlavně že můžeš chodit :slight_smile:

Holky dívate se někdo na faktor strachu?
12. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sem zase tu.. pecu maso a brambory tak koukam kde se co deje.. dneska sem opet neco nakoupila na mimi.. ale uz me asi hrabe haha....
12. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo manza to ma zrovna pusteny - osklivej pad na clunech,koukame na to celkem pravidelne,ty pary me bavily
12. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx jj album jsem viděla , konečně máš špendlík :grinning:

Tasky jsem naložila krůti maso na zítřek :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jj my se taky na to díváme a to víno teda bych nechtěla :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spendlik dovezla teticka z prahy pac tu se fakt sehnat neda... tak sem rada ze ho mam.. :grinning: :grinning: a to bodycko .. tomu sem proste dneska nemohla odolat... uuuzzasne.. mame to na trosku vetsi mimi.. tak na pul roku ale vite jak.... dorosteme..
12. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx miminka rostou strašně mega rychlostí :dizzy_face:
Dneska jsme říkala M jestli raději nebudem mít jedináčka, že Vítka strašně moc miluju a nedovedu si představit, že bych mohla ještě nějaké dítě tak moc milovat(teda zní to blbě ,ale snad víte jak to myslím )
12. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fujjj ted jsem na to jukla,od jiste doby zizaly nemusim - manza ted prepnul - veceri :grinning:

ahojky luci,hele ani jsem se neptala,mas ty s nama nejakej casovej posun???

jsme ted byli u malyho,proslital neuveritelne postar,ze jsme ho museli dat na radiator a ted spi na mensim,tak nevim jestli usne
mnam.. uz nam to tu voni.. uz jen tak 15 min a mame veceri.. juchuu... uz mam hlad.. zapecene kureci prsa se sunkou a syrem a opecene brambory ... ja si dam do nosu.. mnam mnam..
blahovka.. my tu mame o hodku min nez je u nas v cr.. takze ted je tu 7 vecer
12. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx tak to já jsme měla jablko :grinning: tak mi nedělej chutě :grinning:
12. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mnam,tak na me cekaj rohliky a neco z lednicky,ale mam chut na papriku,tak si asi dam :slight_smile:

peti,no uvidis casem,ne???tak to my se zase rozhodli,ze chceme - tak az mu budou 3 roky bude to aktualnejsi,ikdyz my to taky musime sladit s mojim zdr.stavem uvidime a taky finance,to je hlavni
12. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no ma toho moc prez den nesnim.. spis tak jako chleba s maslem a tak.. tu jsou prevazne zvykly na veceri.. a kor kdyz manza dela nocni takze musim delat jidlo tak na 7-8 vecer.. pac by do 4 do rana asi chcipl hlady mit jidlo o 5 haha
12. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
me z papriky posledni dobou nebyva nejak dobre.. se mi vraci a citim ji pak celou noc.. takze sem to vypustila....
12. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jako já chci taky 2 miminko třeba i 3 , moje mamka je ze 7 dětí a je to super,a le teď si prosě nedovedu představit tu lásku , to víš že je budu milovta všechny stejně ,a le prostě teď si to nedovedu představit
12. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci souhlasim a to neni ani tak o chlapech - jsem taky celal nocni a jak se zensky cpaly :grinning: spendlik nejoblibenejsi chrastidlo malyho :grinning:

peti jablko??se sidis na ty veceri,ne?
12. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis luci a pro me byla v tehu paprika jedina tehu chut :grinning: :grinning: :grinning: a vubec zelenina,salat musel byt laespon 3x tydne k veceri :grinning:

ja ti rozumim Peti,obcas mam pocit,ze uz ho milovat vic ani nejde a ta materska laska roste vic a vic,je to proste moje vsechno a beda jak by chtel nekdo malemu ublizit :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu já jsme si v 5 dala rizoto (dneska jsem ho zapékala v troubě a fakt bylo výýýýýýýbornééééééé :dizzy_face: )
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu přesně tak :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja doufam,ze to proste jednou bude tak,ze jen pribude nekdo dalsi,koho budu tak milovat - rozumis mi Peti :grinning:
12. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu rozumím :slight_smile: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj peti vidis ten finalovej ukol???to fakt husty
12. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to holka měla pech o 3 s :frowning2:
12. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo fakt nebezpecny,kdo jim zajisti,ze neselze ridic :confused: :astonished:
12. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek