• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky,jak s mate,nedocitam,omlouvam se

cat..a teda uz budou probihat i veci s malym ju?tak supeer ze se vam libilo :grinning:
13. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul my už jsme byli na Valentýna s malym v restauraci, on je zlatíčko, minule spal a včera šel z ruky do ruky, tak byl happy:slight_smile:))každej se na něj culil a on na ně:slight_smile:))

A co Sofinka a ta opruzeninka????
13. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se vtom nasem cislovani oblecku na mimi nevyznam.. jaka je velikost tak na 3 mesicni mimi a vys?
13. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já jsem spala výhradně na boku, bříšlo jak je větší tak tlačí úplně na všechno pokud ležíš na zádech. Díky tomu mě asi nepálila žáha. A velikosti, to záleží jak budeš mít velké mimi, jaké budeš dávat pleny a jak dloho balit na široko. my ještě balíme a dávám velikost 62, 68, nebo 3-6 měsíců, ale body jsou teda o dost menší než se uvádí, nebo to mají podle nedonošenců.ty kupovat určitě větší. jo a máme tři a půl měsíce šest kg a něco přes 60 cm
13. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme velkýho chlapáka a už asi měsíc nosíme 74 :wink:
13. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my měli dnes úúžasnou noc,malej se přetáhl a nemohl usnout,tak brečel chudák tři hodiny a pak se mi ho podařilo uspat,ale budil se co hodinu,takže jsem se vůbec nevyspala a ještě mám jednou vždycky zhruba za šest týdnů (už od těhu)takový divný stavy a zrovna to vyšlo na dnešek.Takže mi je zle a ještě jsem nevyspalá :unamused:.Tchyně mě straší,že takový stavy co mám by mohli znamenat přechod-ale to snad né v 25?!?! No prostě ty tchyně umí člověka povzbudit a uklidnit-hlavně ta moje :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuji.../ tak ted odjela navsteva aja delam mensi burgery.. je to na zpusob sekane jak udelam mensi bobky ... :grinning: :grinning: uz mam na to chut jako blazen.. mnam mnam.
13. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave davam novy fotky na fb
13. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae...ver ze nejen ta tvoje :sweat_smile: moje je taky lahudka-svoji s hehe vi naky prihody :grinning: muzou potvrdit

svoji..krasne,jako vzdy,ta jak jste tam vsichni-jeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes, ty máš asi taky skvělou tchýni, když ti v pětadvaceti řekne, že můžeš být v přechodu, ta je ale dobrosrdečná :rolling_eyes: . No abych vás pobavila, musím napsat, co vymyslela ta moje. Protože už mám dlouho na nemocenské přítele, nemůžem jezdit za rodiči a babičkou,rodiče se k nám dostanou jen společně s mojí mamkou(ostatní nemaj řidičák a tchýně nevleze do vlaku) no a babička je na tom zdravotně špatně aby jezdila sto kiláků. No a moje dobrosrdečná tchýně vymyslela, že by ji jako moje máma odvezla k nám za svým synáčkem, že by mu vařila abych já mohla jet za babičkou, nejlépe na víc dní. To aby si mohla hrát na rodinu, matka a syn. To bohužel není jen moje doměnka, ale to z ní vypadlo, že jako by byla zase ráda se svým synem, jako to bylo dřív. No já jsem na ni čuměla, a nevěřila vlastním uším, očím. No u ní je všechno možné, taky mi brzo řekne že jsem v přechodu. Teď zatím poslouchám, že překrmuju svý dítě, že jí nesmím dávat věci do pasu, že bude mít žaludeční vředy a podobný bláboly. To jsem si ulevila :grinning:
14. bře 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Holky,ty tchyně-to je teda mazec.Jako já mám celkem hodný tchánovce,bydlíme s nima v jednom baráku :sweat_smile: ,ale občas jim prostě rupne v kouli a to pak stojí za to :rolling_eyes:
14. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Já si teda na tchýňku nemůžu stěžovat, je to zlatá babička, jen prostě některé rady a názory vypouštím:slight_smile:))
A nejvíc se neshodneme na tom, že já chci holčičku Isabelku a ona ani za boha, ale já si to prosadim, je to přece moje dítě,ne?.-))

Přeju všem krásnou neděli, my jdeme koukat na F1:slight_smile:))papapapa
14. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se docela bavim nad vasima tchynima pribehama:slight_smile:...teda ale nepreju vam to, to je jasny :grinning:
14. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..romi tak to je slaby odvar te me,ze svoji :grinning: :grinning: :grinning:

holky jsem uz hotova,to co na za posl.dobu potkalo nestaci :angry: dnes jsme eli pro my auto ze uz je spraveny a ze vratime tamto zde zminovane tchyni a napalil to do nas magor,malemto napalil do maly nebyt manzela a jako tim narazem jsme malem skonzili pod kamionem-opet nebyt manzela..manzel vylit z auta a peknou mu natahnul..ten debil se ani neomluvil,policajty volat nechtel a snad by i ujel kdyby manzel na nej nehulakal a nenaridil mu zavolat poldy...auto na sracky-tchyne nas zabije,nepochopi ze mi za to nemuzem a malem to odnesla mala..no prijeli policajti a on zacal ze mi jeli rychle a proste dal blekotal atd(kravovina,´jela kolona a kdyby to nenapral do nas byl by pod kamionem a jeste k tomu manzel neprekroci predpisy kdyz vezem malou),takze jsme nechali zavolat dopravku a co myslite-my nemame sebemensi vinu a on je proste magor..do ted tam manzel byl,pro nas dojel tatka a vezli jsme malou zkontrolovat k dr,ted jsme dorazili..byla to hrozna rana..nastesti je v poradku,jen se lekla
14. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculk teda ty řidiči to jsou opravdu hovada :angry: no hlavně že se Vám nic nestalo a toho blbce bych nakopala do prdele na místě :angry:
14. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, CAR!!! :astonished: :astonished: ....viz.FB

...a ano, CAR tch je opravdu ukazkova:slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,vsak dostal ranu..to chteli skoro ujet
14. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď to čtu , že mu M natáhl, měl co si zasloužil idiot hovadský :angry:
14. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..no fakt,zrovna vcera mi rikal,ze az bude vcajku audina ze malou budem vozit jen v ni..ze clovek muze jezdit sebeopatrneji a debilum nepredejde..a dnes prask a je to
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš carculko, mě to skoro rozbrečelo, chudák malinká a teda ty lidi dneska to je fakt no coment!!!!Jsi v poho?Ještě že je manža tak pohotovej, já se denně bojím jezdit když vidím ty zprávy na nově pořád někde havárky:frowning2:((

No holky tak se budu víc modlit za nás za všechny aby se nám smůla vyhýbala.-))slibuju:slight_smile:)
Tak dobrou noc a tchýňky neřešte, jsou to prostě maminky vašich mužů a tak trochu žárlí a závidí zároveň:slight_smile:třeba jednou budme taky tchýně.-))hihihihihi, tak se poučme z jejich chyb.-))DOBROU!!!!!!!!!!!!!!!
14. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat,jojo ja jsem,jen jsme se vsichni lekli,a hlavne jsme meli hroznej strach o malou...
no cat ja teda myslim ze celkove nejhorsi jsou ty tchyne co si prosli tou starou dobou..treba kamoska ma mladou,moderni tchyni a super a bere to ze i tak uz je vse dnes jinak
14. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš carcul!!!!!!!!!!!ještě že se malé nic nestalo. To udělal manža dobře, taky bych mu natáhla. S malou jezdím minimálně a to mám pokaždý staženej zadek, právě né kvůli sobě, ale kvůli těm blbcům, co jezdí kolem.
cat, snažím se tchýni neřešit, ale občas to protě nejde nějak přeslechnout a vypustit to co z ní vypadně, něco mě prostě vytočí, ale spoustu věcí pouštím jedním uchem tam, druhým ven, ale nechci si nechat řídit život a aby mi plánovala, jak mě dostat z bytu nejlépe na týden, to je na mě moc
15. bře 2010 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
romiku a co je M , že je dlouhodobě nemocný, třeba to s tebou myslí, dobře aby jsis nachvilku odpočinula :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se mrkala na fotečky SVOJI, parádní... malá roste jako z vody.... letí to hrozně.. :sweat_smile:

CAR měla autonehodu, ježiši, ještě že se nestalo nic maličké ani vám.... někteří řidiči by zasloužili nejenom sebrat řidičák, ale ještě zavřít až by zčernali.... :angry: :angry: :angry: auto neřeš, tchýně to snad nějak pochopí, hlavně, že jste v pořádku.....

a jinak jsem jen tak přelítla, že jste řešily tchýně... no asi jak kdo, někdo má tchýni super, někdo na pytel, někdo zlatej střed.... já jen můžu říct, že jsem netušila jak ten malej drobeček dokáže změnit vztahy v rodině.... já mám tchýni docela příšernou, ale co se narodil malej, tak je jako vyměněná... :grinning: i když občas ty její názory musím taky vypouštět jinak bych se z toho zbláznila...no ale středobodem jejího vesmíru je teď Davídek a to nás trašně sbližuje.... :wink: ale možná bych zase mluvila jinak kdyby bydlela ve vedlejším baráku a ne 200 km daleko, to by mi asi do všeho kecala... :grinning:
15. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky přidali fotečky na rajče....http://prosteja.rajce.idnes.cz/ kdo chce může mrknout, jméno: David a heslo: prosteja

zkoušeli jsme o víkendu mimivak a super věc, malému to krásně drží celý tělíčko i s hlavičkou v klubíčku a byl v tom hrozně spokojenej... takže až budu muset něco dělat a budu u toho potřebovat obě ruce volný, tak určo využiju.... :wink: přišlo mi, že se mi i krásně rozložila jeho váha na záda, vůbec mi nepřišel Davídek těžkej....
15. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlásím, že poslední noci jsou u nás poměrně luxusní... malej je nejpozději o půl osmé v postýlce, vykoupanej a nabaštěnej a vydrží až do půlnoci.... pak kojíme tak kolem 4 a pak vstáváme.... to už záleží, co malého probudí... někdy trošku prdíky, někdy až hlad.... jo ale v sobotu v noci jsme měli malej hysterák... malému vůbec nic nebylo, chtěl se jen chovat, tak jsme chodili po pokoji skoro hodinu, vždycky usnul a když jsme ho položili, tak křičel.... tak manža zakročil a že si ho vezme do obýváku a že to takhle nejde, že ho zkusí nechat vyřvat... :frowning2: já bych to nevydržela, ale on to prý 10 minut vydržel a malej spal jak zabitej.... :sweat_smile: tak doufám, že se to nebude v nejbližší době opakovat...
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej Davídek je náááádhernýýýýýýýýýýý takové slunííííííčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky

Carcul teda to je hrůza. Člověk může jet krásně podle předpisů a nějaký blbec si myslí, že je silnice jeho a pak to odskáčou nevinní lidi. Ještě, že se vám nic nestalo.

Cat to jsou věci mě se taky strašně líbí pro holčičku jméno Isabela. Teda máme stejné jméno pro chlapečka a líbí se nám stejné i pro holčičku :slight_smile:

Holky a co se týče té mojí tchýně tak vám sem taky hodím jednu perličku. Já když jsem čekala malého tak jsme nechtěli znát pohlaví. A ona se pořád ptala a pořád otravovala. My to nevěděli a i když jsem musela jít na odběr plodovky tak jsme si nenechali říct co čekáme. No a co byste řekli, že udělala moje tchýně. Protože pracovala u nás na poliklinice kde mám gyndaře v lékárně tak si tam zašla a nejdřív se ptala sestřičky, pak i doktora a pak i doktorky. Sestřička mi to teda řekla, protože tam chodila víckrát tak se mě zeptala jestli jí to má říct, chudák nevěděla už co s ní dělat. Samozřejmě jsem jí řekla ať jí nic neříká a že si to s ní vyřídíme. Tak jsem se neudržela řekla jí ať už tam nechodí a počká si až se malé narodí a naštěstí dala pokoj. A bohužel to nejsou všechny její úlety. No naštěstí s ní nebydlím. To bych opravdu nedala protože přítele má pořád za malé miminko a ta její péče, no to bych fakt nedala.
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek