• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
12. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo na chvili tu nejsem a hned rozkecano :grinning:

peti to je super ze se mate fajn :slight_smile: a to te takhle samotnou bavi byt doma??ty jeste kojis vid??a az nebudes kojit tak nekam vyrazis??

balhu ty se fakt jednou prizabijes :frowning2: a jak se mate vy??

luci koukam tobe ty tydny utikaji!!!
12. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a jak hubens??dej recept...potrebuju to jak sul :grinning:

jo a s tema detma...ja se druhymu za par let asi branit nebudu,ale kdyz druhy nebude,vadit mi to nebude...Davidek je pro me cely svet a druhy bude treba jednou prekvapko pro vsechny :grinning:
12. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto tam melo byt hubnes :grinning: ne hubens :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako me paprika strasne chutna ale nejak se mi vraci ja nevim... treba to prejde..

ja chci taky tak min 2 deticky no ale uvidime jak to bude s timhle prvnim

hihi.. nebudu nic planovat...

ja teda taky zeleninu a ovoce muzu kazdy den.. proste to miluju.. hlavne blumy a sladky pomerance jablicka a tak...

jj tydny utikaji.. pupik roste.. no uz to bude za par.. hihi
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne vam holky rozumim s tim druhym miminkem...mam to stejne....zatim to teda na durhy nevidim :unamused:

mmch me to teda ven nelaka mezi lidi nekam parit...vubec. nejlip me je s malou! jednou jsme byli s muzem na obede a v cukrarne- vozila babicka- a byla jsem cela nesva.
12. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky efi - mame se dobre,malej roste ,krasne sedi - ted dokonce basti i rad kasi.takze mliko ma jen ke snidani akorat pit nechtel,az ted jsme po hodne zkouskach ruznych caju,stav a lahvicek prisla na neco ma uspech jemu totiz nevadila chut,ale zpusob,ja cucela jak pero manza to zkusel a holky neverila jsem vlastnim ocim jak nam pije z hrnecku jako dospelak :grinning:

hodim fotecky

luci tak hod zase fotku briska,at sledujeme :grinning:
12. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak v noci stejne malej spinka a ja to potrebuju jit mezi lidi a trochu vypnout a nebehat jen kolem domacnosti,malyho a tech denni povinnosti,je to porad dokola,kazdy den a ja bych se z toho zvockla,navic to pocasi do toho,ja jsem proste ten typ co to mit musi...nemusim nekde parit,jen proste posedet s kamoskama a pokecat...jsem doma cely dny sama a nemluvim s nikym jinym nez s Davidkem,krome teda vecera a Davidek toho jeste moc nenakeca :grinning:

blahu tak to je neco kdyz malej chce pit rovnou s hrnku :grinning: to koukam...u Davidka taky caj moc nezabira,to uz musi mit fakt zizen...my mu mliko davame uz jen v noci a rano a pak ma jeste svacinku a pak mliko davame jeste po obede jako na zapiti,jinak uz taky nema...

myslim,ze mu roste dalsi zub...dneska jsem tam neco videla a ted porad ze spani knoura...nevim jestli je to zubem nebo tim ze byl vcera na ockovani
12. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hodim.. asi nafotim tak v pondeli si rikam.... dnes sem nejaka ko.. ale to bude tou veceri.. planuju akorad bublinkovou vanu.. manza akorad padil do prace... takze ja koukam na simpsonovi a asi za pul hodky pujdu do vany.. jeste musim hodit nejaky aukce na mmb a je to..
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj svoji,no ja bych pres den moc nechtela,jako cas stravit sama bych chtela,ale moc se me malej nechce pujcovat jsem rada s nim,takze jen kdyz hlida tatinek,spis bych brala,nekam si zajit,vecer,kdyz malej usne :grinning: aby nekdo hlidal

efi to my jsme meli taky tak s tim mlikem,ale nakonec jsem rekla,ze uz je cas se naucit pit neco ijnyho nez mliko,protoze to mam mit 2x denne,takze jsme zacli valcit a vyhravame :grinning:
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a co mu davas vsechno k piti??no v noci mu mliko dat musim,protoze caj by ho nezasytil a rano taky,aby na lacno nemel treba hned presnidavku,ale za tim obedem bych mu treba dala caj,ale on nechce
12. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a jak jste malyho odnaucili aby v noci nejedl??Davidek tak jednou max.dvakrat za noc jeste chce mliko
12. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=540999&vReferer=%2Fphotos%2Fblahovka.cz efi ze nekecam :grinning:

no odnaucovali,nemuseli,od konce 2.mesice nechce v noci jist,jen kdyz mel rozhozeny rezim z nemocnice a k piti delam detskej caj,vodu,stavu koupim v dm,nebo sama odstavnim jablicka a ty dolejvam vodou :grinning:
12. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to je neco jak pije :grinning: ze bysme to taky zkusili,kdyz nam nechce pit nijak caj...rikam to uz musi mit zizen aby ho pil,z normalni lahve nechce,pak jsme mu to zkouseli davat po lzickach to plive,zkousela jsem mu to sladit cukrem od 1.tydne zivota a vselijaky caje taky nic,ja uz nevim co zkusit
12. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak my mame v planu,ze cukr a sul to jednoho roku ne . . . e

jinak,zkouseli jsme 2 druhy lahvicek s uchama,hrnecek s tvrdym cucakem,jako mame my,pak lzicku a strikacku - to slo,jenze musi se naucit sam a ne lzickou a strikackou :grinning:
12. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu stavu z ovoce bych taky mohla zkusit,koupili jsme kvuli tomu odstavnovac...no tak to mate dobry s tim pitim v noci...my jsme to zkouseli ze ho odnaucime ze mu dame caj,ale to treba za hodinu rval zase,nebo jsem mu porad davala dudlik do pusy a hladila ho aby spal dal a taky nic..zkousela jsem mu dat jen cucnout mlika a zase ho dala spat a spal treba az do rana takze hladem to neni,je to asi tim ze je zvykly,ale rvat ho nechat nechci...tak nevim jak ho to odnaucit
12. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to neni primo cukr...to je nejaka glukoza ..je to pro deti od prvniho tydne,tomu nic udelat nemuze...davam mu to i do presnidavky kdyz je kyselejsi aby pak nemel prekyselenej zaludek...tenhle cukr je naprosto neskodnej a nezavadnej...navic je bio
12. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak to taky nevim jak bych ho to odnaucila - on proste sam nechtel,kdyz byl malinkej bala jsem se,ze to neni dobry,kdyz v noci neji,ale mudra me ubezpecila,ze by si rekl,kdyby mel hlad - co ho zkusit nechat rvat, treba je to o zvyku,deti maji 4x vic snu nez dospely a po pul roce veku se prej budi v noci uz jen hlady,nebo prave tim,ze se jim meni faze spanku ze snu do melkyho
12. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave myslim,ze je to tim zvykem,protoze jsem prave zkusila dat mu jen trosicku aby si cucnul a spal potom dal az do rana...ale prave rvat ho nechci nechat,to byme utrhlo srdce a stejne bych to nevydrzela...tak nevim no
12. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako ja vim,ze treba my i nasi rodice meli normalni cukr,takze bech nepovazovala te kvuli tomu za spatnou matku,ale proste ty poznatky se memni a ted tvrdi tohle (to rikam,treba tchyni a ostatnim,kdyz vrti hlavou,ze nedavame cukr) :grinning: :grinning: :grinning:

my mame ted uspech s odpoledni svacinkou - nechtel mi nejdriv bilej jogurt s presnidavkou,tak mudra at davame aktimel,ze fakt uz musi mit denne ty ml.vyrobkdy,tak nahazu par detsk. susenek,pul jogurtu a jedno jablko,nebo hrusku a rozmixuju tycovym mixerem a to by se utloukl,nestihame nabirat na lzicku :grinning:
12. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic.. huba se mi tu otvira tak jdu zavcas do ty vany at se tam pak neutopim :grinning: :grinning: dobrou vsem a zase zitra papa
12. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa luci a at te mimi nezlobi
12. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala se porad budila a nechtela spat, prislo me, ze ma hlad, ale jak posledni dobou jedla min, nemam asi tolik mlika....no tak jsem namichala bebu, ze teda bude premiera....no a ona mezitim usnula:slight_smile:))

blahu to je bozi, jak pije z hrnicku:slight_smile:)

eff treba na me taky dojde a rada vypadnu:slight_smile: zatim se teda odpoutat nedokazu:slight_smile:

blahu taky bych nerada pujcovala barunku...babicka ji mela poprve sama...jen s kocarkem venku....a asi na dlouho naposledy:slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko vitecek ma bozi haro- to jsem jeste nevidela...je rozkosnej:slight_smile: a ten culicek:slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji z toho si nic nedelej,jako ja dala moji mamce malyho jen kdyz jsem litala po mudrech,jinak si ho vzala asi tak 3 sama ven na prochazku,ale tak to je tak,ze ona od nas je 7 km,takze kdyz uz prijede,vetsinou jdeme ven vsichni (ne ze bych nepujcila),ale treba vcera byli spolu venku - tak mi to chvliku prislo divny

no a tchani,ty az se laskave zeptaj i me a ne jen citove vydirat manzu + panuje ode me neduvera,kvuli neschopnosti dodrzet nase "pravidla" u psa - a pri konfrontaci mi lhali do oci,takze s malym moje ostrazitost plati dvojnasob
12. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svoji hrnecek a my si porad lamali hlavu jak bude pit a on to preskocil a pije po douskach rovnou z hrnku :grinning:
12. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic nikdo tu ted nejni - takze taky posupajdim spinkat - pa pa zenusky :wink:
12. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. koukam ze tu dneska jeste nikdo nebyl.. nam venku tak krasne sviti slunicko ze se uplne tesim jak pujdu du prace a projdu se.. juchuuu... mimi bylo docela hodne.. skoro vubec nekopalo .. asi taky chtelo spinkat..

holky vcera sem cetla brozurku novou co sem dostala v lekarne ohledne tehu.. a ze pry od 16 tt by se nemelo lezet na zadech... pry vaha miminka tlaci na nejakou tepnu co vede k pateri a muze vam byt spatne a tak..

no a je pravda ze se ma spis lezet na levem boku? uz sem se na to chtela zeptat milionkrat..

takze ja dosnidam a padim do prace.. ale odpoledne tu budu.. papa
13. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas as padaj ty bily sacky...pardon

preju peknou sobotu!
13. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:)
Ahooooj Effi, tys tu nebyla holka naše, jak je??

My byli včera s prckem v pizzerce na véče, dostali jsme nááádhernou kytici růží až z holandska, mazec a malej dostal dárečky od lidí z manželovi práce, krása, byla jsem dojata:slight_smile:)

Všem přeju krásný víkendíček, já jdu vařit a pak žehlit a pak snad i na prochajdu, ale počásko teda hnus:frowning2:((
13. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek